woojtekg 14.11.06, 15:40 Pytanie do warszawiaków, na którym rondzie znajduje sie słynna palma: na rondzie ONZ, czy rondzie de Gaulle`a ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kohol Re: Palma 14.11.06, 15:42 Na de Gaulle'a. Ale nie jestem warszawianką, nie wiem więc, czy moja odpowiedź się liczy :) Odpowiedz Link Zgłoś
tom_aszek Re: Palma 14.11.06, 15:45 kohol napisała: > Ale nie jestem warszawianką, nie wiem więc, czy moja odpowiedź się liczy :) Ależ jak najbardziej się liczy! Cieszymy się, że nasza stołeczna roślinność jest tak szeroko znana :)) Odpowiedz Link Zgłoś
kohol Re: Palma 14.11.06, 15:46 tom_aszek napisał: > Cieszymy się, że nasza stołeczna roślinność jest tak szeroko znana :)) Wśród mieszkańców Warszawy - na pewno :D Odpowiedz Link Zgłoś
tom_aszek Re: Palma 14.11.06, 15:44 Na Rondzie De Gaulle'a. Wysiądź na Centralnym i idź Alejami Jerozolimskimi w kierunku Terespola a dojdziesz do palmy bez wątpienia. Ta palma powoli zaczyna stawać się symbolem :) wiadomosci.onet.pl/1371296,2677,kioskart.html Odpowiedz Link Zgłoś
woojtekg Re: Palma 14.11.06, 15:45 dzieki za info, własnie wygrałem zakład tez mi sie tak wydawało, ale kumple z pracy mówili co innego Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: palmiasty Re: Palma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.11.06, 18:54 najsłynniejsza warszawska palma znajduję się przy alei Szucha (roboczo nazywamy ją wiceministrem Orzechowskim) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zyzio Re: Palma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.11.06, 22:04 Państwowa Komisja Zakładów i Gier Hazardowych nie może uznać twej wygranej. Na rondzie stoi replika palmy. Najbliższa palma jest na Krymie. Przykro nam. Wadium przepada. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xyz Re: Palma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.11.06, 22:58 troszke bliżej niż na Krymie w Warszawie są palmy w Ogrodzie Botanicznym w Al. Ujazdowskich. Odpowiedz Link Zgłoś