al.1 03.02.17, 18:03 Kiedyś to jadłem. Nic ciekawego. Teraz tego nie widze w sprzedaży. www.medonet.pl/zdrowie,owoce-liczi-zabojcze-dla-dzieci,artykul,1722802.html Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
rena-ta49 Re: Liczi 03.02.17, 18:30 Kilka dni temu w którymś markecie,nie pamiętam czy Aldi,czy Lidl liczi było przecenione. Też się tym owocem nie zachwycam ,więc nie kupowałam. Odpowiedz Link
czarek_sz Re: Liczi 03.02.17, 19:28 Nie jem i nie piję żadnych wynalazków zwłaszcza tych z importu. Odpowiedz Link
rena-ta49 Re: Liczi 04.02.17, 07:46 czarek_sz napisał: > Nie jem i nie piję żadnych wynalazków zwłaszcza tych z importu. Ja kupuję z ciekawości,jeśli mi nie przypada do gustu,to więcej nie kupuję. Odpowiedz Link
rudka-a Re: Liczi 04.02.17, 21:12 Jadłam, ale zawsze miałam wrażenie, że po ściągnieciu łupki zżeram...gałke oczną Odpowiedz Link
m.maska Re: Liczi 04.02.17, 21:20 rudka-a napisała: > Jadłam, ale zawsze miałam wrażenie, że po ściągnieciu łupki > zżeram...gałke oczną Cos w tym jest... Odpowiedz Link
rena-ta49 Re: Liczi 05.02.17, 07:26 m.maska napisała: > rudka-a napisała: > > > Jadłam, ale zawsze miałam wrażenie, że po ściągnieciu łupki > > zżeram...gałke oczną > > Cos w tym jest... Mnie też się spodobało to porównanie > Odpowiedz Link
rena-ta49 Re: Liczi 05.02.17, 07:25 rudka-a napisała: > Jadłam, ale zawsze miałam wrażenie, że po ściągnieciu łupki > zżeram...gałke oczną Trafne porównanie Odpowiedz Link
al-szamanka Re: Liczi 05.02.17, 10:59 Parę razy jadłam, ale smakowo nie przypadło mi do gustu, poza tym to babranie się z łupinką... Odpowiedz Link