storczyk130 04.10.07, 23:08 Został wakacyjny rozkład jazdy :-/ Kursuje co 15-20 min, utyka w korkach a na dokładkę dość często zdarza się, że któryś autobus wypada :-/ Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
sibeliuss Re: 112 05.10.07, 00:42 Dzwoniłem do ZTM, kazali jeździć 414 i się przesiadać. Na moje pytanie w co - pan powiedział, że to zależy (ściemniał). Odpowiedz Link Zgłoś
0ffka Re: 112 07.10.07, 15:41 Niestety i ja mam przykre tylko skojarzenia z tą trasą. Zawsze, nie tylko w wakcje, rano czy wieczorem czekam na ten autobus czasami bardzo długo np 40 minut. Sądzę że to wina zbyt długiej trasy, korków chyba nie, bo przecież ich nie ma np o 22 godz. Odpowiedz Link Zgłoś