tnk20 21.11.06, 21:46 poszukuje miejsca parkingowego naziemnego a takze podziemnego na naszym osiedlu.Wiem ze juz taki temat byl ale nie chcialo mi sie szukac;) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
20052006s Re: miejsce parkingowe 22.11.06, 08:53 Nie trzeba daleko szukać, informacja ta jest w poście widowa (kilka postów niżej). Odpowiedz Link Zgłoś
gs500f Re: miejsce parkingowe 12.01.07, 18:22 Chcesz wynając miejsce w GARAZU ?? napisz na gs500f@gazeta.pl Odpowiedz Link Zgłoś