Gość: MisiekK IP: *.pwpw.pj / 172.16.63.* 30.12.02, 10:08 Co do osob niedowidzacych... Mam wade wzroku. Ktos kto powiedzial, ze latwiej te numery dojrzec, chyba nie sprawdzal tego wieczorem. Tablica wieczoram jest czarna plama. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj