Dodaj do ulubionych

Szaron grozi atakiem na Strefę Gazy

IP: *.dip.t-dialin.net 23.01.05, 13:19
To jest wlasnie zydowski pokoj!
Palestynczycy trzeba walczyc do zwyciestwa !!!
Nigdy nie wierz Zydowi !!!
Obserwuj wątek
    • Gość: si Re: Szaron grozi atakiem na Strefę Gazy IP: *.idea.pl 23.01.05, 13:39
      Czy napewno polski, może germański?


      --
      forever.pl
      • Gość: si Re: Szaron grozi atakiem na Strefę Gazy IP: *.idea.pl 23.01.05, 13:44
        opsss, na pewno nie polski - czy katolik to synonim antysemity lub faszysty??


        --
        forever.pl


        • Gość: michal Re: Szaron grozi atakiem na Strefę Gazy IP: 213.17.133.* 23.01.05, 22:18
          a polak musi byc przeciw wolnosci i za okupaje w palestynie ty polaku, a gdzie
          wartosc chrzesjanska?a moze zapominales ze jestes katolikiem i twojej wartosci
          i chodzic do kosciola tylko dla pozorow.
        • Gość: JOSEF G. Re: DLACZEGO NIKT NA SWIECIE NIE LUBI ZYDOW IP: *.proxy.aol.com 24.01.05, 02:09
      • Gość: FREE PALESTINE Re:ZYDZI MORDUJA PELESTYNCZYKOW !!!!!!!!!!!! IP: *.proxy.aol.com 24.01.05, 02:06
        • Gość: Wlodek Re:ZYDZI MORDUJA PELESTYNCZYKOW !!!!!!!!!!!! IP: 5.5R* / *.nyc.untd.com 24.01.05, 07:45
          A Palestynczycy, jak baranki, daja sie mordowac...
      • Gość: FREE PALESTINE Re: ZYDZI MORDUJA PALESTYNCZYKOW IP: *.proxy.aol.com 24.01.05, 02:08
    • Gość: J.K. dialin, jak ja lubie te twoje posty IP: *.arcor-ip.net 23.01.05, 13:44
      jak na dloni widac (na twoim przykladzie) upadek niemieckiego systemu
      edukacyjnego...

      dialin, wiesz, ze Merkavy sa lepsze od Leopardow?
      www.globalsecurity.org/military/world/israel/images/merkava001.jpg
    • Gość: J.W. Do "Katolika(?) Polskiego"... IP: *.73.59.212.ip.tele2adsl.dk 23.01.05, 13:59
      Czytam od jakiegos czasu twoje posty i musze przyznac, ze imponujesz mi swoja
      postawa - juz myslalem, ze "katolicy polscy" to jakis taki ruch sekciarski,
      tacy fundamentalisci kosciola katolickiego, ale nie, to po prostu antysemicka
      grupa mutantow, za nic majaca 10 Przykazan Bozych (tak jak ich idol jankowski
      czy rydzyk).
      Z Bogiem "katoliku" od siedmiu bolesci...pomodl sie o zdrowie bo na rozumek juz
      za pozno.
      • Gość: MTS "Katolik polski" szpicel i prowokator radiamaryja IP: *.dynamic.mts.net 23.01.05, 14:07
        Jest tu kilku rydzykowych szpicli, ludzi bez honoru i godnosci
        ludzkiej,udajacych glosy opini publicznej.
        • Gość: pomysl logicznie Re: jest kilku rydzykowych szpicli ... IP: *.proxy.aol.com 23.01.05, 17:26
          Tolek, mam pytanie: gdyby opinia publiczna byla z wami czy mialoby miejsce:
          1/rozwalanie nagrobkow we Francji
          2/podpalanie szkol i synagog we Francji
          3/malowanie nagrobkow w Austrii i Niemczech swastykami
          4/podpalenie waszych turystow w Holandii
          5/wysadzenie waszych budynkow w Kenii i Tanzanii
          6/podpalanie waszych firm w Nigerii i Indonezji
          7/wieszanie booby traps i granatow recznych na bramie waszych firm w Rosji z
          napisem zabij Z... ratuj Rosje
          8/obrzucanie waszych pilkarzy mydlem w Argentynie
          9/oblanie farba synagogi w Brazylii
          10/strzelanie do samolotow Izraelskich linii lotniczych rakietami i swiecenie
          pilotom po oczach zielonym laserem
          11/wysadzenie waszych budynkow w Argentynie i Chile
          12/przemalowanie waszego cmentarza na Wegrzech
          13/Atak w Oklahoma i N. York na wasze budynki (Silverman chce na tym miejscu
          budowac nowe budynki mimo protestow rodzin zamordowanych). W USA istnieje 11
          duzych organizacji "antysemickich".
          14/atak na synagoge w Turcji
          15/rozwalanie nagrobkow w Szewcji
          16/czynna nienawisc do Zydow we wszystkich krajach islamskich
          Mam tez drugie pytanie: jak myslisz dlaczego was tak nienawidza? Za
          pochodzenie czy za zachowanie????
          Chcesz powiedziec ze rydzykowi szpicle pojechali do Argentyny zeby obrzucic
          waszych pilkarzy mydlem?
          • Gość: rdb gdyby Jezus byl taki dobry za jakiego go to czy IP: 5.5R* / *.red.bezeqint.net 23.01.05, 19:10
            > Tolek, mam pytanie: gdyby opinia publiczna byla z wami czy mialoby miejsce:
            > 1/rozwalanie nagrobkow we Francji
            > 2/podpalanie szkol i synagog we Francji

            gdyby Jezus byl taki dobry za jakiego go uwazaja to czy

            zginalby na krzyzu w pogardzie?
            zostalby skazany przez 3 kompletnie niezalezna, niezwiazane i wrecz wrogie sobie
            instancje?
            mialby i teraz tylu przeciwnikow jak chocby autor pierwszego postu Katolik Polski?
            jego wyznawcy byliby tak przesladowani - w szczegolnosci w poczatkowych wiekach
            itp.

            tego typu glupie wyliczanki mozna prowadzic na kazdy temat
            • Gość: Rada Re: gdyby Jezus byl taki dobry za jakiego go t IP: *.lubin.dialog.net.pl 23.01.05, 22:16
              Jezus zostal skazany przez Rzymian, nie przez Zydow, oni tylko go oskarzyli,
              ale nie skazali na smierc , bo wtedy nie mieli takiej mocy na tym obszarze....
              • Gość: Obserwator Re: gdyby Jezus byl taki dobry za jakiego go t IP: *.vic.bigpond.net.au 25.01.05, 06:32
                Re: Gdyby Jezus był taki dobry, za jakiego t
                Gość: Rada, napisał/ła

                Jezus został skazany przez Rzymian, nie przez Żydów, oni go oskarżyli, ale nie
                skazali na śmierć, bo wtedy nie mieli takiej mocy na tym obszarze. . .
                Odpowiedź:
                Jednak na podstawie faktów historycznych i zapisów Biblijnych Żydzi są
                bezpośrednio odpowiedzialni za śmierć Pana Jezusa i o tym wiedzą sami Żydzi. Z
                tego tyłu ponieśli też konsekwencje, utracili swoją ojczyznę i zostali
                rozproszeni po całym świecie. Jednak Pan Bóg powiedział przez Swoich proroków,
                że ta kara nie będzie trwała wiecznie i że w odpowiednim czasie przywróci ich
                do swojej łaski, a wypełniło się to na naszych oczach, bo po upływie około 2000
                lat odzyskali swoją ojczyznę i to jest dowodem, że Pan Bóg ich przywraca do
                swojej łaski by wypełnili rolę swego przeznaczenia.

                Za Czasów Pana Jezusa Sanhedryn składał się z przedstawicieli kapłaństwa,
                patrycjatu świeckiego i uczonych w Piśmie. Wszystkich członków wliczając
                przewodniczącego arcykapłana było70 czy 71. Była to instytucja stała, która
                była jednocześnie ciałem doradczym przy arcykapłanie i trybunałem sądowniczym.
                Sanhedryn mógł przeprowadzić proces i wydać wyrok śmierci, którego wykonanie
                uzależnione było jednakże od zatwierdzenia rzymskiego. Zapis z Ewangelii Św.
                Marka 15:1 nam to potwierdza. „I zaraz wczesnym rankiem arcykapłani wraz ze
                starszymi oraz uczonymi w Piśmie i cała Rada Najwyższa odbyli naradę, po czym
                związali Jezusa, odprowadzili go i wydali Piłatowi.”

                Apostoł Piotr, po cudownym uzdrowieniu chromego przed wejściem do świątyni, do
                zdziwionych Żydów tak przemówił: „Ujrzawszy to Piotr, odezwał się do ludu:
                Mężowie izraelscy, dlaczego się temu dziwicie i dlaczego się nam tak uważnie
                przypatrujecie, jakbyśmy to własną mocą albo pobożnością sprawili, że on
                chodzi? Bóg Abrahama i Izaaka i Jakuba, Bóg ojców naszych, uwielbił Syna swego,
                Jezusa, którego wy wydaliście i zaparliście się przed Piłatem, który uważał, że
                należało go wypuścić na wolność; Wy jednak zaparliście się Świętego i
                Sprawiedliwego, i prosiliście o ułaskawienie wam mordercy. I zabiliście Sprawcę
                życia, którego Bóg wzbudził z martwych, czego my świadkami jesteśmy. Przez
                wiarę w imię jego wzmocniło jego imię tego, którego widzicie i znacie, wiara
                zaś przez niego wzbudzona dała mu zupełne zdrowie na oczach was wszystkich A
                teraz, bracia, wiem, że w nieświadomości działaliście, jak i wasi przełożeni;
                Bóg zaś wypełnił w ten sposób to, co zapowiedział przez usta wszystkich
                proroków, że jego Chrystus cierpieć będzie. Przeto upamiętajcie i nawróćcie
                się, aby były zgładzone grzechy wasze.” Dz.Ap. 3:12-19. Żydzi nie przewidzieli
                tego, że wymuszając na Piłacie zatwierdzenie wyroku śmierci, to Piłat (poganin)
                jako przedstawiciel władzy rzymskiej, kazał sobie podać naczynie z wodą i umył
                ręce na znak, że nie bierze odpowiedzialności za śmierć niewinnego.

                Dlatego Żydzi są w pełni odpowiedzialni za śmierć Pana Jezusa, ale będąc
                nieświadomi tego, że Pan Jezus jest Synem Bożym i prawdziwym Mesjaszem, którego
                wyglądali, ale inaczej sobie go wyobrażali, dlatego ponoszą odpowiedzialność za
                to, że wbrew swojemu prawu Zakonu, skazali na śmierć sprawiedliwego niewinnego
                człowieka.

                Sprawą narodu Izraelskiego i ich przeznaczeniem kieruje już około 3.500 lat
                osobiście Pan Bóg (JEHOWA) i przyjdzie czas, że Żydzi jako naród poznają przez
                proroctwa Starego Testamentu, że Pan Jezus, jest tym Mesjaszem, którego
                wyglądają i będą żałować i pokutować za to, co zrobili „W owym dniu ochroni Pan
                mieszkańców Jeruzalemu, tak, że najsłabszy wśród nich będzie w owym dniu jak
                Dawid, a dom Dawida będzie jak Bóg, jak anioł Pana na ich czele. W owym dniu
                będę dążył do tego, aby zniszczyć wszystkie narody, które wyruszyły przeciwko
                Jeruzalemowi. Lecz na dom Dawida i na mieszkańców Jeruzalemu wyleję ducha łaski
                i błagania. Wtedy spojrzą na mnie, na tego, którego przebodli,(przebili) i będą
                go opłakiwać, jak opłakuje się jedynaka, i będą gorzko biadać nad nim, jak
                gorzko biadają nad pierworodnym.” Zach. 12:8-10 Ten moment stanie się punktem
                zwrotnym w dziejach całej rasy ludzkiej na naszym globie.

                Obserwator








            • Gość: Aaron Re: gdyby Jezus byl taki dobry za jakiego go t IP: *.ca.astound.net 24.01.05, 07:15
              Po 2 tysiącach lat nic do ciebie Mośku nie dotarło, bo twoi rabini wyprali ci
              serce i móźdzek kompletnie. Nie wiesz kim jest Jezus Chrystus, nie wiesz po co
              przyszedł na ten świat, i nie rozumiesz tego że zaplacił ceną swojego
              niewinnego życia abyś ty, jeśli w Niego uwierzysz mógł się na nowo duchowo
              narodzić dla Boga, a nie dla swojego parszywego geszeftu.
              Otóż to, co On powiedział: jeśli nie uwierzycie. że Ja jestem (Bogiem w ciele)
              pomrzecie w grzechach waszych. Bez Niego twoje życie to prosta i szeroka droga
              do piekła. Jest do ciebie trudno pisać, bo jesteś przerażenie głupim Zydem i
              bardzo pysznym, ale nawet do końca twoich ziemskich dni ciągle jest nadzieja w
              Jezusie Chrystusie. Przed tzw nardem żydowskim stoi 2 razy większy holocaust
              niż za czasów Hitlera. Zachariasz 13. Potwornie pyszny naród, to cecha diabła.
          • Gość: Fe Re: jest kilku rydzykowych szpicli ... IP: *.chello.pl 23.01.05, 20:07
            i punkt;
            17] Z Muzeum Auschwitz przenieść żydowska część do Izraela !!!!
            Żydzi rozpanoszyli sie po całym świecie i sieją nienawiść wśród wszystkich
            narodowosci!!!
            Żydzi wypiepszać z Polski bo mamy tylko kłopoty przez was.
            Z okupowanych Ziem Palestyśkich też wypir******** ze Strefy Gazy bo tak tam
            żeście zapuścili korzenia jakby Strefa Gazy była wasza. Strefa Gazy jest
            Palestyńska!!!
            Żydzi w USA nie podrzegajcie Busha do kolejn ej wojny na Iran!!!!!
            Uważajcie Żydzi bo jak pognają was z Iranu to spełni sie przepowiednia
            Nostradamusa ,że popiółpo was tylko pozostanie.
            Żydzi nie czepiajcie sie Chińczyków w USA bo Chińczycy jak na was ruszą to nic
            z Izraela nie zostanie!!!! będą szli Chińczycy tak dłudo aż usłyszą Polską
            Mowę!! uczcie sie wiec polskiego!!!! Podrzegacze i kłamcy,zakochani tylko w
            swojej nacji co chcą zniszczyć inne nacje swoim wrednym zachowaniem!!!!
            • Gość: rdb patykiem pisane sie skonczylo? IP: 5.5R* / *.cust.bezeqint.net 23.01.05, 20:37
              czemu tak nagle przerwales?
              patykiem pisane sie skonczylo?
    • Gość: Ja, Polak Dluga droga - stad do pokoju IP: *.73.146.212.ip.tele2adsl.dk 23.01.05, 14:13
      Byc moze powinno powstac panstwo izraelskie (obejmujace Izrael plus tereny
      osiedlencze plus terytoria palestynskie,etc.) na zasadzie "spolki akcyjnej",
      gdzie 51% ma Izrael a reszte pomiedzy Palestynczyków i inne wplywy? Byc moze te
      49% powinno sie zebrac w Palestynie i silach miedzynarodowych?

      Byc moze "sily miedzynarodowe" powinny miec wiekszosc, bo "tubylcy"
      (Izraelczycy, Palestynczycy) sa niezdolni do zawarcia pokoju?

      Byc moze trzeba w Izraelu albo ekstremisty albo wielkiego ugodowca a nie
      Sharona?

      Byc moze.... i znów poleje sie krew....
    • krystian71 Re: Szaron grozi atakiem na Strefę Gazy 23.01.05, 14:26
      Dziwna informacja, nie wiadomo co znaczy.
      Przeciez jak dotad Szaron ZAWSZE atakowal Strefe Gazy w konsekwencji ostrzalu ,
      albo i bez ostrzalu, profilaktycznie, w poszukiwaniu tuneli , w zabezpieczeniu
      nieszczelnej granicy i co tam jeszcze za powod wymyslil.
      Czemu sluzyc maja te ostrzezenia ? Hmmm
    • Gość: do katolika hihi sam jestes zydem dlatego wiesz komu nieufac IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.05, 14:26
    • Gość: j Katoliku Polski walcz zamiast gadać! IP: *.aster.pl 23.01.05, 14:36
      Zamiast dawać dobre rady z bezpiecznej odległości, odważny i dzielny katoliku
      biegnij do Palestyny i walcz!
    • Gość: maruda Re: Szaron grozi atakiem na Strefę Gazy IP: *.gdynia.mm.pl 23.01.05, 15:59


      Oświadczenie Szarona po wcześniejszej jednostronnej deklaracji Brygad Al-Aksy i
      zbrojnych przybudówek OWP, a teraz Hamasu i Islamskiego Dżihadu, brzmi co
      najmniej prowokacyjnie.

      serwisy.gazeta.pl/swiat/1,34180,2507352.html
    • Gość: Ocalony z holocaus Re: Szaron grozi atakiem na Strefę Gazy IP: *.cm.umk.pl 23.01.05, 16:02
      SZARON DO GAZU !!!!
    • Gość: rdb zlodzieje przestana krasc!! IP: 5.5R* / *.cust.bezeqint.net 23.01.05, 16:16
      jesli tylko policja pierwsza przestania wsadzac ich do pudla!!!
    • Gość: normalny polak Re: Szaron grozi atakiem na Strefę Gazy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.05, 16:30
      Ty zmien sobie nick na pollok bo na takim pozimie sa twoje wypowiedzi. Jak nie
      wiesz co to znaczy to sprawdz w slowniku amerykanskim. Nie wszyscy w tym kraju
      sa glupi, tylko niestety my normalni jestesmy skazani na takich jak ty.
      • Gość: Wielki Sharon !!! Jedyna drogo do pokoju jest wybicie wszystkich pal IP: *.dip0.t-ipconnect.de 23.01.05, 16:33
        estynowrzodokrwiopijcow !!!
        • Gość: ZYD Transfer IP: 213.8.63.* 23.01.05, 16:55
          Proponuje przesiedlenie wszsytkich Palestynczykow do Polski. W koncu Polacy tak
          przejmuja sie ich losem...
          • Gość: Etam Re: Transfer IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.05, 17:09
            Byleby tobie nie przyszło do głowy uciekać do Polski.
            Nie tęsknimy.
            • krystian71 Palestynczykow moglibysmy jeszcze strawic 23.01.05, 17:32
              ostatecznie od dziesiatkow lat mamy w Polsce palestynska diaspore , bez
              wiekszych komplikacji
              • Gość: doswiadczony Nie chcemy "trawic" islamu. IP: *.proxy.aol.com 23.01.05, 17:50
                Osiedlanie ludzi islamu w Europie i Ameryce Pln. nie przynioslo pozytywnych
                rezultatow. Po wojnie, ministrowie immigracji krajow Europy i USA pochodzacy
                ze znanej grupy etnicznej chcieli "rozcienczyc" Chrzescjan przez sprowadzenie
                ludzi islamu. Rezultaty widzimy dzisiaj. niePOLACY ciagle z uporem chorego
                psychicznie maniaka atakuja Polakow a przeciez to nie Polacy zburzyli
                Silvermanowi WTC.
                • krystian71 niby wszystko sie zgadza, ale powtorze z uporem 23.01.05, 17:57
                  maniaka.
                  To nie z Palestynczykami , nie z wyznajacymi islam mamy w Polsce problem.
                  Moze inni TAK , ale coz mnie to obchodzi , sloro nasze problemy wlasnymi rekami
                  musimy rozwiazywac i NIKT nam w tym nie pomogl.
                  Poki co - nas nie dalo sie rozcienczyc, a glupia polityka globalistow w Europie
                  Zachodniej jeszcze przez dziesiatki lat bedzie odbijac sie czkawka
                  Pozdrawiam
          • Gość: islam rulez Re: Transfer IP: 5.5R* / *.cust.bezeqint.net 23.01.05, 20:40
            przyda sie paru rozrywkowych gosci
            • Gość: Etam Re: Transfer IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.05, 20:56
              Marzenie ściętej głowy Izraelity....
          • Gość: yyy Re: Transfer IP: *.proxy.aol.com 24.01.05, 00:19
            a to dlaczego? czyzby obecny Izrael nie obrabowal Palestynczykow z ich ziemii?
            Jesli juz kogos chcesz przesiedlac, to moze Izraelczykow. Przeciez
            Palestynczycy ostrzeliwuja nielegalne, nawet w/g izraelskiego prawa, osiedla
    • Gość: Alfred Jest to komentarz slepca politycznego. Po wyborze IP: *.detroit-19rh16rt-20rh15rt.mi.dial-access.att.net 23.01.05, 17:38
      Abbasa pierwsza krew rozlali terrorysci palestynscy. Czyzby fakt, ze trzy
      tysiace policji palestynskiej kontroluje teraz granice Gazy z Izraelem celem
      powstrzymania terrorystow, nie byl wystarczajacym argumentem, ze Abbas nie boi
      sie Izraela ale swoich wspolbraci? Ustalil przeciez rozmowy pokojowe z Szaronem
      i oczywiscie - najpotezniejszt w Palestynie - Hamas widzi koniec pieniedzy dla
      swoich przywodcow. Pokoj miedzy obu narodami bylby bowiem koncem dzialania
      terrorystow, nie majacych juz uzasadnienia nawet wsrod francuskich lewakow.
    • Gość: Janota-ski Re: Szaron grozi atakiem na Strefę Gazy IP: 207.61.44.* 23.01.05, 17:38
      amerykanskie scierwo popiera to sie zyd panoszy. Predzej czy pozniej wszy ich
      zjedza
      • Gość: Alfred Wszy w Izraelu? Gaza nie jest czescia Izraela. IP: *.detroit-19rh16rt-20rh15rt.mi.dial-access.att.net 23.01.05, 18:01
        Myli ci sie proislamski klonie Abdullaha nad Wisla. Zydzi walcza tak jak i
        Arabowie o przetrwanie. Racje religijne i sprawiedliwosci dziejow ustepuja
        zawsze miejsca broni. Moze bys nie chcial aby Ameryka pomagala Europie w 1917
        lub w 1944? Nie zapomnij tylko szczurze Mahometa, ze USA to supermocarstwo i
        wybiera takich przyjaciol, ktorzy sa blizsi ideialom demokracji amerykanskiej a
        potem celom polityki amerykanskiej. Nikt w Ameryce nie moze stawiac wyzej
        kawalka zachodniej cywilizacji jaka jest Izrael, ponizej prymitywnego, brudnego
        smierdzacego Arabstwa. Jak Ci sie to nie podoba to masz wyjscie - jedz do Gazy,
        kalacha w garsc i huzia na Zyda. Inaczej, mozesz najwyzej naszczac na zdjecie
        Szarona, z czego tylko zostanie Ci plama na podlodze do czyszczenia. Rzadko sie
        spotyka glupszego Polaka, stojacego po stronie ciemnogrodu islamskiego, niz Ty.
        Byles katolikiem Rydzyka, a teraz bisurmanem?
        • Gość: ali hamerykański judeo polonusie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.05, 18:44
          zobacz tepaku kto rządzi kasą i polityką w tej twojej hameryce i przestan
          pieprzyć o ich bezinteresowności i pomocy.
          a żydki nigdy swojej ziemi nie mieli, zawsze włazili na cudze, jak wszy
          wszędzie się pleniąc i pasożytując, taki więc ich los czeka jak te wszy co sie
          nadmiernie rozmnożą.
          • Gość: Alfred twoje wyksztalcenie jest godne przedszkola. IP: *.detroit-19rh16rt-20rh15rt.mi.dial-access.att.net 23.01.05, 19:21
            Zydzi jako narod istnieja 2 tysiace lat dluzej niz Polacy. Mieli swoje panstwo
            (z roznymi fazami ekspansji i obcej okuoacji) przez okolo 1200 lat. Wiesz, ze
            jest nauka zwana historia? Radze poczytac zamiast oglada porno i walic palanta
            przed ekranem.
            Zydzi rzadza w USA - ani jednego nie ma w gabinecie Bush'a i wsrod bliskich
            doradcow tez niewielu. Wsrod 10 najbogatszych ludzi na swiecie nie ma ani
            jednego Zyda (jest dwoch katolikow, 2 luteranow, 4 episkopalian, jeden
            muzulmanin i jeden ateista). wiesz, ze jest takie pismo jak Fortune? Co roku
            publikuje liste 500 najbogatszych ludzi na swiecie. Poczytaj jak rozumiesz
            angielski. Jesli nie rozumiesz, to dlatego, ze zamulony klonie Mahometa zbyt
            dlugo czytasz Koran.
            Inteligencji Zydow nie przeceniaj bo wpadniesz w oled. jesli sa parchy i wszy
            ich zjedza to przeciez nie moga w tyn samym czasie dojsc do pozycji rzadzacych.
            Jestes wiec niekonsekwentny jak wielu idiotow antysemityzmu, udajacych Polakow.
            Jako Polak od razu wyczuwam smrod Allha w twoich wypowiedziach, ofiaro kondomow
            z Mekki.
        • yurek11111 Gaza nie jest czescia Izraela , a SSharon rzadzi 23.01.05, 18:49
          Gość portalu: Alfred napisał(a):

          > Myli ci sie proislamski klonie Abdullaha nad Wisla. Zydzi walcza tak jak i
          > Arabowie o przetrwanie. Racje religijne i sprawiedliwosci dziejow ustepuja
          > zawsze miejsca broni. Moze bys nie chcial aby Ameryka pomagala Europie w 1917
          > lub w 1944? Nie zapomnij tylko szczurze Mahometa, ze USA to supermocarstwo i
          > wybiera takich przyjaciol, ktorzy sa blizsi ideialom demokracji amerykanskiej
          a
          >
          > potem celom polityki amerykanskiej. Nikt w Ameryce nie moze stawiac wyzej
          > kawalka zachodniej cywilizacji jaka jest Izrael, ponizej prymitywnego,
          brudnego
          >
          > smierdzacego Arabstwa. Jak Ci sie to nie podoba to masz wyjscie - jedz do
          Gazy,
          >
          > kalacha w garsc i huzia na Zyda. Inaczej, mozesz najwyzej naszczac na zdjecie
          > Szarona, z czego tylko zostanie Ci plama na podlodze do czyszczenia. Rzadko
          sie
          >
          > spotyka glupszego Polaka, stojacego po stronie ciemnogrodu islamskiego, niz
          Ty.
          >
          > Byles katolikiem Rydzyka, a teraz bisurmanem?
          ******************************* ***************
          ...sie jak u siebie...
          Sluchaj Alfredzie "jeleniu-podatniku amerykanski",Izrael jest utrzymanka(Qrwa)
          USA i za to "pieknie" sie odplaca dla St.Zj.

          <>Czerwiec 1967 roku, Bliski Wschód. Wojna sześciodniowa. Armia izraelska gromi
          Egipcjan i Jordańczyków oraz przygotowuje się do rozprawy z Syrią.
          Typowy ,,blitzkrieg''. W jego cieniu rozgrywa się jeszcze jeden dramat -
          dzisiaj niemal zapomniany, zjedzony przez mole historii. Przypomnijmy go w imię
          prawdy i w zgodzie z naszą nieugiętą postawą wobec terroryzmu. Również tego
          najnikczemniejszego - państwowego.



          8 czerwca 1967 r. należący do VI Floty ,,U.S.S. Liberty'' wykonywał rutynowy
          rejs na Morzu Śródziemnym. Ta supernowoczesna jednostka, wyposażona w
          specjalistyczny sprzęt zwiadowczy, była właściwie nieuzbrojona. 300 osobowa
          załoga dysponowała jedynie lekkimi karabinami maszynowymi. Na morzu panowały
          niemal idealne warunki. Stała bryza podkreślała walory flagi amerykańskiej.
          Naprawdę nie można było jej nie zauważyć. Zresztą tożsamość okrętu potwierdzał
          stosowny, wykonany dużymi literami, napis na rufie.



          O godzinie 6 rano, gdy ,,Liberty'' znajdował się kilkanaście mil na zachód od
          Półwyspu Synajskiego, uwagę załogi przykuł izraelski samolot wolno okrążający
          jednostkę. Czynność tę, ujętą w schemat: obserwacja - odlot, wykonywał
          wielokrotnie. Cztery godziny później na niebie pojawiły się 2 odrzutowce
          uzbrojone w rakiety. Trzykrotnie okrążyły ,,Liberty'' i rozpłynęły się w
          przestworzach. Marynarze wyraźnie widzieli ,,Gwiazdy Dawida'' wymalowane na
          kadłubach. Jeden z powietrznych obserwatorów pojawiał się w pobliżu ,,Liberty''
          przez 2 godziny.



          O godzinie 14. rozpętało się piekło. Nadlatujące 3 izraelskie ,,Mirage''
          zniszczyły antenę statku, a towarzyszące im myśliwce bombardujące ,,Mystere''
          zrzuciły napalm na mostek i pokład. Atak kontynuowano przez 20 minut. W jego
          wyniku ,,U.S.S. Liberty'' wyglądał jak pływający ser szwajcarski. Naliczono 821
          dziur po bokach i w pokładzie, z tego więcej niż 100 było smętną pamiątką po
          rakietach.



          Gdy samoloty odleciały, do akcji przystąpiły 3 łodzie torpedowe. Ich załogi
          wystrzeliły 5 torped. Jedna z nich rozorała szeroką na 40 stóp dziurę w
          kadłubie, zabijając 25 amerykańskich marynarzy. ,,Liberty'', obecnie
          skrzyżowanie szpitala z kostnicą, płonął i nabierał wody. Ranny w nogę, ale
          twardo stojący na mostku dzielny potomek Celtów - kapitan William L. Mc
          Gonagle, dał rozkaz do opuszczenia statku. Spuszczono na wodę łodzie ratunkowe.
          Na próżno. Izraelczycy celnym ogniem roznieśli je na strzępy. Podobnie
          postąpiono z ostatnią łodzią, która jeszcze pozostawała na pokładzie. Jak
          słusznie twierdził później podoficer z ,,Liberty'', Charles Rowley: ,,oni
          (Izraelczycy - DR) nie chcieli aby ktokolwiek przeżył''. Kilkanaście minut po
          godzinie 3., po niemal 70-minutowej ogniowej nawałnicy, strzały umilkły.
          Napastnicy odlecieli lub odpłynęli. Na skutek terrorystycznego ataku zginęło
          34, a zostało rannych 171 marynarzy.



          Sytuacja ,,Liberty'' była dramatyczna. Dryfująca jednostka walczyła o
          przeżycie. Niestety, apele o pomoc (wysyłane również tuż po rozpoczęciu
          izraelskiego ataku) nie przynosiły efektu. A przecież myśliwce z ,,U.S.S.
          Saratoga'' już w kilkanaście minut po rozpoczęciu ostrzału były w powietrzu z
          zadaniem ,,zniszczenia lub przepędzenia atakujących''. Zawrócono je jednak do
          baz za aprobatą prezydenta Lyndona Johnsona. Przyzwolenie na akcję ratowniczą
          dano dopiero bezpośrednio po terrorystycznym ataku, ale i ten rozkaz szybko
          odwołano. W tym samym bowiem czasie rząd izraelski poinformował amerykańskiego
          dyplomatę w Tel-Aviwie, że siły zbrojne Izraela ,,przez pomyłkę'' zaatakowały
          statek amerykański, biorąc go za... jednostkę egipską. Wyrażono także stosowne
          ubolewania.



          Prezydent Johnson z izraelskimi przeprosinami w kieszeni zwlekał z decyzją co
          do losów ,,Liberty'' (zapomniany, amerykański wariant ,,Kurska''?!), a jego
          załoga na płonącym pokładzie walczyła o życie rannych kolegów. Jedynym
          ratunkiem w tych dramatycznych okolicznościach mógł się okazać mały... sowiecki
          okręt wojenny. Pomocowej oferty ze strony Rosjan wprawdzie nie przyjęto
          (wywiad!!!), ale ci, jak na ludzi morza przystało, trwali w pogotowiu ,,w razie
          potrzeby''. Amerykańska pomoc przyszła dopiero 15 godzin po izraelskim ataku...



          Jak już wspomniałem ,,mataczenie'' w sprawie ,,U.S.S. Liberty'' Waszyngton i
          Tel-Aviw rozpoczęły bezpośrednio po zakończeniu ataku. Czynniki decyzyjne
          sojuszników zdawały się mówić: ,,ciszej nad tą trumną - to był wypadek; zresztą
          Izraelczycy przeprosili''. Pentagon wszczął wprawdzie oficjalne dochodzenie,
          ale jego wyniki, przedstawione przez admirała Isacca Kidd, delikatnie pisząc
          rozmijały się z prawdą. Admirał nie zauważył bowiem, że statek był pod
          lotniczym nadzorem Izraelczyków przez kilka godzin przed atakiem oraz że
          podczas poprzedzającej zdarzenie doby Izrael kilkakrotnie ostrzegał Stany
          Zjednoczone by przemieściły ,,Liberty''. Kidd nadto błędnie założył, że atak
          trwał... 6 minut i ustał w momencie gdy izraelskie łodzie torpedowe zauważyły
          amerykańską flagę. Nie zwrócił również uwagi na użycie przez napastników
          napalmu i ostrzelanie łodzi ratunkowych.



          Kidd w swym łgarstwie nie musiał się specjalnie wysilać. Większość Amerykanów,
          tak czułych na krzywdy ,,naszych chłopców'', tym razem kupiła przedstawioną
          wersję wydarzeń ,,w ciemno''.Euforia po zwycięstwie nad brudnymi( z definicji)
          i lewicującymi Arabami była zbyt wielka by zaprzątać sobie głowę ,,Liberty''.



          Znalazł się jednak człowiek, który postanowił rzecz całą przebadać. Był nim
          James M. Ennes junior, oficer (ranny w czasie ataku) z ,,Liberty''. Udało mu
          się zebrać relacje kolegów - marynarzy oraz dotrzeć do raportu C.I.A., który po
          9 latach przestał być ,,top secret''. W rezultacie opublikował w 1980 r.
          książkę ,,Assault on the Liberty'', w której obalił oficjalną wersję wydarzeń.



          Pomijając opisywane wyżej sprawy związane z identyfikacją statku (pomylenie
          podczas dobrej pogody właściwie oznakowanej jednostki amerykańskiej ze statkiem
          egipskim zakrawało na kpinę; to tak jakby pomylić Biały Dom z Kremlem), Ennes
          podał nowe, szokujące szczegóły. Okazało się, że raport C.I.A. wskazywał na
          Mosze Dajana jako oficera osobiście odpowiedzialnego za atak na ,,Liberty''.
          Podług dokumentu Dajan wydał rozkaz pomimo protestów innego izraelskiego
          generała, który powiedział: ,,to jest czyste morderstwo''.



          Koncentrując się natomiast na motywach ataku, autor stwierdził, że Izraelczycy
          zdecydowali się zniszczyć statek ponieważ obawiali się, ze jego czułe
          urządzenia mogłyby wykryć izraelskie plany inwazji syryjskich Wzgórz Golan.
          Przypomnę tylko, ze 8 czerwca 1967 r. Egipt i Jorda
          • yurek11111 Re: Gaza nie jest czescia Izraela , a SSharon rz 23.01.05, 18:54


            Koncentrując się natomiast na motywach ataku, autor stwierdził, że Izraelczycy
            zdecydowali się zniszczyć statek ponieważ obawiali się, ze jego czułe
            urządzenia mogłyby wykryć izraelskie plany inwazji syryjskich Wzgórz Golan.
            Przypomnę tylko, ze 8 czerwca 1967 r. Egipt i Jordania były już praktycznie
            pokonane, natomiat Syria stawiała zaskakująco twardy opór.Izraelczycy ruszyli
            do natarcia na tym froncie już po wyeliminowaniu ,,Liberty''...



            Książka Ennesa, chociaż chwalona w kilku specjalistycznych recenzjach,
            napotkała ogromne trudności na rynku wydawniczym. Autora stłamsiła przede
            wszystkim wszechpotężna ,,Liga Antydefamacyjna B'nai B'rith''. Okrzyknięto go
            antysemitą i zamknięto w żelaznej puszce. Cóż, nie on pierwszy - nie ostatni.



            Przerażająca zaś ,,wyższość'' kłamstwa nad prawdą polega na tym, że do dnia
            dzisiejszego Waszyngton akceptuje izraelski punkt widzenia: ,,to była
            pomyłka''. Widocznie są lepsi i gorsi terrorysci. Słuszni i niesłuszni . A tak
            w ogóle i raz jeszcze: ,,ciszej nad tą trumną''.

            • krystian71 Re: Gaza nie jest czescia Izraela , a SSharon rz 23.01.05, 19:01
              i dobrze jest, w dobie internetu wszelkie tego rodzaju trupy w szafie ujrza
              swiatlo dzienne.Juz nie tylko ofiary i potomkowie ofiar beda czcic pamiec
              marynarzy z USS Liberty.
              Rzecz jest bardziej powszechnie znana niz ci sie wydaje
              Pozdrawiam
            • Gość: yyy do yurek11111 IP: *.proxy.aol.com 24.01.05, 01:06
              Wielu moich znajomych zna te sprawe ale po angielsku.
              Chwala Ci za przetlumaczenie tego na polski.
          • Gość: rdb ta wojna byla obliczona aby zlikwidowac panstwo I IP: 5.5R* / *.red.bezeqint.net 23.01.05, 21:03
            natrudziles sie nad wymyslaniem narracji,
            tyle ze prawdziwa jest jedynie w glownym punkcie,

            tzn ze przypadkowo zostal zatopiony amerykanski okret!

            Friendly fire niestety czasem sie zdarza - szczegolnie gdy jak to bylo w
            przypadku Izraela - sily przeciwnika byly mniej wiecej takie jakby cala Europa
            chciala zmiazdzyc Polske.
            A Izrael obronil sie jedynie dzieki nieprawdopodobnie brawurowym i szybkim
            akcjom i zmianom frontow.


            Szkoda ze nie napisales ze ta wojna byla obliczona aby zlikwidowac panstwo
            Izrael i wymordowac mieszkajacych tam zydow. Ale to w koncu szczegol.
        • Gość: yyy do Alfred IP: *.proxy.aol.com 24.01.05, 00:30
          'Nikt w Ameryce nie moze stawiac wyzej kawalka zachodniej cywilizacji jaka jest
          Izrael, ponizej prymitywnego, brudnego smierdzacego Arabstwa'.
          Ladny kawalek 'zachodniej cywilizacji', ktory odbiera miejscowej ludnosci
          ziemie (Izrael Palestynczykom) i surowce naturalne (ropa w Iranie i Iraku) i
          skloca jedne grupy przeciwko innym (Iran i Irak; Irak i Kuwejt).
          Byles kiedys w prywatnych domach Arabow? Zapewniam, ze sa duzo czysciejsze niz
          te w Polsce.
          Poczytanie sobie o Arabach by Ci nie zaszkodzilo. Na poczatek polecam E. Said:
          Orientalism.
          Na marginesie, ja nie stoje po stronie ciemnogrodu, islamskiego lub
          katolickiego, ale po stronie zwyklej ludzkiej przyzwoitosci.
        • Gość: Aaron Re: Wszy w Izraelu? Gaza nie jest czescia Izraela IP: *.ca.astound.net 24.01.05, 07:25
          Twoja pycha jest typowa dla parszywego żyda, który żyje od jednego holocaustu
          do drugiego holocaustu. Na początku 20 wieku oszukiwaliście świat przy pomocy
          komunizmu teraz przy pomocy antysemityzmu i głupiego Busha, który zdradził
          chrześcijaństwo przytakując wam, że Chrystus nie jest jedyną drogą do Boga.
          Macki Mossadu są w każdym kraju tak jak dawniej macki KGB, NKWD itd.
          Ale to początek waszego końca. Tak jest z pychą. Plemie żmijowe jak o was
          mówili wasi prorocy. TY jesteś taka pełzająca bestia.
      • Gość: witus Zycze twej radosnej rodzinie jakiejs ladnej IP: *.student.UU.SE 23.01.05, 20:13
        karcinomy. Optymalnie drobnoziarnistej byle by szybko zniklo kmiotostwo z tego
        swiata.
    • Gość: obserwator Katolik Polski - Hameed Banout IP: 199.243.46.* 23.01.05, 18:11
      Przestan udawac Polaka, jestes typowym Libanczykiem.
      • Gość: Alfred Wyczulem gnoja, ze kozojeb. Katolik a platal sie IP: *.detroit-19rh16rt-20rh15rt.mi.dial-access.att.net 23.01.05, 19:32
        w kazdej sprawie dotyczacej katoliczymu. Jaki Polski katolik poieral by
        Allahowcow? jaki interes moze miec Polak w zwyciestwie Arabow przeciw
        Izraelowi. Mozna Zydow nie lubic lub byc obojetnym (jak ja) ale stawac po
        stronie mahometan? Kultura z VII wieku, nie pija, obrzezancy; golonki,
        kielbasy, kaszanki, pasztetu i bigosu nie jedza . Tfu! Czarci pomiot i tyle.
    • Gość: xxx Re: Szaron grozi atakiem na Strefę Gazy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.01.05, 18:34
      i bardzo dobrze, zmieść wreszcie te parszywe palestytńskie ścierwa z tego świata,
      wtedy dopiero zapanuje pokój
      • Gość: Zakaew juz to robia od ponad 60 lat co to dalo? IP: *.elartnet.pl / 62.233.208.* 23.01.05, 19:10
        wiecej determinacji i coraz tak sama okrutna jako reakcja na akcje israelskie
        armii
        • Gość: Ojejku68 Re: juz to robia od ponad 60 lat co to dalo? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.01.05, 09:59
          Jak na razie to sie bronia przy uzyciu kilku procent swej potegi militarnej.
          Gdyby chcieli uzyc ja w 100% to po Autonomii w kilka dni nie byloby sladu.
          Podobnie jak z armiami arabskimi w 1948,1956, 1967, 1973....A Autonomia
          istnieje i jest coraz ludniejsza. Ot paradoks!
          • Gość: Zakaew dzis nie latwo robic tego info bedzie na wszystkic IP: *.elartnet.pl / *.elart.com.pl 26.01.05, 21:22
            kanalach tv w ciagu kilka minut.. nie mowie o internetu..
            nie ma dobrej okupacji kazda jest zla!
            wiec nie przedadzal Deir Yassin czy inny masakry miale miejsca
    • Gość: rdb jesli palestynczycy nie wstrzymaja atakow IP: 5.5R* / *.red.bezeqint.net 23.01.05, 18:58
      > Szaron grozi atakiem na Strefę Gazy
      > To jest wlasnie zydowski pokoj!


      ciekawa konkluzja,
      gdyby ci czytanie lepiej szlo to moze dobrnalbys do tego miejsca gdzie jest
      napisane ze Szaron grozi atakiem na Strefę Gazy jesli palestynczycy nie
      wstrzymaja atakow na miasta izraelskie.


      ale nie wymagam za wiele,
      malymi kroczkami,
      na razie przebrnales przez tytul,

      jak bedziesz pilny to moze za jakis czas ci sie pare linijek tekstu tez uda
      przebrnac

      • regiel Re: jesli palestynczycy nie wstrzymaja atakow 23.01.05, 19:28
        Polecam kurs czytania i pisania, dla wtórnych analfabetów.
        Po przebrnięciu pierwszego etapu nasz przyjaciel będzie bardziej czytaty i
        pisaty.
        Życzę sukcesów w nauce.
        Regiel
      • Gość: yyy do rdb IP: *.proxy.aol.com 24.01.05, 00:40
        problem polega na tym, jak to juz ktos na forum zauwazyl, ze Palestynczycy
        WSTRZYMALI ostrzeliwanie.
        Jezeli Ty masz klopoty z czytaniem, Twoja sprawa, ale nie przypisuj swoich
        problemow innym.
        • Gość: Ojejku68 Re: do rdb IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.01.05, 10:06
          Wierzysz w to? O ludzka naiwnosci! Rownie dobrze mozna liczyc na wygrana w gre
          losowa. Ostatnie kilka lat konfliktu sa dla Ciebie zbyt malo ksztalcace? Jesli
          nie to przypomne Ci powtarzajaca sie nieustannie kolejnosc wydarzen: atak
          terrorystyczny - odwet Izraela - oswiadczenie terrorystow o zawieszeniu aktow
          terroru - wyczekiwanie Izarela - atak terrorystyczny.....
    • Gość: darspan hej Katoliku Polski IP: *.abhsia.telus.net 23.01.05, 19:32
      wstyd mi przynosisz. Zamilcz prosze na wieki. Tacy "katolicy" zle swiadectwo
      nam, katolikom wystawiaja.
    • Gość: H-u-j- mu w dupe [...] IP: *.ras14.nynyc-t.alerondial.net 23.01.05, 19:47
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: witus A prosilem cie gnoju bys wyparowal IP: *.student.UU.SE 23.01.05, 20:10
      A ty swoje. Gratulowalem ci gnoju postepow w nauce jezyka polskiego, a ty
      wracasz jak smrod z kibla. Idz do swoich plastikowych kolegow i tempych
      kolezanek kmiocie, to forum nie sluzy ci.
    • Gość: ABE Ten sukinsyn juz wszystko zaplanowal IP: *.directories.co.nz / *.directories.co.nz 23.01.05, 20:58
      wlacznie z prowokacja. Nie bedzie za szybko kiedy ta swinia zdechnie.
      • Gość: rdb Re: Ten sukinsyn juz wszystko zaplanowal IP: 5.5R* / *.cust.bezeqint.net 23.01.05, 21:09
        juz nawet do NZ ta cholota zawedrowala,

        a taka fajna kraina byla
        • Gość: Alfred Skubana kobyla ABE, rasistka z antypodow. IP: *.detroit-19rh16rt-20rh15rt.mi.dial-access.att.net 24.01.05, 01:03
          Glupia tez nad podziw.
    • Gość: Maciej z USA [...] IP: *.249.147.65.Dial1.Washington2.Level3.net 23.01.05, 21:00
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • Gość: Katolik Polski + Re: Szaron grozi atakiem na Strefę Gazy IP: *.dip.t-dialin.net 23.01.05, 21:29
        Masz calkowita racje.Ten narod chce tylko mamony.
        Zeby nie wykorzystali Oswiecimia do szkalowania Polakow
        i wyciagniecia z nas kasy!
        • Gość: Cc Re: Szaron grozi atakiem na Strefę Gazy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.05, 21:50
          > Zeby nie wykorzystali Oswiecimia do szkalowania Polakow
          > i wyciagniecia z nas kasy!

          Dlaczego mieliby szkalować nas Polaków a z was wyciągać kasę kretynie? Jakiej jesteś narodowości?
          Mówią żeś Arab. Z Niemiec, to nawet się zgadza. Zbij sobie w spokoju żonę, jak Koran nakazuje, a nam
          daj spokój.
        • Gość: maw Katolik + = czysta milosc blizniego .. IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 23.01.05, 21:51
          Drogi Katoliku - a moze bys sie wysadzil w protescie przeciwko Zydom? To chociaz
          sie wykastruj aby wiecej twoich genow nie mnozyc.
        • Gość: OSKAR Re: Szaron grozi atakiem na Strefę Gazy IP: *.cablep.bezeqint.net 23.01.05, 23:17
          KTO NIE ZNA PRAWDZIWYCH FAKTOW LATWO DOCHODZI DO NIEWLASCIWYCH KONKLUZJI.
          DZISIAJ ODBYLO SIE TYGODNIOWE POSIEDZENIE IZRAELSKIEGO KABINETU W MIESCIE
          SDEROT - MIASTO KTORE KRWAWI PRZEZ DLUGI CZAS I JEGO MIESZKANCY NIE MAJA ANI
          DNIA, ANI NOCY - JAKO WYRAZ SOLIDARNOSCI Z BOMBARDOWANYM MIASTEM POGRANICZNYM.
          PO RZADOWEJ DEBACIE WYDANO KOMUNIKAT, W KTORYM PALESTYNCZYCY ZOSTALI OSTRZEZENI
          O EWENTUALNYM WZNOWIENIU RAKIETOWYCH ATAKOW NA SDEROT I NA OKOLICZNE OSIEDLA
          POGRANICZNE. CHCIALBYM ZOBACZYC JAKIES INNE PANSTWO NA SWIECIE, KTORE BY NIE
          CZULO OBOWIAZKU BRONIC SWYCH OBYWATELI. SZUKAJAC (AUTOMATYCZNIE) WINY IZRAELA
          ZAWSZE I WSZEDZIE, ZAPOMINACIE, POLSCY PRZYJACIELE, O PODSTAWOWYM ROWNANIU: NIE
          MA ATAKOW NA BEZBRONNYCH CYWILOW, NIE MA ZADNEJ REAKCJI ZE STRONY IZRAELSKICH
          SIL ZBROJNYCH. A OSTATNIE TRZY DNI DOBITNIE TO WYKAZUJA. SA TACY, KTORZY MYSLA
          IZ TEN CHWILOWY SPOKOJ TO FUNKCJA WAZNEGO CZTERODNIOWEGO SWIETA MUZULMANSKIEGO
          IDEL PITER; SA TACY - ZE TO FUNKCJA PIERWSZYCH KROKOW NOWOWYBRANEGO
          PRZEWODNICZACEGO AUTONOMII ABBASA. TAK CZY TAK, GDY WYRZUTNIE RAKIET NIE SA W
          CZYNIE, WOJSKO IZRAELSKIE NIE RUSZA SIE Z SWOICH BAZ. OTO CALA TEORIA CZYNOW I
          SKUTKOW NA JEDNEJ NODZE I OTO CO ZNACZY "IZRAEL GROZI..."
      • Gość: byłyus-ak Re: Szaron grozi atakiem na Strefę Gazy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.01.05, 23:08
        TWOJA WYPOWIEDŹ JEST CHARAKTERYSTYCZNA DLA AMERYKAŃSKICH PÓŁ I ĆWIERĆ
        INTELIGENTÓW. no tak.
    • Gość: Katolik Polski + MILOSC BLIZNIEGO ZNACZY MILOSC DO KATOLIKOW IP: *.dip.t-dialin.net 23.01.05, 22:10
      A nie mordercow Jezusa Chrystusa.
      Stoje pod jego Krzyzem i nie moge zrozumiec,
      przyszedl do swoich,a oni Go nie przyjeli !!!
      • Gość: Wojtek WYWIAD z KATOLIKIEM POLSKIM IP: *.dsl.mtry01.pacbell.net 23.01.05, 22:49
        fun.from.hell.pl/2004-11-26/dziadek-w-wawie.mpeg
      • Gość: TEZKATOLIK Re: MILOSC BLIZNIEGO ZNACZY MILOSC DO KATOLIKOW IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.01.05, 23:06
        ..PROŚ TWOJEGO BOGA O ZDROWIE , BO O ROZUM .. TO JUŻ ZA PÓŹNO.
    • Gość: Czysta Prawda Ty jestes katolikiem? IP: 202.129.78.* 23.01.05, 22:59
      To powinienes szanowac Zydow, bo Jezus, Jego matka i apostolowie byli Zydami.
      A ty jak jestez katolikiem to jak mozesz jednego dnia klekac przed Zydami, a
      drugiego dnia pisac zeby im nie wierzyc? Sam wychodzisz na glupka, bo wierzysz
      w Zyda Jezusa i apostolow, a piszesz zeby Zydom nie wierzyc.
    • Gość: turysta Re: Szaron grozi atakiem na Strefę Gazy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.01.05, 23:03
      Ty durny katolicki półgłówku! Nie wiesz o czym piszesz. Nie wiesz co
      to za stworzenia Arabowie a do tego Palestyńczycy , z którymi właśni
      pobratymcy nie mogli wytrzymać. Poczytaj jak ich najpierw przyjął do
      Jordanii krol Hussajn , a jak zaczęli mu robić rewolucje przegonił
      ich wojskiem,. Widziałeś osiedla tych gnojow w Baghdadzie zbudowane im
      przez Saddama ? Czułóes smród przy zbliżaniu sie do nich? Nic nie
      widziałeś , nie znasz tematu i piszesz kretyńskie uwagi.
      Widziałęś zagospodarowaną pustynię w Izraelu? Kibuce z uprawą
      sprzedawanych do Europy warzyw / kapusta pekińska / położone nad morzem
      Martwym ? Nic nie widzialeś. To siedź cicho kretynie !!
      • Gość: yyy Re: Szaron grozi atakiem na Strefę Gazy IP: *.proxy.aol.com 24.01.05, 00:48
        nie zapomnij dodac,ze te kibuce zostaly wybudowane za pieniadze amerykanskich
        podatnikow - specjalna bezzwrotna pomoc dla panstwa Izrael, nie wspominajac juz
        o milionach przysylanych do Izraela od Zydow zyjacych w innych krajach.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka