Dodaj do ulubionych

Adam Wójcik: Nie róbmy dramatu

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.04.04, 20:13
Jak mozna zagraniczny zespol nazywac Polonia? Dla byka Karwowskiego? Adam
jest i byl wielki. Powrot krola
Obserwuj wątek
    • Gość: MagicFan Re: Adam Wójcik: Nie róbmy dramatu IP: 195.94.222.* 19.04.04, 20:26
      Na miejscu Adama tez nie robilbym dramatu... No moze maly po tym jak Jones
      zablokowal go jak juniora:)! Ale i tak Wojcik i Greer zagrali super No oni...i
      dlugo dlugo nic Szkoda tylko ze to byl ostatni mecz we Wroclawiu ze stawka
      mistrzowska - kibice zapomnieli podziekowac za sezon Bo po meczach w Warszawie
      to juz bedzie dramat!!!
    • Gość: Poo Re: Adam Wójcik: Nie róbmy dramatu IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 19.04.04, 20:38
      Ja jednak myślę, że to jest dramat. Przy całym szacunku dla Polonii, euroligowa
      drużyna z aspiracjami na mistrza nie może się tak straszliwie męczyć na własnym
      boisku. Większość graczy jest bez formy. Rzut z trzy praktycznie nie istnieje,
      a Nordgaard wchodził w naszą obronę jak w masełko. Coś trzeba z tym zrobić, bo
      jak Śląsk znowu przegra tytuł, to do Euroligi po raz drugi już naprawdę nie
      będzie wypadało się wpychać tylnymi drzwiami. A jak nie będzie Euroligi to
      wróżę Śląskowi kilkuletni kryzys. CPWŚ!
      • Gość: Melasa Re: Adam Wójcik: Nie róbmy dramatu IP: *.wrzos.wroc.pl 19.04.04, 21:28
        Racja. Polonia sprawiła w przekroju 2 meczy lepsze wrażenie. I jest faworytem,
        bo jak powiedział mój przedpostowicz gracze Idei są bez formy, poza tym
        wychodzi "krótka ławka". Przewiduję rozwiązanie jak w ub. roku i płacz we
        Wrocku. Niestety... Przed Polonią otwierają się ciekawe perspektywy na
        przyszlość. Jeśli utrzymają skład i jeszcze go wzmocnią może stolica dorobić
        się 4 siły w polskim baskecie.A tka nota bene - to kibicuję właśnie Polonii.
        Wiwat Czarne koszule.
        • Gość: wts Re: Adam Wójcik: Nie róbmy dramatu IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 19.04.04, 23:48
          meeeeeelasa skad ty sie k...wa zerwales
        • Gość: Melasa Re: Adam Wójcik: Nie róbmy dramatu IP: *.wrzos.wroc.pl 19.04.04, 23:50
          Z drzewa mądrości durny troglodyto.
    • Gość: skuter Re: Adam Wójcik: Nie róbmy dramatu IP: *.ip.pop.e-wro.net.pl 19.04.04, 22:24
      Adam ma racje nie robmy dramatu ale tez nie ma co ukrywac ze w warszawie bedzie bardzo a to bardzo ciezko.I jesli Śląsk by wygral tam dwa mecze to bylby prawdziwy cud!Najwazniejszy bedzie pierwszy mecz bo jesli ŚLĄSK przegra to na drugi dzien bedzie cholerna nerwowka i dopiero wtedy poznamy prawdziwy ŚLĄSK!!!!!!Juz sie nie moge doczekac nastepnego tygodnia!!!CPWCŚ badzmy ze ŚLĄSKIEM NARA
      • Gość: L. Re: Adam Wójcik: Nie róbmy dramatu IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 19.04.04, 23:04
        naprawde glupio mi cytac takie opinie ze Idea jest slabym zespolem, ze rzut za
        3 nie istnieje i dalej takie bzdury. bylem na meczu i racja ze momentami
        wygladalo to slabo z tym ze wyszystkim zdarzaja sie slabsze momenty. a
        warszawka zobaczy dlaczego to wlasnie SLASK gra w Eurolidze a nie oni. a poza
        tym to polonia to nie jest polski klub i tyle.
        CPWCŚ
        do nastepnego wtorku
        niech sprowadza wam do warsawy wiecej chusteczek, przydadza sie
        • Gość: WALKER Re: Adam Wójcik: Nie róbmy dramatu IP: *.chello.pl 19.04.04, 23:59
          A mi głupio czytać twoją . W poprzednich postach jest szacunek do obu zespołów
          a u ciebie jej brak. Śląsk to mocna drużyna ,ale faktem jest że poza Grilem i
          Wójcikiem to zespół niepokazał za wiele - inni zawodicy pewnie będą bardziej
          zmotywowani na mecze w Warszawie . A co do tej niby nie polskiej drużyny to
          naprawde niewiem o co ci chodzi , w zespole z Wrocławia też grają
          obcokrajowcy ,w popżednich sezonach było ich więcej niż Polaków ,w tym to się
          zmieniło i należy się tylko z tego cieszyć , a ty szukasz dziury w całym .ps.
          Już szykuje się na meczyki a torwarze - GO GO POLONIA !!!
    • Gość: marcy Z Pruszkowem to nie był sport. IP: 217.153.110.* 20.04.04, 00:09
      Z 0:2 na 3:2 wyciagnęli 6 lat temu bo Pruszkow mistrza niestety sprzedał. A
      dziennikarz sportowy głupa rżnie... Z Sidorem by pogadał :/
    • Gość: al Polonia zagraniczna? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.04.04, 09:09
      Z braku agrumentów niektórzy wyskakują z takim idiotyzmami. Przypadkowo w tym
      sezonie Śląsk ma w składzie więcej polskich zawodników niż zwykle co nie
      znaczy,że w przyszłym sezonie ostanie ich się np. 3,4. To co Prokom o Anwilu
      nie wspominając są drużynami - wietnamskimi? Co do nazwy to zawsza była
      Polonia a nie np. zepteridea100hortexdickblack.
    • Gość: Kowalsky Polska???? Liga Koszykówki IP: *.dial.pl 20.04.04, 09:38
      W dzisiejszym Przeglądzie Sportowym jest bardzo ciekawie zestawienie. Nazywa
      się: "Polacy w pierwszych meczach półfinałów".
      ANWIL: 1) R. Witka 24+22 min. 9+12 pkt; 2) Marek Miszczuk 8+0 min. 8 pkt
      PROKOM: 1) A. Pluta 18+26 min. 14+23 pkt; 2) F. Dylewicz 15+3 min. 4+1 pkt;
      POLONIA: 1) K. Roszyk 0+13 min. 6 pkt; 2) K. Sidor 7+19 min. 2+4 pkt; 3) L.
      Karwowski 3+27 min. 2+2 pkt. (celowo pomijam Nordgaarda - bo on jest "taka
      czista Polaka" jak ja Hindus) ŚLĄSK: 1) R. Kościuk 11+19 min. 2+2 pkt; 2) R.
      Hyży 0+4 min 0 pkt; 3) M. Zieliński 21+22 min. 14+6 pkt; 4) A. Wójcik 25+36
      min. 21+28 pkt. 5) M. Ignerski 19+18 min. 11+4 pkt 6) D. Tomczyk 23+26 min. 9+7
      pkt.
      Wniosek? Jak mamy mieć sukcesy reperezentacji, skoro w pierwszej czwórce play-
      off (najlepsze kluby kraju!) tylko Śląsk ma tylu graczy polskich (6 - Anwil-2
      Prokom-2 a Polonia 3 (4?)), że może bez trudu złożyć "piątkę" na mecz? I są to
      zawodnicy, którzy nie są be. Czy nie nadchodzi czas, aby zmodyfikować formułę
      OPEN?
      • Gość: szrek99 Re: Polska???? Liga Koszykówki IP: *.bphpbk.pl 20.04.04, 10:58
        A ja mam pytanie do wszystkich krytykantów formuły open: lepiej oglądać więcej
        Polaków na parkiecie czy kosza na wyższym poziomie? Bo wydaje mi się, że jak na
        razie, niestety, to są dwa różne rozwiązania. Ilu tak naprawdę jest polskich
        koszykarzy, których warto wpuścić na boisko, którzy prezentują poziom
        przynajmniej solidnego pierwszoligowca - na tle obcokrajowców. Czy to co
        pokazują np. Miszczuk, Skibniewski czy Miłoszewski to jest to co chcemy oglądać
        jako kibice? Mam wątpliwości czy samym wprowadzeniem ograniczenia liczby
        obcokrajowców podniesiemy poziom koszykówki w naszym kraju. Podobnie ma się
        sprawa z młodymi zawodnikami, o których tak się dobija red. Romański. To że się
        ma 20 lat nie może chyba być jedynym argumentem za wystawieniem na boisko?
        • Gość: Kowalsky Re: Polska???? Liga Koszykówki IP: *.dial.pl 20.04.04, 11:12
          Ale jak ma się podnieść poziom, kiedy Polacy nie grają? Dla różnej maści
          prezesów liczy sie wynik "na już", najlepiej teraz - zaraz, więc kupuje sie na
          morgi obcych. I co? I wielkie G... Prokom od kilku lat się dobija do Mistrza i
          mimo zakupów nie ma nic! Z drugiej jednak strony - w zasadzie - wszystkich
          najlepszych Polaków ma Śląsk...
          • Gość: szrek99 Re: Polska???? Liga Koszykówki IP: *.bphpbk.pl 20.04.04, 11:43
            Problem jak z jajkiem i kurą. Nie grają bo są słabi czy są słabi bo nie grają?
            Podstaw techniki kozłowania, rzutu czy umiejętności zbiórki nie należy zdobywać
            na parkietach ekstraklasy. Jak pracują trenerzy młodzieżowi skoro najlepsi
            polscy koszykarze to stara gwardia po trzydziestce. Nasza nadzieja, Maciek
            Lampe, jest produktem zagranicznym. Ale proszę bardzo, na jego przykładzie
            widać co należy zrobić jak się jest jeszcze zbyt słabym koszykarzem, by móc
            występować w meczach o wysoką stawkę - Real wypożyczył go do niższej ligi.
            Skutki wszyscy znamy.
            • Gość: Szmi Re: Polska???? Liga Koszykówki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.04.04, 12:46
              Szrek99 masz zdecydowana racje, na chwilke oderwe sie od rywalizacji Slaska i
              Polonii, skupiajac sie na komentarzu. W Warszawie jest osrodek sportowy na
              Solcu. W latach 80 i poczatku 90 boisko jak i caly osrodek tetnil zyciem
              sportowych, hohsztaplersko-cinkciarskim i co ciekawe kulturalnym. Goscmi bywaly
              slawy kina, teartu, mody, sportu (tenis, LA, kolarstwo, szemierka, pilka nozna
              itd) oraz wszyscy najlepsi koszykarze kraju. Moim sasiadem byl min. Swietej
              Pamieci Marek Sobczynski staly uczestnik gier, Piotr Pawlak (ksywka Wladzio)
              obecny manager Polonii, Jacek Laczynski wraz z bratem, Pan Likierski
              rozgrywajacy kadry Polski za czasow swietnosci Wladka Pawlaka okrzyknietego
              najlepszym centrem europy w latach 60, wielu owczesnych koszykarzy Legii,
              Plonii i niekiedy Skry plus ogromna grupa mlodzierzy zafascynowana obecnoscia
              Gwiazd a w szczegolnosci mozliwosciami wspolnej gry i oczywiscie nauki. Dzisiaj
              na boisku mozna spotkac 14-18 latkow palcych papierosy w trakcie rzucania,
              pijacych piwko i inne obsciskujacych panienki plujacych na caly swiat.
              Przychodza rzeby zabic czas, nie maja zamiaru grac, chca tylko sie spotkac
              pograc w Krola a potem ida "pykac" w siatkowke. Nie mamy juz nasladowcow
              historia boiska umarla a nastepcow nie ma. A tak na marginesie nie kibicuje ani
              Wloclawkowi ani Sopotowi i nie chce aby ktorys z wymienionych zostal mistrezm
              Polski - nie nadaja sie.
              • Gość: Luc Re: Polska???? Liga Koszykówki IP: 134.93.62.* 20.04.04, 23:58
                wszystko fajnie- ale moze wytlumaczylbys co to znaczy- "nie nadaja sie"? Masz
                prawo im nie kibicowac, ale dziwne jest tylko to wytlumaczenie.
            • Gość: Luc Re: Polska???? Liga Koszykówki IP: 134.93.62.* 21.04.04, 00:07
              pewnie ze racja szrek- nikt przeciez nie zabronil mlodym koszykarzom pokazania
              sie na campie przedsezonowym we Wloclawku- to wiadomo,ze pojawili sie w
              wiekszosci nieznani koszykarze, bo nasze polskie gwiazdy nie zgodza sie na
              jakies testy z amatorami. Oni maja miec kontrakt, 20 minut w meczu, malo
              treningow, ale zeby na to popracowac to nieeeeee...Urlep naprawde nie jest
              nacjonalista, nie faworyzuje obcokrajowcow, co zreszta pokazuje na kilku
              przykladach- kto chce pracowac, dostaje szanse. Ja wiem, ze to jest wyjatek w
              polskiej lidze. Ale z drugiej strony wiekszosc mlodych jest zadowolona z
              siedzenia na lawce (Skiba, Redek)- po co sie rozwijac. Kilku takich talentow
              juz we Wloclawku zginelo- zamiast ogrywac sie w nizszych ligach, wystarczalo im
              bycie "gwiazda" we Wloclawku i wyjscie na koncowe kilkadziesiat sekund gdy bylo
              juz po meczu. I gdzie oni teraz sa???
    • Gość: Król Re: Adam Wójcik: Nie róbmy dramatu IP: *.satfilm.net.pl / *.satfilm.net.pl 20.04.04, 15:52
      Niestety w tym roku nie wracam do Wrocławia
      Z poważaniem
      KRÓL

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka