Gość: Rasko
IP: 3.40.128.*
16.06.03, 15:09
Skoro tak o różnych warszawskich tematach, to ja chciałem nowy wątek zagaić.
O lokalach gejowskich w naszym mieście. Które są fajne, które są niefajne, na
pewno macie jakieś opinie, więc może się nimi podzielicie :)
www.rasko.blog.pl