Dodaj do ulubionych

Samolot do mekki

IP: *.ge51.honeywell.de 07.11.01, 16:37
Pytam sie moi drodzy przyjaciele kiedy w koncu amerykanscy terrorysci wysla
jakis uprowadzony arabski samolot do mekki (analogia do WTC i Pentagonu).
Obserwuj wątek
          • Gość: Paul Re: Samolot do mekki IP: 208.130.53.* 07.11.01, 19:02
            Gość portalu: Aynur napisał(a):

> Ja jestem muzulmanka, my myjemy sie (jak wiesz) 5 razy dziennie i kompiemy sie
            > wieczorem.
            > Chcesz mnie urazic?
            > Udalo ci sie...
            Ale z "was" czyscioszki. Jakie sa "szczegoly techniczne" miedzy waszym "myciem",
            a kompiela? Czy mozesz na przykladzie ulamka, lub rownania przedstawic nam wzor
            na muzulmanske mycie i kompiel. Dla ulatwienia mozesz uzyc wartosci Pi, podniesc
            ja do kwadratu i pomnozyc przez predkosc swiatla.
            Dowcip: Wstal rano arab, umyl sie 5 razy, na koniec wykompal i.....zniknal ;-).

• Gość: Paul Do myjacych sie5 razy dziennie smierdzacych Arabow IP: 208.130.53.* 07.11.01, 19:26
                Gość portalu: ToTo napisał(a):

>
                > Firma ma dla Pana posade sprzedacy naszych bidetow i sraczy. Panska znajomosc
                > tematu gwarantuje ze kontrakt bedzie wieczny.
                > prosze o skontaktowanie sie z TOTO KIKI :
                >
                > www.totousa.com
                Jak mogl Pan juz zauwazyc na tym zacnym forum, z extrementami w roznej formie
                stykam sie od dawna. Ba, zaryzykuje stwierdzenie iz w istocie stalem sie
                expertem w obcowaniu nawet z ich najgorsza forma, ktora Pan/Pani przedstawia.
                Z zalem jednak zmuszony jestem odrzucic wasza gowniana propozycje z uwagi na
                sytuacje i naciski miedzynarodowe. Przez swych zwieerzchnikow zostalem
                poinformowany, iz odpadki i inne wstretne wydzieliny Pana/Pani gatunku
                neutralizujemy ostatnio wylacznie przy pomocy silnych materialow wybuchowych,
                napalmu i bomb prozniowych. Lacze wyrazy wspolczucia i szacunku.
                Paul

• _angel_ Re: Samolot do mekki 07.11.01, 21:39

> Ja jestem muzulmanka, my myjemy sie (jak wiesz) 5 razy dziennie i kompiemy sie
            > wieczorem.
            > Chcesz mnie urazic?
            > Udalo ci sie...

to tak qrwa nic nie robisz caly dzien tylko sie chlapiesz?

• _angel_ Re: Samolot do mekki 07.11.01, 22:30

> wieczorem.
            > Chcesz mnie urazic?
            > Udalo ci sie...

teee muzulmanka jak wy sie kOMpiecie to nic dziwnego ze smierdzi...sprobuj sie
            nastepnym razem wykApac moze wowczas zapachnie...( i lepiej rano )
      • Gość: Mona Re: Samolot do mekki IP: *.ge51.honeywell.de 09.11.01, 09:31

> Mona?
        > Teraz jestes Jarkiem?

Aynur, kochanie,

to kto pod jakim nazwiskiem pisze to interesuje wielu z nas tyle co zeszloroczny
        snieg- (a propos - wiesz czy rok temu 20.11. o 10-tej padal snieg czy deszcz?).
        Nam chodzi o to zeby kazdy "porozmawiac" z innymi, wymienic poglady, znalezc
        tematy sklaniajace nas do refleksji, zastanowienia sie,..... To jest absolutnie
        obojetnie czy pisze czarny bialy czy zolty, mezczyzna czy kobieta, duzym czy
        malym, starym czy mlodym, gruby czy chudy,,,,, wazne jest by prowadzic ciekawa
        rozmowe, poznac poglady innych ale tez wypowioedziec sie albo po prostu-posmiac.
        Nie czepiaj sie tego co nie ma ZADNEGO znaczenia. U mnie od dluuuuuzszedo czasu
        zbieraja sie agresje, zlosc, bezsilnosc,... jak widze znowu nastepnych zmarlych,
        nastepne nieszczescie. Mnie bardzo pomaga po prostu to czego sama nie moge
        psychicznie zniesc podzielic z innymi, przeczytac co inni pisza- mnie jest
        obojetnie czy pisze Mickey Mouse czy Donald Duck. Ja nie czytam KTO pisze tylko
        CO! I mysle ze tak mysli wiekszosc ludzi. Na tym forum jest mnostwo fajnych
        inteligentnych ludzi z szerokoa perspektywa myslenia.
        Widze ze Twoje cele sa inne. Chce jednak zebys tez miala swoja radosc dlatego
        proponuje Ci zabawe- ja bede zmieniala moje nazwisko jak czesto sie da (albo bede
        miala ochote) a Ty szukaj mnie w internecie az znajdziesz. Zaczynam od literki A
        Pozdrawiam
        Mona

• Gość: Aynur Re: Samolot do mekki IP: 62.46.18.* 07.11.01, 19:24
      Autor: Gość portalu: Paul
      Data: 07-11-2001 19:02 adres: 208.130.53.*

--------------------------------------------------------------------------------

> Ja jestem muzulmanka, my myjemy sie (jak wiesz) 5 razy dziennie i kompiemy
      sie
      > wieczorem.
      > Chcesz mnie urazic?
      > Udalo ci sie...
      Ale z "was" czyscioszki. Jakie sa "szczegoly techniczne" miedzy
      waszym "myciem",
      a kompiela? Czy mozesz na przykladzie ulamka, lub rownania przedstawic nam wzor
      na muzulmanske mycie i kompiel. Dla ulatwienia mozesz uzyc wartosci Pi, podniesc
      ja do kwadratu i pomnozyc przez predkosc swiatla.

Nie podniecaj sie, predkosc swiatla nie jest potrzebna-my uzywamy MYDLA
      Apropos: Wiesz co to jest mydlo?

......wykompal i.....zniknal ;-).

Pisze sie >>wykapal<< jakby sie >>wykapal<< to by nie zniknal.....
        • Gość: Paul To, to.....gowno...... ;-> IP: 208.130.53.* 08.11.01, 20:22
          Gość portalu: ToTo napisał(a):

> Zaczelismy dyskusje o Mekce a i skonczylismy jak zwykle na tym samym dzieki
          > takim nazi komandosom jak Paul Schmack.
          No i co toto, myslalem ze ladnie zjesz podana przez mame kolacje, umyjesz sie,
          zeby od ciebie nie jebalo i pojdziesz grzecznie spac, a ty gnojku dalej swoje.
          Jakos dzisiaj zupelnie nic mi sie nie chce, nawet opierdolic takiego jebanego
          marnego skurwysuna jak ty. Jestes malym cuchnacym smieciem, parszywa wiezienna
          kurwa, ktora posuwa kazdy kto ma ochote i uwazasz to za swoje wielkie zyciowe
          osiagniecie. Nie mozesz sie nawet zdecydowac w jakim jezyku pisac, ba czasem
          twoje dziedziczne wodoglowie miesza ci jezyki i jak na pseudoswiatowca przystalo
          walisz jedno slowo w takim a drugie w innym. Jesli raczysz mi odpisac, to
          zdecydowanie mozesz liczyc na podobne budujace odpowiedzi, ale na nic innego
          podla kurwo nie zaslugujesz. No i juz lepiej, prawda kotku? A teraz moze
          spokojnie wrocic do bezmyslnego obsmarowywania sie wlasnym gownem - zajecia
          pochlaniajacego cie bez reszty. Chmm....i to by bylo na tyle, przynajmniej na
          razie. Popros tylko tatusia zeby nie bil cie wiecej po glowce, bo potem nie
          wychodzi ci sex ze swoja mama.

• Gość: Habib Do Paula IP: *.chello.pl 08.11.01, 21:56
      Wiesz co? Przez pewien czas byłem pełen podziwu dla
      Twej wiedzy choćby z dziedziny militariów.

Po tym co tu wypisujesz cofam słowa uznania; teraz mam
      cię jedynie za kawał chama, żałosnego gówniarza,
      cieszącego się z niezwykle "zabawnych" dowcipów o
      arabach. Pewnie sam je wymyślasz na poczekaniu, czyż
      nie tak?

Charra alaik!
      • Gość: Paul Do Habiba IP: 208.130.53.* 08.11.01, 22:12
        Gość portalu: Habib napisał(a):

> Wiesz co? Przez pewien czas byłem pełen podziwu dla
        > Twej wiedzy choćby z dziedziny militariów.
        >
        > Po tym co tu wypisujesz cofam słowa uznania; teraz mam
        > cię jedynie za kawał chama, żałosnego gówniarza,
        > cieszącego się z niezwykle "zabawnych" dowcipów o
        > arabach. Pewnie sam je wymyślasz na poczekaniu, czyż
        > nie tak?
        >
        > Charra alaik!
        Mowisz, ze "podziwiales moja wiedze, chocby z dziedziny militariow". Dzieki.
        Wlasnie wiedza na temat strategii, to wiedza na temat atakow odwetowych
        i "eskalacji dzialan". Taka technike stosuje tutaj. Nie myslisz chyba ze chce
        naprawde kogos obrazic. Zauwaz, ze ostatni post do toto z wczoraj wykonalem
        raczej na przyjaznej-"rozejmowej stopie". Posty do Aynur, wziely sie z innego
        watku i prawde mowiac latwo ja "zamotac", a w zasadzie mota sie sama. Moj drogi,
        to jest forum. Jesli ktos mowi, ze jestem glupi, to mam 2 wyjscia - albo puscic
        to plazem, bo mnie nie obchodzi, albo "isc za ciosem" z czystej ciekawosci i dla
        zabawy, choc w zasadzie tez mnie nie obchodzi. Chyba tylko matoly odbieraja
        impertynencje i chamstwo na forum personalnie. Uszanowanie. Szalom!
        Paul

• Gość: Muslim do Habiba! IP: *.*.*.* 08.11.01, 23:12
        Gość portalu: Habib napisał(a):

> Wiesz co? Przez pewien czas byłem pełen podziwu dla
        > Twej wiedzy choćby z dziedziny militariów.
        >
        > Po tym co tu wypisujesz cofam słowa uznania; teraz mam
        > cię jedynie za kawał chama, żałosnego gówniarza,
        > cieszącego się z niezwykle "zabawnych" dowcipów o
        > arabach. Pewnie sam je wymyślasz na poczekaniu, czyż
        > nie tak?
        >
        > Charra alaik!

habib la talaanhu al laana nazilatun alayh mina sama!
        chyba dobrze napisalem ?
        slaby jestem z arabskiego :-)

• Gość: Jarek Re: Samolot do mekki IP: *.ge51.honeywell.de 09.11.01, 09:20
      Gość portalu: Jarek napisał(a):

> Pytam sie moi drodzy przyjaciele kiedy w koncu amerykanscy terrorysci wysla
      > jakis uprowadzony arabski samolot do mekki (analogia do WTC i Pentagonu).

OK Koledzy.
      Pozartowaliscie dosyc a teraz na powaznie.

Czy uwazacie ze jest mozliwe ze amerykanie moga utworzyc tez terrorystyczna
      organizacje i robic ataki terroru w krajach arabskich. Czy terror jest patentem
      Arabskim (nie krzyczcie ze pisze arabskim ale co mam napisac- islamskim,
      afganskim czy ...???)
      Czy inne narody tez sa w stanie do takich "slynnych czynow" jak WTC np. terror w
      mekka?
      Dlaczego wlasnie Afganistan jest kolebka terroru? Nie mysle ze zalezy to od
      biedy. Popatrzmy na kraje czarnej Afryki. Sa kraincowo biedne zyja w "domkach z
      kartonu" na ulicach miast pracuja od rana do nocy mowiac pole pole (tzn.
      przetlumaczone z ksuaeli powoli powoli), sa tak biedni ze my sobie tego nawet nie
      umiemy wyobrazic ale- sa szczesliwi i maja spokojna, lagodna mentalnosc
      pozbawiona przemocy (OK- nie piszcie o wojnach WEWNETRZNYCH w czarnej Afryce-
      pytanie jest dlaczegi inne kraje nie robia terrorystychnych morderstw w
      swiecie!). Dlaczego arabowie sa tak porywczy (prawie dzicy). Czy inne kraja tez
      beda kolebkami terroru i sialy mord i stach w swiecie? Czy jest to kwestia wiary-
      Islamu? Dlaczeg chinczycy ktorzy latami zyli w wielkiej komunistycznej biedzie
      nie morduja za granicami Chin? Czy wiecie ze w Chinach sa obozy pracy. Ludzie
      zyja w obozie jak w wieuieniu. Z rana dzwonek, sniadanie, do pracy, przerwa na
      obiad, do pracy dzwonek na kolacje, myc sie jesc, spac i na drugi dzien to samo.
      Raz na miesiac dzien "przepustki" zeby odwiedzic zone i dzieci i oddac kilna
      nedznych youanow kieszonkowego dla zony na chleb i na nowo,... Czy to jest zycie?
      A jednak zaden Chinczyl jeszcze nie "Zaslynol" z akcji terroru.
      Spowrotem do USA- czy myslicie ze pewnego dnia Amerykanom skonczy sie cierpliwosc
      i powiedza - MY TEZ MORDOWAC UMIEMY i my mamy wieksze mozliwosci? Co decyduje o
      tym ze ludzie robia terror?

Pozdrwaiam serdecznie
      • Gość: Paul Re: Samolot do mekki IP: 208.130.53.* 09.11.01, 16:34
        Gość portalu: Jarek napisał(a):

> Gość portalu: Jarek napisał(a):
        >
        > > Pytam sie moi drodzy przyjaciele kiedy w koncu amerykanscy terrorysci wysl
        > a
        > > jakis uprowadzony arabski samolot do mekki (analogia do WTC i Pentagonu).
        >
        > OK Koledzy.
        > Pozartowaliscie dosyc a teraz na powaznie.
        >
        > Czy uwazacie ze jest mozliwe ze amerykanie moga utworzyc tez terrorystyczna
        > organizacje i robic ataki terroru w krajach arabskich. Czy terror jest patentem
        >
        > Arabskim (nie krzyczcie ze pisze arabskim ale co mam napisac- islamskim,
        > afganskim czy ...???)
        > Czy inne narody tez sa w stanie do takich "slynnych czynow" jak WTC np. terror
        > w
        > mekka?
        > Dlaczego wlasnie Afganistan jest kolebka terroru? Nie mysle ze zalezy to od
        > biedy. Popatrzmy na kraje czarnej Afryki. Sa kraincowo biedne zyja w "domkach z
        >
        > kartonu" na ulicach miast pracuja od rana do nocy mowiac pole pole (tzn.
        > przetlumaczone z ksuaeli powoli powoli), sa tak biedni ze my sobie tego nawet n
        > ie
        > umiemy wyobrazic ale- sa szczesliwi i maja spokojna, lagodna mentalnosc
        > pozbawiona przemocy (OK- nie piszcie o wojnach WEWNETRZNYCH w czarnej Afryce-
        > pytanie jest dlaczegi inne kraje nie robia terrorystychnych morderstw w
        > swiecie!). Dlaczego arabowie sa tak porywczy (prawie dzicy). Czy inne kraja tez
        >
        > beda kolebkami terroru i sialy mord i stach w swiecie? Czy jest to kwestia wiar
        > y-
        > Islamu? Dlaczeg chinczycy ktorzy latami zyli w wielkiej komunistycznej biedzie
        > nie morduja za granicami Chin? Czy wiecie ze w Chinach sa obozy pracy. Ludzie
        > zyja w obozie jak w wieuieniu. Z rana dzwonek, sniadanie, do pracy, przerwa na
        > obiad, do pracy dzwonek na kolacje, myc sie jesc, spac i na drugi dzien to samo
        > .
        > Raz na miesiac dzien "przepustki" zeby odwiedzic zone i dzieci i oddac kilna
        > nedznych youanow kieszonkowego dla zony na chleb i na nowo,... Czy to jest zyci
        > e?
        > A jednak zaden Chinczyl jeszcze nie "Zaslynol" z akcji terroru.
        > Spowrotem do USA- czy myslicie ze pewnego dnia Amerykanom skonczy sie cierpliwo
        > sc
        > i powiedza - MY TEZ MORDOWAC UMIEMY i my mamy wieksze mozliwosci? Co decyduje o
        >
        > tym ze ludzie robia terror?
        >
        > Pozdrwaiam serdecznie
        Drogi Jarku, US a w zasadzie CIA i NSA od 2 WW do 1975 roku prowadzily akcje
        terrorystyczne - mozna je tak nazwac. Przewroty w krajach Ameryki Poludniowej i
        centralnej, zabojstwo Kennediego, Daleki Wschod - operacja Proenix w Vietnamie,
        krwawa, ale udana, po ktorej rzad pod naciskiem spoleczenstwe i mediow nalozyl
        takie ograniczenia na "black ops", ze sluzby wywiadowcze USA do dzisiaj nie moga
        sie pozbierac. Jednak zanosi sie na to, ze "sluzby" dostana po ostatnich
        wydarzeniach duuuuze uprawnienia (juz dostaly). Machina bedzie potrzebowala
        czasu zeby sie rozpedzic - werbunek agentow, montowanie siatek, infiltracja itp.
        Mysle, ze Stany za jakis czas moga w "black ops" przescignac Izrael.
        Uszanowanie.

Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka