Dodaj do ulubionych

prosze o rade

30.06.08, 00:57
Jestem z moim chlopakiem juz od siedmiu lat. ZA rok planowalismy sie
pobrac. Kilka dni temu dowiedzialam, sie ze zdradza mnie z
komputerm. tzn z kobietami ze zdjec i filmów. Trwało to tyle czasu,
a on zawsze zapewnial mnie ze on takich rzeczy nie potrzebuje i ze
tylko ja mu wystarczam. Jestem zalamana. Teraz twierdzi , ze za
zadko uprawialismy seks a on potrzebuje wiecej i tak sobie znajdywał
pocieszenie. On uważa , ze to nie zadna zdrada i ze ja przesadzam.
Sama juz nie wiem. Czy zdrada psychiczna tez sie liczy i czy moge mu
wierzyc ze juz wiecej tego nie bedzie robic nawet jesli bedziemy to
robic tak czesto jak bedzie chcial. Czy moze po prostu jest
fanatykiem takich rzeczy i juz mu nie moge ufac skoro przez tyle lat
oklamywal. Goraco prosze o rade nie mam sie zupelnie do kogo zwrocic
z tym problemem.
Ala
Obserwuj wątek
    • aga240973 Re: prosze o rade 03.07.08, 11:23
      Radzę go sobie odpuścić,potem będzie tylko gorzej,facet,który potrzebuje dużo
      seksu,nie da rady wytrwać w związku z jedną kobietą, są różne sytuacje życiowe
      np zagrożona ciąża kiedy nie można współżyć, jak on sobie wtedy poradzi???????
      nie pakuj się w to, możesz jeszcze się wycofać...
      • michal.whatever Re: prosze o rade 04.07.08, 11:59
        aga240973 napisała:

> Radzę go sobie odpuścić,potem będzie tylko gorzej,facet,który potrzebuje dużo
        > seksu,nie da rady wytrwać w związku z jedną kobietą, są różne sytuacje życiowe
        > np zagrożona ciąża kiedy nie można współżyć, jak on sobie wtedy poradzi???????
        > nie pakuj się w to, możesz jeszcze się wycofać...

aga, nie przeczytałaś dokładnie w czym problem i po kobiecu potraktowałaś sytuację. Tak łatwo Ci przychodzi mówienie komus żeby żucił kogoś kogo kocha i chce się pobrać? nie są parą 7 dni tylko 7 lat ! to coś znaczy, a Twoja rada jest co najmniej nie odpowiedzialna.

Moja rada jest pod drugim postem który zamieściłaś Ala, poczytaj i sama zadecyduj.
    • karamonaco1979 Re: prosze o rade 05.07.08, 23:33
      dałabym sobie z nim spokój
      skoro już przed ślubem zdarzają się taki rzeczy po będzie tylko gorzej
      jeśli miał problem z tą kwestią to dlaczego o tym z Tobą nie porozmawiał tylko
      poszedł po najmniejszej linii oporu
        • neko.li Re: prosze o rade 22.08.08, 23:37
          Witaj Gek :) . Myślę, że problemem nie jest oglądanie "filmów" przez Twojego
          faceta, większość z nich to robi i lubi, a właściwie wszyscy chyba... Sądzę, że
          problem tkwi w braku szczerości. Może powinnaś mu troszkę "poluzować" w tym
          temacie, podjąć próbę rozmowy..., bo to jest w tej chwili w miarę mały problem
          (o ile nie ma jakiś dewiacji, jak w przytoczonym przez Herbatkę artykule ;) ) ,
          ale może przerodzić się w coś gorszego, w chroniczne oszukiwanie i zero
          zaufania. Nie naskakuj od razu na swojego faceta, spróbuj rozmowy... Wiem, że to
          jest szokujące, jak się kogoś kocha, ale oni tak mają, szukają podniet na boku -
          pół biedy jeśli to tylko filmy :( Spróbuj to zaakceptować... , zawsze możecie
          razem coś "delikatnie" pooglądać, o ile będziesz miała ochotę, a jego to na
          pewno podkręci, że jesteś taka "wyzwolona" ;))
          Pozdrawiam :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka