Dodaj do ulubionych

Wybory samorzadowe'14 Wawer

22.10.14, 18:39
czarny-azorro 17.10.14, 21:33 Odpowiedz
tutaj
wybory2014.pkw.gov.pl/pl/gminy/view/146514

Re: Kto wie, gdzie są listy kandydatów na radnych
w_v_w 18.10.14, 19:17 Odpowiedz
Smutna lista sad
Stare kotlety, ich zony i dzieci, inne pociotki.

Wawerka
Obserwuj wątek
    • w_v_w Re: Wybory samorzadowe'14 Wawer 22.10.14, 18:52
      Tabela aktywności Radnych kadencji 2010-2014
      czarny-azorro 19.10.14, 13:32 Odpowiedz
      W uzupełnieniu wiwisekcji:

www.sadul.waw.pl/?p=3927
      I mała uwaga:
      "Młody gniewny" brzmi raczej pozytywnie i zawsze kojarzy mi się z aktywnością .
      W pokazanej tabelce Pan Paweł Kaszuba złożył w ciągu 4 lat kadencji 11 interpelacji - wszystkie w pierwszym roku bycia Radnym. Ostatnie 3 lata - zero aktwności.
      Chyba nie zasłużył na takie określenie - nie można być "młodym gniewnym" i "maszynką do głosowania" jednocześnie..

Re: Tabela aktywności Radnych kadencji 2010-2014
      w_v_w 19.10.14, 15:47 Odpowiedz

No coz, widocznie "gniewu" starczylo mu na rok wink

Zakladajac watek, mialam nadzieje, ze forumowicze podziela sie wiedza na temat kandydatow.

Pozdrawiam
      Wawerka

czarny-azorro napisała:

> W uzupełnieniu wiwisekcji:
      >
      > www.sadul.waw.pl/?p=3927
      > I mała uwaga:
      > "Młody gniewny" brzmi raczej pozytywnie i zawsze kojarzy mi się z aktywnością .
      > W pokazanej tabelce Pan Paweł Kaszuba złożył w ciągu 4 lat kadencji 11 interpel
      > acji - wszystkie w pierwszym roku bycia Radnym. Ostatnie 3 lata - zero akt
      > wności.
      > Chyba nie zasłużył na takie określenie - nie można być "młodym gniewnym" i "m
      > aszynką do głosowania" jednocześnie..
      Jest i tatus na liscie...zenada!
      w_v_w 19.10.14, 06:54 Odpowiedz
      Beata Zygaraska, Konrad Zygarski i Piotr Zygarski- tatus, startuje na radnego miasta( kiedys nalezal do Samoobrony a teraz prosze do Warszawskiej Wspolnoty Samorzadowej,

Ciiekawe ilu jeszcze kandydatow jest powiazanych rodzinnie, moze matki, babcie, tesciowe itd...prof. Kulesza przewraca sie w grobie...sad

Nie glosuj na nich! Nie daj sie nabrac!

Mialam ochote zaglosowacc na Piotra Guziala-kandydata na Prezia Warszawy lidera WWS, ale zapowiedz rodzinnych interesow chocby na listach skutecznie odstraszyla.

Wawerka
      • w_v_w Re: Wybory samorzadowe'14 Wawer 22.10.14, 18:55
        Re: Jest i tatus na liscie...zenada!
        krzysiek_s_zastow 19.10.14, 12:52 Odpowiedz
        Podpowiem , że jest jeszcze bardziej rodzinnie smile
        Ja też startuje ...

Re: Jest i tatus na liscie...zenada!
        w_v_w 19.10.14, 15:44 Odpowiedz
        krzysiek_s_zastow napisał(a):

> Podpowiem , że jest jeszcze bardziej rodzinnie smile
        > Ja też startuje ...

razem z familia? Pochwal sie, Mieszkancy powinni wiedziec.

Wawerka
    • w_v_w Re: Wybory samorzadowe'14 Wawer 23.10.14, 17:29
      ...czytanie moich wpisow nie jest obowiazkowe, wiec prosze nie spamowac w moim watku :)

Znam samorzad wawerski bardzo dobrze a niektorych kandydatow na samorzadowcow szczegolnie , wiem jakimi sa przebierancami. Przypisywanie mnie do pisiorow, wrecz debilizm,
      ale coz moze wiedziec jakis sklepowy pieniacz, podobno z Anina.

Wawerka
        • w_v_w Re: Wybory samorzadowe'14 Wawer 23.10.14, 17:45
          Nie mam ochoty z toba pisac, ale dla rownowagi przeczytaj sobie co prawda archiwalny, ale niestety moze sie powtorzyc, gdy wybory wygraja platfonsy

platonsy u wladzy w Wawrze
          Pisalam, kto jest moim faworytem, ale ty w swojej zapieklosci i obsesyjnej nienawisci pisiorow nie raczyles zauwazyc.

Wawerka
    • w_v_w Maciej Zabrzyjewski... 30.10.14, 08:59
      ...kto ma zwierzaki wie, ze to swietny wet. moze trzeba dac mu szanse zostania Radnym wawerskim?

co prawda Wawerska Inicjatywa Samorzadowa, to nie moja bajka, ale kandydat jak najbardziej
      12 miejsce okreg 2 Maciej Zabrzyjewski

Wawerka
    • andch001 Dzień Niepodległość - Wybory Samorzadowe - Wawer 10.11.14, 22:46
      Szanowny Mieszkańcu Radości, Wawra !

Jutro najważniejsze święto - Dzień Niepodległości Polski, czy wywiesiłeś Polską Flagę?
      Niestety tak mało ich widać na domach w naszej dzielnicy! Stąd moje przypomnienie!

W niedzielę, 16.11.2014, już za 4 dni - jedne z najważniejszych wyborów, tak najważniejszych, mających wpływ na to jak żyjemy "w naszych małych ojczyznach" - w Radości, w Wawrze, w Warszawie, na Mazowszu.

Czy masz już swoich kandydatów? A musisz mieć ich tylko CZTERECH, po jednym z czterech kart wyborczych.

Dokonaj przemyślanego wyboru, zapoznaj się z profilem, życiorysem i dokonaniami osoby na którą chcesz oddać swój głos.

Nie daj się zwieść kolorowymi fotkami na kartonikach tekturowych zawieszonymi gdzie się tylko da, plakatami i banerami NIC nie mówiącymi, a tylko zachęcającym do bezmyślnego "Zagłosuj na mnie" !

Szczególnie tyczy się to osób starających się o reelekcję.

Nie daj się też zwieść kolejności miejsc na kartach wyborczych - tzw "namaszczeni" przez szefów komitetów wyborczych na JEDYNKACH nie zawsze są warci Twojego głosu!

Niestety zdecydowana większośc kandydatów NIE CHCE we właściwy, uczciwy sposób zaprezentować się swojemu elektoratowi.

Odnoszę ewidentne wrażenie, że robią to celowo, wiedząc o tym, że BEZMYŚLNY ELEKTORAT i tak ich wybierze kierując się tylko "kolorowym obrazkiem z piekną fotką i żenująco trywialnym hasełkiem".

Na stronie www.radosc.waw.pl oraz na fanpage-u Rady Osiedla Radość próbowałem zebrać informacje na temat wyborów samorządowych jak i kandydatów w naszym okręgu nr. 3. Warto zapoznć się z podanymi tam informacjami, moga Ci pomóc w podjęciu właściwej, przemyślanej decyzji!!!

W ostatnich wyborach samorządowych już ok. 250-300 głosów zadecydowało o wyborze do Rady Dzielnicy Wawer.
      Każdy głos dany na słabego kandydata spowoduje, że jesteśmy źle reprezentowani !!!

Nie dajmy się więc lekceważąco traktować! Raz na CZTERY lata możemy zmienić "BIEG HISTORII" mówiąc górnolotnie!
      Nie dajmy się traktować tak jak kiedyś murzyni w czarnej Afryce obdarowywani kolorowymi koralikami!

Wybierzmy sensownych ludzi!! ale w sposób przemyślany! Poświęćmy przysłowiową GODZINĘ na wybranie TYLKO 4 nazwisk!
      Niech Twój wybór nie będzie teź przysłowiowym Toto-Lotkiem na "chybił trafił". Wtedy pozostawiamy losy naszego kraju czystemu przypadkowi!

Ja już odrobiłem "swoją pracę domową, obywatelską" - wiem kogo wybiorę.
      Nie będzie to NIKT kto oczekuje reelekcji!
      Uważam, że tylko nowi, uczciwi, pozbawieni uwikłań partyjnych i "niezdrowych" relacji wyniesionych z przeszłości są w stanie zadbać o nasze interesy!
      • w_v_w Re: Dzień Niepodległość - Wybory Samorzadowe - Wa 11.11.14, 06:51
        andch001 napisał:

[...]
        > Dokonaj przemyślanego wyboru, zapoznaj się z profilem, życiorysem i dokonaniami
        > osoby na którą chcesz oddać swój głos.

>
        > Nie daj się zwieść kolorowymi fotkami na kartonikach tekturowych zawieszonymi g
        > dzie się tylko da, plakatami i banerami NIC nie mówiącymi, a tylko zachęcającym
        > do bezmyślnego "Zagłosuj na mnie" !
        >
        > Szczególnie tyczy się to osób starających się o reelekcję

Zdecydowanie tak, 4 lata temu p. Gotowiec Mirosław, był bardzo aktywny na Forum, obiecywal ...zostal wybrany, elektorat uwierzyl...a teraz zapewne bezinteresownie staruje Jego syn.
        >
        >Nie daj się też zwieść kolejności miejsc na kartach wyborczych - tzw "namaszcze
        > ni" przez szefów komitetów wyborczych na JEDYNKACH nie zawsze są warci Twojego
        > głosu!

Partie zazwyczaj pobieraja oplate za tzw. "miejsca biorace"

>
        > Niestety zdecydowana większośc kandydatów NIE CHCE we właściwy, uczciwy sposób
        > zaprezentować się swojemu elektoratowi.
        >
        > Odnoszę ewidentne wrażenie, że robią to celowo, wiedząc o tym, że BEZMYŚLNY ELE
        > KTORAT i tak ich wybierze kierując się tylko "kolorowym obrazkiem z piekną fotk
        > ą i żenująco trywialnym hasełkiem".

To prawda, niestety >(
        >
        >[...]
        > Każdy głos dany na słabego kandydata spowoduje, że jesteśmy źle reprezentowani
        > !!!
        > Nie dajmy się więc lekceważąco traktować! Raz na CZTERY lata możemy zmienić "BI
        > EG HISTORII" mówiąc górnolotnie!
        > Nie dajmy się traktować tak jak kiedyś murzyni w czarnej Afryce obdarowywani ko
        > lorowymi koralikami!
        >

[...]
        > Ja już odrobiłem "swoją pracę domową, obywatelską" - wiem kogo wybiorę.
        > Nie będzie to NIKT kto oczekuje reelekcji!
        > Uważam, że tylko nowi, uczciwi, pozbawieni uwikłań partyjnych i "niezdrowych" r
        > elacji wyniesionych z przeszłości są w stanie zadbać o nasze interesy!

>
        Popieram, tez "odrobilam prace domowa"...

Wybor nie byl trudny.

p.s
        Mam nadzieje, ze Radosc wyeliminuje przebierancow i mocno zgrane karty.

Pozdrawiam
        Wawerka
      • czarny-azorro Wybory Samorządowe - zestaw ciekawych informacji 12.11.14, 09:53
        Warta przeczytania i przemyślenia jest strona internetowa Osiedla Radość i jej część na Facebooku. Jedyne chyba takie miejsce, gdzie z wielu punktów widzenia mówi się o wyborach, kandydatach, całej "otoczce" wyborczej. Jest tam dużo informacji z różnych źródeł, które mogą być pomocne w podejmowaniu decyzji o wyborze, jakiego mamy dokonać 16 listopada.

sites.google.com/site/roradosc2/
        www.facebook.com/RadaOsiedlaRadosc
    • w_v_w Jak mam im wierzyc... 14.11.14, 18:06
      Jedyny kandydat z merytorycznym wyksztalceniem/mgr UW wydzial administracji

zapomnial dodac, ze juz byl w zarzadzie Wawra, z ktorego wylecial za pijanstwo i wypadek sluzbowka wtedy pupilek bufetowej...ulotka : Kim jestem? dla mnie osoba niewiarygodna i tyle.

Wszelka pomoc w kontaktach z Urzedem brzmi jakos dwuznacznie :)

Na tej samej liscie jest Adam Rosak, takze ukonczony wydzial administracji, specjalnosc samorzad terytorialny. Ulotka tak jak i plakat, bez zadecia...

Jakos Kocinski przeoczyl wyksztalcenie innych kandydatow ....megaloman. :)

Kolejny kandydat Janusz Barcinski, juz byl radnym, widocznie niczym szczegolnym sie nie wykazal skoro przepadl w wyborach, mam nadzieję, ze teraz rowniez...
      Chce przekupic Mieszkancow...dlugopisem dolaczonym do wizytowki :D zenada!

Monika Konarska "bezpiecenstwo i komfort mieszkancow" nic slogan bez pokrycia, zreszta jak wszystkie PO.

Zbigniew Kaliszyk PSL do Sejmiku "strazak" nie ma to jak w strazy , slonca nie ma w doope parzy taki folklor...

Pizza Falenizza...dzialamy juz rok, ale nie podali nr listy :D

p.s
      Zazdroszcze maly miasteczkom i miejscowosciom, tam kandyduja glownie lokalsi, nie uwiklani w platfonsow, ani pisiorow.

Wawerka
    • andch001 Re: Wybory samorzadowe'14 Wawer 14.11.14, 18:49
      Na kogo głosować??!!! - Pytanie do Rady Osiedla Radość

Wiele osób zapytuje mnie o rekomendacje - na kogo głosować?!

Rada Osiedla Radość nie publikuje swoich rekomendacji.

Jednakże uważny czytelnik naszej witryny www.radosc.waw.pl jaki i FB zdązył się już DAWNO zorientować, że mnie - "Adminowi" bliskie są następujące główne kwestie:

- uczciwość i sumiennośc
      - profesjonalizm i solidność
      - patriotyzm i dbanie o sprawiedliwy rozwój naszej ojczyzny (tej małej - lokalnej/samorządowej, jak i kraju/narodu).

Dlatego też rekomenduję następujące podejście do dokonywanego wyboru:

1. dokładnie oceń dokonania, doświadczenie, wiedzę, kompetencję ale także i uczciwość swojego kandydata. Poświęć trochę czasu na research i przemyśl spokojnie wszystko.

2. Nie głosuj na kandydatów z partii politycznych - chyba że dokładnie znasz kandydata i chcesz rzeczywiście "oddać swój los w jego ręce"

3. NIe głosuj na tych kandydatów, nawet z tzw. list bezpartyjnych, którzy mieli jakiekolwiek "złe epizody w swojej karierze w przeszłości"

4. Jeśi nie znasz NIKOGO (w większości przypadków kandydatom właśnie o to chodziło!!!) Jeśli chcesz coś naprawdę zmienić, zburzyć tzw. "zabetonowany układ" - to rozważ opcję głosowania na kandydatów z list (partyjnych/bezpartyjnych) w przedziale 6-9. Tam na pewno nie znajdziesz liderów, starych "wyjadaczy partyjno-samorządowych" Tam w 99% są nowe twarze.

To na tyle. Obyśmy wybrali tych najlepszych!!

Andrzej Cholewiński

Ps. Po wyborach 16.11.2014 składam też rezygnację z pełnienia funkcji przewodnicząceho Rady Osiedla Radość jak i z mandatu radnego. MIerzi mnie fasadowość i fikcja jaka jest "z ustawy" przydzielona osiedlom i dzielnicom w Warszawie,
      • w_v_w Re: Wybory samorzadowe'14 Wawer 14.11.14, 19:07
        andch001 napisał:

w przedziale 6-9. Tam na pewno nie znajdziesz liderów, starych "wyjadaczy partyjno-samorządowych" Tam w 99% są nowe twarze.

...tak wlasnie zrobie :)

Mialam ochote na jedna "1", ale "6" odrecznie napisala, ze jest moim sasiadem ;)

Pozdrawiam
        Wawerka

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka