tropem_misia1 03.08.12, 21:40 Zieliński objął prowadzenie!!! Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
tropem_misia1 Re: aaaAdrian 03.08.12, 21:45 Złoooooooooooooooooootoooooooooooooooooo Jest mistrzem olimpijskim. Odpowiedz Link
lvova A Szynon juz prowadzi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 03.08.12, 21:57 JUHUUUUUUUUUUUUUUUU Odpowiedz Link
skuter44 Re: A Szynon juz prowadzi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 03.08.12, 22:01 I mamy złoty medal w podnoszeniu ciężarów Adriana Zielińskiego. - Słuchamy hymnu. A nasz kulomiot Szymon Majewski też chyba uzyska medal. Trwa konkurs. Odpowiedz Link