edvardo
14.06.04, 17:50
Wszyscy biadolą w tym roku na frekwencję w wyborach do Parlamentu
Europejskiego a po raz pierwszy odkąd mieszkam na osiedlu w Płudach nie było
na terenie osiedla wywieszonego żadnego ogłoszenia(obwieszczenia) dotyczącego
granic obwodów siedzib obwodowych komisji wyborczych. Z moich rozmów z
przygodnie spotkanymi wyborcami wynika, że na ich osiedlach sytuacja jest
taka sama. Jedna ze spotkanych osób żeby trafić do właściwej odwiedziła dwie
obwodowe komisje wyborcze. Przy takiej organizacji trzeba się cieszyć, że w
ogóle ktoś poszedł zagłosować.