09.04.13, 09:55
Wynagrodzenia w OFE powinny być jawne, przecież są częścią publicznego systemu emerytalnego.


Obserwuj wątek
    • rena-ta49 Re: OFE 09.04.13, 14:13
      No to już wiadomo gdzie jest kasa ,
      której nie dostaną przyszli emeryci!
      • tadeusz_ski.51 Re: OFE 09.04.13, 14:21
        Oj ludzie, czy aż tak bardzo jesteście naiwni, że nie domyślaliście się o co w tym wszystkim chodzi? Moi drodzy i kochani, powtórzę po raz setny... albo i milionowy: nikt nie ruszy dziś palcem BEZINTERESOWNIE! ... no chyba że ja ... albo Kazik... może nawet Renia, ale za Renię głowy bym nie dał... o nie!
        • zak-1 Re: OFE 09.04.13, 19:23
          Ja to ruszam palcem dla przyjemności , więc to nie tak całkiem bezinteresownie.
          Państwo na takie zdzierstwa (czyli zarobki ) pozwala wiec o co ten cały hałas ?
          Wiadomo przecież , że to dla swoich .
        • darima_ka Re: OFE 09.04.13, 20:05
          Ale nam nie dano wyboru,nas zmuszono do przystąpienia do OFE!!
          Zmuszono byśmy pracowali na złodziei!!
    • grzech_o_1 Re: OFE 09.04.13, 19:58
      Tylko że jest pewien szkopuł!
      Są to firmy w stu procentach prywatne! Bez żadnej kontroli ze strony Państwa.
      • zak-1 Re: OFE 09.04.13, 20:20
        No to powinny na siebie zarabiać , a nie brać określony procent od lokowanych pieniędzy już z góry .Ci panowie z zarządów niczym nie ryzykują nie dbając o pomnażanie zysków.
        • grzech_o_1 Re: OFE 09.04.13, 20:53
          Możemy tylko podziękować rządowi AWS i premierowi Buzkowi i ówczesnemu Sejmowi za tak spapraną Ustawę wprowadzającą OFE w grudniu 1998 roku. OFE działają zgodnie z Ustawą. Nie wychylają się na boki. Nie są frajerami. Działają zgodnie z PRWAWEM!
          Inaczj by ich dawno udupili jak Amber Gold.
          I szkopuł w tym, że teraz po 14 latach władza kombinuje, jak z tego burdelu wybrnąć.
          • rena-ta49 Re: OFE 10.04.13, 06:52
            Zgadam się!
      • rena-ta49 Re: OFE 10.04.13, 13:49
        grzech_o_1 napisał:

        > Tylko że jest pewien szkopuł!
        > Są to firmy w stu procentach prywatne! Bez żadnej kontroli ze strony Państwa.

        Czy państwo na takie coś powinno pozwolić?
        Jakby nie było są to pieniądze obywateli nie dobrowolnie oddawane!
    • darima_ka Re: OFE 13.04.13, 19:52
      Już o tym złodziejstwie pisaliśmy kilka lat temu,
      i od kilku lat nikt z rządzących nie jest zainteresowany
      tym okradaniem Polaków?Nikt tez personalnie nie odpowie za ten przekret?
      forum.gazeta.pl/forum/w,50394,94429415,94469978,Re_OFE_gorsze_od_ZUS_u.html
    • tropem_misia1 Re: to je zamach 18.04.13, 11:03
      "Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby skądinąd łagodny i liberalny rząd, kiedy zabraknie mu pieniędzy" - przestrzegał Alexis de Tocqueville
      • tadeusz_ski.51 Pytanie brzmi 18.04.13, 14:42
        dlaczego mu brakuje? Czy ktoś zna odpowiedź na to pytanie?
        --
        • rena-ta49 Re: Pytanie brzmi 19.04.13, 06:42
          Brakuje bo rozpirzyli kasę na swoje zachcianki,premie itp...
      • darima_ka Re: to je zamach 18.04.13, 20:39
        I chyba ma racje?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka