30.10.06, 19:50
Czy osoby z umiarkowanym stopniem niepełnosprawności (dawna druga grupa) mają
jakieś ulgi na bilety PKP? Czy dotyczy to tylko tych ze znacznym stopniem?
Obserwuj wątek
    • gluby Re: ulgi PKP 30.10.06, 21:23
      to zalezy od tego czy jedziesz na zajecia czy po porstu jedziesz do innego miasta
      • mama_blizniakow Re: ulgi PKP 30.10.06, 22:26
        a jaka to roznica czy na zajecia czy nie?

        Z tego co mnie poinformowano trzeba sobie wyrobic legitymacje gdzies tam(w
        mopsie?) i przysługuja 3 przejazdy tam i spowrotem na 3 lata.
        Moze jednak jest inaczej?
        bardzo mnie interesuje kwestia przejazdow na zajecia bo ucze sie wlasnie w
        innym miescie.

        • gluby Re: ulgi PKP 30.10.06, 23:08
          obecnie studiuje i jezdze co weekend pks i mam ulge 79% jako dziecko
          niepelnosprawne;d mam stopien umniarkowany
          • mama_blizniakow Re: ulgi PKP 30.10.06, 23:30
            a ile Ty dziecko masz lat:P???Co przedstawiasz w kasie pkp zeby dostac ulge?
            ups piszesz o pksie a mnie chodzi o pkp:(
            • gluby Re: ulgi PKP 31.10.06, 12:00
              z pkp jest inaczej bo wiadomo samorzady nie chca dofinansowac
              • niepelnosprawni.info Re: ulgi PKP 02.11.06, 11:55
                www.niepelnosprawni.info/ledge/x/3916
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka