rena-ta49 17.01.13, 14:44 Zwisające z dachów straszą i niebezpieczne są, właśnie dzwoniłam do spółdzielni by je usunęli, i usłyszałam ,że na razie nie maja samochodu z podnośnikiem. Czekają aż komuś na głowę spadnie? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
lvova Re: Sople 17.01.13, 14:47 chyba tak Ale gdy sytuacja na prawdę jest niebezpieczna to może na straż pożarną ? Odpowiedz Link
rena-ta49 Re: Sople 17.01.13, 14:59 Chyba zadzwonię na Straż Miejską,a oni niech coś zz tym robią. Odpowiedz Link
cynamonowymuffin Re: Sople 04.09.14, 12:55 Może i w gestii spółdzielni, ale nie wszystkie spółdzielnie wypełniają swoje obowiązki tak po prostu... warto zainteresować się sprawą jeszcze przed zimą i dowiedzieć się, czy spółdzielnia współpracuje z konkretnym pogotowiem technicznym - na Śląsku często współpracują z tym www.prbrembud.pl/ i to oni powinni się zająć tymi soplami... ale podobno ludzie lubią czekać na skutki zanim im zapobiegać. Odpowiedz Link
tadeusz_ski.51 No nieeee... 04.09.14, 17:25 Stary, jak Ty ten wątek znalazłeś, przecież ostatni post był ze stycznia ub. roku? Ha ha ha... Odpowiedz Link
darima_ka Re: No nieeee... 04.09.14, 18:02 Spamerzy w wyszukiwarki forum wpisują jakieś słowo np."sople" na tym zarabiają ,wiec muszę trochę przeszukać net Odpowiedz Link
tadeusz_ski.51 Re: No nieeee... 05.09.14, 06:18 darima_ka napisała: > Spamerzy w wyszukiwarki forum wpisują jakieś słowo np."sople" > na tym zarabiają ,wiec muszę trochę przeszukać net ---------------------- Sensowny ten spam, więc nie mam zastrzeżeń. Odpowiedz Link