Dodaj do ulubionych

Wtorek w Iraku

IP: *.49.76.83.cust.bluewin.ch 11.05.04, 19:13
Szykuje sie parodia procesu Sadama. Szalabi, miedzynarodowy aferzysta
finansowy, skazany w Jordanii na 20 lat wiezienia za afere Petra Bank,
sciagany w Szwajcarii za wyprowadzanie kilkuset mln USD z kont swoich
klientow w Genewie, feruje wyroki smierci!!! Duzy tupet serdecznego
przyjaciela D. Rumsfelda... wiecej w www.panstwozla.pl
Obserwuj wątek
    • Gość: Ja! Re: Wtorek w Iraku IP: *.dip0.t-ipconnect.de 11.05.04, 20:04
      to nie ten Szalabi!! tylko jego syn!( to tak na marginesie) Uzupelni wiedze ,
      a potem mozesz sie tu puszyc!! Pozdr.
      • Gość: pac do Ja! Racja..ale niedaleko pada jablko od jabloni... IP: *.49.76.83.cust.bluewin.ch 11.05.04, 20:08
    • Gość: zzzz A sroda na Kamczatce IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 11.05.04, 20:19
      Wiecej na www.worldtimezone.com

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka