Dodaj do ulubionych

Katar oskarża agentów Rosji o zabójstwo byłego ...

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.02.04, 18:56
Rosyjskie służby specjalne miałyby kogos zabić? Nieeeee, z życiu! ;-))))

Jak wiadomo, kierują sie w swoich działaniach zasadą Ghandiego "non violence"
i niemieszania sie w wewnętrzne sprawy innych państw.
Obserwuj wątek
    • Gość: prim Tak - rosyjskie sluzby mowia tylko prawde !!!! IP: *.gdynia.mm.pl 26.02.04, 19:23
      mozna ich porownac do swietych zakonnikow - modla sie tylko za utrapionych i
      pomagaja biednym dzieciom - jak to sluzby rosyjskie. A ze byli blisko
      wysadzonego samochodu Czeczenca , to pewnie polecieli sobie z Moskwy tam
      pospacerowac i odetchnac troche swiezym arabskim powietrzem . Albo zwiedzali
      zabytki bo rosjanie to narod turystow......
    • Gość: . [...] IP: 80.109.117.* 26.02.04, 19:24
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • Gość: Jagnieszka [...] IP: *.aster.pl / *.acn.pl 26.02.04, 20:38
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • Gość: Putan [...] IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 26.02.04, 20:54
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
          • Gość: tk [...] IP: *.chello.pl 26.02.04, 22:31
            Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • Gość: ADMIN Re: Zaj.bać? Zapi.rdolić! Co na to Admin? IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 26.02.04, 22:14
          Ja nie wiem.
          Ja mam pilnowac zebyscie Cyganow nazywali Romami i żebyscie "Czeczency" pisali
          z dużej litery.
          A na ruskich to możecie sobie bluzgac do woli.
        • Gość: co na to? Jagnieszka - wnuczka Stalina? IP: *.dsl.chcgil.ameritech.net 27.02.04, 01:12
          Jak to milo, ze tak wiele osob wspomina z rozrzewnieniem cenzure.
          Widac, ze zamordystow (i zamordystek) siac nie trzeba.
          • Gość: Kazik Niewidomy piewco wolności słowa, IP: 212.33.88.* 01.03.04, 12:16
            Ślepym jest ten, kto nie odróżnia wolności słowa od łamania prawa. Regulamin
            forum jest jasny i jednoznaczny - jeśli go przestrzegasz pisz co chcesz, ale
            jeśli łamiesz - admin powinien usunąć taki post (takie są bowiem zapisy
            regulaminu). Tzw, wolne narody cieszą się wolnoścą między innymi dlatego, że
            przestrzegają przepisów.
      • Gość: Adam [...] IP: 207.229.0.* 26.02.04, 21:12
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: Tomson Niech te pikusie z Kataru lepiej siedzą cicho, IP: *.ds.pg.gda.pl / *.ds.pg.gda.pl 26.02.04, 19:44
      bo Rosja oskarży ich o wspieranie terroryzmu, a to będzie niezbyt miłe dla
      Kataru.
      • Gość: Pawel Re: Niech te pikusie z Kataru lepiej siedzą cicho IP: *.ini.unizh.ch 26.02.04, 19:53
        Tak to prawda Rosja moze im zakrecic kurek ropa i biedacy zamarzna. Albo
        zaproponuje USA ze umiesci tam swoja baze zamiast amerykanskiej. Moze jeszcze
        embargo na wysylanie rosyjskich diamentow i zlota do Kataru, tak to byloby
        straszne.

        Gość portalu: Tomson napisał(a):

        > bo Rosja oskarży ich o wspieranie terroryzmu, a to będzie niezbyt miłe dla
        > Kataru.
        • Gość: Tomson Są inne metody. IP: *.ds.pg.gda.pl / *.ds.pg.gda.pl 26.02.04, 19:54
          I Rosja może je wymusić.
          • Gość: Pawel Re: Są inne metody. IP: *.ini.unizh.ch 26.02.04, 20:05
            Rosja nie jest w stanie wiele wymusic na Czeczenii.
            W Katarze raczej nie zrobia drugiej Kuby, za dobrze ludziom tam sie mieszka.
            Rosjanie nie maja zadanego sojusznika wewnatrz Kataru ani sprzymierzencow w
            okolicy. Po prostu bez punktu oparcia nie sa w stnie zrobic nic.
            Oskarzyc o terroryzm bliskiego sojusznika Amerykanow - osmieszaja sie i tyle.
            Jedyne co byli w stanie zrobic to poslac dwu nieudolnych agentow, kotrzy dali
            sie zlapac.

            Gość portalu: Tomson napisał(a):

            > I Rosja może je wymusić.
            • Gość: yurek [...] IP: 81.205.65.* 26.02.04, 20:22
              Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • Gość: sprostowanie Re: Niech te pikusie z Kataru lepiej siedzą cicho IP: *.net81-66-181.noos.fr 27.02.04, 11:15
          po pierwsze Katar wcale taki maly nie jest, jak by sie geograficznie moglo
          wydawac. A po drugie
      • Gość: DarioB Re: Do Tomsona IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.02.04, 20:58
        Rosjanie nie stoją ponad prawem (podobnie jak Amerykanie - a przynajmniej tak
        powinno być), a zabójstwo jest karane w każdym prawie na świecie.
      • Gość: Władimir Puta Rosja może im naskoczyć, pikusiu IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 26.02.04, 20:58
        Brudna banda w onucach niech siedzi na bagnach Piotrogradu
        • Gość: Tomson Nie sądze żeby Rosjanie przesiedlili czeczeńskich IP: *.ds.pg.gda.pl / *.ds.pg.gda.pl 26.02.04, 21:33
          bandytów pod Petersburg.

          Gość portalu: Władimir Puta napisał(a):

          > Brudna banda w onucach niech siedzi na bagnach Piotrogradu
      • galaxy2099 czerwony ludek straszy Katar Ruskimi... 26.02.04, 21:40
        Katar to najblizszy sojusznik Waszyngtonu na Bliskim Wschodzie (tam znajduje
        sie dowodztwo sil amerykanskich na Bliskim Wschodzie). Rosja oskarza katar o
        wspieranie terroryzmu. Wiec idac tym tropem moze Putin powinien oskarzyc
        rowniez USA o wspieranie terroryzmu i wypowiedziec Ameryce wojne. Albo
        przynajmniej sprzymierzyc sie z Al Kaida i... seraratystami czeczenskimi.
        To byloby ciekawe doswiadczenie. Ale widac Putin za glupi na to, albo sam sie
        juz zagubil kto terroryta a kto nie, albo sie boi.
        A Ruscy agenci za to morderstwo i tak pojda do piachu i machanie rosyjska
        szabelka nic tu nie pomoze. Prawda czerwony ludku !!!
        • Gość: Tomson Mając przed sobą widno totalnego wsparcia IP: *.ds.pg.gda.pl / *.ds.pg.gda.pl 26.02.04, 22:43
          militarnego ze strony Rosji dla partyantki Irackiej, dolarowcy mogą pójść na
          wiele ustępstw. :o)
    • Gość: Pawel Re: Katar oskarża agentów Rosji o zabójstwo byłeg IP: *.ini.unizh.ch 26.02.04, 19:48
      A USA to wrogie mocarstwo imperialistyczne ktore miesza sie w wewnetrzne sprawy
      Rosji we wszytskich krajach swiata...

      Gość portalu: hawk napisał(a):

      > Rosyjskie służby specjalne miałyby kogos zabić? Nieeeee, z życiu! ;-))))
      >
      > Jak wiadomo, kierują sie w swoich działaniach zasadą Ghandiego "non violence"
      > i niemieszania sie w wewnętrzne sprawy innych państw.
    • Gość: a wolnosc dla czeczenii, wolnosc dla iraku IP: *.med.yale.edu 26.02.04, 20:08
      • Gość: jangcy chyba trafili na jakis lepszych agentow IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.02.04, 20:13
        skoro taka panika w Rosji powstala. Jezeli bezposrednio nie uczestniczyl;i w
        zamachu na tego Czeczenca to z pewnoscia mieli w planach rownie efektowne
        fajerwerki.
        Jeszcze im sie cos wymsknie przy przesluchaniu i bedzie jakas wieksza afera!
    • Gość: Lysy Posliznal sie na mydle.... IP: 207.181.167.* 26.02.04, 20:18
      Ten czeczenski mahmut i terrorysta poprostu posliznal sie na mydle, wyrznal
      lbem w splonke granatu i sie rozerwal troche.
      FSB i KGB maczaly palce ?! AKLEZ SKAD !!! To przeciez dobroduszni ministranci
      co na codzien przeprowadzaja staruszki przez ulice, a nie mahmutow do allaha.

      Ale powaznie mowiac, brawo FSB !!! Dobrze wykonana robota, CIA i Mosad moga sie
      czegos nauczyc ! Tu to nawet zgdze sie z Tomsonem ! :)
      • Gość: A.S.F. ROSJANIE !!!!!!! IP: *.lublin.mm.pl 26.02.04, 20:26
        Kiedy rozprawicie się definitywnie z tym czeczeńskim bydłem ?! Jak Katarczycy
        nie zwolnią waszych agentów tak jak by zrobił Bush.
    • porfirion.osielek Pierwsze miejsce w konkursie na kawał roku !!! 26.02.04, 20:21
      "Rosjanie twierdzą, że od zabójstwa Stiepana Bandery (przywódcy UPA) w
      Monachium w 1959 r. ich służby specjalne nie zajmowały się tropieniem i
      likwidowaniem politycznych przeciwników."
      • Gość: Pawel Re: Pierwsze miejsce w konkursie na kawał roku !! IP: *.ini.unizh.ch 26.02.04, 20:37
        np. Lew Trocki oczywiscie potrzelil sie przypadkowo przy goleniu.
        • Gość: Tex Re: Pierwsze miejsce w konkursie na kawał roku !! IP: 140.254.12.* 26.02.04, 22:38
          Nie, Lew Trocki przypadkiem wbil sobie czekan w tyl glowy
          • Gość: vivien Re: Pierwsze miejsce w konkursie na kawał roku !! IP: *.w-net.pl 27.02.04, 01:29
            nie on, Lew Trocki pewnego dnia gdy dowiedział się, że obraził Słońce Narodów
            Generalissimusa Stalina sam się zastrzelił, nie mógł tego znieść ;)))
      • Gość: wania Re: Pierwsze miejsce w konkursie na kawał roku !! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.02.04, 09:48
        Nie wiedziałeś, że po 1959 roku ZSRR przekształcił się w demokratyczne państwo
        prawa?
        • porfirion.osielek Pierwsze miejsce w konkursie na kawał miesiąca :) 27.02.04, 17:34
          Gość portalu: wania napisał(a):

          > Nie wiedziałeś, że po 1959 roku ZSRR przekształcił się w demokratyczne
          > państwo prawa?
    • Gość: kila grypa oskarza katar o niezapowiedziane ataki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.02.04, 20:37
    • Gość: Obcy [...] IP: *.ists.pl / *.gemini.net.pl 26.02.04, 20:38
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • Gość: Misza Re: Katar oskarża agentów Rosji o zabójstwo byłeg IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.02.04, 20:50
        Wojny o Katar nie będzie ! Ciekawie ,czy publicznie wykonają egzekucję na
        dwóch ,, niewinnych ,, agentach?
    • Gość: Upa-upa Więc czym różni się Putin od Stalina? IP: *.dip.t-dialin.net 26.02.04, 20:55
      czasy się zmieniają - zasady rosyjskiej władzy nie!
      Oj wsponą jeszcze rzewnie Gorbaczowa w Rosji!
      • Gość: homofob i rasista Re: Więc czym różni się Putin od Stalina? IP: 207.181.167.* 26.02.04, 21:57
        ..Więc czym różni się Putin od Stalina?...

        Tym ze Stalin nie zyje a Putin zyje !
    • Gość: DarioB Agenci FSB IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.02.04, 21:03
      Misję wykonali ale żeby dać się złapać - to takie nieprofesjonalne. Ciekawe kto
      następny?
      • Gość: A.S.F. Zostaną dyskretnie wydaleni do Rosji. IP: *.lublin.mm.pl 26.02.04, 21:19
        Katarczycy nie będą ryzykować knfliktu z Rosją z powodu jakiegoś śmiecia.
        • Gość: DarioB Re: Zostaną dyskretnie wydaleni do Rosji. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.02.04, 21:22
          Nie śmiecia tylko śmieciów - agentów FSB jest dwóch ;)))
          • Gość: A.S.F. [...] IP: *.lublin.mm.pl 26.02.04, 21:27
            Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
            • Gość: BumBum Re: ASF - czy moze tez jestes agentem rosyjskim? IP: 129.81.192.* 26.02.04, 22:26
              Z Lublina blisko do granicy wschodniej - to
              i pewnie agentow rosyjskich tam wiecej...

              P.S. A agenci, ktorzy dali sie zlapac - faktycznie -
              nadaja sie tylko na smietnik...
              P.S. Pomijam juz dyskusje faktu, iz metody stosowane
              z powodzeniem przez carat, a potem Lenina, Dzierzynskiego oraz
              Stalina pozostaja w uzyciu. Poza tym - bardzo trudno byloby
              uwierzyc, iz Tow. Ras-Putin nic nie wie na temat
              co robia jego "koledzy po fachu"...
              • Gość: A.S.F. [...] IP: *.lublin.mm.pl 26.02.04, 22:51
                Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                • Gość: BumBum Re: ASF - O.K. wiec nie jestes agentem... IP: 129.81.192.* 26.02.04, 23:35
                  ASF - ja wiem jaka granica i w jakiej odleglosci
                  od Lublina przebiega (spedzilem w tym miescie
                  ponad 15 lat)... I, oczywiscie, agenci bywaja
                  wszedzie, nie tylko w Lublinie. Oczywiscie,
                  jak wolisz to mozesz byc, np. agentem
                  ukrainskim :)

                  P.S. Tak samo potepiam morderstwa dokonywane, np. przez wywiad
                  radziecki, czy bulgarski (kiedys), a rosyjski (obecnie),
                  jak i morderstwa dokonywane przez izraelski 'Mossad'.
                  To ta sama kategoria bandytyzmu wspieranego
                  przez panstwo...
        • Gość: rydzyk do Rosji to oni nie maja po co wracać... IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 26.02.04, 21:27
          dali się złapać i Allah tylko wie,co wypaplali...
          pewnie skończy się na tym,że dostaną azyl w ...
        • Gość: Kamil [...] IP: 149.156.58.* 02.03.04, 12:12
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • Gość: U Re: Agenci FSB IP: *.dialup.sprint-canada.net 26.02.04, 21:28
        Zadziwiajace widze tu podejscie do sprawy zarowno autora tego
        artykulu, jak tez wiekszosci palajacej nienawiscie do Rosjan. Po
        pierwsze, zerzucanie komus winy wcale nie oznacza tej winnosci, a
        autor tego artykulu juz te wine Rosjanom przypisal. Czytajac te
        wypowiedzi, chce sie powiedziec: kolejne rozbiory Polski by sie
        przydaly, bo narod Polski sam sie tego domaga (takim wlasnie
        usposobieniem do sasiada/sasiadow). Moze z czasem Czeczen w Polsce
        tez pokaze co potrafi. Wspierajcie ich dalej!
        • Gość: BumBum Re: U, nie strasz(rozbiorami) nie strasz bo sie... IP: 129.81.192.* 26.02.04, 22:29
        • Gość: polar Re: Agenci FSB IP: *.lubin.dialog.net.pl 27.02.04, 00:59
          z ust mi to wyjles. Jak widac wiekszosc tu wypowiadajacych sie, ma
          anyrosyjskosc we krwi, przy czym jest to na tyle duze stezenie, ze niektorym
          mozgi powyzeralo
    • Gość: jd Re: Katar oskarża agentów Rosji o zabójstwo byłeg IP: *.acn.pl 26.02.04, 22:01
      IGOR MIKHALEV - moglibyscie przynajmniej spolszczyc to zangielszczone rosyjskie
      nazwisko albo czerpac bezposrednio z rosyjskiego bo troche razi uzywanie takich
      amerykanskich kalek w jednej z najwiekszych polskich gazet...
    • Gość: Franek tajny dokument IP: *.aster.pl / *.acn.pl 26.02.04, 22:57
      psz.pl/content/view/194/2/
    • Gość: piszedalej dyskredytacja Rosji IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 26.02.04, 23:56
      No i Rosjanie sami zdyskredytowali swoja rzekoma "walke z teroryzmem" stosujac
      dokladnie takie same metody jak sami terorysci...
    • Gość: Yunus [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.02.04, 00:02
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • Gość: polar Re: Katar oskarża agentów Rosji o zabójstwo byłeg IP: *.lubin.dialog.net.pl 27.02.04, 00:57
        > UPIERDOLIĆ GŁOWY TYM RUSKIM PSOM!
        zrob przysluge dla swiata i sie utop
    • Gość: HAL9000 Re: Katar oskarża agentów Rosji o zabójstwo byłeg IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.02.04, 00:44
      Panie Ambasadorze Kacapskiej Republiki Federacyjnej (czy jak tam to nazywacie),

      zwracam uwagę Szanownego Pana Ambasadora na fakt, że Rzeczepospolita Polska również oskarżyła pewną liczbę obywateli Kacapskiej R.F.

      Uprzejmie proszę o natychmiastowe wystosowanie - zdecydowanym tonem - not dyplomatycznych do rządu RP, domagających się umożliwienia bezzwłocznego powrotu tychże obywateli do macierzy.

      W moim skromnym mniemaniu koszty, które poniesie RP na wydalenie (najlepiej balistyczne) wspomnianych obywateli oraz (w krańcowym przypadku) identyfikację DNA tychże obywateli przy próbie ponownego przekroczenia granic RP będzie adekwatna do korzyści, które Kacapska R.F. odniesie z faktu, że poziom sqrwysyństwa, KGB etc. odzyska poziom, który K.R.F. gwarantuje dobre samopoczucie ufam, że K.R.F. uzna tą propozycję za wielce korzystną.

      HAL9000
      • Gość: U Re: Do zapyzialych i zakompleksionych polaczkow IP: *.dialup.sprint-canada.net 27.02.04, 01:19
        Mam tu na zal wielka grupe polaczkow, hipokrytow, ktorzy narodowi
        nieslawe przynosza. Nawet jezeli faktycznie Rosjanie zabili jednego
        ze swoich wrogow, terroryste uznanego takze przez rzad USA, to
        dlaczego to sie przez was potepia? Rzad USA, zeby zabic terroryste,
        czyli swego wroga, potrafil zbombardowac caly Afganistan, nie
        osiagajac zreszta zamierzonego celu. Zeby zlapac kolejnego swego
        owczesnego przyjaciela Husejna (pozniej wroga), dokonal najazdu na
        Irak,gdzie podobnie jak w Afganistanie, ucierpeli niewinni cywile. Z
        akcji tej w Katarze niektorzy byc moze powinni sie czegos nauczyc.
        Osobiscie wolalbym zeby w Afganistanie czy Iraku byla podobna akcja,
        do tej, ktora w tym artykule zostala poruszona. Dlaczego Polska z
        jednym terrorysta walczy w sensie fizycznym, bo czyz nie polskie
        wojska zostaly wyslane do Iraku, a za zabicie drugiego osadza
        sie ludzi, ktorzy tego dokonali? Dlaczego cieszycie sie tym, kiedy
        w Moskwie gina niewinni ludzie, a placzecie po tych ktorzy zgineli w
        Nowym Jorku? Przeciez ten, zabity w Katarze, po ataku WTC. zapraszal
        Osame na uczte!!! Nie przynoscie mi wstydu obludni rodacy, wraz ze
        swa jednostronna, propagandowa gazetka, bo ja przez was mam juz
        dosc posmiewiska w szerokim swiecie.
        • Gość: . Re: Do zapyzialych i zakompleksionych polaczko IP: 141.155.79.* 27.02.04, 01:44
          Rosjanie sieją terror na Kaukazie i zbierają terror w Moskwie. Czy Rosjanie są
          jakimiś nadludźmi aby mieć prawo niewolić i wyniszczać inne narody. Jeśli
          terroryzm jest zły to walka z nim przy pomocy innych terrorystów też jest zła.
          p.s.
          Nie zmienia to faktu, że większość wypowiadających się na tej stronie to
          zakompleksione bydło...
          • Gość: U Re: Do zapyzialych i zakompleksionych polaczko IP: *.dialup.sprint-canada.net 27.02.04, 01:54
            Z tym terrorem ogolnie sie zgadzam. To samo dotyczy Ameryki, Izraela
            i kilku innych. Chodzi mi ogolnie o sprawe, a nie jak robia to
            Polacy tutaj, po jednym terroryscie ubolewaja, a jednoczesnie wysylaja
            swoje wojska, by zlapac innego. Czeczenia jest czescia Rosji, tyle
            samo czasu, co Ameryka Indianom zostala zabrana, co wcale nie
            oznacza ze musi ja byc, wbrew woli Czeczenow. Czeczen moim zdaniem
            nie wie co chce, robi tez co mu sie podoba, a skutki wszystkim sa
            widoczne.
            • Gość: dimi Re: Do zapyzialych i zakompleksionych polaczko IP: *.kjj.estpak.ee 27.02.04, 08:20
              Mylisz sie co do naleznosci czeczeni do rosji.
              Sprawa jest o wiele prostsza - rosjanie nienawidza czeczenow (bardzo trudno
              wydaje sie jednak ich lubic) i jak mowia sami zolnierze: "jak nie zostanie w
              tym kraju zadnej osoby plci meskiej to oni sobie pojda"
        • porfirion.osielek Podziwu godna samokrytyka 27.02.04, 17:40
          Gość portalu: U napisał(a):

          > Mam tu na zal wielka grupe polaczkow, hipokrytow, ktorzy narodowi
          > nieslawe przynosza.
          [...]
          > Nie przynoscie mi wstydu obludni rodacy

          Nie sądziłem, że jesteś aż tak samokrytyczny, nazywając siebie "polaczkiem" (bo
          skoro twoi rodacy to polaczki, więc i ty nim jesteś).
          Całe szczęście, że ja jestem Polakiem i że nie muszę przyznawać się do
          wspólnoty z takimi indywiduami, jak np. U.
      • Gość: dimi Re: Katar oskarża agentów Rosji o zabójstwo byłeg IP: *.kjj.estpak.ee 27.02.04, 08:11
        Twoj problem polega na tym, ze polacy nigdy nie odwazyli sie na to zeby zamknac
        niby agentow RF i podejrzewam ze nigdy sie nie odwaza - wiec mozesz sobie
        poudawac wielkiego na pismie. Szkoda ze zaden "kacap" (to ma byc obrazajace
        rozumiem ?) tego nie przeczyta, ale zawsze lepiej dla twojej nadwyrezonej
        psychyki :))

        PS a co do "Republiki Federacyjnej", czy masz wogole jakies wyksztalcenie, ze
        tak oryginalne masz pomysly ? :))
        • Gość: Kamil Slusznie,trza pisac-Pederacja IP: 149.156.58.* 02.03.04, 12:21
    • Gość: brawo Katar brawo Katar IP: *.w-net.pl 27.02.04, 01:26
      Katar - mały kraj ale pokazał, że godny szacunku.
      • Gość: U Re: brawo Katar IP: *.dialup.sprint-canada.net 27.02.04, 01:46
        Ten jego szacunek to pewnie widzisz w tym, ze przechowywal
        terroryste. Dla ciebie pewnie nie terrorysta, bo zabijal ruskich.
    • Gość: Byśko Wstyd Rosjo IP: *.zgora.dialog.net.pl 27.02.04, 02:20
      Taka mała Czeczenia,Dawid i Goliad
      • Gość: U Re: Wstyd Rosjo IP: *.dialup.sprint-canada.net 27.02.04, 02:50
        Jakos nie czytalem podobnych "wstydliwych" wypowiedzi, kiedy w
        Afganistanie Amerykanie zabijali glodnych i bosych Afganow. Obluda
        polska jednak sie powieksza.
    • Gość: gadula Re: Katar oskarża agentów Rosji o zabójstwo !!! IP: *.iod.krakow.pl / *.IOd.krakow.pl 27.02.04, 08:05
      I ma racje powiedzenie; po czynach ich poznacie !!!!
      ZSRR a teraz Rosja dalej wysyła swoich morderców w swiat !!!
    • Gość: kim żeby już oficjalnie nawet słuzby państwowe zabijał IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 27.02.04, 09:57
      y jak mafia?
    • Gość: a propos Ciekawy link (dla tych kto zna rosyjski) IP: *.gorzow.mm.pl 27.02.04, 10:26
      Dyskusja w Radiu Swoboda (czyli Wolna Europa)

      www.svoboda.org/ll/world/0204/ll.022704-1.asp
    • Gość: Tomasz Zabito terrorystę... IP: *.ibch.poznan.pl 27.02.04, 11:18
      zamieszanego w sprawę "Dubrowki" i kilku eksplozji w udziałem "kamikadze". Takiego człowieka
      tropiłyby i unieszkodliwiły służby specjalne wszystkich krajów, którym by zagrażał.
      Ciekawe jest jedynie to, że ów terrorysta uwił sobie bezpieczne gniazdko tuz pod bokiem
      Amerykanów. To pokazuje jak złożone są relacje między Moskwą i Zachodem. Ale tak było zawsze.
      A to że Zachód traktuje sprawę Czeczenów instrumentalnie, było wiadomo od dawna.
      • Gość: Kamil +3 ruskich terrorystow zlapano IP: 149.156.58.* 02.03.04, 12:30
        Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia,pamietaj o tym Sz.adwersazu.
        Pytanie-co bedzie dalej?Gdyby jego krew miala zakonczyc przemoc-to
        ok,ale dobrze wiesz ze to nie koniec i beda wzajemne odpowiedzi.
        Terroryzm istnial zawsze,wszyscy procz moze Gandiego sa terrorystami,
        inna sprawa ze niektorzi maja przewage medialna i moga skutecznie
        oczerniac i demonizowac wroga,przepisujac mu wszustko co zle.
        Kamil Sintar
    • Gość: Sasza Re: Katar oskarża agentów Rosji o zabójstwo byłeg IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 27.02.04, 18:57
      No coz. Jakis palant obecnie na emigracji w Londynie pisal o kompromitacji
      sluzb Rosji i wzywal do dymisji ich szefow. Co prawda trudno dociec co jest ta
      kompromitacja, ale jak rozumiem fakt, ze nie wszystkich swych ludzi wyposazyla
      w dyplomatyczne papiery. To faktycznie wielkie zaniedbanie, ktore nie powinno
      sie przytrafic.
      A teraz nie pozostaje nic innego jak ruszyc "Admirala Kuznicoewa" z
      Siewieromorska i skierowac go na cieple morza. Janki z Grenadzie pokazali co
      trzba w takiej sytuacji czynic.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka