Dodaj do ulubionych

Szeroko rozstawione piersi

08.04.09, 23:49
Byłabym bardzo wdzięczna za podawanie propozycji modeli stanikow dobrych dla kobiet z szeroko rozstawionymi piersiami, gdyz niestety sporo biustonoszy ma miseczki zbyt blisko siebie, jak na moje warunki fizyczne.
Obserwuj wątek
    • agafka88 Re: Szeroko rozstawione piersi 09.04.09, 00:02
      to może najpierw napisz, jakie modele w dobrym rozmiarze mierzyłaś, to będzie
      nam łatwiej
      • patagarza Re: Szeroko rozstawione piersi 09.04.09, 00:09
        niestety nie mialam okazji za duzo pomierzyc, bo w wakacje bylam w Avokado i mierzylam tam dwa staniki, avokado Kitty bylo takie w miare na mnie (ale wtedy mialam wiekszy biust, bo bralam pigulki, a teraz sa kilkacm mniejsze :( Dzis bylam w M&S i przymierzylam kilkanascie roznych modeli, ale u nich srednio znowu z nazwami, tylko jakies numerki mają, to taki plunge z usztywnainymi miseczkami, 65 C. Na razie neistety, nie moge sobie pozwolic na zamwianie stanikow przez siec, ale jak juz znajde prace, to od razu sie za to zabiore, dlatego zbieram informacje.
        • patagarza O taki stanik kupiłam 09.04.09, 01:23
          www.marksandspencer.com/gp/product/B001P9A85M/ref=pd/279-4636194-9586536?ie=UTF8&mnSBrand=core
        • zawsze_zielona Re: Szeroko rozstawione piersi 16.04.09, 00:42
          Ja bym zweryfikowała po pierwsze, czy aby na pewno Twoje piersi są szeroko
          rozstawione. Niemal każda z nas z tym forum tak o sobie myślała, a potem
          okazywało się, że to niewiele ma wspólnego z rzeczywistością. Jeśli do tej pory
          nosiłaś np 75B zamiast 65C, to nic dziwnego, że masz wrażenie szeroko
          rozstawionych piersi. Proponuję poprzymierzać kilka dobrych staników i dopiero
          potem wyciagać wnioski na temat swoich piersi:)
          Skąd jesteś? Może niedaleko Ciebie jest sklep stacjonarny?
    • kiokodyl Re: Szeroko rozstawione piersi 09.04.09, 06:26
      ja mam odnienny problem, w najfajniejszych stanikach za szeroko
      rozstawione miseczki.W wielu modelach la senzy fiszbiny są bardzo
      blisko.
      Ostatnio miałam w rękach Pour Moi? St Tropez taki jak tu:
      kataloglmb.blox.pl/2009/01/Pour-Moi-St-Tropez-padded-balconette.html
      miseczki są oddalone od siebie znacznie, dlatego musiałam go oddać
      Teraz mam la senzę lullaby lace w której miski musze sobie
      przybliżyć.
      kataloglmb.blox.pl/2008/12/Panache-Romany.html
      a może ten panache?
      • patagarza Re: Szeroko rozstawione piersi 09.04.09, 09:51
        na ten Pour Moi, juz lukałam, ale tego drugiego neiw idizalam nigdy, wielkie dzieki. I powiedz, ten Pour Moi to rzeczywiscie taki straszny pancernik, czy ma tylko cienka gąbeczke, jakie byly twoje wrażenia?
        • caroline.1 Pou Moi koniecznie ;) 09.04.09, 10:55
          Provence na przykład, który ma szeroki mostek:
          kataloglmb.blox.pl/2009/01/Pour-Moi-Provence.html
          Mam wrażenie, co do wszystkich staników Pour Moi padded, że ta gąbka do
          najcieńszych nie należy.
          • patagarza Re: Pou Moi koniecznie ;) 09.04.09, 10:57
            dziekuje bardzo za polecenie modelu, robie sobie liste :)
            • ma_lgosia Re: Pou Moi koniecznie ;) 09.04.09, 11:31
              Potwierdzam, że Pour Moi? ma szeroki mostek i to w różnych modelach. Ja miałam Destiny balconette i fullcup (w zależności od rozmiaru) i oba mają szeroki mostek. To ten model:
              kataloglmb.blox.pl/2009/01/Pour-Moi-Destiny-full-cup.html
              Przymierzałam też Provence (fullcup) i St. Tropez i one też mają szerokie mostki.
              Co do zabudowania, to zależy od rozmiaru. Destiny fullcup - jest dla mnie koszmarnie zabudowane, za to Destiny balconette - jak to balkonetka, w sam raz do celów ortopedycznych;-)
              Przy większych miseczkach sposobem może być niezbyt duże zaniżanie obwodu - tak żeby model to był jeszcze balconette, a nie fullcup.

              Z własnych doświadczeń mogę tylko powiedzieć, że trzeba obserwować, jak zmienia się kształt piersi i obwód w czasie jak nosi się dobrze dobrany stanik, bo tak, jak kiedyś też musiałam szukać staników z szerokimi mostkami, tak teraz mam problem z za szerokim mostkiem w stanikach:-)
        • kiokodyl pour moi 09.04.09, 13:18
          Tak to swoistego rodzaju zbroja ale nic nie przebije chińskich push-
          upów
          Fajny do dekoltu, myślę, że moje piersi wyglądały w nim jak o
          rozmiar większe. Tyle, że fiszbiny za szerokie już nie pamiętam 14
          lub 15cm no i ten mostek szeroki chyba ze 2,5 3cm. Tak więc
          niekompatybilny ze mną zupełnie. Miał być na specjalne okazje ale
          sprzedany jest już.
      • quleczka Re: Szeroko rozstawione piersi 16.04.09, 10:58
        nie wiem czy akurat romany ma bardziej szeroko rozstawione miseczki niz
        inne....wyglada na to, ze mostek ma raczej minimalny

        a tak swoja droga to jestes 100% pewna, ze masz szeroko rozstawione piersi? mnie
        tez sie kiedys tak wydawalo :)

        dopoki w nowych stanikach sie nie okazalo, ze po prawidlowym wygarnieciu i
        ulozeniu piersi w miseczkach nawet te z waskim mostkiem odciskaja mi sie czasem
        po wewnetrznej stronie piersi czyli mostek jest za szeroki :)

        • kuraiko Re: Szeroko rozstawione piersi 16.04.09, 23:40
          hm dla mnie to nadal jest zagadka - niektóre staniki mają dla mnie
          za szeroki mostek (w jednym, który mam musiałam zwęzić, zastanawiam
          się nad zwężeniem kolejnego), tymczasem jak zdejmę stanik to piersi
          nadal są szeroko rozstawione, nie ma siły... (nie tak jak rok temu,
          ale jednak) dziwne

          ale też kiedyś myślałam, że potrzebuję staników specjalnie do
          szeroko rozstawionego biustu, okazało się jednak że nie
    • nieco8 Re: Szeroko rozstawione piersi 09.04.09, 10:57
      W tych wątkach znajdziesz podpowiedzi, których staników NIE kupować z twoim
      problemem, bo mają wąski mostek:
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50580&w=82795217&v=2&s=0
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=32203&w=74455372&a=74455372&v=2&wv.x=0
      Z mojego doświadczenia, to szeroko rozstawione na mostku fiszbiny ma Antoinette
      z Masquerade i Freya Rio
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka