14.11.06, 15:40
Pytanie do warszawiaków, na którym rondzie znajduje sie słynna palma: na
rondzie ONZ, czy rondzie de Gaulle`a ?
Obserwuj wątek
    • kohol Re: Palma 14.11.06, 15:42
      Na de Gaulle'a.
      Ale nie jestem warszawianką, nie wiem więc, czy moja odpowiedź się liczy :)
      • tom_aszek Re: Palma 14.11.06, 15:45
        kohol napisała:

        > Ale nie jestem warszawianką, nie wiem więc, czy moja odpowiedź się liczy :)

        Ależ jak najbardziej się liczy!
        Cieszymy się, że nasza stołeczna roślinność jest tak szeroko znana :))
        • kohol Re: Palma 14.11.06, 15:46
          tom_aszek napisał:

          > Cieszymy się, że nasza stołeczna roślinność jest tak szeroko znana :))

          Wśród mieszkańców Warszawy - na pewno :D
    • tom_aszek Re: Palma 14.11.06, 15:44
      Na Rondzie De Gaulle'a.
      Wysiądź na Centralnym i idź Alejami Jerozolimskimi w kierunku Terespola a
      dojdziesz do palmy bez wątpienia.
      Ta palma powoli zaczyna stawać się symbolem :)

      wiadomosci.onet.pl/1371296,2677,kioskart.html
      • woojtekg Re: Palma 14.11.06, 15:45
        dzieki za info, własnie wygrałem zakład

        tez mi sie tak wydawało, ale kumple z pracy mówili co innego
        • yoma Re: Palma 14.11.06, 16:15
          Wygrałeś :)

          (-) warszawianka
    • Gość: palmiasty Re: Palma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.11.06, 18:54
      najsłynniejsza warszawska palma znajduję się przy alei Szucha (roboczo nazywamy
      ją wiceministrem Orzechowskim)
    • Gość: Zyzio Re: Palma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.11.06, 22:04
      Państwowa Komisja Zakładów i Gier Hazardowych nie może uznać twej wygranej. Na
      rondzie stoi replika palmy. Najbliższa palma jest na Krymie. Przykro nam.
      Wadium przepada.
      • Gość: xyz Re: Palma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.11.06, 22:58
        troszke bliżej niż na Krymie
        w Warszawie są palmy w Ogrodzie Botanicznym
        w Al. Ujazdowskich.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka