agaugu 30.10.06, 19:50 Czy osoby z umiarkowanym stopniem niepełnosprawności (dawna druga grupa) mają jakieś ulgi na bilety PKP? Czy dotyczy to tylko tych ze znacznym stopniem? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
gluby Re: ulgi PKP 30.10.06, 21:23 to zalezy od tego czy jedziesz na zajecia czy po porstu jedziesz do innego miasta Odpowiedz Link Zgłoś
mama_blizniakow Re: ulgi PKP 30.10.06, 22:26 a jaka to roznica czy na zajecia czy nie? Z tego co mnie poinformowano trzeba sobie wyrobic legitymacje gdzies tam(w mopsie?) i przysługuja 3 przejazdy tam i spowrotem na 3 lata. Moze jednak jest inaczej? bardzo mnie interesuje kwestia przejazdow na zajecia bo ucze sie wlasnie w innym miescie. Odpowiedz Link Zgłoś
gluby Re: ulgi PKP 30.10.06, 23:08 obecnie studiuje i jezdze co weekend pks i mam ulge 79% jako dziecko niepelnosprawne;d mam stopien umniarkowany Odpowiedz Link Zgłoś
mama_blizniakow Re: ulgi PKP 30.10.06, 23:30 a ile Ty dziecko masz lat:P???Co przedstawiasz w kasie pkp zeby dostac ulge? ups piszesz o pksie a mnie chodzi o pkp:( Odpowiedz Link Zgłoś
gluby Re: ulgi PKP 31.10.06, 12:00 z pkp jest inaczej bo wiadomo samorzady nie chca dofinansowac Odpowiedz Link Zgłoś
niepelnosprawni.info Re: ulgi PKP 02.11.06, 11:55 www.niepelnosprawni.info/ledge/x/3916 Odpowiedz Link Zgłoś