03.02.17, 18:03
Kiedyś to jadłem. Nic ciekawego. Teraz tego nie widze w sprzedaży.

www.medonet.pl/zdrowie,owoce-liczi-zabojcze-dla-dzieci,artykul,1722802.html
Obserwuj wątek
    • rena-ta49 Re: Liczi 03.02.17, 18:30
      Kilka dni temu w którymś markecie,nie pamiętam czy Aldi,czy Lidl liczi było przecenione.
      Też się tym owocem nie zachwycam ,więc nie kupowałam.
      • czarek_sz Re: Liczi 03.02.17, 19:28
        Nie jem i nie piję żadnych wynalazków zwłaszcza tych z importu.
        • rena-ta49 Re: Liczi 04.02.17, 07:46
          czarek_sz napisał:

          > Nie jem i nie piję żadnych wynalazków zwłaszcza tych z importu.

          Ja kupuję z ciekawości,jeśli mi nie przypada do gustu,to więcej nie kupuję.
          • rudka-a Re: Liczi 04.02.17, 21:12
            Jadłam, ale zawsze miałam wrażenie, że po ściągnieciu łupki
            zżeram...gałke oczną big_grin
            • m.maska Re: Liczi 04.02.17, 21:20
              rudka-a napisała:

              > Jadłam, ale zawsze miałam wrażenie, że po ściągnieciu łupki
              > zżeram...gałke oczną big_grin

              Cos w tym jest... big_grin
              • rena-ta49 Re: Liczi 05.02.17, 07:26
                m.maska napisała:

                > rudka-a napisała:
                >
                > > Jadłam, ale zawsze miałam wrażenie, że po ściągnieciu łupki
                > > zżeram...gałke oczną big_grin
                >
                > Cos w tym jest... big_grin

                Mnie też się spodobało to porównaniewink
                >
            • rena-ta49 Re: Liczi 05.02.17, 07:25
              rudka-a napisała:

              > Jadłam, ale zawsze miałam wrażenie, że po ściągnieciu łupki
              > zżeram...gałke oczną big_grin

              Trafne porównaniesmilesmile
              • al-szamanka Re: Liczi 05.02.17, 10:59
                Parę razy jadłam, ale smakowo nie przypadło mi do gustu, poza tym to babranie się z łupinką...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka