gazetowe_konto_z_debetem 23.11.08, 18:00 wyborcza.pl/1,75248,5979471,W_Gruzji_ostrzelano_konwoj_z_Lechem_Kaczynskim.html Są komentarze, że to było celowe strzelanie do L.Kaczyńskiego. Ja w to nie wierzę. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
zak-1 Re: Celowo? 23.11.08, 18:40 jakoś nie wierzę , ze ten nasz kaczorek jest taki odważny .... raczej to był przypadek. Po co sie tam pchał??? Jakos wszędzie go pełno . Odpowiedz Link
darima_ka Re: Celowo? 23.11.08, 20:59 Jeśli to była wizyta nie planowana, to raczej nie celowo. Odpowiedz Link
gazetowe_konto_z_debetem Re: Celowo? 23.11.08, 21:01 Pewnie, że nie Ale etos można budować... męczennik Odpowiedz Link
blue_monique Re: Celowo? 24.11.08, 11:01 No wiecie??? Pana prezydenta miłościwie nam panującego nie szanujecie!!! Jak to się pchał, jak to? On tam z misją pojechał... gdyby nie On to... Odpowiedz Link
zak-1 Re: Celowo? 24.11.08, 11:08 Gdy dzisiaj słuchałem Kaczusia .... na bohatera to on nie pozował Aktorskich zdolności nie ma . Odpowiedz Link
azmb Re: Celowo? 24.11.08, 11:23 A ja dzisiaj słychałam Julii Pitery w Trójce radiowej. Pomijam piterową manierę "nawiedzenia" , którą czasami demonostruje, ale w tym co mówiła o przygodzie Kaczyńskiego było duzo prawdy... Zapamiętałam najbardziej stwierdzenie Julii, że prezydent zbyt szybko feruje wyroki po tym incydencie, twierdząc ze ostrzelali go Rosjanie. A pan Kamiński fachowo określił broń napastników- mimo, że nie widział ani ich ani tej broni, wie, że to były kałachy... Ale cóż, Kamiński wie wszystko, nawet to, co preziowi mówił do słuchawki Obama. Odpowiedz Link
zak-1 Re: Celowo? 24.11.08, 11:34 Powiem tyle , na żywo nigdy nie słyszałem kałacha ..ale na tylu filmach go słyszaem ,ze też poznam ten odglos Co nie znaczy że bronię prezydenta . Po co on tam ciągle jeżdzi ??? Odpowiedz Link
t6849r Re: Celowo? 24.11.08, 13:24 To całe zamieszanie, coś mi się zdaje, że było szyte grubymi nićmi. Ale jak to dobrze, że kiedyś w Polsce uczono rosyjskiego i bardzo to pomogło w identyfikacji mowy jaką posługiwali się napastnicy A jakim to niby językiem mają się posługiwać w pro rosyjskiej republice ? Takiej bystrości umysłu, nie powstydził by się sam Sherlock Holmes. Odpowiedz Link
gazetowe_konto_z_debetem Re: Celowo? 24.11.08, 13:26 Równie bystry jest M.Kamiński przed chwilą oświadczył, ze nie jest ochroniarzem Odpowiedz Link
rena-ta49 Re: Celowo? 24.11.08, 13:29 Szlak człowieka ma trafić ,zrobili w mediach z tego aferę na 4fajerki, Bohater kaczuś !!! Odpowiedz Link
t6849r Re: Celowo? 24.11.08, 13:32 A bohater, bohater..., kiedyś będą o nim kreskówki robić Odpowiedz Link
gazetowe_konto_z_debetem Re: Celowo? 24.11.08, 13:34 Mnie już nie trafia, przyzwyczaiłam się. I mimo antypatii do drobiu (poza pieczonym) muszę przyznać, że w nakręceniu sprawy większy udział mają media niż ktokolwiek inny. Co do pieczonego drobiu: W tym roku jak od wielu lat, na Boże Narodzenie robię kaczkę w pomarńczach Odpowiedz Link
t6849r Re: Celowo? 24.11.08, 13:31 No,tak . Podobno teraz ma się przekwalifikować na nowego 007 - James Bond`a Odpowiedz Link
gazetowe_konto_z_debetem Re: Celowo? 24.11.08, 13:35 No to trzeba mu Dziewczynę Bonda znaleźć sęk w tym, że to młody (stazem) żonkoś Odpowiedz Link
t6849r Re: Celowo? 24.11.08, 13:40 W stajni młodych talentów Łyżwińskiego i Leppera, którąś mu tam wybiorą Odpowiedz Link
legwan4 Re: Celowo? 24.11.08, 19:35 Ktoś napisał w "Szkle Kontaktowym",że p.K może się starać o tytuł kombatanta Odpowiedz Link
gazetowe_konto_z_debetem Re: Celowo? 24.11.08, 19:45 A powiedziano z tytułu CZEGO? nie jestem w temacie..... mam zaległości Odpowiedz Link
zak-1 Re: Celowo? 24.11.08, 21:49 Kaczynski kombatantem ...niech ja w domu nie nocuję ....to ja też chcę być , byłem kiedyś w HSPS i też w mundurku chodziłem ... nawet czerwony krawat miałem . A ile sie nawalczyłem ze zgniłym kapitalizmem Odpowiedz Link