Dodaj do ulubionych

Warszawa vs Zabrze typerek z +

17.11.05, 22:02
Mała przerwa minęła, może i legioniści nabrali jakiejś lepszej formy? Szkoda
że znowu mało kibiców :(

Legia Warszawa - Górnik Zabrze 3-0
Arka Gdynia - Wisła Kraków 0-1
Górnik Łęczna - Amica Wronki 1-1
GKS Bełchatów - Korona Kielce 1-2
Cracovia Kraków - Wisła Płock 2-2
Odra Wodzisław - Lech Poznań 1-0
Pogoń Szczecin - Polonia Warszawa 2-0
Dyskobolia Grodzisk - Zagłębie Lubin 1-0
Obserwuj wątek
    • Gość: calagan Re: Warszawa vs Zabrze typerek z + IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.11.05, 23:17

      Legia Warszawa - Górnik Zabrze 3-0
      Arka Gdynia - Wisła Kraków 1-3
      Górnik Łęczna - Amica Wronki 1-2
      GKS Bełchatów - Korona Kielce 1-2
      Cracovia Kraków - Wisła Płock 3-1
      Odra Wodzisław - Lech Poznań 1-2
      Pogoń Szczecin - Polonia Warszawa 2-0
      Dyskobolia Grodzisk - Zagłębie Lubin 1-1

      Ich wybor. Moga przeciez isc na stadio. Nikt im nie zabrania.
      • mike_ Re: Warszawa vs Zabrze typerek z + 18.11.05, 15:02
        Gość portalu: calagan napisał(a):
        >
        > Ich wybor. Moga przeciez isc na stadio. Nikt im nie zabrania.

        Właśnie problem w tym że zabrania:) sklw czy coś tam. Anyway...jak napisałem -
        będzie mało kibiców. I uważaj Calagan żebyś "nie prowokował" tych spod Torwaru
        bo będzie że nie dostosowałeś się do apelu SKLW......;/
        A ja mam inne (i o dziwo) lepsze rzeczy do roboty i nie idę ani na ani pod
        stadion i jestem z tego powodu szczęśliwy.
    • atob Re: Warszawa vs Zabrze typerek z + 18.11.05, 07:04
      Legia Warszawa - Górnik Zabrze 2-0
      Arka Gdynia - Wisła Kraków 1-1
      Górnik Łęczna - Amica Wronki 1-1
      GKS Bełchatów - Korona Kielce 0-1
      Cracovia Kraków - Wisła Płock 1-0
      Odra Wodzisław - Lech Poznań 0-0
      Pogoń Szczecin - Polonia Warszawa 2-0
      Dyskobolia Grodzisk - Zagłębie Lubin 1-0

      I co tu robic?
      • pawelek.s Re: Warszawa vs Zabrze typerek z + 18.11.05, 11:17
        Legia Warszawa - Górnik Zabrze 3-1
        Arka Gdynia - Wisła Kraków 0-2
        Górnik Łęczna - Amica Wronki 2-1
        GKS Bełchatów - Korona Kielce 1-2
        Cracovia Kraków - Wisła Płock 3-2
        Odra Wodzisław - Lech Poznań 1-1
        Pogoń Szczecin - Polonia Warszawa 1-1
        Dyskobolia Grodzisk - Zagłębie Lubin 2-0

        Szlag mnie trafia jak czytam wiadomości typu, prztarg na trybune odwołany,
        musimy poczekać z rozpisaniem przetargu na stadion narodowy!!!!!!!!!!!!!!

        A PRM z mówinicy dziawka że będzie stadiony budował!!!!!!!!!!!!

        Ludu te PiSuary to jakas paranoja!!!!!!!!!
        • patryg1 Re: Warszawa vs Zabrze typerek z + 18.11.05, 13:27
          Jak nie zlekcewazą Górnika to bedize dobrze :)

          Legia Warszawa - Górnik Zabrze 3-0
          > Arka Gdynia - Wisła Kraków 0-2
          > Górnik Łęczna - Amica Wronki 1-1
          > GKS Bełchatów - Korona Kielce 2-2
          > Cracovia Kraków - Wisła Płock 1-0
          > Odra Wodzisław - Lech Poznań 1-1
          > Pogoń Szczecin - Polonia Warszawa 2-1
          > Dyskobolia Grodzisk - Zagłębie Lubin 2-0
      • Gość: calagan Re: Warszawa vs Zabrze typerek z + IP: *.zoliborz.org.pl / 213.17.180.* 18.11.05, 12:51


        > I co tu robic?

        Isc na mecz. Ni snieg, ni slota, ni wiatr nas nie powstrzymaja. Pojdziemy na
        mecz i bedziemy dopingowac Legie!! ;-)
    • Gość: kixx Re: Warszawa vs Zabrze typerek z + IP: *.acn.waw.pl 18.11.05, 13:48
      Legia Warszawa - Górnik Zabrze 4-0
      > Arka Gdynia - Wisła Kraków 1-1
      > Górnik Łęczna - Amica Wronki 1-1
      > GKS Bełchatów - Korona Kielce 1-3
      > Cracovia Kraków - Wisła Płock 2-1
      > Odra Wodzisław - Lech Poznań 1-1
      > Pogoń Szczecin - Polonia Warszawa 0-1
      > Dyskobolia Grodzisk - Zagłębie Lubin 2-1
    • Gość: PawełB Re: Warszawa vs Zabrze typerek z + IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.11.05, 18:04
      Legia Warszawa - Górnik Zabrze 3-0
      Arka Gdynia - Wisła Kraków 1-1
      Górnik Łęczna - Amica Wronki 0-1
      GKS Bełchatów - Korona Kielce 1-1
      Cracovia Kraków - Wisła Płock 1-0
      Odra Wodzisław - Lech Poznań 2-2
      Pogoń Szczecin - Polonia Warszawa 2-0
      Dyskobolia Grodzisk - Zagłębie Lubin 1-0

      A ja nie idę, bo jestem chory. I tej wersji będę się trzymał.

      PS Sorry Mike za trzy identyczne wyniki, ale przysięgam - nie podglądałem.
    • Gość: calagan WYNIKI IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.05, 19:44


      Czas na wyniki typera kolejki XIV.

      Mike - 11
      Atob - 9
      Pawelek.s - 7
      Patryg.1 - 4
      Kixx - 4
      PawełB - 8
      Calagan - 10

      Zaskakujaco dobra kolejka. Niemal dla wszystkich.

      A w generalce to:

      1 - Atob - 73
      2 - PawełB - 68
      3 - Mike - 68
      4 - Kixx - 56
      5 - Calagan - 53
      6 - Pawelek.S - 50
      7 - Patryg.1 - 44

      Mike szarzuje na wicelidera.
      • mike_ Re: WYNIKI 21.11.05, 13:15
        Ty to jednak szybki jesteś;) A ja wciąż gonię, już do drugiego miejsca soę
        dobiłem;) Jeszcze 5 pkt i po atobie;)
        • patryg1 Re: WYNIKI 21.11.05, 21:10
          kurcze niby wszytskim dobrze poszła ta kolejka ale to ja musze mieć najgorszy
          wynik :)
        • atob Re: WYNIKI 21.11.05, 21:13
          Po atobie drogi Mike to moze byc dopiero po...o,5 GZ :)
          Jak lew bede walczyl o zaszczytny tytul "miszcza" jesieni ze o "miszczu" sezonu
          nie wspomne;)
        • Gość: PawełB Re: WYNIKI IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.05, 15:39
          Spokojnie z tym drugim miejscem Mike. Jest jeszcze jeden mecz dzisiaj.
          I mam przypuszczenie graniczące z pewnością, że dziś wieczorkiem
          wolałbyś pojawić się samodzielnie na trzeciej pozycji.

          A w ogóle cała zabawa zaczyna mnie wkurzać. Jak bym nie zatypował,
          czy dobrze czy źle, i tak Atob ma o 1 pkt. więcej. Masz gdzieś,
          Kolego Liderze, słabe punkty?
          • mike_ Re: WYNIKI 22.11.05, 16:24
            pożyjemy...zobaczymy...:)
            a słabe pkt atoba..hmmm...lubi wypić (choć ta rzecz jest wspolna dla wielu tutaj
            obecnych osób zapewne) więc proponuje podarować mu co nieco przed typowaniem i
            albo zapomni;) albo zatypuje jakieś dziwne rzeczy...
            • Gość: PawełB Re: WYNIKI IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.05, 18:05
              Hmmm, skłonność do napojów wyskokowych może być akurat jego mocną
              stroną - poł litra żołądkowej to niezły wynik.
              Pewnie chętnie bym mu co-nieco podarował przed typowaniem, sam On
              zresztą przebąkuje tu co jakiś czas o spotkaniu ale mam wrażenie,
              że propozycja ta dotyczy was już znających się wczesniej, więc
              będę musiał poszukać innych sposobów na zdetronizowanie lidera.
              • mike_ Re: WYNIKI 22.11.05, 22:44
                Jeśli chodzi i tą propozycję to ona raczej była do wszystkich (nie tylko do
                znających się wcześniej). To jedno.
                a drugie to errata: jeszcze 4 punkty i po atobie;)))))

      • Gość: calagan WYNIKI - ANEKS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.05, 21:27

        Nie chce robic oddzielnego tematu, wiec tutaj dodam aneksem. Trafil tylko Mike
        i ma 1 pkt. Reszta nic nie ma.


        A w generalce to:

        1 - Atob - 73
        2 - Mike - 69
        3 - PawełB - 68
        4 - Kixx - 56
        5 - Calagan - 53
        6 - Pawelek.S - 50
        7 - Patryg.1 - 44
        • mike_ Re: WYNIKI - ANEKS 22.11.05, 22:46
          Tak jak pisałem: nie zmieniłem pooprzedniego typu (bo teraz bym inaczej
          postawił) bo bałem się że jak zmienię to akurat padnie ten co go zmieniłem. Padł
          prawie ten, i hop...zaraz będę liderem:))
          • atob Re: WYNIKI - ANEKS 23.11.05, 08:54
            mike_ napisał:

            > ...zaraz będę liderem:))

            A to to jeszcze zobaczymy:)
            Dzis mecz z Hetmanem na Lazienkowskiej ... i nawet nie ma go gdzie obejrzec w
            tv:( bo na stadion nadal jakos nie mam ochoty z wiadomych wzgledow isc .Szkoda
            ze sie nie dogadali.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka