Dodaj do ulubionych

Idea Śląsk gra z Benettonem

IP: *.ip.nd.e-wro.net.pl 17.02.04, 20:00
Mecz na żywo 20:30 TV Puls :)))
Polsat Sport się opuszcza - retransmiscja 0:05
Obserwuj wątek
    • Gość: andreew Re: Idea Śląsk gra z Benettonem IP: *.nd.e / *.nd.e-wro.pl 17.02.04, 21:37
      a wiesz dlaczego Polschit Sport nie puszcza kosza na zywo ? bo jutro sa mecze
      towrzyskie w noge
    • Gość: warszawa Re: Cała Polska ogląda Śląska ! IP: *.chello.pl 17.02.04, 21:55
      Pozdro z Wawy.
    • Gość: rozpalony_do_żywca hela jestes pewna? IP: *.tvk / *.tvk-gaj.pl 17.02.04, 23:09
      w programie na wirtualnej nic nie pisza o meczu na pulsie
      • Gość: Nawrot a ja bede jutro na meczu :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.02.04, 23:39
        dostalem na urodziny prezent, czyli dwa bilety na mecz w 4 rzędzie!!!
    • Gość: namalej Re: Idea Śląsk gra z Benettonem IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 17.02.04, 23:40
      No bo kto chce oglądać to gówno!:D chyba wiadomo że każdy normalny człowiek
      woli obejrzeć mecze piłkarskie na dobrym poziomie niż beznadziejną europejską
      koszykówkę!tylko u nas robi się jakiś dziwny cyrk!ludzie i tak gapią się w tego
      koza a nie maja o nim zielonego pojęcia!nastąpiła dziwna moda!więc dla mnie jak
      i dla wielu mi podobnym tego meczu mogliby w ogole nie pokazywac a cieszę się z
      tego że będę mógł na żywo zobaczyć w akcji reprezentację Holandii!BRAWO POLSAT
      ZA DECYZJĘ!!
      • Gość: Łysy Re: Idea Śląsk gra z Benettonem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.02.04, 09:48
        Nikt Cie nie zmusza do lubienia a tym bardziej ogladania kosza. Ja uwazam, ze
        na pierwszym miejscu w polskiej telewizji powinny byc mecze polskich druzyn.
        Szczegolnie ze na kosza jest duze zapotrzebowanie ze strony widzow, no ale
        reprezentacja Holandii ma jak widac u nas swoja wymowe :) Pozdrawiam
      • Gość: nie kibic Re: Idea Śląsk gra z Benettonem IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 18.02.04, 12:26
        > No bo kto chce oglądać to gówno!:D chyba wiadomo że każdy normalny człowiek
        > woli obejrzeć mecze piłkarskie na dobrym poziomie niż beznadziejną europejską
        > koszykówkę!tylko u nas robi się jakiś dziwny cyrk!ludzie i tak gapią się w
        > tego koza a nie maja o nim zielonego pojęcia!nastąpiła dziwna moda!więc dla
        > mnie jak >i dla wielu mi podobnym tego meczu mogliby w ogole nie pokazywac a
        cieszę się z tego że będę mógł na żywo zobaczyć w akcji reprezentację Holandii!
        BRAWO POLSAT
        > ZA DECYZJĘ!!

        przeciez nie ma przymusu a jak masz jakies kompleksy (w twoim miescie nie ma
        koszykowki na minimlanym choc poziomie?) lub wolisz burdy stadionowe zwiazane z
        pilka nozna to twoja sprawa. tylko ich potem nie przynos do hali na mecz kosza.

        PS gowno to jest niestety nasza pilka nozna (z malym wyjatkiem) a kosza jak
        widac mamy na poziomie europejskim :-)
    • Gość: jeery Re: Idea Śląsk gra z Benettonem IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 18.02.04, 12:03
      Tak i ma koles racje bo na piłka przychodzi no w porywach moze 1000 osob no
      wyjatkiem jest Warszawa .A na kosza regularnie na mecze w eurolidze 5000 7000
      tysiecy to po co to pokazywa, nie pisz chłopcze takich głupot ze nikt nie
      oglada kosza i ogladaj sobie meczyk holandi a najlepiej sie tam wynies i
      bedziesz maił zydowski Ajaks na zywo
    • Gość: kabak Re: Idea Śląsk gra z Benettonem IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 18.02.04, 13:00
      Powiedz Dobry Człowieku gdzie można oglądnąc telewizję Puls ? Pozdrawiam kabak
      • Gość: zły człowiek Re: Idea Śląsk gra z Benettonem IP: *.wroclaw.mm.pl 18.02.04, 14:03
        ja mam w kablu - szitowa Multimedia, ale można przeca oglądnąć ten meczyk w lokalach - 13tka, pizza planet, bravissimo i pewnikiem kilka jeszcze się znajdzie...
        • Gość: tatam Bilet do odsprzedania na Śląsk !!! IP: *.VERIZONE.COM.PL / 62.233.177.* 18.02.04, 14:05
          kontakt : gg 4066917
    • Gość: Pasta Re: Idea Śląsk gra z Benettonem IP: *.f / *.pl 18.02.04, 16:03
      no to gdzie można zobaczyć ten mecz?????bo na pulsie poisze że leci jakiś film
      sensacyjny
    • Gość: Ciekawy gdzie pokazują ten mecz?????? IP: *.f / *.pl 18.02.04, 16:08
    • Gość: masz Re: Idea Śląsk gra z Benettonem IP: *.f / *.pl 18.02.04, 16:20
      mecz leci na Tv Puls na bakn
    • Gość: Sebol Idea Śląsk przegrała z Benettonem :( IP: *.4net.pl 18.02.04, 22:52
      77 - 72
      Ale mimo wszystko dziekuje Śląskowi za wspaniałe zwycięstwa.
      Mam nadzieje ze za rok TOP 16 będzie nasze

      CPWCS
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka