Gość: hela IP: *.ip.nd.e-wro.net.pl 17.02.04, 20:00 Mecz na żywo 20:30 TV Puls :))) Polsat Sport się opuszcza - retransmiscja 0:05 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: andreew Re: Idea Śląsk gra z Benettonem IP: *.nd.e / *.nd.e-wro.pl 17.02.04, 21:37 a wiesz dlaczego Polschit Sport nie puszcza kosza na zywo ? bo jutro sa mecze towrzyskie w noge Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: warszawa Re: Cała Polska ogląda Śląska ! IP: *.chello.pl 17.02.04, 21:55 Pozdro z Wawy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rozpalony_do_żywca hela jestes pewna? IP: *.tvk / *.tvk-gaj.pl 17.02.04, 23:09 w programie na wirtualnej nic nie pisza o meczu na pulsie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Nawrot a ja bede jutro na meczu :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.02.04, 23:39 dostalem na urodziny prezent, czyli dwa bilety na mecz w 4 rzędzie!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: namalej Re: Idea Śląsk gra z Benettonem IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 17.02.04, 23:40 No bo kto chce oglądać to gówno!:D chyba wiadomo że każdy normalny człowiek woli obejrzeć mecze piłkarskie na dobrym poziomie niż beznadziejną europejską koszykówkę!tylko u nas robi się jakiś dziwny cyrk!ludzie i tak gapią się w tego koza a nie maja o nim zielonego pojęcia!nastąpiła dziwna moda!więc dla mnie jak i dla wielu mi podobnym tego meczu mogliby w ogole nie pokazywac a cieszę się z tego że będę mógł na żywo zobaczyć w akcji reprezentację Holandii!BRAWO POLSAT ZA DECYZJĘ!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Łysy Re: Idea Śląsk gra z Benettonem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.02.04, 09:48 Nikt Cie nie zmusza do lubienia a tym bardziej ogladania kosza. Ja uwazam, ze na pierwszym miejscu w polskiej telewizji powinny byc mecze polskich druzyn. Szczegolnie ze na kosza jest duze zapotrzebowanie ze strony widzow, no ale reprezentacja Holandii ma jak widac u nas swoja wymowe :) Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nie kibic Re: Idea Śląsk gra z Benettonem IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 18.02.04, 12:26 > No bo kto chce oglądać to gówno!:D chyba wiadomo że każdy normalny człowiek > woli obejrzeć mecze piłkarskie na dobrym poziomie niż beznadziejną europejską > koszykówkę!tylko u nas robi się jakiś dziwny cyrk!ludzie i tak gapią się w > tego koza a nie maja o nim zielonego pojęcia!nastąpiła dziwna moda!więc dla > mnie jak >i dla wielu mi podobnym tego meczu mogliby w ogole nie pokazywac a cieszę się z tego że będę mógł na żywo zobaczyć w akcji reprezentację Holandii! BRAWO POLSAT > ZA DECYZJĘ!! przeciez nie ma przymusu a jak masz jakies kompleksy (w twoim miescie nie ma koszykowki na minimlanym choc poziomie?) lub wolisz burdy stadionowe zwiazane z pilka nozna to twoja sprawa. tylko ich potem nie przynos do hali na mecz kosza. PS gowno to jest niestety nasza pilka nozna (z malym wyjatkiem) a kosza jak widac mamy na poziomie europejskim :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jeery Re: Idea Śląsk gra z Benettonem IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 18.02.04, 12:03 Tak i ma koles racje bo na piłka przychodzi no w porywach moze 1000 osob no wyjatkiem jest Warszawa .A na kosza regularnie na mecze w eurolidze 5000 7000 tysiecy to po co to pokazywa, nie pisz chłopcze takich głupot ze nikt nie oglada kosza i ogladaj sobie meczyk holandi a najlepiej sie tam wynies i bedziesz maił zydowski Ajaks na zywo Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kabak Re: Idea Śląsk gra z Benettonem IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 18.02.04, 13:00 Powiedz Dobry Człowieku gdzie można oglądnąc telewizję Puls ? Pozdrawiam kabak Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zły człowiek Re: Idea Śląsk gra z Benettonem IP: *.wroclaw.mm.pl 18.02.04, 14:03 ja mam w kablu - szitowa Multimedia, ale można przeca oglądnąć ten meczyk w lokalach - 13tka, pizza planet, bravissimo i pewnikiem kilka jeszcze się znajdzie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tatam Bilet do odsprzedania na Śląsk !!! IP: *.VERIZONE.COM.PL / 62.233.177.* 18.02.04, 14:05 kontakt : gg 4066917 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pasta Re: Idea Śląsk gra z Benettonem IP: *.f / *.pl 18.02.04, 16:03 no to gdzie można zobaczyć ten mecz?????bo na pulsie poisze że leci jakiś film sensacyjny Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: masz Re: Idea Śląsk gra z Benettonem IP: *.f / *.pl 18.02.04, 16:20 mecz leci na Tv Puls na bakn Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sebol Idea Śląsk przegrała z Benettonem :( IP: *.4net.pl 18.02.04, 22:52 77 - 72 Ale mimo wszystko dziekuje Śląskowi za wspaniałe zwycięstwa. Mam nadzieje ze za rok TOP 16 będzie nasze CPWCS Odpowiedz Link Zgłoś