17.08.22, 18:50
Właśnie zaczelam prace w nowym zespole. Minęło sześć tygodni , ciagle się uczę swoich nowych obowiązków. Dzisiaj oglądała mnie przy pracy. Po wszystkim powiedziała , ze ciagle mi dużo brakuje do bycia gotowa na niezależne przejęcie zadań. Wiem, ze nie jestem całkiem gotowa, ale Mysle , ze niewiele mi brakuje. Jak mnie postrzega szefowa? Głupiec, Rycerz mieczy, odwrócona trojka mieczy. Takie sobie karty. Ciagle myśli o mnie „ nowa i głupia” i chyba jest mną rozczarowana, może myślała, ze postęp będzie szybszy? Rycerz mieczy pokazuje inteligencje , postęp , ale i zamęt. Może jeszcze mi daje czas, ale oczekiwała więcej ? Oprócz tego muszę daleko dojeżdżać do biura i chyba jest to dla niej problem, dla mnie zreszta tez, choć traktuje to jako coś, co trzeba zrobić i się dostosować.
Wasze komentarze , proszę?
Obserwuj wątek
    • babetka84 Re: Szefowa 17.08.22, 19:04
      Ja bym powiedziała, że uważa Cię za osobę początkującą w Twojej obecnej branży, ale chętną do nauki i pełną entuzjazmu, jednocześnie dość chłodną, myślącą logicznie, ale momentami trochę zbyt impulsywną i zadziorną/pyskatą (w jej mniemaniu) w wyniku czego czasem popełniasz błędy, która jednak szybko podnosi się z porażek
      • andgie Re: Szefowa 18.08.22, 13:40
        Dzieki Babetka 🙂
        • magdalena.1230 Re: Szefowa 24.08.22, 10:55
          Szefowa postrzega jako osobę świeżą w obowiązkach, może ktoś jest obok Kto Cię przykrywa swoją osobą. Tak jakby radzisz sobie , ale obok jest ktoś kto głośniej mówi, jest nadzbyt aktywny, rzuca się w oczy .
          Pomimo iż jesteś bystra i radzisz sobie to ona może porównywać .
          A czy nie widziała Cię w sytuacji zniechęcenia ? Może dostrzegła coś w zachowaniu albo ktoś jej powtórzył.

• andgie Re: Szefowa 24.08.22, 12:15
            Dzięki Magdalena. Staram się , ale trzeba zdobyć doświadczenie. Ten zespół jest mniej sympatyczny niż poprzedni, nie, ze zły, ale czuje się tu ciut mniej komfortowo. Chce, żeby byli ze mnie zadowoleni , bo to dla mnie szansa przedostania się do wybranej branży.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka