Dodaj do ulubionych

do Basi i Kanuka

25.09.03, 20:53
dzieki za pamiec, ale dlaczego zasmiecacie mi emalie?
Obserwuj wątek
    • niech Re: do Basi i Kanuka 25.09.03, 21:22
      Ty tez dostalas te rozbierane zdjecia kanuka? Dziwne ze sie nie wstydzi tego
      wysylac. Powinien zreszta zwiekszyc rozdzielczosc.
      • buggi Re: do Basi i Kanuka 25.09.03, 21:29
        a dlaczego napisales 'tez'? Czyzbys równiez mial go w swoim kompie? nagiego?
        • basia Re: do Basi i Kanuka 25.09.03, 21:32
          jakieś odpryski emali widzę...Buggi nie obgryzaj paznokci ;)
          • buggi Re: do Basi i Kanuka 25.09.03, 21:37
            Basiu , wpisalam podane haslo i dostalam to: bad pass.

PS Zaznaczam, ze nie pilam zadnych procentów od powrotu z urlopu.
            • basia Re: do Basi i Kanuka 25.09.03, 21:42
              wysyłam ci @ hasło i login
        • niech Re: do Basi i Kanuka 25.09.03, 21:41
          On to wszystkim rozsyla. I numer telefonu komorkowego.
          • buggi Re: do Basi i Kanuka 25.09.03, 21:44
            spamiarz
            • niech Re: do Basi i Kanuka 25.09.03, 21:46
              Pijar.
              • buggi Re: Basiu 25.09.03, 21:50
                :) poszlo, mam juz tego 12 %, nie 13 % ... 16....

Ps cy to jest do ogladania w samotnosci?
                • basia Re: Basiu 25.09.03, 21:53
                  To jest straszny film.Lepiej trzymać kogoś za rękę;)
                  • buggi Re: Basiu 25.09.03, 21:54
                    a to zle, bo ja zu sama siedze. Moze zadzwonie po kogos. Po karetke?
                    • basia Re: Basiu 25.09.03, 22:00
                      Trzymaj myszę.Zawsze to żywe stworzenie...
      • tradycja1 Re: do Basi i Kanuka 26.09.03, 01:12
        No a ja myslalam ze dla kanuka jestem szczegolna hehehe
        Jestem szczegolnie niewazna hehehe
        • buggi Re: do Basi i Kanuka 26.09.03, 08:24
          tradycja1 napisała:

> No a ja myslalam ze dla kanuka jestem szczegolna hehehe
          > Jestem szczegolnie niewazna hehehe

bo Tradycjo z Kanuka jest tak, ze on dzisiaj tu, a jutro tam.

PS aha, Tobie tez naopowiadal? No to jestesmy razem i tak sie trzymajmy :)
        • basia Re:Tradycja! 26.09.03, 08:48
          idź już na to lotnisko,bo Ci samolot ucieknie...;)
    • buggi Re: Mam 25.09.03, 21:56
      juz 50% czyli polowe filmu. Ktora ´czesc jest bardziej ciekawa? Pierwsza, czy
      druga? ;)
      • buggi Re: Juz 25.09.03, 21:59
        70%. Zaraz uciekam na seans. Zrobie sobie tylko popcorn, bez masla
      • basia Re: Mam 25.09.03, 21:59
        Cierpliwości...
        • buggi Re:wybila 100, ide!!!! 25.09.03, 22:04

• absolut_ny Re:wybila 100, ide!!!! 25.09.03, 22:10
            to którą potrzymac za raczke? niecierpliwy jestem...
            • buggi Re:wybila 100, ide!!!! 25.09.03, 22:11
              a wolne masz rece, czy w spodniach je trzymasz? a fe, rece z kieszeni wyjmij.
              • absolut_ny Re:wybila 100, ide!!!! 25.09.03, 22:19
                czego mialbym szukac w kieszeniach?
                • niech Re:wybila 100, ide!!!! 25.09.03, 22:22
                  Slusznie prawi.
                  • buggi Re:wybila 100, ide!!!! 25.09.03, 22:23
                    kto slusznie prawi ja czy on?

PS. jak to czego? drobnych na bilet autobusowy
                  • basia Re:wybila 100, ide!!!! 25.09.03, 22:24
                    wprawi się...
                    • absolut_ny Re:wybila 100, ide!!!! 25.09.03, 22:30
                      w szukaniu po kieszeniach?
                      niech, to ty aż szukac musisz? dlugo?
                      • buggi Re:wybila 100, ide!!!! 25.09.03, 22:37
                        yyyyyy.....Niecha nie pytaj, on ma zaszyte kieszenie.
                        • absolut_ny Re:wybila 100, ide!!!! 25.09.03, 22:41
                          sprawdzałaś buggi i niczego nie znalałas? zmień kieszenie w których swe smukłe
                          rączęta zanurzasz...
                          • buggi Re:wybila 100, ide!!!! 25.09.03, 22:51
                            jedyne co w niechowych kieszeniach widzialam, bylo starym zegarkiem 'cebula'.
                            Ja lubie spodnie sztruksy, sa trendy. On takich nie ma
                      • niech Re:wybila 100, ide!!!! 25.09.03, 22:40
                        1. nie wiem czego mialbym szukac po twoich kieszeniach; 2) skoro ty nie
                        znalazles, to po co ci mam pomagac?
                        • absolut_ny Re:wybila 100, ide!!!! 25.09.03, 22:44
                          nie o moich kieszeniach mówimy, tylko o twoich tych zaszytych, w których nie ma
                          czego szukac. a do pomocy to wolałbym buggi albo basie. najlepiej obie.
                          • buggi Re:wybila 100, ide!!!! 25.09.03, 22:52
                            chcesz nas obie? a do czego, ze zapytam, do przeszukiwania kieszeni? pracujesz
                            w policji, czy jako celnik?
                            • absolut_ny Re:wybila 100, ide!!!! 25.09.03, 23:10
                              lubisz mundurowych buggi? to tobie się zdawalo, ze po kieszeniach szukam.
                              zapewniam cie, ze nie musze. to niech wziąl mikroskop i tam czegos szuka.
                              potrwa to pewnie dluzszy czas, więc mamy chwilkę tylko dla siebie.
                              • niech Re:wybila 100, ide!!!! 25.09.03, 23:19
                                Kiedys musi byc ten pierwszy raz. Wiec jak juz sie zdecydujesz na pierwszy
                                kontakt ze szczotka i pasta do zebow, wtedy mozesz odezwac sie do mnie. Choc
                                szczerze mowiac wcale sobie tego nie zycze.
                              • buggi Re:wybila 100, ide!!!! 25.09.03, 23:58
                                a nie, nie sugeruj sie ani celnikiem, ani policjantem, chociaz ci nie sypiaja
                                w mundurach ( strazak to jeszcze!)przeciez. Lubie absolutnego absoluta.Chyba
                                sobie cwiartke naleje ;) Tak mnie do niego ciagnie, jak Bergerowa do owsa.
                                • absolut_ny Re:wybila 100, ide!!!! 26.09.03, 09:07
                                  wiesz Buggi, że jak z tobą zaklikałem, normalnie czuję to samo...
                                  • absolut_ny Re:wybila 100, ide!!!! 26.09.03, 09:08
                                    nie mogę przestać o tobie myśleć, wyobrażać sobie jaka jesteś...
                                    • buggi Re:wybila 100, ide!!!! 26.09.03, 10:59
                                      absolut_ny napisał:

> nie mogę przestać o tobie myśleć, wyobrażać sobie jaka jesteś...

zapytaj Basie, Niecha, Atoba, Maxxe, Kixxa. Oni mnie znaja.
                                      • absolut_ny Re:wybila 100, ide!!!! 26.09.03, 11:16
                                        buggi napisała:

>
                                        > zapytaj Basie, Niecha, Atoba, Maxxe, Kixxa. Oni mnie znaja.

znają ale czy doceniają?
                                  • buggi Re:wybila 100, ide!!!! 26.09.03, 10:56
                                    absolut_ny napisał:

> wiesz Buggi, że jak z tobą zaklikałem, normalnie czuję to samo...

Normalnie?????? Normals???? Chyba nim nie jestes??????

PS wiesz kto to jest Normals?
                                    • Gość: k8 Re:wybila 100, ide!!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.09.03, 20:57
                                      niech... nie szkoda Ci czasu na to?
                                      • buggi Re:wybila 100, ide!!!! 26.09.03, 21:22
                                        szczesliwi czasu nie licza, a wiem, ze on do takich sie zalicza
                                        • niech Re:wybila 100, ide!!!! 26.09.03, 21:32
                                          Na to nie. Na tamta, na siamto - tak, ale na to nie.
                                          PS. Nie wiem czy nie palnalem gluspstwa, ktorego bede zalowal do konca zycia.
                                          PS. Eeee, to zaraz, dlugo nie bede zalowal. Dobre i to.
                                          • basia Re:wybila 100, ide!!!! 26.09.03, 22:05
                                            tak jakoś refleksyjnie się zrobiło
                                            • niech Re:wybila 100, ide!!!! 26.09.03, 23:03
                                              To nie ja, ja bezrefleksyjny jestem.
                                              PS. Matowy, znaczy sie, nie odbija sie.
                                              PS2. Mi.
                                              • buggi Re:wybila 100, ide!!!! 26.09.03, 23:30
                                                matowy jestes Niesiu? Eeeee i po co ta skromnosc. Wszyscy wiedza, ze swiecisz.
                                                Przykladem
                                                • absolut_ny Re:wybila 100, ide!!!! 26.09.03, 23:43
                                                  ty Buggi świecisz niczym słonce o poranku...
                                                  • buggi Re:wybila 100, ide!!!! 26.09.03, 23:46
                                                    absolut_ny napisał:

> ty Buggi świecisz niczym słonce o poranku...

u Ciebie slonce wschodzi?
                                                  • absolut_ny Re:wybila 100, ide!!!! 26.09.03, 23:47
                                                    kiedy cie spotykam, jest jasniejsze niz zwykle...
                                                  • buggi Re:wybila 100, ide!!!! 26.09.03, 23:52
                                                    absolut_ny napisał:

> kiedy cie spotykam, jest jasniejsze niz zwykle...

nie daj sie zwiesc, to jarzeniówka tak swieci. kiedy mnie spotykasz. w windzie
                                                  • absolut_ny Re:wybila 100, ide!!!! 26.09.03, 23:54
                                                    ta dziewczyna w mini i siatkowych rajstopach, na szpilkach, to byłas ty?
                                                  • buggi Re:wybila 100, ide!!!! 26.09.03, 23:57
                                                    absolut_ny napisał:

> ta dziewczyna w mini i siatkowych rajstopach, na szpilkach, to byłas ty?

nie , to byla moja przyjaciólka. Ja bylam w bialych podkolanówkach, spódniczce
                                                    w krate,z tornistrem i workiem na kapcie. Trzeba bylo patrzec w dobrym
                                                    kierunku rybko
                                                  • absolut_ny Re:wybila 100, ide!!!! 27.09.03, 00:02
                                                    to co ty, nieletnia? marsz do łozka w takim razie...
                                                  • buggi Re:wybila 100, ide!!!! 27.09.03, 00:03
                                                    a nie lubisz nastolatek, hehehehe. ;)
                                                  • absolut_ny Re:wybila 100, ide!!!! 27.09.03, 00:06
                                                    lubie młode panienki ale nie jestem pedofil
                                                  • buggi Re:wybila 100, ide!!!! 27.09.03, 00:10
                                                    prosze okreslic przedzial wiekowy 'mlodych panieniek', bo moze sie okazac, zem
                                                    juz (za) stara, albo tys za mlody :P
                                                  • buggi Re:chachacha absolut 27.09.03, 00:23
                                                    uciekles? Moze sie przestraszyles?
                                                  • absolut_ny Re:chachacha absolut 27.09.03, 00:27
                                                    nie tylko skacowany jestem, zapewniam ze jestem pełnoletni, nawet podwójnie...
                                                    ide, dobranoc rybko :)
                                                  • buggi Re:chachacha absolut 27.09.03, 00:35
                                                    a to kamien mi z serca spadl i dziure w podlodze zrobil, bom mlodsza.
                                                  • atob Re:chachacha absolut 27.09.03, 04:51
                                                    No tak w koncu Buggi jestes moja mlodsza siostra ;)...hehehe
                                                  • buggi Re:chachacha absolut 27.09.03, 08:09
                                                    a nie jestem? Oczywiscie , ze tak! Takiego podobienstwa Ciebie do mnie nie
                                                    mozna zakwestionowac;)
                                                  • absolut_ny Re:chachacha absolut 27.09.03, 10:34
                                                    buggi napisała:

> a to kamien mi z serca spadl i dziure w podlodze zrobil, bom mlodsza.

nawet gdybyś byłs starsza, jakoś bym to przeżył.
                                                  • kixx Re:chachacha absolut 27.09.03, 17:53
                                                    Starszy od ciebie?
                                                    To chyba tylko ktoś z Tybetu
                                                  • absolut_ny Re:chachacha absolut 27.09.03, 18:11
                                                    to buggi leciwa jest? nie wyglada. może jestes o nią zazdrosny?
                                                  • niech Re:chachacha absolut 27.09.03, 18:25
                                                    Za moich czasow wzorcem starosci byli Gruzini. Ale zmienil sie uklad
                                                    geopolityczny i trendy, teraz widocznie sa to Tybetanczycy.
                                                  • buggi Re:Kixx 27.09.03, 21:11
                                                    psujesz mi szyki. Popatrz na zdjecia z Sopotu. Tak ta mloda to ja. Siedze
                                                    obok kaczki Basi.

PS Absolutny, cala plaza huczy od plotek, zes rudy. Dlaczego sie z tym faktem
                                                    kryles? Napisalabym Ci wówczas, ze mam meza, trójke , nie! czwórke dztieci i
                                                    wnuki. Tak, koniecznie wnuki. I zem z Tybetu, a ´Kixx to mój sasiad z góry
                                                    naprzeciwko.
                                                  • kixx Re:Kixx 27.09.03, 23:51
                                                    Dwa kolejne posty naprowadza na właściwy trop
                                                    1.Autor: absolut_ny
                                                    Data: 27.09.2003 10:34

nawet gdybyś byłs starsza, jakoś bym to przeżył.

2.Autor: kixx

Starszy od ciebie?
                                                    To chyba tylko ktoś z Tybetu

€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€
                                                    Teraz już chyba jasne Buggolku o kim pisałem

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka