Dodaj do ulubionych

Radom - prosba o pomoc

IP: *.* 19.12.02, 16:59
Dziewczyny pomóżcie mi w takiej sprawie. Moja serdeczna przyjacółka rodzi wkrótce ( termin 20 stycznia ) i szuka głębokiego wózka w bardzo dobrym stanie. Chodzi głównie o zawieszenie czyli resorowanie. Może któraś z was ma wózek i chciałaby się go pozbyć w dobre ręce? To ma być taka tradycyjna gondola, żeby była ciepła na zimę. Będę wdzięczna za odpowiedzi.Wronka
Obserwuj wątek
    • Gość: gojaczek Re: Radom - prosba o pomoc IP: *.* 30.12.02, 10:26
      Cześć ! Moja koleżanka ma do sprzedania wózek Implast głęboki+spacerówka w bardzo dobrym stanie .Wózek jest granatowy w kolorowe zabawki. Do tego jest torba i ochraniacz od wiatru i deszczu . Ponadto rączka ma regulowaną wyskość.Oprócz tego chce dodać gratis drugą spacerówkę w kolorze zielonym .Za wózek chce tylko 300 zł. Jeśli by była zainteresowana to proszę o kontakt na privo ;ewkagujska@tlen.pl Pozdrawiam Ewa

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka