Gość: Katolik Polski + IP: *.dip.t-dialin.net 23.01.05, 13:19 To jest wlasnie zydowski pokoj! Palestynczycy trzeba walczyc do zwyciestwa !!! Nigdy nie wierz Zydowi !!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: si Re: Szaron grozi atakiem na Strefę Gazy IP: *.idea.pl 23.01.05, 13:39 Czy napewno polski, może germański? -- forever.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: si Re: Szaron grozi atakiem na Strefę Gazy IP: *.idea.pl 23.01.05, 13:44 opsss, na pewno nie polski - czy katolik to synonim antysemity lub faszysty?? -- forever.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: michal Re: Szaron grozi atakiem na Strefę Gazy IP: 213.17.133.* 23.01.05, 22:18 a polak musi byc przeciw wolnosci i za okupaje w palestynie ty polaku, a gdzie wartosc chrzesjanska?a moze zapominales ze jestes katolikiem i twojej wartosci i chodzic do kosciola tylko dla pozorow. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JOSEF G. Re: DLACZEGO NIKT NA SWIECIE NIE LUBI ZYDOW IP: *.proxy.aol.com 24.01.05, 02:09 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: FREE PALESTINE Re:ZYDZI MORDUJA PELESTYNCZYKOW !!!!!!!!!!!! IP: *.proxy.aol.com 24.01.05, 02:06 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wlodek Re:ZYDZI MORDUJA PELESTYNCZYKOW !!!!!!!!!!!! IP: 5.5R* / *.nyc.untd.com 24.01.05, 07:45 A Palestynczycy, jak baranki, daja sie mordowac... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: FREE PALESTINE Re: ZYDZI MORDUJA PALESTYNCZYKOW IP: *.proxy.aol.com 24.01.05, 02:08 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: J.K. dialin, jak ja lubie te twoje posty IP: *.arcor-ip.net 23.01.05, 13:44 jak na dloni widac (na twoim przykladzie) upadek niemieckiego systemu edukacyjnego... dialin, wiesz, ze Merkavy sa lepsze od Leopardow? www.globalsecurity.org/military/world/israel/images/merkava001.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: J.W. Do "Katolika(?) Polskiego"... IP: *.73.59.212.ip.tele2adsl.dk 23.01.05, 13:59 Czytam od jakiegos czasu twoje posty i musze przyznac, ze imponujesz mi swoja postawa - juz myslalem, ze "katolicy polscy" to jakis taki ruch sekciarski, tacy fundamentalisci kosciola katolickiego, ale nie, to po prostu antysemicka grupa mutantow, za nic majaca 10 Przykazan Bozych (tak jak ich idol jankowski czy rydzyk). Z Bogiem "katoliku" od siedmiu bolesci...pomodl sie o zdrowie bo na rozumek juz za pozno. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MTS "Katolik polski" szpicel i prowokator radiamaryja IP: *.dynamic.mts.net 23.01.05, 14:07 Jest tu kilku rydzykowych szpicli, ludzi bez honoru i godnosci ludzkiej,udajacych glosy opini publicznej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pomysl logicznie Re: jest kilku rydzykowych szpicli ... IP: *.proxy.aol.com 23.01.05, 17:26 Tolek, mam pytanie: gdyby opinia publiczna byla z wami czy mialoby miejsce: 1/rozwalanie nagrobkow we Francji 2/podpalanie szkol i synagog we Francji 3/malowanie nagrobkow w Austrii i Niemczech swastykami 4/podpalenie waszych turystow w Holandii 5/wysadzenie waszych budynkow w Kenii i Tanzanii 6/podpalanie waszych firm w Nigerii i Indonezji 7/wieszanie booby traps i granatow recznych na bramie waszych firm w Rosji z napisem zabij Z... ratuj Rosje 8/obrzucanie waszych pilkarzy mydlem w Argentynie 9/oblanie farba synagogi w Brazylii 10/strzelanie do samolotow Izraelskich linii lotniczych rakietami i swiecenie pilotom po oczach zielonym laserem 11/wysadzenie waszych budynkow w Argentynie i Chile 12/przemalowanie waszego cmentarza na Wegrzech 13/Atak w Oklahoma i N. York na wasze budynki (Silverman chce na tym miejscu budowac nowe budynki mimo protestow rodzin zamordowanych). W USA istnieje 11 duzych organizacji "antysemickich". 14/atak na synagoge w Turcji 15/rozwalanie nagrobkow w Szewcji 16/czynna nienawisc do Zydow we wszystkich krajach islamskich Mam tez drugie pytanie: jak myslisz dlaczego was tak nienawidza? Za pochodzenie czy za zachowanie???? Chcesz powiedziec ze rydzykowi szpicle pojechali do Argentyny zeby obrzucic waszych pilkarzy mydlem? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rdb gdyby Jezus byl taki dobry za jakiego go to czy IP: 5.5R* / *.red.bezeqint.net 23.01.05, 19:10 > Tolek, mam pytanie: gdyby opinia publiczna byla z wami czy mialoby miejsce: > 1/rozwalanie nagrobkow we Francji > 2/podpalanie szkol i synagog we Francji gdyby Jezus byl taki dobry za jakiego go uwazaja to czy zginalby na krzyzu w pogardzie? zostalby skazany przez 3 kompletnie niezalezna, niezwiazane i wrecz wrogie sobie instancje? mialby i teraz tylu przeciwnikow jak chocby autor pierwszego postu Katolik Polski? jego wyznawcy byliby tak przesladowani - w szczegolnosci w poczatkowych wiekach itp. tego typu glupie wyliczanki mozna prowadzic na kazdy temat Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rada Re: gdyby Jezus byl taki dobry za jakiego go t IP: *.lubin.dialog.net.pl 23.01.05, 22:16 Jezus zostal skazany przez Rzymian, nie przez Zydow, oni tylko go oskarzyli, ale nie skazali na smierc , bo wtedy nie mieli takiej mocy na tym obszarze.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Obserwator Re: gdyby Jezus byl taki dobry za jakiego go t IP: *.vic.bigpond.net.au 25.01.05, 06:32 Re: Gdyby Jezus był taki dobry, za jakiego t Gość: Rada, napisał/ła Jezus został skazany przez Rzymian, nie przez Żydów, oni go oskarżyli, ale nie skazali na śmierć, bo wtedy nie mieli takiej mocy na tym obszarze. . . Odpowiedź: Jednak na podstawie faktów historycznych i zapisów Biblijnych Żydzi są bezpośrednio odpowiedzialni za śmierć Pana Jezusa i o tym wiedzą sami Żydzi. Z tego tyłu ponieśli też konsekwencje, utracili swoją ojczyznę i zostali rozproszeni po całym świecie. Jednak Pan Bóg powiedział przez Swoich proroków, że ta kara nie będzie trwała wiecznie i że w odpowiednim czasie przywróci ich do swojej łaski, a wypełniło się to na naszych oczach, bo po upływie około 2000 lat odzyskali swoją ojczyznę i to jest dowodem, że Pan Bóg ich przywraca do swojej łaski by wypełnili rolę swego przeznaczenia. Za Czasów Pana Jezusa Sanhedryn składał się z przedstawicieli kapłaństwa, patrycjatu świeckiego i uczonych w Piśmie. Wszystkich członków wliczając przewodniczącego arcykapłana było70 czy 71. Była to instytucja stała, która była jednocześnie ciałem doradczym przy arcykapłanie i trybunałem sądowniczym. Sanhedryn mógł przeprowadzić proces i wydać wyrok śmierci, którego wykonanie uzależnione było jednakże od zatwierdzenia rzymskiego. Zapis z Ewangelii Św. Marka 15:1 nam to potwierdza. „I zaraz wczesnym rankiem arcykapłani wraz ze starszymi oraz uczonymi w Piśmie i cała Rada Najwyższa odbyli naradę, po czym związali Jezusa, odprowadzili go i wydali Piłatowi.” Apostoł Piotr, po cudownym uzdrowieniu chromego przed wejściem do świątyni, do zdziwionych Żydów tak przemówił: „Ujrzawszy to Piotr, odezwał się do ludu: Mężowie izraelscy, dlaczego się temu dziwicie i dlaczego się nam tak uważnie przypatrujecie, jakbyśmy to własną mocą albo pobożnością sprawili, że on chodzi? Bóg Abrahama i Izaaka i Jakuba, Bóg ojców naszych, uwielbił Syna swego, Jezusa, którego wy wydaliście i zaparliście się przed Piłatem, który uważał, że należało go wypuścić na wolność; Wy jednak zaparliście się Świętego i Sprawiedliwego, i prosiliście o ułaskawienie wam mordercy. I zabiliście Sprawcę życia, którego Bóg wzbudził z martwych, czego my świadkami jesteśmy. Przez wiarę w imię jego wzmocniło jego imię tego, którego widzicie i znacie, wiara zaś przez niego wzbudzona dała mu zupełne zdrowie na oczach was wszystkich A teraz, bracia, wiem, że w nieświadomości działaliście, jak i wasi przełożeni; Bóg zaś wypełnił w ten sposób to, co zapowiedział przez usta wszystkich proroków, że jego Chrystus cierpieć będzie. Przeto upamiętajcie i nawróćcie się, aby były zgładzone grzechy wasze.” Dz.Ap. 3:12-19. Żydzi nie przewidzieli tego, że wymuszając na Piłacie zatwierdzenie wyroku śmierci, to Piłat (poganin) jako przedstawiciel władzy rzymskiej, kazał sobie podać naczynie z wodą i umył ręce na znak, że nie bierze odpowiedzialności za śmierć niewinnego. Dlatego Żydzi są w pełni odpowiedzialni za śmierć Pana Jezusa, ale będąc nieświadomi tego, że Pan Jezus jest Synem Bożym i prawdziwym Mesjaszem, którego wyglądali, ale inaczej sobie go wyobrażali, dlatego ponoszą odpowiedzialność za to, że wbrew swojemu prawu Zakonu, skazali na śmierć sprawiedliwego niewinnego człowieka. Sprawą narodu Izraelskiego i ich przeznaczeniem kieruje już około 3.500 lat osobiście Pan Bóg (JEHOWA) i przyjdzie czas, że Żydzi jako naród poznają przez proroctwa Starego Testamentu, że Pan Jezus, jest tym Mesjaszem, którego wyglądają i będą żałować i pokutować za to, co zrobili „W owym dniu ochroni Pan mieszkańców Jeruzalemu, tak, że najsłabszy wśród nich będzie w owym dniu jak Dawid, a dom Dawida będzie jak Bóg, jak anioł Pana na ich czele. W owym dniu będę dążył do tego, aby zniszczyć wszystkie narody, które wyruszyły przeciwko Jeruzalemowi. Lecz na dom Dawida i na mieszkańców Jeruzalemu wyleję ducha łaski i błagania. Wtedy spojrzą na mnie, na tego, którego przebodli,(przebili) i będą go opłakiwać, jak opłakuje się jedynaka, i będą gorzko biadać nad nim, jak gorzko biadają nad pierworodnym.” Zach. 12:8-10 Ten moment stanie się punktem zwrotnym w dziejach całej rasy ludzkiej na naszym globie. Obserwator Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aaron Re: gdyby Jezus byl taki dobry za jakiego go t IP: *.ca.astound.net 24.01.05, 07:15 Po 2 tysiącach lat nic do ciebie Mośku nie dotarło, bo twoi rabini wyprali ci serce i móźdzek kompletnie. Nie wiesz kim jest Jezus Chrystus, nie wiesz po co przyszedł na ten świat, i nie rozumiesz tego że zaplacił ceną swojego niewinnego życia abyś ty, jeśli w Niego uwierzysz mógł się na nowo duchowo narodzić dla Boga, a nie dla swojego parszywego geszeftu. Otóż to, co On powiedział: jeśli nie uwierzycie. że Ja jestem (Bogiem w ciele) pomrzecie w grzechach waszych. Bez Niego twoje życie to prosta i szeroka droga do piekła. Jest do ciebie trudno pisać, bo jesteś przerażenie głupim Zydem i bardzo pysznym, ale nawet do końca twoich ziemskich dni ciągle jest nadzieja w Jezusie Chrystusie. Przed tzw nardem żydowskim stoi 2 razy większy holocaust niż za czasów Hitlera. Zachariasz 13. Potwornie pyszny naród, to cecha diabła. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Fe Re: jest kilku rydzykowych szpicli ... IP: *.chello.pl 23.01.05, 20:07 i punkt; 17] Z Muzeum Auschwitz przenieść żydowska część do Izraela !!!! Żydzi rozpanoszyli sie po całym świecie i sieją nienawiść wśród wszystkich narodowosci!!! Żydzi wypiepszać z Polski bo mamy tylko kłopoty przez was. Z okupowanych Ziem Palestyśkich też wypir******** ze Strefy Gazy bo tak tam żeście zapuścili korzenia jakby Strefa Gazy była wasza. Strefa Gazy jest Palestyńska!!! Żydzi w USA nie podrzegajcie Busha do kolejn ej wojny na Iran!!!!! Uważajcie Żydzi bo jak pognają was z Iranu to spełni sie przepowiednia Nostradamusa ,że popiółpo was tylko pozostanie. Żydzi nie czepiajcie sie Chińczyków w USA bo Chińczycy jak na was ruszą to nic z Izraela nie zostanie!!!! będą szli Chińczycy tak dłudo aż usłyszą Polską Mowę!! uczcie sie wiec polskiego!!!! Podrzegacze i kłamcy,zakochani tylko w swojej nacji co chcą zniszczyć inne nacje swoim wrednym zachowaniem!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rdb patykiem pisane sie skonczylo? IP: 5.5R* / *.cust.bezeqint.net 23.01.05, 20:37 czemu tak nagle przerwales? patykiem pisane sie skonczylo? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ja, Polak Dluga droga - stad do pokoju IP: *.73.146.212.ip.tele2adsl.dk 23.01.05, 14:13 Byc moze powinno powstac panstwo izraelskie (obejmujace Izrael plus tereny osiedlencze plus terytoria palestynskie,etc.) na zasadzie "spolki akcyjnej", gdzie 51% ma Izrael a reszte pomiedzy Palestynczyków i inne wplywy? Byc moze te 49% powinno sie zebrac w Palestynie i silach miedzynarodowych? Byc moze "sily miedzynarodowe" powinny miec wiekszosc, bo "tubylcy" (Izraelczycy, Palestynczycy) sa niezdolni do zawarcia pokoju? Byc moze trzeba w Izraelu albo ekstremisty albo wielkiego ugodowca a nie Sharona? Byc moze.... i znów poleje sie krew.... Odpowiedz Link Zgłoś
krystian71 Re: Szaron grozi atakiem na Strefę Gazy 23.01.05, 14:26 Dziwna informacja, nie wiadomo co znaczy. Przeciez jak dotad Szaron ZAWSZE atakowal Strefe Gazy w konsekwencji ostrzalu , albo i bez ostrzalu, profilaktycznie, w poszukiwaniu tuneli , w zabezpieczeniu nieszczelnej granicy i co tam jeszcze za powod wymyslil. Czemu sluzyc maja te ostrzezenia ? Hmmm Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: do katolika hihi sam jestes zydem dlatego wiesz komu nieufac IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.05, 14:26 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: j Katoliku Polski walcz zamiast gadać! IP: *.aster.pl 23.01.05, 14:36 Zamiast dawać dobre rady z bezpiecznej odległości, odważny i dzielny katoliku biegnij do Palestyny i walcz! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maruda Re: Szaron grozi atakiem na Strefę Gazy IP: *.gdynia.mm.pl 23.01.05, 15:59 Oświadczenie Szarona po wcześniejszej jednostronnej deklaracji Brygad Al-Aksy i zbrojnych przybudówek OWP, a teraz Hamasu i Islamskiego Dżihadu, brzmi co najmniej prowokacyjnie. serwisy.gazeta.pl/swiat/1,34180,2507352.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ocalony z holocaus Re: Szaron grozi atakiem na Strefę Gazy IP: *.cm.umk.pl 23.01.05, 16:02 SZARON DO GAZU !!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rdb zlodzieje przestana krasc!! IP: 5.5R* / *.cust.bezeqint.net 23.01.05, 16:16 jesli tylko policja pierwsza przestania wsadzac ich do pudla!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: normalny polak Re: Szaron grozi atakiem na Strefę Gazy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.05, 16:30 Ty zmien sobie nick na pollok bo na takim pozimie sa twoje wypowiedzi. Jak nie wiesz co to znaczy to sprawdz w slowniku amerykanskim. Nie wszyscy w tym kraju sa glupi, tylko niestety my normalni jestesmy skazani na takich jak ty. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wielki Sharon !!! Jedyna drogo do pokoju jest wybicie wszystkich pal IP: *.dip0.t-ipconnect.de 23.01.05, 16:33 estynowrzodokrwiopijcow !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ZYD Transfer IP: 213.8.63.* 23.01.05, 16:55 Proponuje przesiedlenie wszsytkich Palestynczykow do Polski. W koncu Polacy tak przejmuja sie ich losem... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Etam Re: Transfer IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.05, 17:09 Byleby tobie nie przyszło do głowy uciekać do Polski. Nie tęsknimy. Odpowiedz Link Zgłoś
krystian71 Palestynczykow moglibysmy jeszcze strawic 23.01.05, 17:32 ostatecznie od dziesiatkow lat mamy w Polsce palestynska diaspore , bez wiekszych komplikacji Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: doswiadczony Nie chcemy "trawic" islamu. IP: *.proxy.aol.com 23.01.05, 17:50 Osiedlanie ludzi islamu w Europie i Ameryce Pln. nie przynioslo pozytywnych rezultatow. Po wojnie, ministrowie immigracji krajow Europy i USA pochodzacy ze znanej grupy etnicznej chcieli "rozcienczyc" Chrzescjan przez sprowadzenie ludzi islamu. Rezultaty widzimy dzisiaj. niePOLACY ciagle z uporem chorego psychicznie maniaka atakuja Polakow a przeciez to nie Polacy zburzyli Silvermanowi WTC. Odpowiedz Link Zgłoś
krystian71 niby wszystko sie zgadza, ale powtorze z uporem 23.01.05, 17:57 maniaka. To nie z Palestynczykami , nie z wyznajacymi islam mamy w Polsce problem. Moze inni TAK , ale coz mnie to obchodzi , sloro nasze problemy wlasnymi rekami musimy rozwiazywac i NIKT nam w tym nie pomogl. Poki co - nas nie dalo sie rozcienczyc, a glupia polityka globalistow w Europie Zachodniej jeszcze przez dziesiatki lat bedzie odbijac sie czkawka Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: islam rulez Re: Transfer IP: 5.5R* / *.cust.bezeqint.net 23.01.05, 20:40 przyda sie paru rozrywkowych gosci Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Etam Re: Transfer IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.05, 20:56 Marzenie ściętej głowy Izraelity.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: yyy Re: Transfer IP: *.proxy.aol.com 24.01.05, 00:19 a to dlaczego? czyzby obecny Izrael nie obrabowal Palestynczykow z ich ziemii? Jesli juz kogos chcesz przesiedlac, to moze Izraelczykow. Przeciez Palestynczycy ostrzeliwuja nielegalne, nawet w/g izraelskiego prawa, osiedla Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Alfred Jest to komentarz slepca politycznego. Po wyborze IP: *.detroit-19rh16rt-20rh15rt.mi.dial-access.att.net 23.01.05, 17:38 Abbasa pierwsza krew rozlali terrorysci palestynscy. Czyzby fakt, ze trzy tysiace policji palestynskiej kontroluje teraz granice Gazy z Izraelem celem powstrzymania terrorystow, nie byl wystarczajacym argumentem, ze Abbas nie boi sie Izraela ale swoich wspolbraci? Ustalil przeciez rozmowy pokojowe z Szaronem i oczywiscie - najpotezniejszt w Palestynie - Hamas widzi koniec pieniedzy dla swoich przywodcow. Pokoj miedzy obu narodami bylby bowiem koncem dzialania terrorystow, nie majacych juz uzasadnienia nawet wsrod francuskich lewakow. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Janota-ski Re: Szaron grozi atakiem na Strefę Gazy IP: 207.61.44.* 23.01.05, 17:38 amerykanskie scierwo popiera to sie zyd panoszy. Predzej czy pozniej wszy ich zjedza Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Alfred Wszy w Izraelu? Gaza nie jest czescia Izraela. IP: *.detroit-19rh16rt-20rh15rt.mi.dial-access.att.net 23.01.05, 18:01 Myli ci sie proislamski klonie Abdullaha nad Wisla. Zydzi walcza tak jak i Arabowie o przetrwanie. Racje religijne i sprawiedliwosci dziejow ustepuja zawsze miejsca broni. Moze bys nie chcial aby Ameryka pomagala Europie w 1917 lub w 1944? Nie zapomnij tylko szczurze Mahometa, ze USA to supermocarstwo i wybiera takich przyjaciol, ktorzy sa blizsi ideialom demokracji amerykanskiej a potem celom polityki amerykanskiej. Nikt w Ameryce nie moze stawiac wyzej kawalka zachodniej cywilizacji jaka jest Izrael, ponizej prymitywnego, brudnego smierdzacego Arabstwa. Jak Ci sie to nie podoba to masz wyjscie - jedz do Gazy, kalacha w garsc i huzia na Zyda. Inaczej, mozesz najwyzej naszczac na zdjecie Szarona, z czego tylko zostanie Ci plama na podlodze do czyszczenia. Rzadko sie spotyka glupszego Polaka, stojacego po stronie ciemnogrodu islamskiego, niz Ty. Byles katolikiem Rydzyka, a teraz bisurmanem? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ali hamerykański judeo polonusie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.05, 18:44 zobacz tepaku kto rządzi kasą i polityką w tej twojej hameryce i przestan pieprzyć o ich bezinteresowności i pomocy. a żydki nigdy swojej ziemi nie mieli, zawsze włazili na cudze, jak wszy wszędzie się pleniąc i pasożytując, taki więc ich los czeka jak te wszy co sie nadmiernie rozmnożą. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Alfred twoje wyksztalcenie jest godne przedszkola. IP: *.detroit-19rh16rt-20rh15rt.mi.dial-access.att.net 23.01.05, 19:21 Zydzi jako narod istnieja 2 tysiace lat dluzej niz Polacy. Mieli swoje panstwo (z roznymi fazami ekspansji i obcej okuoacji) przez okolo 1200 lat. Wiesz, ze jest nauka zwana historia? Radze poczytac zamiast oglada porno i walic palanta przed ekranem. Zydzi rzadza w USA - ani jednego nie ma w gabinecie Bush'a i wsrod bliskich doradcow tez niewielu. Wsrod 10 najbogatszych ludzi na swiecie nie ma ani jednego Zyda (jest dwoch katolikow, 2 luteranow, 4 episkopalian, jeden muzulmanin i jeden ateista). wiesz, ze jest takie pismo jak Fortune? Co roku publikuje liste 500 najbogatszych ludzi na swiecie. Poczytaj jak rozumiesz angielski. Jesli nie rozumiesz, to dlatego, ze zamulony klonie Mahometa zbyt dlugo czytasz Koran. Inteligencji Zydow nie przeceniaj bo wpadniesz w oled. jesli sa parchy i wszy ich zjedza to przeciez nie moga w tyn samym czasie dojsc do pozycji rzadzacych. Jestes wiec niekonsekwentny jak wielu idiotow antysemityzmu, udajacych Polakow. Jako Polak od razu wyczuwam smrod Allha w twoich wypowiedziach, ofiaro kondomow z Mekki. Odpowiedz Link Zgłoś
yurek11111 Gaza nie jest czescia Izraela , a SSharon rzadzi 23.01.05, 18:49 Gość portalu: Alfred napisał(a): > Myli ci sie proislamski klonie Abdullaha nad Wisla. Zydzi walcza tak jak i > Arabowie o przetrwanie. Racje religijne i sprawiedliwosci dziejow ustepuja > zawsze miejsca broni. Moze bys nie chcial aby Ameryka pomagala Europie w 1917 > lub w 1944? Nie zapomnij tylko szczurze Mahometa, ze USA to supermocarstwo i > wybiera takich przyjaciol, ktorzy sa blizsi ideialom demokracji amerykanskiej a > > potem celom polityki amerykanskiej. Nikt w Ameryce nie moze stawiac wyzej > kawalka zachodniej cywilizacji jaka jest Izrael, ponizej prymitywnego, brudnego > > smierdzacego Arabstwa. Jak Ci sie to nie podoba to masz wyjscie - jedz do Gazy, > > kalacha w garsc i huzia na Zyda. Inaczej, mozesz najwyzej naszczac na zdjecie > Szarona, z czego tylko zostanie Ci plama na podlodze do czyszczenia. Rzadko sie > > spotyka glupszego Polaka, stojacego po stronie ciemnogrodu islamskiego, niz Ty. > > Byles katolikiem Rydzyka, a teraz bisurmanem? ******************************* *************** ...sie jak u siebie... Sluchaj Alfredzie "jeleniu-podatniku amerykanski",Izrael jest utrzymanka(Qrwa) USA i za to "pieknie" sie odplaca dla St.Zj. <>Czerwiec 1967 roku, Bliski Wschód. Wojna sześciodniowa. Armia izraelska gromi Egipcjan i Jordańczyków oraz przygotowuje się do rozprawy z Syrią. Typowy ,,blitzkrieg''. W jego cieniu rozgrywa się jeszcze jeden dramat - dzisiaj niemal zapomniany, zjedzony przez mole historii. Przypomnijmy go w imię prawdy i w zgodzie z naszą nieugiętą postawą wobec terroryzmu. Również tego najnikczemniejszego - państwowego. 8 czerwca 1967 r. należący do VI Floty ,,U.S.S. Liberty'' wykonywał rutynowy rejs na Morzu Śródziemnym. Ta supernowoczesna jednostka, wyposażona w specjalistyczny sprzęt zwiadowczy, była właściwie nieuzbrojona. 300 osobowa załoga dysponowała jedynie lekkimi karabinami maszynowymi. Na morzu panowały niemal idealne warunki. Stała bryza podkreślała walory flagi amerykańskiej. Naprawdę nie można było jej nie zauważyć. Zresztą tożsamość okrętu potwierdzał stosowny, wykonany dużymi literami, napis na rufie. O godzinie 6 rano, gdy ,,Liberty'' znajdował się kilkanaście mil na zachód od Półwyspu Synajskiego, uwagę załogi przykuł izraelski samolot wolno okrążający jednostkę. Czynność tę, ujętą w schemat: obserwacja - odlot, wykonywał wielokrotnie. Cztery godziny później na niebie pojawiły się 2 odrzutowce uzbrojone w rakiety. Trzykrotnie okrążyły ,,Liberty'' i rozpłynęły się w przestworzach. Marynarze wyraźnie widzieli ,,Gwiazdy Dawida'' wymalowane na kadłubach. Jeden z powietrznych obserwatorów pojawiał się w pobliżu ,,Liberty'' przez 2 godziny. O godzinie 14. rozpętało się piekło. Nadlatujące 3 izraelskie ,,Mirage'' zniszczyły antenę statku, a towarzyszące im myśliwce bombardujące ,,Mystere'' zrzuciły napalm na mostek i pokład. Atak kontynuowano przez 20 minut. W jego wyniku ,,U.S.S. Liberty'' wyglądał jak pływający ser szwajcarski. Naliczono 821 dziur po bokach i w pokładzie, z tego więcej niż 100 było smętną pamiątką po rakietach. Gdy samoloty odleciały, do akcji przystąpiły 3 łodzie torpedowe. Ich załogi wystrzeliły 5 torped. Jedna z nich rozorała szeroką na 40 stóp dziurę w kadłubie, zabijając 25 amerykańskich marynarzy. ,,Liberty'', obecnie skrzyżowanie szpitala z kostnicą, płonął i nabierał wody. Ranny w nogę, ale twardo stojący na mostku dzielny potomek Celtów - kapitan William L. Mc Gonagle, dał rozkaz do opuszczenia statku. Spuszczono na wodę łodzie ratunkowe. Na próżno. Izraelczycy celnym ogniem roznieśli je na strzępy. Podobnie postąpiono z ostatnią łodzią, która jeszcze pozostawała na pokładzie. Jak słusznie twierdził później podoficer z ,,Liberty'', Charles Rowley: ,,oni (Izraelczycy - DR) nie chcieli aby ktokolwiek przeżył''. Kilkanaście minut po godzinie 3., po niemal 70-minutowej ogniowej nawałnicy, strzały umilkły. Napastnicy odlecieli lub odpłynęli. Na skutek terrorystycznego ataku zginęło 34, a zostało rannych 171 marynarzy. Sytuacja ,,Liberty'' była dramatyczna. Dryfująca jednostka walczyła o przeżycie. Niestety, apele o pomoc (wysyłane również tuż po rozpoczęciu izraelskiego ataku) nie przynosiły efektu. A przecież myśliwce z ,,U.S.S. Saratoga'' już w kilkanaście minut po rozpoczęciu ostrzału były w powietrzu z zadaniem ,,zniszczenia lub przepędzenia atakujących''. Zawrócono je jednak do baz za aprobatą prezydenta Lyndona Johnsona. Przyzwolenie na akcję ratowniczą dano dopiero bezpośrednio po terrorystycznym ataku, ale i ten rozkaz szybko odwołano. W tym samym bowiem czasie rząd izraelski poinformował amerykańskiego dyplomatę w Tel-Aviwie, że siły zbrojne Izraela ,,przez pomyłkę'' zaatakowały statek amerykański, biorąc go za... jednostkę egipską. Wyrażono także stosowne ubolewania. Prezydent Johnson z izraelskimi przeprosinami w kieszeni zwlekał z decyzją co do losów ,,Liberty'' (zapomniany, amerykański wariant ,,Kurska''?!), a jego załoga na płonącym pokładzie walczyła o życie rannych kolegów. Jedynym ratunkiem w tych dramatycznych okolicznościach mógł się okazać mały... sowiecki okręt wojenny. Pomocowej oferty ze strony Rosjan wprawdzie nie przyjęto (wywiad!!!), ale ci, jak na ludzi morza przystało, trwali w pogotowiu ,,w razie potrzeby''. Amerykańska pomoc przyszła dopiero 15 godzin po izraelskim ataku... Jak już wspomniałem ,,mataczenie'' w sprawie ,,U.S.S. Liberty'' Waszyngton i Tel-Aviw rozpoczęły bezpośrednio po zakończeniu ataku. Czynniki decyzyjne sojuszników zdawały się mówić: ,,ciszej nad tą trumną - to był wypadek; zresztą Izraelczycy przeprosili''. Pentagon wszczął wprawdzie oficjalne dochodzenie, ale jego wyniki, przedstawione przez admirała Isacca Kidd, delikatnie pisząc rozmijały się z prawdą. Admirał nie zauważył bowiem, że statek był pod lotniczym nadzorem Izraelczyków przez kilka godzin przed atakiem oraz że podczas poprzedzającej zdarzenie doby Izrael kilkakrotnie ostrzegał Stany Zjednoczone by przemieściły ,,Liberty''. Kidd nadto błędnie założył, że atak trwał... 6 minut i ustał w momencie gdy izraelskie łodzie torpedowe zauważyły amerykańską flagę. Nie zwrócił również uwagi na użycie przez napastników napalmu i ostrzelanie łodzi ratunkowych. Kidd w swym łgarstwie nie musiał się specjalnie wysilać. Większość Amerykanów, tak czułych na krzywdy ,,naszych chłopców'', tym razem kupiła przedstawioną wersję wydarzeń ,,w ciemno''.Euforia po zwycięstwie nad brudnymi( z definicji) i lewicującymi Arabami była zbyt wielka by zaprzątać sobie głowę ,,Liberty''. Znalazł się jednak człowiek, który postanowił rzecz całą przebadać. Był nim James M. Ennes junior, oficer (ranny w czasie ataku) z ,,Liberty''. Udało mu się zebrać relacje kolegów - marynarzy oraz dotrzeć do raportu C.I.A., który po 9 latach przestał być ,,top secret''. W rezultacie opublikował w 1980 r. książkę ,,Assault on the Liberty'', w której obalił oficjalną wersję wydarzeń. Pomijając opisywane wyżej sprawy związane z identyfikacją statku (pomylenie podczas dobrej pogody właściwie oznakowanej jednostki amerykańskiej ze statkiem egipskim zakrawało na kpinę; to tak jakby pomylić Biały Dom z Kremlem), Ennes podał nowe, szokujące szczegóły. Okazało się, że raport C.I.A. wskazywał na Mosze Dajana jako oficera osobiście odpowiedzialnego za atak na ,,Liberty''. Podług dokumentu Dajan wydał rozkaz pomimo protestów innego izraelskiego generała, który powiedział: ,,to jest czyste morderstwo''. Koncentrując się natomiast na motywach ataku, autor stwierdził, że Izraelczycy zdecydowali się zniszczyć statek ponieważ obawiali się, ze jego czułe urządzenia mogłyby wykryć izraelskie plany inwazji syryjskich Wzgórz Golan. Przypomnę tylko, ze 8 czerwca 1967 r. Egipt i Jorda Odpowiedz Link Zgłoś
yurek11111 Re: Gaza nie jest czescia Izraela , a SSharon rz 23.01.05, 18:54 Koncentrując się natomiast na motywach ataku, autor stwierdził, że Izraelczycy zdecydowali się zniszczyć statek ponieważ obawiali się, ze jego czułe urządzenia mogłyby wykryć izraelskie plany inwazji syryjskich Wzgórz Golan. Przypomnę tylko, ze 8 czerwca 1967 r. Egipt i Jordania były już praktycznie pokonane, natomiat Syria stawiała zaskakująco twardy opór.Izraelczycy ruszyli do natarcia na tym froncie już po wyeliminowaniu ,,Liberty''... Książka Ennesa, chociaż chwalona w kilku specjalistycznych recenzjach, napotkała ogromne trudności na rynku wydawniczym. Autora stłamsiła przede wszystkim wszechpotężna ,,Liga Antydefamacyjna B'nai B'rith''. Okrzyknięto go antysemitą i zamknięto w żelaznej puszce. Cóż, nie on pierwszy - nie ostatni. Przerażająca zaś ,,wyższość'' kłamstwa nad prawdą polega na tym, że do dnia dzisiejszego Waszyngton akceptuje izraelski punkt widzenia: ,,to była pomyłka''. Widocznie są lepsi i gorsi terrorysci. Słuszni i niesłuszni . A tak w ogóle i raz jeszcze: ,,ciszej nad tą trumną''. Odpowiedz Link Zgłoś
krystian71 Re: Gaza nie jest czescia Izraela , a SSharon rz 23.01.05, 19:01 i dobrze jest, w dobie internetu wszelkie tego rodzaju trupy w szafie ujrza swiatlo dzienne.Juz nie tylko ofiary i potomkowie ofiar beda czcic pamiec marynarzy z USS Liberty. Rzecz jest bardziej powszechnie znana niz ci sie wydaje Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: yyy do yurek11111 IP: *.proxy.aol.com 24.01.05, 01:06 Wielu moich znajomych zna te sprawe ale po angielsku. Chwala Ci za przetlumaczenie tego na polski. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rdb ta wojna byla obliczona aby zlikwidowac panstwo I IP: 5.5R* / *.red.bezeqint.net 23.01.05, 21:03 natrudziles sie nad wymyslaniem narracji, tyle ze prawdziwa jest jedynie w glownym punkcie, tzn ze przypadkowo zostal zatopiony amerykanski okret! Friendly fire niestety czasem sie zdarza - szczegolnie gdy jak to bylo w przypadku Izraela - sily przeciwnika byly mniej wiecej takie jakby cala Europa chciala zmiazdzyc Polske. A Izrael obronil sie jedynie dzieki nieprawdopodobnie brawurowym i szybkim akcjom i zmianom frontow. Szkoda ze nie napisales ze ta wojna byla obliczona aby zlikwidowac panstwo Izrael i wymordowac mieszkajacych tam zydow. Ale to w koncu szczegol. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: yyy do Alfred IP: *.proxy.aol.com 24.01.05, 00:30 'Nikt w Ameryce nie moze stawiac wyzej kawalka zachodniej cywilizacji jaka jest Izrael, ponizej prymitywnego, brudnego smierdzacego Arabstwa'. Ladny kawalek 'zachodniej cywilizacji', ktory odbiera miejscowej ludnosci ziemie (Izrael Palestynczykom) i surowce naturalne (ropa w Iranie i Iraku) i skloca jedne grupy przeciwko innym (Iran i Irak; Irak i Kuwejt). Byles kiedys w prywatnych domach Arabow? Zapewniam, ze sa duzo czysciejsze niz te w Polsce. Poczytanie sobie o Arabach by Ci nie zaszkodzilo. Na poczatek polecam E. Said: Orientalism. Na marginesie, ja nie stoje po stronie ciemnogrodu, islamskiego lub katolickiego, ale po stronie zwyklej ludzkiej przyzwoitosci. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aaron Re: Wszy w Izraelu? Gaza nie jest czescia Izraela IP: *.ca.astound.net 24.01.05, 07:25 Twoja pycha jest typowa dla parszywego żyda, który żyje od jednego holocaustu do drugiego holocaustu. Na początku 20 wieku oszukiwaliście świat przy pomocy komunizmu teraz przy pomocy antysemityzmu i głupiego Busha, który zdradził chrześcijaństwo przytakując wam, że Chrystus nie jest jedyną drogą do Boga. Macki Mossadu są w każdym kraju tak jak dawniej macki KGB, NKWD itd. Ale to początek waszego końca. Tak jest z pychą. Plemie żmijowe jak o was mówili wasi prorocy. TY jesteś taka pełzająca bestia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: witus Zycze twej radosnej rodzinie jakiejs ladnej IP: *.student.UU.SE 23.01.05, 20:13 karcinomy. Optymalnie drobnoziarnistej byle by szybko zniklo kmiotostwo z tego swiata. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obserwator Katolik Polski - Hameed Banout IP: 199.243.46.* 23.01.05, 18:11 Przestan udawac Polaka, jestes typowym Libanczykiem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Alfred Wyczulem gnoja, ze kozojeb. Katolik a platal sie IP: *.detroit-19rh16rt-20rh15rt.mi.dial-access.att.net 23.01.05, 19:32 w kazdej sprawie dotyczacej katoliczymu. Jaki Polski katolik poieral by Allahowcow? jaki interes moze miec Polak w zwyciestwie Arabow przeciw Izraelowi. Mozna Zydow nie lubic lub byc obojetnym (jak ja) ale stawac po stronie mahometan? Kultura z VII wieku, nie pija, obrzezancy; golonki, kielbasy, kaszanki, pasztetu i bigosu nie jedza . Tfu! Czarci pomiot i tyle. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xxx Re: Szaron grozi atakiem na Strefę Gazy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.01.05, 18:34 i bardzo dobrze, zmieść wreszcie te parszywe palestytńskie ścierwa z tego świata, wtedy dopiero zapanuje pokój Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zakaew juz to robia od ponad 60 lat co to dalo? IP: *.elartnet.pl / 62.233.208.* 23.01.05, 19:10 wiecej determinacji i coraz tak sama okrutna jako reakcja na akcje israelskie armii Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ojejku68 Re: juz to robia od ponad 60 lat co to dalo? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.01.05, 09:59 Jak na razie to sie bronia przy uzyciu kilku procent swej potegi militarnej. Gdyby chcieli uzyc ja w 100% to po Autonomii w kilka dni nie byloby sladu. Podobnie jak z armiami arabskimi w 1948,1956, 1967, 1973....A Autonomia istnieje i jest coraz ludniejsza. Ot paradoks! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zakaew dzis nie latwo robic tego info bedzie na wszystkic IP: *.elartnet.pl / *.elart.com.pl 26.01.05, 21:22 kanalach tv w ciagu kilka minut.. nie mowie o internetu.. nie ma dobrej okupacji kazda jest zla! wiec nie przedadzal Deir Yassin czy inny masakry miale miejsca Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rdb jesli palestynczycy nie wstrzymaja atakow IP: 5.5R* / *.red.bezeqint.net 23.01.05, 18:58 > Szaron grozi atakiem na Strefę Gazy > To jest wlasnie zydowski pokoj! ciekawa konkluzja, gdyby ci czytanie lepiej szlo to moze dobrnalbys do tego miejsca gdzie jest napisane ze Szaron grozi atakiem na Strefę Gazy jesli palestynczycy nie wstrzymaja atakow na miasta izraelskie. ale nie wymagam za wiele, malymi kroczkami, na razie przebrnales przez tytul, jak bedziesz pilny to moze za jakis czas ci sie pare linijek tekstu tez uda przebrnac Odpowiedz Link Zgłoś
regiel Re: jesli palestynczycy nie wstrzymaja atakow 23.01.05, 19:28 Polecam kurs czytania i pisania, dla wtórnych analfabetów. Po przebrnięciu pierwszego etapu nasz przyjaciel będzie bardziej czytaty i pisaty. Życzę sukcesów w nauce. Regiel Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: yyy do rdb IP: *.proxy.aol.com 24.01.05, 00:40 problem polega na tym, jak to juz ktos na forum zauwazyl, ze Palestynczycy WSTRZYMALI ostrzeliwanie. Jezeli Ty masz klopoty z czytaniem, Twoja sprawa, ale nie przypisuj swoich problemow innym. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ojejku68 Re: do rdb IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.01.05, 10:06 Wierzysz w to? O ludzka naiwnosci! Rownie dobrze mozna liczyc na wygrana w gre losowa. Ostatnie kilka lat konfliktu sa dla Ciebie zbyt malo ksztalcace? Jesli nie to przypomne Ci powtarzajaca sie nieustannie kolejnosc wydarzen: atak terrorystyczny - odwet Izraela - oswiadczenie terrorystow o zawieszeniu aktow terroru - wyczekiwanie Izarela - atak terrorystyczny..... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: darspan hej Katoliku Polski IP: *.abhsia.telus.net 23.01.05, 19:32 wstyd mi przynosisz. Zamilcz prosze na wieki. Tacy "katolicy" zle swiadectwo nam, katolikom wystawiaja. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: H-u-j- mu w dupe [...] IP: *.ras14.nynyc-t.alerondial.net 23.01.05, 19:47 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: witus A prosilem cie gnoju bys wyparowal IP: *.student.UU.SE 23.01.05, 20:10 A ty swoje. Gratulowalem ci gnoju postepow w nauce jezyka polskiego, a ty wracasz jak smrod z kibla. Idz do swoich plastikowych kolegow i tempych kolezanek kmiocie, to forum nie sluzy ci. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ABE Ten sukinsyn juz wszystko zaplanowal IP: *.directories.co.nz / *.directories.co.nz 23.01.05, 20:58 wlacznie z prowokacja. Nie bedzie za szybko kiedy ta swinia zdechnie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rdb Re: Ten sukinsyn juz wszystko zaplanowal IP: 5.5R* / *.cust.bezeqint.net 23.01.05, 21:09 juz nawet do NZ ta cholota zawedrowala, a taka fajna kraina byla Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Alfred Skubana kobyla ABE, rasistka z antypodow. IP: *.detroit-19rh16rt-20rh15rt.mi.dial-access.att.net 24.01.05, 01:03 Glupia tez nad podziw. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maciej z USA [...] IP: *.249.147.65.Dial1.Washington2.Level3.net 23.01.05, 21:00 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Katolik Polski + Re: Szaron grozi atakiem na Strefę Gazy IP: *.dip.t-dialin.net 23.01.05, 21:29 Masz calkowita racje.Ten narod chce tylko mamony. Zeby nie wykorzystali Oswiecimia do szkalowania Polakow i wyciagniecia z nas kasy! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Cc Re: Szaron grozi atakiem na Strefę Gazy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.05, 21:50 > Zeby nie wykorzystali Oswiecimia do szkalowania Polakow > i wyciagniecia z nas kasy! Dlaczego mieliby szkalować nas Polaków a z was wyciągać kasę kretynie? Jakiej jesteś narodowości? Mówią żeś Arab. Z Niemiec, to nawet się zgadza. Zbij sobie w spokoju żonę, jak Koran nakazuje, a nam daj spokój. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maw Katolik + = czysta milosc blizniego .. IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 23.01.05, 21:51 Drogi Katoliku - a moze bys sie wysadzil w protescie przeciwko Zydom? To chociaz sie wykastruj aby wiecej twoich genow nie mnozyc. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: OSKAR Re: Szaron grozi atakiem na Strefę Gazy IP: *.cablep.bezeqint.net 23.01.05, 23:17 KTO NIE ZNA PRAWDZIWYCH FAKTOW LATWO DOCHODZI DO NIEWLASCIWYCH KONKLUZJI. DZISIAJ ODBYLO SIE TYGODNIOWE POSIEDZENIE IZRAELSKIEGO KABINETU W MIESCIE SDEROT - MIASTO KTORE KRWAWI PRZEZ DLUGI CZAS I JEGO MIESZKANCY NIE MAJA ANI DNIA, ANI NOCY - JAKO WYRAZ SOLIDARNOSCI Z BOMBARDOWANYM MIASTEM POGRANICZNYM. PO RZADOWEJ DEBACIE WYDANO KOMUNIKAT, W KTORYM PALESTYNCZYCY ZOSTALI OSTRZEZENI O EWENTUALNYM WZNOWIENIU RAKIETOWYCH ATAKOW NA SDEROT I NA OKOLICZNE OSIEDLA POGRANICZNE. CHCIALBYM ZOBACZYC JAKIES INNE PANSTWO NA SWIECIE, KTORE BY NIE CZULO OBOWIAZKU BRONIC SWYCH OBYWATELI. SZUKAJAC (AUTOMATYCZNIE) WINY IZRAELA ZAWSZE I WSZEDZIE, ZAPOMINACIE, POLSCY PRZYJACIELE, O PODSTAWOWYM ROWNANIU: NIE MA ATAKOW NA BEZBRONNYCH CYWILOW, NIE MA ZADNEJ REAKCJI ZE STRONY IZRAELSKICH SIL ZBROJNYCH. A OSTATNIE TRZY DNI DOBITNIE TO WYKAZUJA. SA TACY, KTORZY MYSLA IZ TEN CHWILOWY SPOKOJ TO FUNKCJA WAZNEGO CZTERODNIOWEGO SWIETA MUZULMANSKIEGO IDEL PITER; SA TACY - ZE TO FUNKCJA PIERWSZYCH KROKOW NOWOWYBRANEGO PRZEWODNICZACEGO AUTONOMII ABBASA. TAK CZY TAK, GDY WYRZUTNIE RAKIET NIE SA W CZYNIE, WOJSKO IZRAELSKIE NIE RUSZA SIE Z SWOICH BAZ. OTO CALA TEORIA CZYNOW I SKUTKOW NA JEDNEJ NODZE I OTO CO ZNACZY "IZRAEL GROZI..." Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: byłyus-ak Re: Szaron grozi atakiem na Strefę Gazy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.01.05, 23:08 TWOJA WYPOWIEDŹ JEST CHARAKTERYSTYCZNA DLA AMERYKAŃSKICH PÓŁ I ĆWIERĆ INTELIGENTÓW. no tak. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Katolik Polski + MILOSC BLIZNIEGO ZNACZY MILOSC DO KATOLIKOW IP: *.dip.t-dialin.net 23.01.05, 22:10 A nie mordercow Jezusa Chrystusa. Stoje pod jego Krzyzem i nie moge zrozumiec, przyszedl do swoich,a oni Go nie przyjeli !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wojtek WYWIAD z KATOLIKIEM POLSKIM IP: *.dsl.mtry01.pacbell.net 23.01.05, 22:49 fun.from.hell.pl/2004-11-26/dziadek-w-wawie.mpeg Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: TEZKATOLIK Re: MILOSC BLIZNIEGO ZNACZY MILOSC DO KATOLIKOW IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.01.05, 23:06 ..PROŚ TWOJEGO BOGA O ZDROWIE , BO O ROZUM .. TO JUŻ ZA PÓŹNO. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Czysta Prawda Ty jestes katolikiem? IP: 202.129.78.* 23.01.05, 22:59 To powinienes szanowac Zydow, bo Jezus, Jego matka i apostolowie byli Zydami. A ty jak jestez katolikiem to jak mozesz jednego dnia klekac przed Zydami, a drugiego dnia pisac zeby im nie wierzyc? Sam wychodzisz na glupka, bo wierzysz w Zyda Jezusa i apostolow, a piszesz zeby Zydom nie wierzyc. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: turysta Re: Szaron grozi atakiem na Strefę Gazy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.01.05, 23:03 Ty durny katolicki półgłówku! Nie wiesz o czym piszesz. Nie wiesz co to za stworzenia Arabowie a do tego Palestyńczycy , z którymi właśni pobratymcy nie mogli wytrzymać. Poczytaj jak ich najpierw przyjął do Jordanii krol Hussajn , a jak zaczęli mu robić rewolucje przegonił ich wojskiem,. Widziałeś osiedla tych gnojow w Baghdadzie zbudowane im przez Saddama ? Czułóes smród przy zbliżaniu sie do nich? Nic nie widziałeś , nie znasz tematu i piszesz kretyńskie uwagi. Widziałęś zagospodarowaną pustynię w Izraelu? Kibuce z uprawą sprzedawanych do Europy warzyw / kapusta pekińska / położone nad morzem Martwym ? Nic nie widzialeś. To siedź cicho kretynie !! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: yyy Re: Szaron grozi atakiem na Strefę Gazy IP: *.proxy.aol.com 24.01.05, 00:48 nie zapomnij dodac,ze te kibuce zostaly wybudowane za pieniadze amerykanskich podatnikow - specjalna bezzwrotna pomoc dla panstwa Izrael, nie wspominajac juz o milionach przysylanych do Izraela od Zydow zyjacych w innych krajach. Odpowiedz Link Zgłoś