03.08.12, 21:40
Zieliński objął prowadzenie!!!
Obserwuj wątek
    • tropem_misia1 Re: aaaAdrian 03.08.12, 21:42
      Ma już zapewnione srebr.
      • tropem_misia1 Re: aaaAdrian 03.08.12, 21:42
        Jakiś tianusrostani podrzuca.
        • tropem_misia1 Re: aaaAdrian 03.08.12, 21:45
          Złoooooooooooooooooootoooooooooooooooooo
          Jest mistrzem olimpijskim.
          • lvova Re: aaaAdrian 03.08.12, 21:46
            MISIA ZLOTO MAY kisskisskisskisskisskiss
            • tropem_misia1 Re: aaaAdrian 03.08.12, 21:46
              no dyć napisałam
              smile)))))))))))))
            • ls48 Re: aaaAdrian 03.08.12, 21:49
              pieknie, po prostu pieknie........
              • lvova A Szynon juz prowadzi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 03.08.12, 21:57
                JUHUUUUUUUUUUUUUUUU smile
                • skuter44 Re: A Szynon juz prowadzi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 03.08.12, 22:01
                  I mamy złoty medal w podnoszeniu ciężarów Adriana Zielińskiego. -smile
                  Słuchamy hymnu.
                  A nasz kulomiot Szymon Majewski też chyba uzyska medal. Trwa konkurs.
                  • lvova Emocje toc on Tomasz! 03.08.12, 22:19

            • tropem_misia1 Re: aaaAdrian 03.08.12, 22:05
              https://bi.gazeta.pl/im/2/12251/m12251212.jpg

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka