Dodaj do ulubionych

co mi tam.... podetkne wam pod nos... :)))

06.06.06, 12:03
nie ma to jak milosc arabow do arabow, czyli jordanczykow do arabow
palestynskich.... i ta ich slynna, tak przez was, jaski forumowe, zachwalana
solidarnosc.... i ta ich troska o wspolbraci....

Jordan has asked that Israel demolish a Palestinian structure in Jerusalem
that was built on property once owned by the Jordanian royal family.
In 1966 the late King Hussein began construction on a lavish palace at the
site, but the Six Day War interrupted his plans; the palace’s foundation
remains standing to this day.
In 1967 the land became State property.
www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-3259302,00.html

fajne nie> jak by tak israel sam z siebie tam cos zburzyl.... ujjjj, ale
bylby wrzask.... i na forum i na swiecie i w jordanii.... jak to my sie
znecamy nad biednymi arabami.... :))))
Obserwuj wątek
    • goldbaum To zaczyna byc juz nudne.... 06.06.06, 12:15
      Wypadaloby sie w koncu zdecydowac rozencwajgowa....
      Bo w zaleznosci od potrzeby (np. wysiedlenie Palestynczykow) wciskacie nam na
      przemian, ze albo Arabowie to jednolity monolit albo nie.

      "Arabowie to jednak jest jeden naród. Sami siebie tak postrzegają
      (proszę przypomnij sobie siłę ruchu panarabskiego w latach 60 i 70). Natomiast
      Słowianie to luźna "federacja" odrębnych narodów, które wcale nie czują "mięty"
      międy sobą"

      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50&w=42743941&a=42781373
      • dana33 Re: To zaczyna byc juz nudne.... 06.06.06, 12:46
        przeciez dawno zdecydowane, tylko takie typki jak ty drzewiecki manipuluja
        faktami historycznymi.... pisalam juz wiele razy, ze nie bylo panstwa
        palestynskiego ani zadnego narodu palestynskiego. to sa arabowie, ktorzy zyli na
        obszarze zwanym palestyna pod protektoratem brytanii.... palestynczycy i
        oddawanie im ziemi i okupacja ich terenow to przeciez was idiotyczny wymysl...

        wiem, wiem, nudzi cie strasznie, tak jak nuuuuuuuuuuuudzilo krystka...
        • goldbaum jak zwykle piszesz nie na temat ale co tam... 06.06.06, 13:00
          dana33 napisała:

          > to sa arabowie, ktorzy zyli na obszarze zwanym palestyna

          Wlasnie rozencwajgowa.... Zyli tam od dziesiatek pokolen, dopoki nie
          przypaletaly sie tam przybledy z innego kontynentu twierdzac, ze to ich.
          • dana33 Re: jak zwykle piszesz nie na temat ale co tam... 06.06.06, 13:42
            wlasnie, drzewiecki... tak jaski forumowe falszuja historie..
            • goldbaum Re: jak zwykle piszesz nie na temat ale co tam... 06.06.06, 13:45
              a co mosku forumowy mialoby tym falszem byc?
              Ze Arabowie palestynscy zyli w palestynie od dziesiatek pokolen czy to, ze
              przybledy ktore przypaletaly sie z Europy, zyly tam od dziesiatek pokolen?

              He?
    • bam_buko najpierw sama wytrzyj nos 06.06.06, 14:22
      i nic nam nie podtykaj,mozesz zarazic azjatycka "grypa"
    • explicit Re: co mi tam.... podetkne wam pod nos... :))) 06.06.06, 16:37
      A co zostalo po was i czy jest cos jeszcze do zdemolowania ??? Bezczelna !!!

      przysiad

      www.rafahtoday.org/regimages/rafah.jpg
      www.zmag.org/meastwatch/jenin_carnage.jpg
      www.palestinercs.org/images/Home%20Demolition/Assessing_problems_-Rafah.JPG

      g.o.r.i.l.l.a.postle.net/images/picturegallery/Rafah-destructionbrd_1_0405.jpg

      www.fmep.org/settlement_info/photo_data/rafah_borderland.jpg
      www.inminds.co.uk/jenin-three-childen-with-mum.jpg
      ==============================================================================

      Jordan has asked that Israel demolish a Palestinian structure in Jerusalem
      that was built on property once owned by the Jordanian royal family.
    • mirmilek danusiu, danusiu 06.06.06, 16:39
      "Jordanian royal family" zaprzedala sie USA i izraelowi jak wiekszosc "royal
      families" regionu.

      nie rozumiem, czemu wg ciebie dzialania tek kliki maja cos wspolnego ze zwyklymi
      arabami.
    • czikago News 07.06.06, 00:35
      www.newsoftheday.com/
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka