Dodaj do ulubionych

Różne opcje

28.08.19, 15:16
Jeśli to będzie możliwe, to bardzo proszę o rozłożenie kart na mój dylemat: w jakim języku (ojczystym, lub drugim) będzie korzystniej pod względem rozwojowu osobistego rozpocząć projekt (non-profit). Dziękuję i pozdrawiam!
Obserwuj wątek
  • oyala Re: do qp - Różne opcje 28.08.19, 17:49
   Karty nie dokonują wyborów w czyjejś sprawie. Jedynie pomagają w podjęciu decyzji ukazując atmosferę sytuacji, poszukiwanie drogowskazu, co może być wynikiem danej opcji.

   1/ ojczysty: Paź monet + 6 monet + Koło - monety są kartami korzystnymi/stabilnymi jeśli chodzi o sprawy biznesowe/finansowe/materialne, skupienie się na istotnych rzeczach, jak również pomoc/wsparcie, realistyczne podejście. Koło to zmiany, nowe doświadczenia, czasem nie pożądany obrót/porażki, ale też powodzenie, szczęście, wiele możliwości, ruszenie do przodu. Nie wiadomo, co Koło może przynieść.

   2/ drugi : 3 mieczy + Królowa mieczy + Kapłan - te karty bardziej ostre/niemiłe w wyrazie, ale miecze to nie tylko porażka/izolacja/zadziorność/agresja, ale również inteligencja, chłodna kalkulacja, racjonalne (pozbawione uczuć) myślenie i podejście. Kapłan reprezentuje sekretną wiedzę/edukację, wartości, poświęcenie, zaufanie.

   W wyborze kieruj się tym, co bardziej tobie odpowiada w kartach i z czym lepiej się poczułaś.
   • qp Bardzo dziękuję! 28.08.19, 19:28
    Bardzo dziękuję za tak szybką odpowiedź i wielką pomoc! 💐 Tak, chyba w żadnym temacie nie powinno się kartom oddawać sterów swego życia, ale tak wiele razy karty pomogły mi zobaczyć coś z innej perspektywy, lub dostrzec wyraźniej to, co i tak przeczuwałam. Dla mnie jest to pomoc nie do przecenienia. Jestem zszokowana, ponieważ już raz, ale to było ponad rok temu (trochę się już "bujam" z tym pytaniem), wylosowałam na tę kwestię karty online (rozkład tam był pod tytułem Decyzja). Wtedy na drugi język była też na końcu karta Kapłana! Druga opcja będzie dla mnie bardzo wymagająca intelektualnie (miecze i Kapłan), ale Pani opis karty Kapłana do mnie przemawia. Pisząc moją prośbę miałam przez chwilę taką myśl, by może spróbować równocześnie obu opcji i niech wyjdzie samo w praktyce. Pani rozkłady i interpretacja też ukazują mi taką alternatywę, ponieważ oba zestawy kart są tak różne, a jednocześnie mają podobny ciężar gatunkowy, kończą się Wielkimi Arkanami z przesłaniem dotyczącym przeznaczenia/powołania, człowieczego losu, oddziaływania Siły Wyższej itd. W obu opcjach mam szansę wnieść "cosik" wartościowego, bez rezygnacji z wyraźnego ubogacania się pod względem osobistego rozwoju. Trudniej zrobić mi ten pierwszy krok, ale teraz jestem dużo bliżej. Co prawda to zupełnie inna dziedzina, ale Pani działalność tutaj też jest pewnego rodzaju projektem pomagającym i to pewnie bardzo wielu ludziom i mam nadzieję, że jest i będzie Pani za to doceniana.
    • oyala Re: do qp - Bardzo dziękuję! 28.08.19, 20:37
     Do głowy mnie również przyszło, zaproponować robienie projektu w obu językach. Jednak zrezygnowałam z tego, aby nie było to ingerowaniem w obiektywne spojrzenie. smile
     • qp Re: do qp - Bardzo dziękuję! 28.08.19, 21:57
      No tak, a ja nie dopisywałam trzeciej opcji, by nie komplikować swojej prośby... smile Była by jeszcze czwarta: nie brać się za to bez względu na to, w jakim języku miała by być prowadzona komunikacja... Jednak pierwsze karty obu rozkładów kojarzą się z koniecznością rozpoczęcia realnych działań i przygotowań (Paź monet) i przełamania bariery w szerszej komunikacji (3 mieczy). Karty środkowe w takim pytaniu wyglądają bardziej jak wyzwanie, niż oznaka marnych szans. Te WA na końcu mnie podbudowują i naprowadzają "odgórnie". Czyli powtarzam tu to, co już mam we wróżbie.... big_grin Jeszcze raz bardzo dziękuję!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka