Dodaj do ulubionych

Putin kontynuuje edukacje Obamy

03.11.15, 13:52
" Vladimir Putin continues the late education of Barack Obama"

www.washingtontimes.com/news/2015/nov/2/wesley-pruden-vladimir-putin-continues-the-late-ed/

"Diabeł może cytować Pismo Święte, tak powie każdy teolog, i tylko dlatego, że Władimir Putin coś powiedział, to nie staje się nieprawdą. Wielki wódz Rosjan rzucił wyzwanie teologii Kościoła Globalnego Ocieplenia w przeddzień paryskiego zjazdu narodów w tym miesiącu, na którym powinny być przedstawione pomysły, jak zmienić mit w pieniądze", - ironizuje były redaktor naczelny "The Washington Times" Wesley Pruden.Jego zdaniem,Putin najpierw skorzystał z okazji, którą dal jemu Obama, pozwalając "powiązać Ameryce, jak Guliwera, ręce i nogi" na Bliskim Wschodzie, a teraz wziął się za globalne ocieplenie. "On przeciwstawia zdrowy rozsądek, wzmocniony danymi naukowymi, domysłom, na które powołują się na Zachodzie osobniki,cierpiące na histerie globalnego ocieplenia, i obala ich propagandę".

Ciekawo,jak by Putin mógł startować w wyborach prezydenckich w USA,miałby szanse ich wygrać?
Obserwuj wątek
    • jk2007 widmo głodu w Rosji 03.11.15, 14:13
      В Счетнoй пaлaте cпрoгнoзирoвaли дефицит мяca, мoлoкa и cырoв в 2016 гoдy.
      www.newsru.com/finance/03nov2015/prod.html
      • banderom.nie Re: widmo głodu w Rosji 03.11.15, 14:16
        jk2007 napisał:widmo głodu w Rosji

        W jakiej "rosji"? Czy nie w tej,która zamieszkują podobni do ciebie "rosjanie"?
        • jk2007 Re: widmo głodu w Rosji 03.11.15, 14:23
          igorka, nie znasz rosyjskich realiów
          • banderom.nie Re: widmo głodu w Rosji 03.11.15, 14:35
            jk2007 napisał:

            > igorka, nie znasz rosyjskich realiów

            Jaki "igorka" i jakich "rosyjskich" realia on nie zna? Watek jest o tym,co pisze się w WT,a ty prowadzisz dyskusje z mitycznym "igorkiem" o tym,że spodziewasz się głodu.Może najwyższy czas zgłosić się do dobrego psychologa?
            • jk2007 Re: widmo głodu w Rosji 03.11.15, 14:38
              WT też nie zna rosyjskich realiów
              • banderom.nie Re: widmo głodu w Rosji 03.11.15, 16:54
                jk2007 napisał:

                > WT też nie zna rosyjskich realiów

                Pilna wizyta u psychologa jest wskazana dla Ciebie.Nie zwlekaj,zanim nie będzie za późno.
                • 5magna Re: widmo głodu w Rosji 03.11.15, 16:58
                  Beda importowali z USA. Tam jedna katastrofa za druga. Jak nie susza to powodzie lub huragany. Potrzeba jeszcze duzego trzesienia lub wybuchu wolkanu....
                  • 5magna Re: widmo głodu w Rosji 03.11.15, 17:02
                    Wulkanu....

                    portalwiedzy.onet.pl/67397,,,,najaktywniejsze_i_najwyzsze_wulkany_na_ziemi,haslo.html
                  • xystos Re: widmo głodu w Rosji 03.11.15, 17:14
                    W przypadku globalnego kataklizmu Rosja poradzi sobie najlepiej wsrod wszystkich panstw
                    pozatem to twardy narod,niejedno juz pokonal i wiecej pokona.





                    ZEN

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka