17.01.13, 14:44
Zwisające z dachów straszą i niebezpieczne są,
właśnie dzwoniłam do spółdzielni by je usunęli,
i usłyszałam ,że na razie nie maja samochodu z podnośnikiem.
Czekają aż komuś na głowę spadnie?
Obserwuj wątek
    • lvova Re: Sople 17.01.13, 14:47
      chyba tak

      Ale gdy sytuacja na prawdę jest niebezpieczna to może na straż pożarną ?
      • rena-ta49 Re: Sople 17.01.13, 14:59
        Chyba zadzwonię na Straż Miejską,a oni niech coś zz tym robią.
        • darima_ka Re: Sople 17.01.13, 18:37
          Niech spółdzilni mandat wlepia.
      • darima_ka Re: Sople 17.01.13, 18:36
        To leży w gestii spółdzielni.
        Bez Granic
        • cynamonowymuffin Re: Sople 04.09.14, 12:55
          Może i w gestii spółdzielni, ale nie wszystkie spółdzielnie wypełniają swoje obowiązki tak po prostu... warto zainteresować się sprawą jeszcze przed zimą i dowiedzieć się, czy spółdzielnia współpracuje z konkretnym pogotowiem technicznym - na Śląsku często współpracują z tym www.prbrembud.pl/ i to oni powinni się zająć tymi soplami... ale podobno ludzie lubią czekać na skutki zanim im zapobiegać.
          • tadeusz_ski.51 No nieeee... 04.09.14, 17:25
            Stary, jak Ty ten wątek znalazłeś, przecież ostatni post był ze stycznia ub. roku? Ha ha ha...
            • darima_ka Re: No nieeee... 04.09.14, 18:02
              Spamerzy w wyszukiwarki forum wpisują jakieś słowo np."sople"
              na tym zarabiają ,wiec muszę trochę przeszukać netbig_grin
              • tropem_misia1 Re: No nieeee... 05.09.14, 05:53
                Prze wrzesień pomyślałam o nosie.
              • tadeusz_ski.51 Re: No nieeee... 05.09.14, 06:18
                darima_ka napisała:
                > Spamerzy w wyszukiwarki forum wpisują jakieś słowo np."sople"
                > na tym zarabiają ,wiec muszę trochę przeszukać netbig_grin
                ----------------------
                Sensowny ten spam, więc nie mam zastrzeżeń.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka