Dodaj do ulubionych

prośba o pomoc w interpretacji kart

22.07.09, 01:19
Witam

Z moją dziewczyną przeżywamy trudne chwile. Zadałem pytanie jakie mamy szanse
na przyszłość.

karty:

piątka mieczy
koło fortuny
dwójka monet
trójka mieczy
świat
dziewięć monet
osiem mieczy

nie znam sie za bardzo na kartach, mam nadzieje że dobrze je rozłożyłem

pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • okwilk Re: prośba o pomoc w interpretacji kart 22.07.09, 06:21
      A czy przeczytałeś regulamin tego forum?
      Chyba nie - więc nadrób tę zaległość czym prędzej.

      Na tym forum warunkiem otrzymania pomocy w interpretacji jest podanie własnej
      interpretacji kart.
      Rozumiem że możesz nie znać się jeszcze na kartach, ale mimo wszystko powinieneś
      najpierw spróbować zinterpretować karty sam a dopiero później otrzymasz od nas
      pomoc.

      Czekamy więc na Twoją interpretację.

      Pozdrawiam,
      Oktawiusz Wilk
      • kajmanus Re: prośba o pomoc w interpretacji kart 22.07.09, 09:03
        Według mnie powstały między nami duże trudności które można pokonać ale wymaga
        to konsekwencji. Będzie to proces długotrwały i bolesny. Tak mi wynika z
        początkowych kart, nie bardzo jednak wiem co oznaczają następne.
    • kirke-tarot Re: prośba o pomoc w interpretacji kart 22.07.09, 09:09
      Czy stosował Pan rozkład? Co oznaczają poszczególne pozycje kart? Dlaczego Pan
      kładzie karty skoro ich nie zna? ....
      To czy pokonają Państwo problemy zależy od 2 osób, Pana i partnerki. Karty na to
      nie wskazują.
      • kajmanus Re: prośba o pomoc w interpretacji kart 22.07.09, 09:23
        Czy może Pani rozłozyć mi karty jako osoba znająca się na rzeczy? Bardzo proszę
        o pomoc.
        • kirke-tarot Re: prośba o pomoc w interpretacji kart 22.07.09, 09:28
          Zostawiłam Panu wiadomość na skrzynce gazetowej. Tam wiadomość jak się
          skontaktować. Pozdrawiam.
          • krolowa.mieczy Re: prośba o pomoc w interpretacji kart 22.07.09, 09:38
            Kirke-tarot,

            na tym forum pomagamy JAWNIE w interpretacjach kart i JAWNIE
            rozkladamy karty. Nie naganiamy nikomu klientow.
            Prosze przeczytac regulamin.

            Zostawiam ten watek do publicznej wiadomosci.
    • ma_ewa01 Re: prośba o pomoc w interpretacji kart 22.07.09, 09:36
      Witaj, Kajmanus. Jak zapewne zauważyłeś, mamy tu Szkółkę Tarota. Jeśli nie znasz
      sie na kartach i chciałbyś zacząć swoja przygodę z tarotem, to bardzo zapraszam.
      Tu się uczymy interpretacji, wymieniamy opiniami i wiedzą. Ale jesli chcesz
      tylko porady kart, lepiej zgłoś sie do profesjonalnej wróżki. Ona Ci z pewnościa
      udzieli informacji, o które pytasz.
      Dobrze byłoby też zajrzeć do regulaminu Szkółki. Tam masz wszystko ładnie
      wyjaśnione.
      Pozdrawiam
      Msmile
      • kajmanus Re: prośba o pomoc w interpretacji kart 22.07.09, 09:41
        niesmiało próbuje swoich sił w kartach, jednak ta sytuacja która mnie teraz
        spotkała jest ciężka i naprawde potrzebuję pomocy. Oczywiście się odwdzięczę.
        • anahella Re: prośba o pomoc w interpretacji kart 22.07.09, 15:57
          kajmanus napisał:

          > niesmiało próbuje swoich sił w kartach, jednak ta sytuacja która
          > mnie teraz
          > spotkała jest ciężka i naprawde potrzebuję pomocy. Oczywiście
          > się odwdzięczę.

          Nigdy nie kładź sobie kart, jeśli nie podejmiesz próby interpretacji. Nieważne
          czy jesteś początkujacy czy zaawansowany, wyłożone karty należy zinterpretować,
          bo jeśli tego nie zrobisz, oznacza to, że ingorujesz wiedzę jaką daje Ci tarot.

          Nie kładź sobie sam kart zwłaszcza w sytuacji, gdy jesteś bardzo emocjonalnie
          związany z pytaniem. Lepiej poproś o wróżbę.
          • ma_ewa01 Re: prośba o pomoc w interpretacji kart 22.07.09, 15:59
            Anahello, jak dobrzeże jesteś i służysz nam swoimi radami.
            Dziękuję
            Msmile
            • anahella Re: prośba o pomoc w interpretacji kart 22.07.09, 16:24
              Kiedyś byłam w domu rdzennych Gruzinów. Na ścianie wisiał miecz, który pan domu
              miał po swoim przodku. Nie była to jakaś śmiercionośna broń, raczej paradna.
              Spytałam czy mogę ten miecz obejrzeć. Wtedy usłyszałam, że prawdziwy Gruzin
              tylko wtedy bierze miecz do ręki, gdy zamierza utoczyć komuś krwi.

              I tak samo jest z tarotem: po to rozkładamy karty, by utoczyć wiedzę.

              Dostępność tarota spowodowała, że dostaję jakieś dziwne maile na priv z
              pytaniami typu "wylosowałam sobie Śmierc, i co to znaczy?".
              To jakby mieć potrzebę napisania listu w obcym nieznanym języku i dlatego
              kupujemy sobie słownik, zamiast skorzystać z usług tłumacza.
    • kirke-tarot Re: prośba o pomoc w interpretacji kart 22.07.09, 14:48
      Tak rozumiem. Nie naganiam , nie muszę. Pan sam się zwrócił do mnie. Ja tutaj
      tylko pomagam w interpretacji. Pozdrawiam serdecznie!
      • ma_ewa01 Re: prośba o pomoc w interpretacji kart 22.07.09, 16:10
        Bardzo dziękujemy Kirke za pomoc w interpretacjach. Cieszymy się, że tutaj
        wpadasz i pomagasz nam zgłębić tajniki Tarota. Ale wiesz, mamy tu taki
        wewnętrzny regulamin i on obliguje nas do jawnego kontaktowania się z osobami,
        dla których sie wróży. Takie sa zasady szkółki. A nam z Królową Mieczy przypada
        rola pilnowania porządku na forum. Warto zapoznać sie z naszym regulaminem, bo
        tam jest wszystko ładnie wytłumaczone co i jak.
        Na pewno Twoja tarotowa wiedza sie przyda, gdyż każda osoba wnosi tu cos od
        siebie.
        No więc zapraszam do udziału w dyskusjach, a bywają tu one baaardzo ciekawe.
        Pozdrawiam
        Msmile
        • kirke-tarot Re: prośba o pomoc w interpretacji kart 22.07.09, 16:14
          Tak, już wszystko wiem. Z chęcią się podzielę interpretując. smile
          • ma_ewa01 Re: prośba o pomoc w interpretacji kart 22.07.09, 16:15
            Super, zatem witaj w Szkółcesmile
            Msmile
            • anahella Re: prośba o pomoc w interpretacji kart 22.07.09, 16:25
              Ewa, pewnie masz w horoskopie mocny znak Wagismile
              • ma_ewa01 Re: prośba o pomoc w interpretacji kart 22.07.09, 17:03
                Nie wiem, czy mocny. Żadnej osi tam nie mam, ale jest Jowisz.
                Pewnie równoważy troche mojego Marsa w Baraniesmile
                Msmile

                • anahella Re: prośba o pomoc w interpretacji kart 23.07.09, 20:04
                  Jowisz wystarczysmile
      • krolowa.mieczy Re: prośba o pomoc w interpretacji kart 22.07.09, 17:31
        Ups - to przepraszam.

        Odniosłam wcześniej mylne wrażenie.

        Dołączaj się do nas bez zahamowań smile
    • kirke-tarot Re: prośba o pomoc w interpretacji kart 22.07.09, 17:39
      Porządek musi być smile
      • ma_ewa01 Re: prośba o pomoc w interpretacji kart 22.07.09, 17:42
        Tak jest.! ! !
        Trzeba być czujnym, zwartym i gotowym.

        Trzeba być przeto lisem i lwem
        - kotem i psem smile
        jak mawiał nasz wieszcz Adam
        Msmile
      • krolowa.mieczy Re: prośba o pomoc w interpretacji kart 22.07.09, 17:43
        Własnie - jak to u Królowej Mieczy ;P
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka