Gość: Wronka
IP: *.*
19.12.02, 16:59
Dziewczyny pomóżcie mi w takiej sprawie. Moja serdeczna przyjacółka rodzi wkrótce ( termin 20 stycznia ) i szuka głębokiego wózka w bardzo dobrym stanie. Chodzi głównie o zawieszenie czyli resorowanie. Może któraś z was ma wózek i chciałaby się go pozbyć w dobre ręce? To ma być taka tradycyjna gondola, żeby była ciepła na zimę. Będę wdzięczna za odpowiedzi.Wronka