04.10.07, 23:08
Został wakacyjny rozkład jazdy :-/ Kursuje co 15-20 min, utyka w
korkach a na dokładkę dość często zdarza się, że któryś autobus
wypada :-/
Obserwuj wątek
    • sibeliuss Re: 112 05.10.07, 00:42
      Dzwoniłem do ZTM, kazali jeździć 414 i się przesiadać. Na moje pytanie w co -
      pan powiedział, że to zależy (ściemniał).
    • 0ffka Re: 112 07.10.07, 15:41
      Niestety i ja mam przykre tylko skojarzenia z tą trasą.
      Zawsze, nie tylko w wakcje, rano czy wieczorem czekam na ten autobus czasami
      bardzo długo np 40 minut.
      Sądzę że to wina zbyt długiej trasy, korków chyba nie, bo przecież ich nie ma np
      o 22 godz.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka