Dodaj do ulubionych

Relacja w przyszłości

23.10.21, 14:19
We wrześniu postawiłam 2 rozkłady po 3 miesiace na relacje z Panem X z którym nie mam kontaktu przez niefajne sytuacje które się miedzy nami wydarzyły wtedy karty pokazały ze w ciągu tych 3 miesięcy nie mogę liczyć na żadna zmianę bądź kontakt tam wyszła 5 kielichow + 7monet a w przyczynie problemu : kochankowie i tu się sprawdziło dowiedziałam się czegoś i bardzo się rozczarowałam mysle ze on tez moze mieć do mnie żal ale jednak cały czas czekam na jakiś jego krok . W drugim rozkładzie natomiast na kolejne 3 miesiace czyli od grudnia do lutego
Wyszło

Przeszłość- Cesarz
Teraźniejszość - Wieża
To co nieuniknione - 4 monet
Przyszłość relacji -6 monet
Przyczyna problemu - 3 monet
Rada - Mag

I tu sie zastanawiam czy w tej wieży będzie jakaś zmiana ,rewolucja i odezwie sie albo wydarzy sie coś co spowoduje odnowienie kontaktu czy jednak on jest zamknięty na ta relacje boi sie ryzyka o czym może mówić bo 4 monet jednak w 6 monet relacja jakaś jest może pomoc sobie nawzajem albo kalkulowanie korzyści .
Obserwuj wątek
  • aprepopa Re: Relacja w przyszłości 25.10.21, 00:00
   On jest kimś z pracy i/lub ma partnerkę? Pytam w kontekście kart IV Cesarz, 4 monet, 6 monet, 3 monet i I Mag. Ta XVI Wieża nie przynosi chyba rewolucji na planie emocjonalnym, jeśli dalej jest parada monetowych, a to twarde ramy, struktura i praktycyzm.
  • kleopatra40 Re: Relacja w przyszłości 25.10.21, 17:03
   Przeszlosc Cesarz - pan juz twardo postanowil, ze trzyma sie swojego i koniec kropka, jest bardzo nieugiety. Na Cesarza nie da sie wplynac.

   Terazniejszosc Wieza - ta relacja runela.

   To co nieuniknione 4 monet - kazdy bedzie kurczowo trzymal sie swojego spojrzenia.

   Przyczyna problemu - 3 monet. Wtracanie sie osob trzecich.

   Rada - zlapac sie wszystkich mozliwosci, aby to uratowac.
  • aprepopa Re: Relacja w przyszłości 25.10.21, 19:01
   Mam też taką refleksję, że jeśli rozkład ma być ważny dopiero od grudnia, to karta na teraźniejszość (w przyszłości...), może wprowadzać pewien chaos i stąd też może być ta XVI Wieża na tamtej pozycji.... Mogła pokazać się też "teraźniejsza teraźniejszość". wink Ogólnie patrząc od 1. do ostatniej karty, nasuwa się powiedzenie, że "głową muru się nie przebije". Jeśli ciekawi Cię, czy kontakt odnowi się, to może wystarczy jedna karta.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka