specjalista83 06.09.05, 15:39 Przeprowadzamy sondaż forum gazeta.pl dla miasta Warszawy. Prosze o krótki wpis np:PO,PiS itd. Głosujemy do 100 wpisów Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: anna PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.09.05, 19:12 j.w, Odpowiedz Link Zgłoś
u-boot_88 Re: NA JAKĄ PARTIE ZAGŁOSUJEMY!!! wejdz i wpisz s 06.09.05, 15:56 Ja tylko na PZPR, ewentualnie PPR. Odpowiedz Link Zgłoś
rosebud68 Re: NA JAKĄ PARTIE ZAGŁOSUJEMY!!! wejdz i wpisz s 11.09.05, 19:39 teraz to sie chyba demokraci nazywa czy jakos tak Odpowiedz Link Zgłoś
k.asia Re: NA JAKĄ PARTIE ZAGŁOSUJEMY!!! wejdz i wpisz s 06.09.05, 19:41 Partia Demokratyczna - demokraci.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sasiad Re: NA JAKĄ PARTIE ZAGŁOSUJEMY!!! wejdz i wpisz s IP: *.aster.pl 07.09.05, 00:05 PO Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: d Re: NA JAKĄ PARTIE ZAGŁOSUJEMY!!! wejdz i wpisz s IP: *.chello.pl 07.09.05, 00:11 SLD Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: stefan Re: NA JAKĄ PARTIE ZAGŁOSUJEMY!!! wejdz i wpisz s IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.09.05, 00:20 SP Odpowiedz Link Zgłoś
wisi.mi.to Re: NA JAKĄ PARTIE ZAGŁOSUJEMY!!! wejdz i wpisz s 07.09.05, 06:05 PPPP Odpowiedz Link Zgłoś
norbert76 Re: NA JAKĄ PARTIE ZAGŁOSUJEMY!!! wejdz i wpisz s 07.09.05, 10:09 PO - najmniejsze zło - bo Piskorski wyautowany (szkoda, że nie poza kontynent) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zzz Re: NA JAKĄ PARTIE ZAGŁOSUJEMY!!! wejdz i wpisz s IP: 217.153.24.* 07.09.05, 10:13 pd Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: el_matador Re: NA JAKĄ PARTIE ZAGŁOSUJEMY!!! wejdz i wpisz s IP: *.aster.pl / *.aster.pl 07.09.05, 21:33 zawsze byłem wierny marksizmowi-leninizmowi, mimo wypaczeń i odchyleń prawicowych i sekciarstwa- głosuję na SLD!prawica to powolne zdychanie Trupa Polski w dlugotrwałym kapitalistycznym kryzysie gospodarczym z nędzą i milionami bezrobotnych.chcieliscie tej nędzy,braku kolonii letnich dla dzieci robotniczych i 30% dzieci głodujących i niedożywionych jak w Trzecim Świeice - masovej emigracji najzdolniejszych Polaków za chlebem za granicę - to dzięki Waszej zbrodniczej Solidarności - to właśnie polskie bydlaki macie! Odpowiedz Link Zgłoś
camille_pisdziarro Tylko LPR i PO !!! 11.09.05, 10:13 Tylko te PARTIE są UBOGACONE !!!! Odpowiedz Link Zgłoś
jaa_ga Re: "Ubogacone" ?... 11.09.05, 11:28 Czy możesz mi przybliżyć to pojęcie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hm Re: "Ubogacone" ?... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.09.05, 11:37 Raczej wzbogacone ! Odpowiedz Link Zgłoś
jaa_ga Re: "Ubogacone" ?... 11.09.05, 12:09 Nie, nie:)) "Ubogacone" :) Nasz forumowy konkwistador używa tego pojęcia nagminnie i konsekwentnie:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: stefan Re: "Ubogacone" ?... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.09.05, 12:18 Gdyby on wiedział co pisze to by nie pisał. Lepiej niech uważa bo mu się ręka w lokalu wyborczym omsknie i zamiast na SLD zagłosuje na LPR. Odpowiedz Link Zgłoś
madine1 Demokraci 11.09.05, 17:49 Polecam forum dyskusyjne (nie tylko dla członków partii): Dział warszawski: forum.demokraci.pl/board.php?id=8 Odpowiedz Link Zgłoś
rosebud68 Re: NA JAKĄ PARTIE ZAGŁOSUJEMY!!! wejdz i wpisz s 11.09.05, 19:40 ACMTWO Odpowiedz Link Zgłoś
camille_pisdziarro LPR i PO !!!! 11.09.05, 20:02 Tylko te PARTIE są UBOGACONE !!!! Donald Prezydent na Prezydenta, a barcia Kczyńskie na premeiera i marszałka !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: stefanowski Re: LPR i PO !!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.09.05, 11:02 camille_pisdziarro napisał: > Tylko te PARTIE są UBOGACONE !!!! > > Donald Prezydent na Prezydenta, a barcia Kczyńskie na premeiera i marszałka !!! Śwente słowa, śwente ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gość11 Re: Tylko PO i Donald Prezydentek ! IP: 148.81.190.* 13.09.05, 12:14 PO, Tusk Odpowiedz Link Zgłoś
wiksadyba1 Re: NA JAKĄ PARTIE ZAGŁOSUJEMY!!! wejdz i wpisz s 13.09.05, 12:32 Bez szczególnego entuzjazmu PO i Tusk... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jełop do kwadratu Re: NA JAKĄ PARTIE ZAGŁOSUJEMY!!! wejdz i wpisz s IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.09.05, 13:15 Mandaryna-Tusk i PO !!! Odpowiedz Link Zgłoś
stan.borys Re: Tylko PiSda 14.09.05, 09:34 Pisdy są tylko dla dorosłych erotomanów. Nic żyje PiSda !!! Odpowiedz Link Zgłoś
h108 Zieloni2004 14.09.05, 09:37 Za odwage, konkretna pomoc, konsekwencje. A w prezydenckich ktoras z pan. Walcza o moja dusze. Odpowiedz Link Zgłoś
niezlomny.prawicowiec Re: Zieloni2004 14.09.05, 15:29 Tylko ku.. PiS albo LPR !!!!!!! Precz z komuną !!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
niezlomny.prawicowiec Re: PO 14.09.05, 15:40 Gość portalu: kasiek napisał(a): > PO Walczymy z Okrągłym Stołem od samego początku, jako z umową, która petryfikuje władzę PRL-owskiej nomenklatury. PO - PiS traktujemy jako kontynuację tamtych uzgodnień. Rozmowa z prof. Maciejem Giertychem, kandydatem LPR na prezydenta RP. Dział "Nasza rozmowa". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: omar1 Re: NSDAP IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 14.09.05, 16:17 Stefanie,rozumiem twoj typ to NSDAP,a konkretnie co Cie w tej partii ujęło? Program,metody pozyskiwania członków czy calokształt? Odpowiedz Link Zgłoś