stotka90 SUKCES JDWN! 16.03.09, 15:47 dzisiaj mnie niesmialo poprosila kolezanka o namiar na te "moje staniki", bo oglądała "jak dobrze wyglądać nago" z Effuniakiem i doszła do wniosku, ze z jej stanikiem jest tragicznie :) czyli - rewolucja stanikowa zdecydowanie sie nam szykuje! Odpowiedz Link
quleczka Re: SUKCES JDWN! 16.03.09, 16:22 no, na LB jest kilka juz takich historii, ze nawet do opornych dotarlo to i owo po programie :) p.s. podobno maja byc tez mniej biusciaste - tak napisala gdzies ewa w watku po pierwszym programie Odpowiedz Link
madlenna19 Re: SUKCES JDWN! 16.03.09, 19:28 A ja mam pytanie: nie ma gdzieś przypadkiem nagrania?:( ja nie posiadam kablówki:( Odpowiedz Link
quleczka Re: SUKCES JDWN! 16.03.09, 21:30 bialelaki.pl/effuniak/ - wronki12 z LB nagrala i podala link na lobby Odpowiedz Link
stotka90 Re: SUKCES JDWN! 16.03.09, 19:29 ja na LB rzadko zaglądam, prawie w ogóle - popadam tam w kompleksy ;) a malobiusciastych juz się doczekac nie mogę. jednak jakie było moje zdziwienie, gdy sama o to zagaiła! cieszyłam sie potem jak głupia ;) Odpowiedz Link
galea5 Re: SUKCES JDWN! 16.03.09, 21:25 Zupełnie jakbym moją siostrę słyszała! ;) Jak pierwszy raz jej wspomniałam o prawidłowych rozmiarach stanika, to mnie wyśmiała a w zeszłym tygodniu sama zaczęła rozmowę. Oczywiście wszystko zaczęło się od Ewy :D Od razu dałam jej namiary na nasz sklep (póki co jedyny w naszym mieście) i niedługo się tam wybierze. Dodam jeszcze, że moja sis nosi 75B... *rolls eyes* Zdecydowanie rewolucja nam się szykuje i bardzo dobrze!!! Odpowiedz Link
madlenna19 Genialne 17.03.09, 10:18 Obejrzałam, dzięki za ten link. Więcej będzie? Normalnie się zastanowię czy kablówki nie założyć:) Odpowiedz Link
nikopolis1 Re: SUKCES JDWN! 18.03.09, 19:42 wczoraj zadzwoniła do mnie koleżanka (którą próbowałam uświadomić jakiś czas temu), że właśnie leci JDWN i dobierają staniki, stwierdziła, że naprawdę jest różnica i musi się tym zainteresować:) Odpowiedz Link
agacia2025 glupie pytanie ale jednak... 17.03.09, 15:02 Czy Ewa jest rzeczywiscie taka malutka czy to te wszystkie kobity sa takie olbrzymie? Odpowiedz Link
galea5 Re: glupie pytanie ale jednak... 17.03.09, 22:36 W sobotnich Wysokich Obcasach był reportaż na temat polskiej edycji JDWN i jeśli dobrze pamiętam, to matka i córka z ostatniego odcinka faktycznie są wysokie, mają około 180 cm wzrostu. Odpowiedz Link
agacia2025 Re: glupie pytanie ale jednak... 17.03.09, 23:12 leee to wszystko jasne, dzieki:) Odpowiedz Link
sekretariat_effuniak Re: glupie pytanie ale jednak... 18.03.09, 19:49 Córka miała 183 (mówili w ostatnim odcinku), a Ewa ma ok. 20cm mniej :D A teraz zostanę zabita za zdradę! Odpowiedz Link
agacia2025 Re: glupie pytanie ale jednak... 18.03.09, 21:00 no to Ewa jest mojego wzrostu:) Sorry za pytanie, ale ja po prostu nie mam telewizora, a JDWN ogladam tylko ten kawalek w ktorym jest brafitting z Ewa nie interesuje mnie wiecej. Odpowiedz Link
pandonapandona Czytalam artykul w Wysokich Obcasach o JDWN 19.03.09, 12:58 Czytalam artykul ktory ukazal sie w dodatku gazety wyborczej, Wysokie Obcasy. Byl to artykul o tym programie. I wypowiadaly sie tam babki, ktore braly udzial w tym programie. Zalily sie, że byly zmuszone do ubrania sie w najgorsze ciuchy jakie mialy w szafie ( jak sa pokazane przed tymu lustrami takimi i potem musza sie rozebrac), jedna zalila sie ze w kontrakcie nic nie bylo o sesji rozbieranej i byla zla bo jest z zawodu nauczycielka i nie wyobraza sobie pokazac sie potem uczniom w szkole. Jeszcze inna mowila ze z tych ciuchow w ktore zostaly ubrane, mogly wziac zaledwie po jednym- dwa. To tyle co pamietam z tego artykulu. Odpowiedz Link
limonadee Re: Czytalam artykul w Wysokich Obcasach o JDWN 19.03.09, 13:18 zamiast narzekac, niech sie ciesza, ze effuniak je wymierzyla i dobrala bielizne ;) niejedna pewnie za to dalaby sie pokroic ;) 73-74/89 przestałam wierzyć w 75A Odpowiedz Link
quleczka Re: Czytalam artykul w Wysokich Obcasach o JDWN 19.03.09, 13:28 artykul w calosci jest w necie kobieta.gazeta.pl/wysokie-obcasy/1,53581,6363723,Biegac_nago_w_telewizji.html Odpowiedz Link
aggunia1 a ja co tydzien przegapiam! :-( 19.03.09, 13:06 wczoraj znow jak sobie przypomnialam i polecialam do tv, to ponownie trafilam dokladnie PO wystepie Ewy :-( dobrze, ze ktos to nagrywa, lece zobaczyc, czym ten odcinek tez :-) Odpowiedz Link
quleczka Re: a ja co tydzien przegapiam! :-( 19.03.09, 13:26 przeciez zawsze jest jeszcze kilka powtorek w tygodniu pozniej :) dzis o 18:30 na przyklad www.teleman.pl/prog-1170586-jak-dobrze-wygladac-nago.html poza tym wronki12 i jej maz ratuja nas nagraniami na bialelaki.pl/effuniak/ :) Odpowiedz Link
pandonapandona Chyba nie będzie żadnej małobiuściastej :/ 20.03.09, 23:18 Ze zdjęcia które prezentuje wszytskie uczestniczki programu wynika, że nie będzie żadnej "naprawde małobiusciastej" tzn. w rozmiarze ok 68/83. Szkoda. Odpowiedz Link
quleczka Re: Chyba nie będzie żadnej małobiuściastej :/ 20.03.09, 23:36 no takiej podobnej do nas to chyba nie...ale to pierwsza seria, moze pozniej sie poprawia ;) tak czy siak wiele zasad jest takich samych niezaleznie od wielkosci, wiec dobrze ze w ogole taki program jest :) Odpowiedz Link