Gość: Komarow
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
15.09.10, 09:12
Wołoską dokończcie wreszcie, a nie bawicie się w kolejne odcinki dróg donikąd!
To wstyd, że taki krótki odcinek Wołoskiej od Wiktorskiej do Konstruktorskiej wraz z rondem przy Racławickiej-Odyńca tyle lat czeka i nic. W tej chwili 3 pasy wpadają w 1 pas i tak jest w 3 kierunkach (biorąć pod uwagę zwężenie Racławickiej)