patagarza 08.04.09, 23:49 Byłabym bardzo wdzięczna za podawanie propozycji modeli stanikow dobrych dla kobiet z szeroko rozstawionymi piersiami, gdyz niestety sporo biustonoszy ma miseczki zbyt blisko siebie, jak na moje warunki fizyczne. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
agafka88 Re: Szeroko rozstawione piersi 09.04.09, 00:02 to może najpierw napisz, jakie modele w dobrym rozmiarze mierzyłaś, to będzie nam łatwiej Odpowiedz Link
patagarza Re: Szeroko rozstawione piersi 09.04.09, 00:09 niestety nie mialam okazji za duzo pomierzyc, bo w wakacje bylam w Avokado i mierzylam tam dwa staniki, avokado Kitty bylo takie w miare na mnie (ale wtedy mialam wiekszy biust, bo bralam pigulki, a teraz sa kilkacm mniejsze :( Dzis bylam w M&S i przymierzylam kilkanascie roznych modeli, ale u nich srednio znowu z nazwami, tylko jakies numerki mają, to taki plunge z usztywnainymi miseczkami, 65 C. Na razie neistety, nie moge sobie pozwolic na zamwianie stanikow przez siec, ale jak juz znajde prace, to od razu sie za to zabiore, dlatego zbieram informacje. Odpowiedz Link
patagarza O taki stanik kupiłam 09.04.09, 01:23 www.marksandspencer.com/gp/product/B001P9A85M/ref=pd/279-4636194-9586536?ie=UTF8&mnSBrand=core Odpowiedz Link
zawsze_zielona Re: Szeroko rozstawione piersi 16.04.09, 00:42 Ja bym zweryfikowała po pierwsze, czy aby na pewno Twoje piersi są szeroko rozstawione. Niemal każda z nas z tym forum tak o sobie myślała, a potem okazywało się, że to niewiele ma wspólnego z rzeczywistością. Jeśli do tej pory nosiłaś np 75B zamiast 65C, to nic dziwnego, że masz wrażenie szeroko rozstawionych piersi. Proponuję poprzymierzać kilka dobrych staników i dopiero potem wyciagać wnioski na temat swoich piersi:) Skąd jesteś? Może niedaleko Ciebie jest sklep stacjonarny? Odpowiedz Link
kiokodyl Re: Szeroko rozstawione piersi 09.04.09, 06:26 ja mam odnienny problem, w najfajniejszych stanikach za szeroko rozstawione miseczki.W wielu modelach la senzy fiszbiny są bardzo blisko. Ostatnio miałam w rękach Pour Moi? St Tropez taki jak tu: kataloglmb.blox.pl/2009/01/Pour-Moi-St-Tropez-padded-balconette.html miseczki są oddalone od siebie znacznie, dlatego musiałam go oddać Teraz mam la senzę lullaby lace w której miski musze sobie przybliżyć. kataloglmb.blox.pl/2008/12/Panache-Romany.html a może ten panache? Odpowiedz Link
patagarza Re: Szeroko rozstawione piersi 09.04.09, 09:51 na ten Pour Moi, juz lukałam, ale tego drugiego neiw idizalam nigdy, wielkie dzieki. I powiedz, ten Pour Moi to rzeczywiscie taki straszny pancernik, czy ma tylko cienka gąbeczke, jakie byly twoje wrażenia? Odpowiedz Link
caroline.1 Pou Moi koniecznie ;) 09.04.09, 10:55 Provence na przykład, który ma szeroki mostek: kataloglmb.blox.pl/2009/01/Pour-Moi-Provence.html Mam wrażenie, co do wszystkich staników Pour Moi padded, że ta gąbka do najcieńszych nie należy. Odpowiedz Link
patagarza Re: Pou Moi koniecznie ;) 09.04.09, 10:57 dziekuje bardzo za polecenie modelu, robie sobie liste :) Odpowiedz Link
ma_lgosia Re: Pou Moi koniecznie ;) 09.04.09, 11:31 Potwierdzam, że Pour Moi? ma szeroki mostek i to w różnych modelach. Ja miałam Destiny balconette i fullcup (w zależności od rozmiaru) i oba mają szeroki mostek. To ten model: kataloglmb.blox.pl/2009/01/Pour-Moi-Destiny-full-cup.html Przymierzałam też Provence (fullcup) i St. Tropez i one też mają szerokie mostki. Co do zabudowania, to zależy od rozmiaru. Destiny fullcup - jest dla mnie koszmarnie zabudowane, za to Destiny balconette - jak to balkonetka, w sam raz do celów ortopedycznych;-) Przy większych miseczkach sposobem może być niezbyt duże zaniżanie obwodu - tak żeby model to był jeszcze balconette, a nie fullcup. Z własnych doświadczeń mogę tylko powiedzieć, że trzeba obserwować, jak zmienia się kształt piersi i obwód w czasie jak nosi się dobrze dobrany stanik, bo tak, jak kiedyś też musiałam szukać staników z szerokimi mostkami, tak teraz mam problem z za szerokim mostkiem w stanikach:-) Odpowiedz Link
kiokodyl pour moi 09.04.09, 13:18 Tak to swoistego rodzaju zbroja ale nic nie przebije chińskich push- upów Fajny do dekoltu, myślę, że moje piersi wyglądały w nim jak o rozmiar większe. Tyle, że fiszbiny za szerokie już nie pamiętam 14 lub 15cm no i ten mostek szeroki chyba ze 2,5 3cm. Tak więc niekompatybilny ze mną zupełnie. Miał być na specjalne okazje ale sprzedany jest już. Odpowiedz Link
quleczka Re: Szeroko rozstawione piersi 16.04.09, 10:58 nie wiem czy akurat romany ma bardziej szeroko rozstawione miseczki niz inne....wyglada na to, ze mostek ma raczej minimalny a tak swoja droga to jestes 100% pewna, ze masz szeroko rozstawione piersi? mnie tez sie kiedys tak wydawalo :) dopoki w nowych stanikach sie nie okazalo, ze po prawidlowym wygarnieciu i ulozeniu piersi w miseczkach nawet te z waskim mostkiem odciskaja mi sie czasem po wewnetrznej stronie piersi czyli mostek jest za szeroki :) Odpowiedz Link
kuraiko Re: Szeroko rozstawione piersi 16.04.09, 23:40 hm dla mnie to nadal jest zagadka - niektóre staniki mają dla mnie za szeroki mostek (w jednym, który mam musiałam zwęzić, zastanawiam się nad zwężeniem kolejnego), tymczasem jak zdejmę stanik to piersi nadal są szeroko rozstawione, nie ma siły... (nie tak jak rok temu, ale jednak) dziwne ale też kiedyś myślałam, że potrzebuję staników specjalnie do szeroko rozstawionego biustu, okazało się jednak że nie Odpowiedz Link
nieco8 Re: Szeroko rozstawione piersi 09.04.09, 10:57 W tych wątkach znajdziesz podpowiedzi, których staników NIE kupować z twoim problemem, bo mają wąski mostek: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50580&w=82795217&v=2&s=0 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=32203&w=74455372&a=74455372&v=2&wv.x=0 Z mojego doświadczenia, to szeroko rozstawione na mostku fiszbiny ma Antoinette z Masquerade i Freya Rio Odpowiedz Link