Gość: sir Kosynier IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.04.04, 20:13 Jak mozna zagraniczny zespol nazywac Polonia? Dla byka Karwowskiego? Adam jest i byl wielki. Powrot krola Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: MagicFan Re: Adam Wójcik: Nie róbmy dramatu IP: 195.94.222.* 19.04.04, 20:26 Na miejscu Adama tez nie robilbym dramatu... No moze maly po tym jak Jones zablokowal go jak juniora:)! Ale i tak Wojcik i Greer zagrali super No oni...i dlugo dlugo nic Szkoda tylko ze to byl ostatni mecz we Wroclawiu ze stawka mistrzowska - kibice zapomnieli podziekowac za sezon Bo po meczach w Warszawie to juz bedzie dramat!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Poo Re: Adam Wójcik: Nie róbmy dramatu IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 19.04.04, 20:38 Ja jednak myślę, że to jest dramat. Przy całym szacunku dla Polonii, euroligowa drużyna z aspiracjami na mistrza nie może się tak straszliwie męczyć na własnym boisku. Większość graczy jest bez formy. Rzut z trzy praktycznie nie istnieje, a Nordgaard wchodził w naszą obronę jak w masełko. Coś trzeba z tym zrobić, bo jak Śląsk znowu przegra tytuł, to do Euroligi po raz drugi już naprawdę nie będzie wypadało się wpychać tylnymi drzwiami. A jak nie będzie Euroligi to wróżę Śląskowi kilkuletni kryzys. CPWŚ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Melasa Re: Adam Wójcik: Nie róbmy dramatu IP: *.wrzos.wroc.pl 19.04.04, 21:28 Racja. Polonia sprawiła w przekroju 2 meczy lepsze wrażenie. I jest faworytem, bo jak powiedział mój przedpostowicz gracze Idei są bez formy, poza tym wychodzi "krótka ławka". Przewiduję rozwiązanie jak w ub. roku i płacz we Wrocku. Niestety... Przed Polonią otwierają się ciekawe perspektywy na przyszlość. Jeśli utrzymają skład i jeszcze go wzmocnią może stolica dorobić się 4 siły w polskim baskecie.A tka nota bene - to kibicuję właśnie Polonii. Wiwat Czarne koszule. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wts Re: Adam Wójcik: Nie róbmy dramatu IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 19.04.04, 23:48 meeeeeelasa skad ty sie k...wa zerwales Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Melasa Re: Adam Wójcik: Nie róbmy dramatu IP: *.wrzos.wroc.pl 19.04.04, 23:50 Z drzewa mądrości durny troglodyto. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: skuter Re: Adam Wójcik: Nie róbmy dramatu IP: *.ip.pop.e-wro.net.pl 19.04.04, 22:24 Adam ma racje nie robmy dramatu ale tez nie ma co ukrywac ze w warszawie bedzie bardzo a to bardzo ciezko.I jesli Śląsk by wygral tam dwa mecze to bylby prawdziwy cud!Najwazniejszy bedzie pierwszy mecz bo jesli ŚLĄSK przegra to na drugi dzien bedzie cholerna nerwowka i dopiero wtedy poznamy prawdziwy ŚLĄSK!!!!!!Juz sie nie moge doczekac nastepnego tygodnia!!!CPWCŚ badzmy ze ŚLĄSKIEM NARA Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: L. Re: Adam Wójcik: Nie róbmy dramatu IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 19.04.04, 23:04 naprawde glupio mi cytac takie opinie ze Idea jest slabym zespolem, ze rzut za 3 nie istnieje i dalej takie bzdury. bylem na meczu i racja ze momentami wygladalo to slabo z tym ze wyszystkim zdarzaja sie slabsze momenty. a warszawka zobaczy dlaczego to wlasnie SLASK gra w Eurolidze a nie oni. a poza tym to polonia to nie jest polski klub i tyle. CPWCŚ do nastepnego wtorku niech sprowadza wam do warsawy wiecej chusteczek, przydadza sie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: WALKER Re: Adam Wójcik: Nie róbmy dramatu IP: *.chello.pl 19.04.04, 23:59 A mi głupio czytać twoją . W poprzednich postach jest szacunek do obu zespołów a u ciebie jej brak. Śląsk to mocna drużyna ,ale faktem jest że poza Grilem i Wójcikiem to zespół niepokazał za wiele - inni zawodicy pewnie będą bardziej zmotywowani na mecze w Warszawie . A co do tej niby nie polskiej drużyny to naprawde niewiem o co ci chodzi , w zespole z Wrocławia też grają obcokrajowcy ,w popżednich sezonach było ich więcej niż Polaków ,w tym to się zmieniło i należy się tylko z tego cieszyć , a ty szukasz dziury w całym .ps. Już szykuje się na meczyki a torwarze - GO GO POLONIA !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marcy Z Pruszkowem to nie był sport. IP: 217.153.110.* 20.04.04, 00:09 Z 0:2 na 3:2 wyciagnęli 6 lat temu bo Pruszkow mistrza niestety sprzedał. A dziennikarz sportowy głupa rżnie... Z Sidorem by pogadał :/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: al Polonia zagraniczna? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.04.04, 09:09 Z braku agrumentów niektórzy wyskakują z takim idiotyzmami. Przypadkowo w tym sezonie Śląsk ma w składzie więcej polskich zawodników niż zwykle co nie znaczy,że w przyszłym sezonie ostanie ich się np. 3,4. To co Prokom o Anwilu nie wspominając są drużynami - wietnamskimi? Co do nazwy to zawsza była Polonia a nie np. zepteridea100hortexdickblack. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kowalsky Polska???? Liga Koszykówki IP: *.dial.pl 20.04.04, 09:38 W dzisiejszym Przeglądzie Sportowym jest bardzo ciekawie zestawienie. Nazywa się: "Polacy w pierwszych meczach półfinałów". ANWIL: 1) R. Witka 24+22 min. 9+12 pkt; 2) Marek Miszczuk 8+0 min. 8 pkt PROKOM: 1) A. Pluta 18+26 min. 14+23 pkt; 2) F. Dylewicz 15+3 min. 4+1 pkt; POLONIA: 1) K. Roszyk 0+13 min. 6 pkt; 2) K. Sidor 7+19 min. 2+4 pkt; 3) L. Karwowski 3+27 min. 2+2 pkt. (celowo pomijam Nordgaarda - bo on jest "taka czista Polaka" jak ja Hindus) ŚLĄSK: 1) R. Kościuk 11+19 min. 2+2 pkt; 2) R. Hyży 0+4 min 0 pkt; 3) M. Zieliński 21+22 min. 14+6 pkt; 4) A. Wójcik 25+36 min. 21+28 pkt. 5) M. Ignerski 19+18 min. 11+4 pkt 6) D. Tomczyk 23+26 min. 9+7 pkt. Wniosek? Jak mamy mieć sukcesy reperezentacji, skoro w pierwszej czwórce play- off (najlepsze kluby kraju!) tylko Śląsk ma tylu graczy polskich (6 - Anwil-2 Prokom-2 a Polonia 3 (4?)), że może bez trudu złożyć "piątkę" na mecz? I są to zawodnicy, którzy nie są be. Czy nie nadchodzi czas, aby zmodyfikować formułę OPEN? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: szrek99 Re: Polska???? Liga Koszykówki IP: *.bphpbk.pl 20.04.04, 10:58 A ja mam pytanie do wszystkich krytykantów formuły open: lepiej oglądać więcej Polaków na parkiecie czy kosza na wyższym poziomie? Bo wydaje mi się, że jak na razie, niestety, to są dwa różne rozwiązania. Ilu tak naprawdę jest polskich koszykarzy, których warto wpuścić na boisko, którzy prezentują poziom przynajmniej solidnego pierwszoligowca - na tle obcokrajowców. Czy to co pokazują np. Miszczuk, Skibniewski czy Miłoszewski to jest to co chcemy oglądać jako kibice? Mam wątpliwości czy samym wprowadzeniem ograniczenia liczby obcokrajowców podniesiemy poziom koszykówki w naszym kraju. Podobnie ma się sprawa z młodymi zawodnikami, o których tak się dobija red. Romański. To że się ma 20 lat nie może chyba być jedynym argumentem za wystawieniem na boisko? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kowalsky Re: Polska???? Liga Koszykówki IP: *.dial.pl 20.04.04, 11:12 Ale jak ma się podnieść poziom, kiedy Polacy nie grają? Dla różnej maści prezesów liczy sie wynik "na już", najlepiej teraz - zaraz, więc kupuje sie na morgi obcych. I co? I wielkie G... Prokom od kilku lat się dobija do Mistrza i mimo zakupów nie ma nic! Z drugiej jednak strony - w zasadzie - wszystkich najlepszych Polaków ma Śląsk... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: szrek99 Re: Polska???? Liga Koszykówki IP: *.bphpbk.pl 20.04.04, 11:43 Problem jak z jajkiem i kurą. Nie grają bo są słabi czy są słabi bo nie grają? Podstaw techniki kozłowania, rzutu czy umiejętności zbiórki nie należy zdobywać na parkietach ekstraklasy. Jak pracują trenerzy młodzieżowi skoro najlepsi polscy koszykarze to stara gwardia po trzydziestce. Nasza nadzieja, Maciek Lampe, jest produktem zagranicznym. Ale proszę bardzo, na jego przykładzie widać co należy zrobić jak się jest jeszcze zbyt słabym koszykarzem, by móc występować w meczach o wysoką stawkę - Real wypożyczył go do niższej ligi. Skutki wszyscy znamy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Szmi Re: Polska???? Liga Koszykówki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.04.04, 12:46 Szrek99 masz zdecydowana racje, na chwilke oderwe sie od rywalizacji Slaska i Polonii, skupiajac sie na komentarzu. W Warszawie jest osrodek sportowy na Solcu. W latach 80 i poczatku 90 boisko jak i caly osrodek tetnil zyciem sportowych, hohsztaplersko-cinkciarskim i co ciekawe kulturalnym. Goscmi bywaly slawy kina, teartu, mody, sportu (tenis, LA, kolarstwo, szemierka, pilka nozna itd) oraz wszyscy najlepsi koszykarze kraju. Moim sasiadem byl min. Swietej Pamieci Marek Sobczynski staly uczestnik gier, Piotr Pawlak (ksywka Wladzio) obecny manager Polonii, Jacek Laczynski wraz z bratem, Pan Likierski rozgrywajacy kadry Polski za czasow swietnosci Wladka Pawlaka okrzyknietego najlepszym centrem europy w latach 60, wielu owczesnych koszykarzy Legii, Plonii i niekiedy Skry plus ogromna grupa mlodzierzy zafascynowana obecnoscia Gwiazd a w szczegolnosci mozliwosciami wspolnej gry i oczywiscie nauki. Dzisiaj na boisku mozna spotkac 14-18 latkow palcych papierosy w trakcie rzucania, pijacych piwko i inne obsciskujacych panienki plujacych na caly swiat. Przychodza rzeby zabic czas, nie maja zamiaru grac, chca tylko sie spotkac pograc w Krola a potem ida "pykac" w siatkowke. Nie mamy juz nasladowcow historia boiska umarla a nastepcow nie ma. A tak na marginesie nie kibicuje ani Wloclawkowi ani Sopotowi i nie chce aby ktorys z wymienionych zostal mistrezm Polski - nie nadaja sie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Luc Re: Polska???? Liga Koszykówki IP: 134.93.62.* 20.04.04, 23:58 wszystko fajnie- ale moze wytlumaczylbys co to znaczy- "nie nadaja sie"? Masz prawo im nie kibicowac, ale dziwne jest tylko to wytlumaczenie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Luc Re: Polska???? Liga Koszykówki IP: 134.93.62.* 21.04.04, 00:07 pewnie ze racja szrek- nikt przeciez nie zabronil mlodym koszykarzom pokazania sie na campie przedsezonowym we Wloclawku- to wiadomo,ze pojawili sie w wiekszosci nieznani koszykarze, bo nasze polskie gwiazdy nie zgodza sie na jakies testy z amatorami. Oni maja miec kontrakt, 20 minut w meczu, malo treningow, ale zeby na to popracowac to nieeeeee...Urlep naprawde nie jest nacjonalista, nie faworyzuje obcokrajowcow, co zreszta pokazuje na kilku przykladach- kto chce pracowac, dostaje szanse. Ja wiem, ze to jest wyjatek w polskiej lidze. Ale z drugiej strony wiekszosc mlodych jest zadowolona z siedzenia na lawce (Skiba, Redek)- po co sie rozwijac. Kilku takich talentow juz we Wloclawku zginelo- zamiast ogrywac sie w nizszych ligach, wystarczalo im bycie "gwiazda" we Wloclawku i wyjscie na koncowe kilkadziesiat sekund gdy bylo juz po meczu. I gdzie oni teraz sa??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Król Re: Adam Wójcik: Nie róbmy dramatu IP: *.satfilm.net.pl / *.satfilm.net.pl 20.04.04, 15:52 Niestety w tym roku nie wracam do Wrocławia Z poważaniem KRÓL Odpowiedz Link Zgłoś