Dodaj do ulubionych

Ryby 19.02- 20.03

IP: 83.238.161.* 09.05.05, 18:35
Ja rybka i jako ryba potwierdzam prawdziwość tego co napisane. Dość dobrze trafine, choc horoskop bardziej określa energię dla danego znaku niz charakter człowieka. Nie mniej jednak się zgadza :D Swietnym uzupęłnieniem powyrzszego tekstu (horoskopu) byłby jeszcze horoskop chiński. I numerologia. (WSKAZÓWKA CO DO KIERUNKU ROZWOJU STRONY...) I nie trzeba by było juz szukać po innych serwisach :)Pozdrawiam autorów:*
Obserwuj wątek
    • Gość: ayla Re: Ryby 19.02- 20.03 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.05.05, 13:35

ten horoskop jest w 100% zgodny z moją natura jak i horoskop mojego partnera z
      jego naturą : ))))))
      • szkodnik Re: Ryby 19.02- 20.03 10.05.05, 23:35
        Tu prawie nic do mnie nie pasuje, no może z jedno zdanie......tak bzdurnego
        horoskopu jeszcze nie czytałem :-/
      • ajla Re: Ryby 19.02- 20.03 11.05.05, 00:09
        a czemuż to aylo nie zalogowalaś się ?
        wyszłaś z "klanu niedżwiedzia jaskiniowego " Jean M.Auel i tam pozostałaś ?
    • Gość: Karo-linka:) Re: Ryby 19.02- 20.03 IP: *.chello.pl 25.05.05, 18:55
      Bravo!! Idealny!! Cała ja:)
    • Gość: Madzia Re: Ryby 19.02- 20.03 IP: *.atr.bydgoszcz.pl 30.05.05, 16:07
      Całkowicie sie z tym zgadzam jestem naiwna i łatwo wierna .gdy sie zakoczam to
      juz na maksa
      • Gość: Marta Re: Ryby 19.02- 20.03 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.09.05, 12:44
        U mnie też właściwie wszystko się zgadza. Niestety, niektóre z tych cech
        utrudniają życie np.zbytnia wrażliwość.
    • Gość: Kacha Re: Ryby 19.02- 20.03 IP: *.server.ntli.net 02.06.05, 21:50
      Ktory ze znakow jest idealnym partnerem dla ryb?
      • Gość: Kasia Re: Ryby 19.02- 20.03 IP: *.crowley.pl 01.06.06, 13:28
        najlepszym partnerem dla ryby są bliżnięta, skorpion i rak.
      • Gość: Kasia odpowiedzi dla Kahy IP: *.crowley.pl 01.06.06, 13:31
        najlepsi partnerzy to skorpion,rak i bliżnięta
      • Gość: ryba Re: Ryby 19.02- 20.03 IP: *.tkdami.net 29.04.07, 19:27
        wiadomo,że Rak Skorpion i Ryby:-)
    • Gość: Nuśka Re: Ryby 19.02- 20.03 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.06.05, 14:52
      Zgadzam się całkowicie z tym co zostało tu napisane, jestem rybka i mi sie
      wszystko zgadza, tak jakby napisał to ktos kto mnie zna i zna moje mysli,
      szczególnie zgadzam się z ostatnim zdaniem.
      • Gość: wo Re: Ryby 19.02- 20.03 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.01.06, 17:42
        Dziwne ...wszyscy jesteśmy tacy sami ;p
    • Gość: zniesmaczony a jednak zrobie to bo nie moge czytac tych bzdur.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.06.05, 14:42
      i tego jak sie zachwycacie ta glupota... "Ja rybka i jako ryba potwierdzam
      prawdziwość tego co napisane. Dość dobrze trafnie..." A JA ryba (nie rybka),
      niczgo nie potwierdzam - nie wiem ile macie lat ale moze czas juz dorosnac i
      przestac wierzyc w takie glupoty! Nie sadzicie?

bzdura nr 1.:Ryby są empatyczne,(...), łatwo doprowadzić je do łez, są
      niepoprawnymi romantykami. Patrzą na życie przez " różowe okulary" ,mają
      zamiłowanie do mistycyzmu, poezji, sztuki nowych wzniosłych idei. - EHE - ja
      nie jestem!

2. są wspaniałymi partnerami, pełni poświęcenia i zrozumienia dla bliskiej
      osoby - nie jestem wspanialym partnerem. Wrecz przeciwnie! Wszystkie mnie
      nienawidza :)))
      3. Są bardzo tolerancyjne - moze jakies naiwne malolaty to i sa tolerancyjne. A
      moze nawet i "bardzo". Tolerancja - pojecie, ktore nie powinno sie tam znalezc.
      4. Łatwo wybaczają krzywdy. Mówi się że potrafią z wroga zrobić swojego
      przyjaciela. Ich motto to współodczuwanie, emocje, służba, poświęcenie,
      zrozumienie, wizje. - kolejne glupoty! Ja nie wybaczam a juz na pewno nie
      zapominam o krzywdach. I nienawidze ludziej glupoty!

Z wiekszoscia tego co jest tam pozniej napisane tez sie nie zgadzam. Ale ta
      slaba wola to juz przegiecie! Naprawde! Ja mam bardzo silna a juz zwlaszcza jak
      sie upre to nie ma mocnych. Kazdy wymieka!
      Nie wiem jak mozecie sie z tym zgadzac. Nie robcie obciachu i przynajmniej
      sprobujcie dorosnac i wyleczyc sie z tych wad.

POZDRAWIAM WSZYSTKICH, KTORZY NIE ZGADZAJA SIE Z TYM.

• Gość: zniesmaczony jeszcze jedno IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.06.05, 14:44
        Jeszcze jedno... niunka, madzia, karolinka... Ile WY macie lat? Etap szkolki
        sredniej juz za wami czy jeszcze? Nie macie jakichs prac domowych do
        odrobienia, albo jakich lektur do czytania na wakacje, tylko zajmujecie sie
        glupotami?
        • Gość: Monika Re: jeszcze jedno IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.06, 02:25
          Jesli nie wiesz co my tu wszystkie robimy,to po jaką chole...Ty tu zaglądasz???
          Zacznij robić na drutach mocherowe berety bo niedługo ich zabraknie...
        • Gość: gość Re: jeszcze jedno IP: 91.208.72.* 21.10.09, 11:03
          skąd w Tobie tyle agresji...? Podejrzewam, że musiałeś się mocno sparzyć kiedyś w przeszłości i teraz udajesz wielce twardego... ;) No obyś szybko nie pękł pozdrawiam. :)
      • Gość: tola Re: a jednak zrobie to bo nie moge czytac tych bz IP: 82.139.40.* 27.09.05, 14:51
        masz rację horoskop im się nie udał..ryby są zimne i wyrachowane..brrrr
        • krysia-47 Re: a jednak zrobie to bo nie moge czytac tych bz 03.06.06, 12:32
          Nie zgadzam sie z Toba...RYBY to bardzo tajemniczy znak i dlatego nie wszyscy
          go rozumieja..Warto poznać RYBĘ!!.
      • Gość: Monika Re: a jednak zrobie to bo nie moge czytac tych bz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.06, 02:18
        A moze podmienili Cie w szpitalu???Moze nie jesteś Rybą???HE<HE!!!
      • Gość: anes Re: a jednak zrobie to bo nie moge czytac tych bz IP: *.trzebiez.sdi.tpnet.pl 24.01.06, 12:07
        to po co to wogle czytasz?! myslisz, ze pod wplywem twojego komentarza ktos zmieni swoje zdanie? nie wydaje mi sie... i kim ty wogle jestes "zwlaszcza jak sie upre to nie ma mocnych. Kazdy wymieka!" co to wogle za tekst? na miare miesniaka, ktory nie ma nic w glowie:) eh...tacy ludzie wogle nie powinni sie wypowiadac!
        • Gość: Phenomenon Re: a jednak zrobie to bo nie moge czytac tych bz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.10.06, 10:05
          Nie no...
          Pan zniesmaczony zwyczajnie nie jest pewny kim tak naprawde jest.

Czego nie napisali w tym horoskopie to, że ryby maja tendencję do dązenia do
          ideału i mimo, ze nie sa bardzo wytrwałe, to przecież nieustannie się
          zmieniaja.. to sprawia, ze niektóre z ryb zmieniaja siebie aby pokazać światu i
          samym sobie, ze mogą być np zorganizowane, praktyczne, zorganizowane i ponad
          wszystko pewne siebie.
          Zatem jesli pan zniesmaczony w ogóle jest rybka to jest tym biedny osobnikiem
          którego los doświadczył w sposób który nakazał mu zmianę siebie w kogos kogo
          jego zdaniem otoczenie bardziej zaakceptuje.
          A jego pisanie o tym, ze sa to bzdury tylko potwierdza, ze mam rację bo gdyby
          rzeczywiście nie musiał z tym polemizować sam dla siebie, to zamknąłby ta stronę
          po przeczytaniu pru zdań. A już na pewno nie odpisywałby komentarze które pisza
          ludzie.

