sebpl 31.12.04, 13:29 Hmm.... ciekaw jestem jak masa rowerzystów zmieści się w malutkim barze Rybitwa :) --- Śladami kota Filemona tup... tup... tup... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
sebpl Re: Sylwestrowa masa krytyczna 31.12.04, 13:29 I od razu hop... na Forum. --- Śladami kota Filemona tup... tup... tup... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Automobilista Re: Sylwestrowa masa krytyczna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.12.04, 15:00 Dzisiaj przed Arkadią widziałem masę krytyczną pieszych. Pewnie w "kierfurze" trwa obecnie masa krytyczna przy kasach :) Odpowiedz Link Zgłoś
pan_pndzelek Re: Sylwestrowa masa krytyczna 31.12.04, 15:40 CYTAT: "Wieczorem planowany jest wyścig z metą w barze Rybitwa nad tunelem Wisłostrady (przy różowych jeleniach), gdzie rowerzyści będą się bawić do rana." Czy to znaczy, że rano będzie na mieście masa krytyczna nawalonych jak stodoły cyklistów? Odpowiedz Link Zgłoś
niech Re: Sylwestrowa masa krytyczna 31.12.04, 16:08 Alez oni wiedza jak sie znakomicie bawic bez alkoholu. Maja przeciez pompki... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rowert Re: Sylwestrowa masa krytyczna IP: *.chello.pl 31.12.04, 16:12 niech napisała: > Alez oni wiedza jak sie znakomicie bawic bez alkoholu. Maja przeciez pompki... pompke to se w dupe wsadź Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jaa_ga Re: Sylwestrowa masa krytyczna IP: *.acn.waw.pl 31.12.04, 16:15 Jak oddasz pompkę Niechowi, to co ci do dmuchania zostanie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rowert [...] IP: *.chello.pl 31.12.04, 16:16 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jaa_ga Re: Sylwestrowa masa krytyczna IP: *.acn.waw.pl 31.12.04, 16:19 Niepaniatny. IQ 48 Odpowiedz Link Zgłoś
glory Re: Sylwestrowa masa krytyczna 31.12.04, 16:20 Cyklista tez czlowiek. Musi sie napic. Ale ostrzegam. "Dzwon" po pijaku na jednosladzie moze byc bolesny. Sam kiedys mialem bliskie spotkanie z latarnia jak wracalem z imienin od kumpla. Uf bolalo!. Zycze dobrej zabawy!. I bezpiecznych powrotow do domu. Odpowiedz Link Zgłoś
pan_pndzelek Re: Sylwestrowa masa krytyczna 31.12.04, 16:24 Ja onegdaj nawalony jak stodoła spadłem na rowerze do wąwozu... to na Suwalszczyźnie było... żeby nie twardy łeb to już bym dzisiaj nie pisał na forum... Odpowiedz Link Zgłoś
glory Re: Sylwestrowa masa krytyczna 31.12.04, 16:40 He,he .Ale na Suwalszczyznie to raczej jest miekkie ladowanie. Aby tylko nie sturlac sie do jeziora. Odpowiedz Link Zgłoś