mike_
17.11.05, 22:02
Mała przerwa minęła, może i legioniści nabrali jakiejś lepszej formy? Szkoda
że znowu mało kibiców :(
Legia Warszawa - Górnik Zabrze 3-0
Arka Gdynia - Wisła Kraków 0-1
Górnik Łęczna - Amica Wronki 1-1
GKS Bełchatów - Korona Kielce 1-2
Cracovia Kraków - Wisła Płock 2-2
Odra Wodzisław - Lech Poznań 1-0
Pogoń Szczecin - Polonia Warszawa 2-0
Dyskobolia Grodzisk - Zagłębie Lubin 1-0