Dodaj do ulubionych

Partnerski na faceta

07.08.21, 15:30
Gdyby ktoś pomógł mi przy partnerskim bede bardzo wdzięczna. Oczywiście wrzucam swoją interpretacje.
Po paru spotkaniach cisza i niewiem co myśleć.

On /ja

Co w głowie ?
Moc / 5 buław

U niego pojawia się energia sexualna siedzę mu w głowie
Ja pokazuje nerwy napięte do granic w głowie chaos natłok myśli biję się z myślami

W sercu
Królowa mieczy/ 2 denary
Jego partnerka? Inna kobieta? Matka? Z którą ma napięte stosunki na teraz? Tu niewiem
Ja niewiem co myśleć w 2 denarach niewiem na czym stoje niewiem nic

Co partner pokazuje?
6 mieczy/ Rydwan
On pokazuje oddalenie cisza brak kontaktu
Ja bym ewidentnie poszła do przodu chce ruchu spotkań

Co wnosi?
9 mieczy/ 5 mieczy
Niewiem On jakby przybity coś go gnębi niepokoi może to jest związane z tą Królowa mieczy może ma problemy?
Ja pokazuje że myślę że zostałam oszukana

Przyszłość Diabeł Król Denarów Paź Kielichów

Diabeł nie jest dobry na związki pokazuje sexualny charakter znajomości erotyzm ale i nieuczciwośc ciągnie nas do siebie choćby w myślach choć uczuc wielkich nie ma
To chyba nie koniec,?
Jeszcze się zobaczymy w tym paziu

Bardzo proszę o pomoc

Obserwuj wątek
    • andgie Re: Partnerski na faceta 08.08.21, 23:43
      Na pewno mu sie podobasz, z lozka by Cie nie wypedzil, ale tez nie bedzie aktywnie probowal Cie tam umiescic. Jest teraz skolowany, zmeczony, nie Toba, ale w ogole. Faktycznie jest tu kobieta, z ktorej powodu jest zestresowany, niekoniecznie zona/dziewczyna, bardziej zwiazana z praca. Jak na razie on sie koncentruje na karierze, pieniadzach, raczej niz na checi stworzenia stabilnego zwiazku. Jesli chcesz miec mila przygode seksualna, to w porzadku, ale na nic wiecej nie licz.
    • aprepopa Re: Partnerski na faceta 14.08.21, 15:22
      Twój opis, że "parę spotkań i cisza", nie pasuje do energii wnoszonych w relację, jak po bitwie, może mentalnej? Jeśli rozpatrywać to w kategoriach on wnosi w Twoje życie 9 mieczy, to wtedy 9 mieczy jest już "Twoja działka". 5 mieczy w połączeniu z energią jego "fasady" (6 mieczy) i trzecią (na cztery...) mieczową po jego stronie (Królowa mieczy), oraz w korelacji z XV Diabłem na przyszłość relacji, to on widzi w Tobie samej, lub ogólnie w tej relacji jakieś zagrożenie dla siebie? Królowa mieczy i Król monet sugerują bycie w relacji służbowej, małżeńskiej, lub stałej partnerskiej. Mnie to nie obchodzi, ale wtedy inaczej trzeba spojrzeć na karty XV Diabeł, Król monet, Paź kielichów. Ogólnie: paskudne karty w sensie, że nie widać gruntu do zawiązania kompromisu. Z ciekawości obliczyłam kwintesencję tego rozkładu: I Mag. Przy WA, które tu są, to nie dziwi. Póki nie zrozumiesz, że jesteś bardziej marionetką, niż rozgrywającą, to polepszenia sytuacji może długo nie być. On też ma swoją "lekcję do przerobienia".
      • czarnula46 Re: Partnerski na faceta 14.08.21, 15:51
        Z tego wniosek że Królowa mieczy może być jego żona ( tego jeszcze nie wiem) z tad moge byc zagrożeniem dla jego poukładanego zwiazku co by się zgadzało. Może ma wiele do stracenia. Pewnie chłop chciał se życie posłodzić na chwilę a ja głupia i tyle.
    • kleopatra40 Re: Partnerski na faceta 25.09.21, 21:49
      On /ja

Co w głowie ?
      Moc / 5 buław

To jest ponad jego sily (karta sila), wiec zrezynowal. Ty - bilesz sie z myslami. Mozliwe, ze jestes niedozdobycia badz jestes dla niego na tyle trudna osoba, ze to jest ponad jego sily.

W sercu
      Królowa mieczy/ 2 denary

On w sercu ma juz tylko lod i rozum, zadnych uczuc (krolowa mieczy). Ty czujesz sie jak na karuzeli.

Co partner pokazuje?
      6 mieczy/ Rydwan

On pokazuje oddalenie, odchodzi od tej relacji...

Co wnosi?
      9 mieczy/ 5 mieczy

On powoduje, ze ty spac przez niego nie mozesz 9 mieczy, i nic nie wnosi w ta relacje.

Przyszłość Diabeł Król Denarów Paź Kielichów

W najblizszej pzyszlosci bedziesz uwiazana (diabel) myslami o nim, jednak on dba tylko o swoje interesy w tej relacji (krol monet), wiec zwiazku powaznego z tego nie bedzie, aczkolwiek ktos wykona jakis gest w tej relacji, moze sie ktos z was odezwie badz cos zaproponuje (paz kielichow).

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka