Dodaj do ulubionych

Nowe idzie

23.07.15, 15:00
A co się stanie w myśl nowej Lex Grodzka, jeśli jedna z osób z małżeństwa "zmieni" w jego trakcie płeć?
Obserwuj wątek
    • czarek_sz Re: Nowe idzie 23.07.15, 15:17
      To dalej będą 'małżeństwem' tylko już homo 'małżeństwem'.
      • rena-ta49 Re: Nowe idzie 23.07.15, 18:30
        czarek_sz napisał:

        > To dalej będą 'małżeństwem' tylko już homo 'małżeństwem'.

        Kiedyś Palikot odszedł z Platformy. Teraz Platforma wraca do Palikota
        twitter.com/makowski_m/status/624252853050343424?lang=pl
    • rena-ta49 Re: Nowe idzie 23.07.15, 17:45
      Dziś PO to partia lewacka ,przegłosowała in vitro, idiotyczną ustawę o "uzgadnianiu płci", a ich kandydatem na RPO jest lewak Bodnar...
      • czarek_sz Re: Nowe idzie 23.07.15, 18:34
        PO wszystko by przegłosowała co pozwoliłoby utrzymać jej władzę nawet pedofilię by zalegalizowała albo zoofilię. Za późno te cyrki i miotanie się od ściany do ściany.
        • m.maska Re: Nowe idzie 23.07.15, 18:42
          Z tym ze ci ktorzy przyjda po nich beda mieli cholernie duzo sprzatania...
          • rena-ta49 Re: Nowe idzie 24.07.15, 07:01
            m.maska napisała:

            > Z tym ze ci ktorzy przyjda po nich beda mieli cholernie duzo sprzatania...

            I to na wielu odcinkach,to samo dzieje się w terenie:
            niezalezna.pl/69256-na-wiceprezydent-krakowa-donosi-maz
        • tadeusz_ski.51 Re: Nowe idzie 23.07.15, 18:56
          Podlizując się marginesom, tracą resztki poparcia wśród normalnych ludzi. OBCIACH teraz "damy wszystko wszystkim a nam tylko dajcie władzę" I pod tę maksymę miota się od ściany do ściany, chyba jest mocno pijany? To koniak buzuje, pity pod niestrawną zakąskę?
          • czarek_sz Re: Nowe idzie 23.07.15, 21:01
            Zachowania czołowych polityków PO pokazuje jak bardzo ta partia jest zdemoralizowana jak bardzo jest zeszmacona i to pod każdym względem. Gumofolce przyjęły lepszą strategię - morda w kubeł i ani mru mru a będzie nagroda w postaci kolejnego załapania się do Sejmu i być może po raz kolejny zostać przysłowiowym języczkiem u wagi.
            • rena-ta49 Re: Nowe idzie 24.07.15, 07:02
              Bo PSL to taka polityczna dziwka.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka