Dodaj do ulubionych

miejsce parkingowe

21.11.06, 21:46
poszukuje miejsca parkingowego naziemnego a takze podziemnego na naszym
osiedlu.Wiem ze juz taki temat byl ale nie chcialo mi sie szukac;)
Obserwuj wątek
    • 20052006s Re: miejsce parkingowe 22.11.06, 08:53
      Nie trzeba daleko szukać, informacja ta jest w poście widowa (kilka postów
      niżej).
    • tnk20 Re: miejsce parkingowe 12.01.07, 13:40
      ponawiam swoj apel j/w pilne!
      • gs500f Re: miejsce parkingowe 12.01.07, 18:22
        Chcesz wynając miejsce w GARAZU ??
        napisz na gs500f@gazeta.pl

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka