Dodaj do ulubionych

Effuniak w Dzień Dobry TVN! :)

    • stotka90 SUKCES JDWN! 16.03.09, 15:47
      dzisiaj mnie niesmialo poprosila kolezanka o namiar na te "moje
      staniki", bo oglądała "jak dobrze wyglądać nago" z Effuniakiem i
      doszła do wniosku, ze z jej stanikiem jest tragicznie :)
      czyli - rewolucja stanikowa zdecydowanie sie nam szykuje!
      • quleczka Re: SUKCES JDWN! 16.03.09, 16:22
        no, na LB jest kilka juz takich historii, ze nawet do opornych dotarlo to i owo
        po programie :)

        p.s. podobno maja byc tez mniej biusciaste - tak napisala gdzies ewa w watku po
        pierwszym programie
        • madlenna19 Re: SUKCES JDWN! 16.03.09, 19:28
          A ja mam pytanie: nie ma gdzieś przypadkiem nagrania?:( ja nie posiadam kablówki:(
          • quleczka Re: SUKCES JDWN! 16.03.09, 21:30
            bialelaki.pl/effuniak/ - wronki12 z LB nagrala i podala link na lobby
        • stotka90 Re: SUKCES JDWN! 16.03.09, 19:29
          ja na LB rzadko zaglądam, prawie w ogóle - popadam tam w kompleksy ;)
          a malobiusciastych juz się doczekac nie mogę.

          jednak jakie było moje zdziwienie, gdy sama o to zagaiła! cieszyłam
          sie potem jak głupia ;)
      • galea5 Re: SUKCES JDWN! 16.03.09, 21:25
        Zupełnie jakbym moją siostrę słyszała! ;) Jak pierwszy raz jej wspomniałam o prawidłowych rozmiarach stanika, to mnie wyśmiała a w zeszłym tygodniu sama zaczęła rozmowę. Oczywiście wszystko zaczęło się od Ewy :D Od razu dałam jej namiary na nasz sklep (póki co jedyny w naszym mieście) i niedługo się tam wybierze. Dodam jeszcze, że moja sis nosi 75B... *rolls eyes*

        Zdecydowanie rewolucja nam się szykuje i bardzo dobrze!!!
        • madlenna19 Genialne 17.03.09, 10:18
          Obejrzałam, dzięki za ten link. Więcej będzie?
          Normalnie się zastanowię czy kablówki nie założyć:)
      • nikopolis1 Re: SUKCES JDWN! 18.03.09, 19:42
        wczoraj zadzwoniła do mnie koleżanka (którą próbowałam uświadomić jakiś czas
        temu), że właśnie leci JDWN i dobierają staniki, stwierdziła, że naprawdę jest
        różnica i musi się tym zainteresować:)
    • agacia2025 glupie pytanie ale jednak... 17.03.09, 15:02
      Czy Ewa jest rzeczywiscie taka malutka czy to te wszystkie kobity sa takie
      olbrzymie?
      • galea5 Re: glupie pytanie ale jednak... 17.03.09, 22:36
        W sobotnich Wysokich Obcasach był reportaż na temat polskiej edycji JDWN i jeśli
        dobrze pamiętam, to matka i córka z ostatniego odcinka faktycznie są wysokie,
        mają około 180 cm wzrostu.
        • agacia2025 Re: glupie pytanie ale jednak... 17.03.09, 23:12
          leee to wszystko jasne, dzieki:)
          • sekretariat_effuniak Re: glupie pytanie ale jednak... 18.03.09, 19:49
            Córka miała 183 (mówili w ostatnim odcinku), a Ewa ma ok. 20cm mniej :D

            A teraz zostanę zabita za zdradę!
            • agacia2025 Re: glupie pytanie ale jednak... 18.03.09, 21:00
              no to Ewa jest mojego wzrostu:)
              Sorry za pytanie, ale ja po prostu nie mam telewizora, a JDWN ogladam tylko ten
              kawalek w ktorym jest brafitting z Ewa nie interesuje mnie wiecej.
              • pandonapandona Czytalam artykul w Wysokich Obcasach o JDWN 19.03.09, 12:58
                Czytalam artykul ktory ukazal sie w dodatku gazety wyborczej,
                Wysokie Obcasy. Byl to artykul o tym programie. I wypowiadaly sie
                tam babki, ktore braly udzial w tym programie. Zalily sie, że byly
                zmuszone do ubrania sie w najgorsze ciuchy jakie mialy w szafie (
                jak sa pokazane przed tymu lustrami takimi i potem musza sie
                rozebrac), jedna zalila sie ze w kontrakcie nic nie bylo o sesji
                rozbieranej i byla zla bo jest z zawodu nauczycielka i nie wyobraza
                sobie pokazac sie potem uczniom w szkole. Jeszcze inna mowila ze z
                tych ciuchow w ktore zostaly ubrane, mogly wziac zaledwie po jednym-
                dwa. To tyle co pamietam z tego artykulu.
                • limonadee Re: Czytalam artykul w Wysokich Obcasach o JDWN 19.03.09, 13:18
                  zamiast narzekac, niech sie ciesza, ze effuniak je wymierzyla i dobrala bielizne ;) niejedna pewnie za to dalaby sie pokroic ;)

                  73-74/89
                  przestałam wierzyć w 75A
                • quleczka Re: Czytalam artykul w Wysokich Obcasach o JDWN 19.03.09, 13:28
                  artykul w calosci jest w necie

                  kobieta.gazeta.pl/wysokie-obcasy/1,53581,6363723,Biegac_nago_w_telewizji.html
              • aggunia1 a ja co tydzien przegapiam! :-( 19.03.09, 13:06
                wczoraj znow jak sobie przypomnialam i polecialam do tv, to ponownie
                trafilam dokladnie PO wystepie Ewy :-(

                dobrze, ze ktos to nagrywa, lece zobaczyc, czym ten odcinek tez :-)
                • quleczka Re: a ja co tydzien przegapiam! :-( 19.03.09, 13:26
                  przeciez zawsze jest jeszcze kilka powtorek w tygodniu pozniej :) dzis o 18:30
                  na przyklad

                  www.teleman.pl/prog-1170586-jak-dobrze-wygladac-nago.html
                  poza tym wronki12 i jej maz ratuja nas nagraniami na
                  bialelaki.pl/effuniak/ :)
                  • pandonapandona Chyba nie będzie żadnej małobiuściastej :/ 20.03.09, 23:18
                    Ze zdjęcia które prezentuje wszytskie uczestniczki programu wynika,
                    że nie będzie żadnej "naprawde małobiusciastej" tzn. w rozmiarze ok
                    68/83. Szkoda.
                    • quleczka Re: Chyba nie będzie żadnej małobiuściastej :/ 20.03.09, 23:36
                      no takiej podobnej do nas to chyba nie...ale to pierwsza seria, moze pozniej sie
                      poprawia ;)

                      tak czy siak wiele zasad jest takich samych niezaleznie od wielkosci, wiec
                      dobrze ze w ogole taki program jest :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka