Dodaj do ulubionych

Gdzie sa zainwestowane niemieckie pieniadze

14.12.10, 19:20
Niemieckie banki maja ogolnie zainwestowane(wtopione) za granica 2 452 991 milionow €.
W Europie tylko 1 524 366 milionow,tj w:
Grecja 28 mld €
Wlochy 133 mld €
Hiszpania 146 mld €
Portugalia 28 mld €
Francja 167 mld €
Luksemburg 124 mld €
Dania 28 mld €
Szwecja 30 mld €
Polska 44 mld €
Wielka Brytania 380 mld €
Irlandia 114 mld €
www.spiegel.de/flash/flash-24913.html
Obserwuj wątek
    • nihil-istka Re: Gdzie sa zainwestowane niemieckie pieniadze 14.12.10, 20:29
      No to szwabulki, mozecie pocalowac swoja dupe na pozegnanie
    • polski_francuz Re: Gdzie sa zainwestowane niemieckie pieniadze 14.12.10, 20:31
      Poljakom ufajom bardziej niz Portugalom, Szwedom i Dunczykom jednak. Jeszcze Polska nie zginela:)

      Pozdro

      PF
      • nihil-istka Re: Gdzie sa zainwestowane niemieckie pieniadze 14.12.10, 20:43
        No ale 2x wiecej ufaja GB niz Francji. A nie mowilem ci, ze marianna to mala, biedna ku*r*wa jest.
        • polski_francuz Pacanie 14.12.10, 20:46
          przypomnij se od czego powstal ten sztuczny twor zwany dzisiaj Stanami Zjednoczonymi: od wyrzynania czerwonych kubrakow.

          Pamiec masz jak sztubak.

          PF
          • nihil-istka Re: Pacanie 14.12.10, 20:52
            Przyznaje, tej wojny nie pamietam, choc przypuszczalnie bralem w niej udzial.
      • swiblowo Re: Gdzie sa zainwestowane niemieckie pieniadze 14.12.10, 21:03
        polski_francuz napisał:

        > Poljakom ufajom bardziej niz Portugalom, Szwedom i Dunczykom jednak. Jeszcze Polska nie zginela:)
        ----

        Tak jest! Polskie lasy sa blizej. Nie pomyslales, ze dlugi trzeba splacac? Bedzie prywatyzacja.
        Zajebiscie, jak nie zginela!!
        • polski_francuz Stare myslenie 14.12.10, 21:08
          tak myslano za Gierka.

          A dzisiaj? Ano dzisiaj, kto ma wiecej dlugow ten jest mistrzem. W tej kategorii USA jest nie do pobicia.

          Pozdro

          PF
          • nihil-istka Re: Stare myslenie 14.12.10, 21:14
            No i sam przyznajesz polska franca, ze USA jest w kazdej dziedzinie nie do pobicia.
            • swiblowo Re: Stare myslenie 14.12.10, 21:29
              nihil-istka napisała:

              > No i sam przyznajesz polska franca, ze USA jest w kazdej dziedzinie nie do pobi
              > cia.
              ----
              Heheheee!! Dobre!
              Dach nad stadionem sie im - tym nie do pobicia debilom - zawalil pod ciezarem sniegu.
              Zaczeli go polewac goraca woda. W mroz!
              Sa rzeczywiscie nie do pobicia!
              • nihil-istka Re: Stare myslenie 14.12.10, 21:33
                To miala byc para od cisnieniem ale agregat sie popsul. Bedzie nowy dach. Chinole dadza za darmo.
                • swiblowo Re: Stare myslenie 14.12.10, 21:56
                  > To miala byc para od cisnieniem ale agregat sie popsul.
                  - kurcze, pech!

                  Bedzie nowy dach. Chi
                  > nole dadza za darmo.
                  - Boze chron Chiny!
              • eva15 Re: Stare myslenie 14.12.10, 22:15
                Polska franca jest całkiem niezłe. I pomyśleć, że kumpel intelektualny tak naszego p_f nazwał.
          • swiblowo Re: Stare myslenie 14.12.10, 21:20
            Widocznie za Gierka ludzie jeszcze mysleli.
    • eva15 Re: Gdzie sa zainwestowane niemieckie pieniadze 14.12.10, 22:14
      jakie wnioski z tego wysnuwasz, labadine?
      • labadine Re: Gdzie sa zainwestowane niemieckie pieniadze 15.12.10, 20:00
        Aktualnie wszystko sie robi aby co mozliwie jeszcze odzyskac a reszte niemieccy podatnicy zsocjalizuja bankom.Nie moge np zrozumiec w jaki sposob niemieckie banki potrafily inwestowac w budowe ponad 350 000 mieszkan i domow w Irlandii liczacej okolo 4,5 miliona mieszkancow??
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka