yavorius
09.06.05, 10:57
Na forum Łódź jest podforum: "Łódź i polityka - czyli kto nami rządzi".
Zechciejcie, proszę, rozważyć założenie podobnego podfora, na którym wszyscy
sfrustrowani Kaczyńskim internauci będą mogli śmiecić do woli. Nie każdy ma
ochotę otwierać to forum i widzieć 90% wątków o Kaczyńskim. Sprawę parady
równości proponuję również tam przenieść.