To co zrobił to próba przekonania samego siebie do prawdyktórą sam w sobei
          wykształcił.
          Jesli to byłaby udana próba, zyskałby wewnetrzne uznanie dla własnej silnej
          osobowiści którą stworzył. A nieudana.. co cóż.. Rybom zawsze łatwo przychodzi
          odrzucanie tej części świata która nie odpowiada temu co chciałby widzieć (no
          taka mała wada) zatem.. założe się , ze Zniesmaczony do dziś trwa w przekonaniu,
          ze ma rację i jest... wrrrr.. silny. :)
      • Gość: kot Re: a jednak zrobie to bo nie moge czytac tych bz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.12.07, 23:32
        Brawa dość tych głupot o Rybach!!!
    • izunia731 Re: Ryby 19.02- 20.03 22.06.05, 12:17
      Horoskop bardzo odzwierciedlający prawdziwą rybę.Jako zodiakalna Ryba,,,
      jestem w stanie dokładnie zgodzić sie z opisem
    • izunia731 Re: Ryby 19.02- 20.03 22.06.05, 12:19
      cała prawda...... potwierdzam to jako zodiakalna Rybka
    • Gość: Hania Re: Ryby 19.02- 20.03 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.07.05, 11:43
      Idealnie,pasuke,do,owego,opisu!urodzilam,sie,3go,marca,w,samiym,sierodku,znkau,wiec,to,chyba,dlatego...jestem,w,szoku,ze,tak,sie,w,nim,mieszcze,swa,osoba!!!
    • Gość: Rybeczki Re: Ryby 19.02- 20.03 IP: *.telgam.pl / 213.172.183.* 18.07.05, 20:01
      z drugim akapitem to my się raczej nie zgadzamy!!!
    • Gość: Anka Re: Ryby 19.02- 20.03 IP: 82.160.127.* 02.08.05, 15:16
      Czesc ja tez jestem rybką i w 100% zgadzam sie z tym co jest tu napisane.Wydaje
      mi sie ze wszystko co jest tu napisane opisuje całą mnie
      • Gość: agg Re: Ryby 19.02- 20.03 IP: *.dialup.supermedia.pl 03.08.05, 13:19
        Stety lub niestety cała JA......,:)))))).
        • Gość: gość M Re: Ryby 19.02- 20.03 IP: *.lublin.mm.pl 28.01.07, 20:57
          sama jestem ryba ,ale z wieloma rzeczami sie nie zgadzam
          ludzie czy wy naprawde wierzycie ,ze czlowieka okresla jego data urodzenia a nie
          cechy genetyczne nabyte po rodzicach ,wychowanie ,wyksztalcenie

zaloze sie ze podajac te cechy przypisujac je np innemu znakowi
          znalazloby sie wiele osob spod jakiegokolwiek znaku
          ktore uwazalyby te cechy za swoje

robiono juz wiele eksperymentow na ten temat i okazuje
          sie to prawdą
          troche zdrowego rozsadku
          a nie w czambul powtarzane schematy
          jakby tak bylo to wszyscy spod znaku ryb
          byliby podobni do siebie jak od sztancy odbici
          a tak nie jest
    • Gość: Muszka Re: Ryby 19.02- 20.03 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.05, 19:58
      prawda pwarwda i jeszcze raz prawda, takie są rybki czyli ja :)
    • Gość: Marta Re: Ryby 19.02- 20.03 IP: *.rw18.Sucharskiego14.optinex.pl / 80.48.94.* 27.08.05, 22:09
      Kto by pomyślał... Chyba zacznę wierzyć w horoskopy...
      • Gość: ania Re: Ryby 19.02- 20.03 IP: *.e-wro.net.pl 15.10.06, 23:20
        niemożliwe
    • Gość: Natka Re: Ryby 19.02- 20.03 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.09.05, 20:01
      Ostatnio mialam zalamke i nie mogla sie pzestac zloscic i wnerwiac ale dzis mi
      wszystko przeszlo jak by nigdy nic , tak jak pisalo w tym choroskopie ja sie
      chyba palne teraz pierwszy raz sie wszystko zgadza , nieraz myslalam jaka ja w
      koncu nic mi stego nie wyszlo a teraz sie dowiedzialam ze moje decyzje sie
      zwiazaly z moim chorozkopem , NIESAMOWITE

POZDRO 4-you
    • Gość: misiek70 Re: Ryby 19.02- 20.03 IP: *.ust.tke.pl 18.09.05, 16:38
      Uważam, że to prawie dobry horoskop bo idealnegonego nie ma dla tylu osób.
      Jestem rybką i cieszę się z tego kim jestem ponieważ zawsze jak coś nudnego się
      dzieje łatwo mi się odłączyć i pomarzyć o czymś, choć za często mi się to
      zdarza na javie, ale co tam. Niech żyje wolność myśli.
      • astrolog_26 Re: Ryby 19.02- 20.03 28.09.05, 09:18
        jeśli ktoś mówi Ja ryba to znaczy że ma słońce w astrologicznym znaku ryb. A
        jest przecież jeszcze 9 "PLANET"!!!Istotne jest również położenie księżyca i
        władcy ASC w domach i znakach(również samego ASC)
    • Gość: magda20 02 Re: Ryby 19.02- 20.03 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.05, 15:35
      jestem rybką i to prawda, ze mam dwie osobowości jestem "wilkiem i owca" w jednej osobie ;]
    • Gość: marcino Re: Ryby 19.02- 20.03 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.05, 16:47
      moja rybenka jest najcudowniejsza na swiecie!!!!!! najlepiej czuje sie na ladzie,a nie w wodzie - moja rybcia nie potrafi plywac :))) jest o mnie szalenczo zazdrosna!!! kiedy jet zla zmienia sie w rekina:# jej serduszko potrafi opiekowac sie tymi ludzmi ktorzy tego potrzebuja!!!
    • Gość: NiuniA Re: Ryby 19.02- 20.03 IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 03.10.05, 23:20
      WoW! Pasuje idealnie! Hmm i to dobrze czasem czegoś się o sobie dowiedzieć. A
      raczej - uświadomić to sobie poprzez czyjeś słowa.
    • Gość: naughty Re: Ryby 19.02- 20.03 IP: *.82-139.bia.tkb.net.pl 14.10.05, 22:28
      Ja tez jako rybka potwierdzam znacznie tych slow, bo prawie w pelni oddaja moja
      osobowosc, chociaz nie cierpie poezji i nie mam talentu plastycznego.Jestem
      wrazliwa, niesmiala i bardzo kochliwa niepoprawna romantyczka, jednak nie
      patrze an swiat przez rozowe okulary, wrecz przeciwnei jestem z antury
      pesymistka.
      • Gość: gaja Re: Ryby 19.02- 20.03 IP: *.interpc.pl 01.11.05, 22:26
        nie lubię ryb są takie nieokreślone i mało bezpośrednie, głupotą jest to ich
        poświęcanie sie dla wszystkich i wszystkiemu i te rybie oczy takie maślane-
        przepraszam za moją opinię ale tak myślę- ryby są bardzo infantylne!
        • Gość: anecia-rybcia Re: Ryby 19.02- 20.03 IP: *.localdomain / 217.96.44.* 06.11.05, 16:09
          skoro uwarzasz tak jak uwarzasz to wspolczuje ci bo nie masz zielon=ego
          pojecia o zyciu i o tym ze kazdy ma swoja jakrze odmienna i piekna
          nature!!!!!!! ty pewnie jestes znieczulona i zatwardziala lolita bez serca i
          uczuc!!!zastanawiam sie tylko co ty jeszcze robisz na ZIEM1..???
          +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
          wiesz szkoda mi ciebie bo tacy jak ty nigdy nie zrozumieja TEGO UCZUCIA no
          ale to juz twoj problem .... wyrosnie z ciebie ''dobry polityk''HE HE HE ---
          OBURZONA I WSCIEKLA.....
    • Gość: anecia-rybka Re: Ryby 19.02- 20.03 IP: *.localdomain / 217.96.44.* 06.11.05, 16:14
      kocham ten znak to najbardziej uczuciowe i piekne stworzenia chodzace po tej
      ziemi....pozdrawiam was rszystkie rybki trzymajmy sie razem!!!!elo
    • Gość: anecia-rybka Re: Ryby 19.02- 20.03 IP: *.localdomain / 217.96.44.* 06.11.05, 16:15
      kocham ten znak to najbardziej uczuciowe i piekne stworzenia chodzace po tej
      ziemi....pozdrawiam was rszystkie rybki trzymajmy sie razem!!!!elo...
    • Gość: Rybcia Re: Ryby 19.02- 20.03 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.11.05, 22:32
      No horoskop doskonale opisuje moja osobowość a zwłaszcza to o wykorzystywaniu
    • Gość: pola Re: Ryby 19.02- 20.03 IP: 212.106.169.* 13.11.05, 14:57
      najprawdziwszy obraz osób spod tego znaku, gratuluję i potwierdzam. Nie jestem
      pewna co do zalet mojego znaku, z naszą ideologią i wahaniem nastrojów, ciągłem
      niezdecydowaniem jest BARDZO ciężko, często czuje ten bezsens zycia, no chyba
      ze się zaduże....ale pozniej sie znowu cierpi,przezywa wszystko
      • Gość: gaja Re: Ryby 19.02- 20.03 IP: *.interpc.pl 17.11.05, 20:18
        no biedna anciu rybko jestes tylko potwierdzenie tego horoskopu - jak trudno
        zapanować nad emocjami wściekła i wkurzona istotko!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Gość: Lewy89 korona pany Re: Ryby 19.02- 20.03 IP: *.tkdami.net / *.tkdami.net 31.12.05, 10:09
      Wszystko sie zgadza taki jestem!!!!!!!!!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka