Gość: hawk
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
26.02.04, 18:56
Rosyjskie służby specjalne miałyby kogos zabić? Nieeeee, z życiu! ;-))))
Jak wiadomo, kierują sie w swoich działaniach zasadą Ghandiego "non violence"
i niemieszania sie w wewnętrzne sprawy innych państw.