IP: *.pwpw.pj / 172.16.63.* 30.12.02, 10:08
Co do osob niedowidzacych... Mam wade wzroku. Ktos kto
powiedzial, ze latwiej te numery dojrzec, chyba nie sprawdzal
tego wieczorem. Tablica wieczoram jest czarna plama.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka