tropem_misia1 09.04.13, 09:55 Wynagrodzenia w OFE powinny być jawne, przecież są częścią publicznego systemu emerytalnego. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
rena-ta49 Re: OFE 09.04.13, 14:13 No to już wiadomo gdzie jest kasa , której nie dostaną przyszli emeryci! Odpowiedz Link
tadeusz_ski.51 Re: OFE 09.04.13, 14:21 Oj ludzie, czy aż tak bardzo jesteście naiwni, że nie domyślaliście się o co w tym wszystkim chodzi? Moi drodzy i kochani, powtórzę po raz setny... albo i milionowy: nikt nie ruszy dziś palcem BEZINTERESOWNIE! ... no chyba że ja ... albo Kazik... może nawet Renia, ale za Renię głowy bym nie dał... o nie! Odpowiedz Link
zak-1 Re: OFE 09.04.13, 19:23 Ja to ruszam palcem dla przyjemności , więc to nie tak całkiem bezinteresownie. Państwo na takie zdzierstwa (czyli zarobki ) pozwala wiec o co ten cały hałas ? Wiadomo przecież , że to dla swoich . Odpowiedz Link
darima_ka Re: OFE 09.04.13, 20:05 Ale nam nie dano wyboru,nas zmuszono do przystąpienia do OFE!! Zmuszono byśmy pracowali na złodziei!! Odpowiedz Link
grzech_o_1 Re: OFE 09.04.13, 19:58 Tylko że jest pewien szkopuł! Są to firmy w stu procentach prywatne! Bez żadnej kontroli ze strony Państwa. Odpowiedz Link
zak-1 Re: OFE 09.04.13, 20:20 No to powinny na siebie zarabiać , a nie brać określony procent od lokowanych pieniędzy już z góry .Ci panowie z zarządów niczym nie ryzykują nie dbając o pomnażanie zysków. Odpowiedz Link
grzech_o_1 Re: OFE 09.04.13, 20:53 Możemy tylko podziękować rządowi AWS i premierowi Buzkowi i ówczesnemu Sejmowi za tak spapraną Ustawę wprowadzającą OFE w grudniu 1998 roku. OFE działają zgodnie z Ustawą. Nie wychylają się na boki. Nie są frajerami. Działają zgodnie z PRWAWEM! Inaczj by ich dawno udupili jak Amber Gold. I szkopuł w tym, że teraz po 14 latach władza kombinuje, jak z tego burdelu wybrnąć. Odpowiedz Link
rena-ta49 Re: OFE 10.04.13, 13:49 grzech_o_1 napisał: > Tylko że jest pewien szkopuł! > Są to firmy w stu procentach prywatne! Bez żadnej kontroli ze strony Państwa. Czy państwo na takie coś powinno pozwolić? Jakby nie było są to pieniądze obywateli nie dobrowolnie oddawane! Odpowiedz Link
darima_ka Re: OFE 13.04.13, 19:52 Już o tym złodziejstwie pisaliśmy kilka lat temu, i od kilku lat nikt z rządzących nie jest zainteresowany tym okradaniem Polaków?Nikt tez personalnie nie odpowie za ten przekret? forum.gazeta.pl/forum/w,50394,94429415,94469978,Re_OFE_gorsze_od_ZUS_u.html Odpowiedz Link
tropem_misia1 Re: to je zamach 18.04.13, 11:03 "Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby skądinąd łagodny i liberalny rząd, kiedy zabraknie mu pieniędzy" - przestrzegał Alexis de Tocqueville Odpowiedz Link
tadeusz_ski.51 Pytanie brzmi 18.04.13, 14:42 dlaczego mu brakuje? Czy ktoś zna odpowiedź na to pytanie? -- Odpowiedz Link
rena-ta49 Re: Pytanie brzmi 19.04.13, 06:42 Brakuje bo rozpirzyli kasę na swoje zachcianki,premie itp... Odpowiedz Link