Dodaj do ulubionych

Sylwestrowa masa krytyczna

31.12.04, 13:29
Hmm.... ciekaw jestem jak masa rowerzystów zmieści się w malutkim barze
Rybitwa :)

---
Śladami kota Filemona tup... tup... tup...
Obserwuj wątek
    • sebpl Re: Sylwestrowa masa krytyczna 31.12.04, 13:29
      I od razu hop... na Forum.

      ---
      Śladami kota Filemona tup... tup... tup...
    • Gość: Automobilista Re: Sylwestrowa masa krytyczna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.12.04, 15:00
      Dzisiaj przed Arkadią widziałem masę krytyczną pieszych. Pewnie w "kierfurze"
      trwa obecnie masa krytyczna przy kasach :)
    • pan_pndzelek Re: Sylwestrowa masa krytyczna 31.12.04, 15:40
      CYTAT: "Wieczorem planowany jest wyścig z metą w barze Rybitwa nad tunelem
      Wisłostrady (przy różowych jeleniach), gdzie rowerzyści będą się bawić do rana."

      Czy to znaczy, że rano będzie na mieście masa krytyczna nawalonych jak stodoły
      cyklistów?
      • niech Re: Sylwestrowa masa krytyczna 31.12.04, 16:08
        Alez oni wiedza jak sie znakomicie bawic bez alkoholu. Maja przeciez pompki...
        • Gość: rowert Re: Sylwestrowa masa krytyczna IP: *.chello.pl 31.12.04, 16:12
          niech napisała:

          > Alez oni wiedza jak sie znakomicie bawic bez alkoholu. Maja przeciez pompki...

          pompke to se w dupe wsadź
          • Gość: jaa_ga Re: Sylwestrowa masa krytyczna IP: *.acn.waw.pl 31.12.04, 16:15
            Jak oddasz pompkę Niechowi,
            to co ci do dmuchania zostanie?
            • Gość: rowert [...] IP: *.chello.pl 31.12.04, 16:16
              Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
            • niech Re: Sylwestrowa masa krytyczna 31.12.04, 16:16
              Detka?
              • Gość: jaa_ga Re: Sylwestrowa masa krytyczna IP: *.acn.waw.pl 31.12.04, 16:19
                Niepaniatny. IQ 48
      • glory Re: Sylwestrowa masa krytyczna 31.12.04, 16:20
        Cyklista tez czlowiek. Musi sie napic. Ale ostrzegam. "Dzwon" po pijaku na
        jednosladzie moze byc bolesny. Sam kiedys mialem bliskie spotkanie z latarnia
        jak wracalem z imienin od kumpla. Uf bolalo!.
        Zycze dobrej zabawy!. I bezpiecznych powrotow do domu.



        • pan_pndzelek Re: Sylwestrowa masa krytyczna 31.12.04, 16:24
          Ja onegdaj nawalony jak stodoła spadłem na rowerze do wąwozu... to na
          Suwalszczyźnie było... żeby nie twardy łeb to już bym dzisiaj nie pisał na
          forum...
          • glory Re: Sylwestrowa masa krytyczna 31.12.04, 16:40
            He,he .Ale na Suwalszczyznie to raczej jest miekkie ladowanie.
            Aby tylko nie sturlac sie do jeziora.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka