23.11.08, 18:00
wyborcza.pl/1,75248,5979471,W_Gruzji_ostrzelano_konwoj_z_Lechem_Kaczynskim.html

Są komentarze, że to było celowe strzelanie do L.Kaczyńskiego. Ja w
to nie wierzę.
Obserwuj wątek
    • zak-1 Re: Celowo? 23.11.08, 18:40
      jakoś nie wierzę , ze ten nasz kaczorek jest taki odważny ....
      raczej to był przypadek. Po co sie tam pchał???
      Jakos wszędzie go pełno .
    • darima_ka Re: Celowo? 23.11.08, 20:59
      Jeśli to była wizyta nie planowana, to raczej nie celowo.
      • gazetowe_konto_z_debetem Re: Celowo? 23.11.08, 21:01
        Pewnie, że niewink Ale etos można budować... męczennikwink
        • darima_ka Re: Celowo? 23.11.08, 21:03
          Dokładnie big_grin
          • blue_monique Re: Celowo? 24.11.08, 11:01
            No wiecie??? Pana prezydenta miłościwie nam panującego nie szanujecie!!! Jak to się pchał, jak to? On tam z misją pojechał... gdyby nie On to... big_grin
            • zak-1 Re: Celowo? 24.11.08, 11:08
              Gdy dzisiaj słuchałem Kaczusia .... na bohatera to on nie pozowałsmile
              Aktorskich zdolności nie ma .
              • azmb Re: Celowo? 24.11.08, 11:23
                A ja dzisiaj słychałam Julii Pitery w Trójce radiowej. Pomijam
                piterową manierę "nawiedzenia" , którą czasami demonostruje, ale w
                tym co mówiła o przygodzie Kaczyńskiego było duzo prawdy...
                Zapamiętałam najbardziej stwierdzenie Julii, że prezydent zbyt
                szybko feruje wyroki po tym incydencie, twierdząc ze ostrzelali go
                Rosjanie. A pan Kamiński fachowo określił broń napastników- mimo, że
                nie widział ani ich ani tej broni, wie, że to były kałachy... Ale
                cóż, Kamiński wie wszystko, nawet to, co preziowi mówił do słuchawki
                Obama.
                • zak-1 Re: Celowo? 24.11.08, 11:34
                  Powiem tyle , na żywo nigdy nie słyszałem kałacha ..ale na tylu
                  filmach go słyszaem ,ze też poznam ten odgloswink
                  Co nie znaczy że bronię prezydenta .
                  Po co on tam ciągle jeżdzi ???
                  • t6849r Re: Celowo? 24.11.08, 13:24
                    To całe zamieszanie, coś mi się zdaje, że było szyte grubymi nićmi.
                    Ale jak to dobrze, że kiedyś w Polsce uczono rosyjskiego i bardzo to pomogło w
                    identyfikacji mowy jaką posługiwali się napastnicy smile A jakim to niby językiem
                    mają się posługiwać w pro rosyjskiej republice ?
                    Takiej bystrości umysłu, nie powstydził by się sam Sherlock Holmes.
                    • gazetowe_konto_z_debetem Re: Celowo? 24.11.08, 13:26
                      Równie bystry jest M.Kamińskiwink przed chwilą oświadczył, ze nie jest
                      ochroniarzembig_grin
                      • rena-ta49 Re: Celowo? 24.11.08, 13:29
                        Szlak człowieka ma trafić ,zrobili w mediach z tego aferę na 4fajerki,
                        Bohater kaczuś !!!
                        • t6849r Re: Celowo? 24.11.08, 13:32
                          A bohater, bohater..., kiedyś będą o nim kreskówki robić smile
                        • gazetowe_konto_z_debetem Re: Celowo? 24.11.08, 13:34
                          Mnie już nie trafia, przyzwyczaiłam się. I mimo antypatii do drobiu
                          (poza pieczonymsmile) muszę przyznać, że w nakręceniu sprawy większy
                          udział mają media niż ktokolwiek inny.
                          Co do pieczonego drobiu: W tym roku jak od wielu lat, na Boże
                          Narodzenie robię kaczkę w pomarńczachbig_grin
                      • t6849r Re: Celowo? 24.11.08, 13:31
                        No,tak smile . Podobno teraz ma się przekwalifikować na nowego 007 - James Bond`a big_grin
                        • gazetowe_konto_z_debetem Re: Celowo? 24.11.08, 13:35
                          No to trzeba mu Dziewczynę Bonda znaleźćsmile sęk w tym, że to młody
                          (stazem) żonkośbig_grin
                          • t6849r Re: Celowo? 24.11.08, 13:40
                            W stajni młodych talentów Łyżwińskiego i Leppera, którąś mu tam wybiorą smile
                            • legwan4 Re: Celowo? 24.11.08, 19:35
                              Ktoś napisał w "Szkle Kontaktowym",że p.K może się starać o tytuł kombatanta tongue_out
                              • gazetowe_konto_z_debetem Re: Celowo? 24.11.08, 19:45
                                A powiedziano z tytułu CZEGO? nie jestem w temacie..... mam
                                zaległościsad
                                • darima_ka Re: Celowo? 24.11.08, 19:49
                                  Nooo ,jak na wojnie przecież wczoraj był ;D big_grin big_grin
                                  • gazetowe_konto_z_debetem Re: Celowo? 24.11.08, 19:53
                                    Ahasad Kombatant kacza mać!
                                    • darima_ka Re: Celowo? 24.11.08, 19:56
                                      Nooo big_grin
                                    • legwan4 Re: Celowo? 24.11.08, 20:36
                                      Cokolwiek,to oznacza tongue_out
                                      • darima_ka Re: Celowo? 24.11.08, 20:38
                                        Hihi , kombatant , to kombatant nie ? big_grin big_grin big_grin
                                        • zak-1 Re: Celowo? 24.11.08, 21:49
                                          Kaczynski kombatantem ...niech ja w domu nie nocuję ....to ja też
                                          chcę być , byłem kiedyś w HSPS i też w mundurku chodziłem ... nawet
                                          czerwony krawat miałem . A ile sie nawalczyłem ze zgniłym
                                          kapitalizmem smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka