Dodaj do ulubionych

NA JAKĄ PARTIE ZAGŁOSUJEMY!!! wejdz i wpisz się

06.09.05, 15:39
Przeprowadzamy sondaż forum gazeta.pl dla miasta Warszawy. Prosze o krótki
wpis np:PO,PiS itd. Głosujemy do 100 wpisów
Obserwuj wątek
    • warzaw_bike_killerz Z90210 06.09.05, 15:42

      • Gość: anna PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.09.05, 19:12
        j.w,
    • u-boot_88 Re: NA JAKĄ PARTIE ZAGŁOSUJEMY!!! wejdz i wpisz s 06.09.05, 15:56
      Ja tylko na PZPR, ewentualnie PPR.
      • rosebud68 Re: NA JAKĄ PARTIE ZAGŁOSUJEMY!!! wejdz i wpisz s 11.09.05, 19:39
        teraz to sie chyba demokraci nazywa czy jakos tak
    • k.asia Re: NA JAKĄ PARTIE ZAGŁOSUJEMY!!! wejdz i wpisz s 06.09.05, 19:41
      Partia Demokratyczna - demokraci.pl
    • Gość: Sasiad Re: NA JAKĄ PARTIE ZAGŁOSUJEMY!!! wejdz i wpisz s IP: *.aster.pl 07.09.05, 00:05
      PO
    • Gość: d Re: NA JAKĄ PARTIE ZAGŁOSUJEMY!!! wejdz i wpisz s IP: *.chello.pl 07.09.05, 00:11
      SLD
      • Gość: stefan Re: NA JAKĄ PARTIE ZAGŁOSUJEMY!!! wejdz i wpisz s IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.09.05, 00:20
        SP
    • wisi.mi.to Re: NA JAKĄ PARTIE ZAGŁOSUJEMY!!! wejdz i wpisz s 07.09.05, 06:05
      PPPP
      • norbert76 Re: NA JAKĄ PARTIE ZAGŁOSUJEMY!!! wejdz i wpisz s 07.09.05, 10:09
        PO - najmniejsze zło - bo Piskorski wyautowany (szkoda, że nie poza kontynent)
        • Gość: zzz Re: NA JAKĄ PARTIE ZAGŁOSUJEMY!!! wejdz i wpisz s IP: 217.153.24.* 07.09.05, 10:13
          pd
          • Gość: el_matador Re: NA JAKĄ PARTIE ZAGŁOSUJEMY!!! wejdz i wpisz s IP: *.aster.pl / *.aster.pl 07.09.05, 21:33
            zawsze byłem wierny marksizmowi-leninizmowi, mimo wypaczeń i odchyleń
            prawicowych i sekciarstwa- głosuję na SLD!prawica to powolne zdychanie Trupa
            Polski w dlugotrwałym kapitalistycznym kryzysie gospodarczym z nędzą i
            milionami bezrobotnych.chcieliscie tej nędzy,braku kolonii letnich dla dzieci
            robotniczych i 30% dzieci głodujących i niedożywionych jak w Trzecim Świeice -
            masovej emigracji najzdolniejszych Polaków za chlebem za granicę - to dzięki
            Waszej zbrodniczej Solidarności - to właśnie polskie bydlaki macie!
            • camille_pisdziarro Tylko LPR i PO !!! 11.09.05, 10:13
              Tylko te PARTIE są UBOGACONE !!!!
              • jaa_ga Re: "Ubogacone" ?... 11.09.05, 11:28
                Czy możesz mi przybliżyć to pojęcie?
                • Gość: Hm Re: "Ubogacone" ?... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.09.05, 11:37
                  Raczej wzbogacone !
                  • jaa_ga Re: "Ubogacone" ?... 11.09.05, 12:09
                    Nie, nie:)) "Ubogacone" :)
                    Nasz forumowy konkwistador używa tego pojęcia nagminnie i konsekwentnie:)
                    • Gość: stefan Re: "Ubogacone" ?... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.09.05, 12:18
                      Gdyby on wiedział co pisze to by nie pisał. Lepiej niech uważa bo mu się ręka w
                      lokalu wyborczym omsknie i zamiast na SLD zagłosuje na LPR.
    • Gość: A SLD IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.09.05, 10:59
      SLD
    • Gość: cuteass demokraci.pl IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.09.05, 13:03
    • alex.4 Re: NA JAKĄ PARTIE ZAGŁOSUJEMY!!! wejdz i wpisz s 11.09.05, 15:27
      PD
    • madine1 Demokraci 11.09.05, 17:49
      Polecam forum dyskusyjne (nie tylko dla członków partii):
      Dział warszawski:
      forum.demokraci.pl/board.php?id=8
    • vtec_z Partia Demokratyczna - demokraci.pl n/t 11.09.05, 18:59

    • rosebud68 Re: NA JAKĄ PARTIE ZAGŁOSUJEMY!!! wejdz i wpisz s 11.09.05, 19:40
      ACMTWO
      • camille_pisdziarro LPR i PO !!!! 11.09.05, 20:02
        Tylko te PARTIE są UBOGACONE !!!!

        Donald Prezydent na Prezydenta, a barcia Kczyńskie na premeiera i marszałka !!!
        • Gość: stefanowski Re: LPR i PO !!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.09.05, 11:02
          camille_pisdziarro napisał:

          > Tylko te PARTIE są UBOGACONE !!!!
          >
          > Donald Prezydent na Prezydenta, a barcia Kczyńskie na premeiera i
          marszałka !!!

          Śwente słowa, śwente !
    • Gość: cynamon PO IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.09.05, 14:26
      • Gość: Dureń Tylko PO i Donald Prezydentek ! IP: *.chello.pl 13.09.05, 11:02
        • Gość: Gość11 Re: Tylko PO i Donald Prezydentek ! IP: 148.81.190.* 13.09.05, 12:14
          PO, Tusk
    • wiksadyba1 Re: NA JAKĄ PARTIE ZAGŁOSUJEMY!!! wejdz i wpisz s 13.09.05, 12:32
      Bez szczególnego entuzjazmu PO i Tusk...
      • Gość: Jełop do kwadratu Re: NA JAKĄ PARTIE ZAGŁOSUJEMY!!! wejdz i wpisz s IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.09.05, 13:15
        Mandaryna-Tusk i PO !!!
    • Gość: mona Tylko PiS IP: *.inter / *.inter-c.pl 13.09.05, 21:37
      Tylko PiS
      • stan.borys Re: Tylko PiSda 14.09.05, 09:34
        Pisdy są tylko dla dorosłych erotomanów. Nic żyje PiSda !!!
    • h108 Zieloni2004 14.09.05, 09:37
      Za odwage, konkretna pomoc, konsekwencje.

      A w prezydenckich ktoras z pan. Walcza o moja dusze.
      • niezlomny.prawicowiec Re: Zieloni2004 14.09.05, 15:29
        Tylko ku.. PiS albo LPR !!!!!!!
        Precz z komuną !!!!!!
        • kunce demokraci.pl nt. 14.09.05, 15:30
          • omar1 Re: Zadnych komuchów ! 14.09.05, 15:31
            PIS lub PO.
            • Gość: kasiek PO IP: *.atman.pl / *.atman.pl 14.09.05, 15:33
              PO
              • niezlomny.prawicowiec Re: PO 14.09.05, 15:40
                Gość portalu: kasiek napisał(a):

                > PO
                Walczymy z Okrągłym Stołem od samego początku, jako z umową, która petryfikuje
                władzę PRL-owskiej nomenklatury. PO - PiS traktujemy jako kontynuację tamtych
                uzgodnień. Rozmowa z prof. Maciejem Giertychem, kandydatem LPR na prezydenta
                RP. Dział "Nasza rozmowa".

                • Gość: stefan NSDAP IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.09.05, 15:45
                  • blackout.9491 Re: NSDAP +KPZR + BAAS 14.09.05, 16:17
                  • Gość: omar1 Re: NSDAP IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 14.09.05, 16:17
                    Stefanie,rozumiem twoj typ to NSDAP,a konkretnie co Cie w tej partii ujęło?
                    Program,metody pozyskiwania członków czy calokształt?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka