Dodaj do ulubionych

Pamiątkowe zdjęcie z pięścią przed nosem Żyda

    • Gość: Polak w Anglii [...] IP: *.range86-133.btcentralplus.com 24.05.08, 10:53
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: zenek Pamiątkowe zdjęcie z pięścią przed nosem Żyda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.08, 10:54
      Zobaczcie czym kończy się GW.
      • 12345on Re: Nos Żyda i pięść żydowska 24.05.08, 10:59
        Przecież to widać na pierwszy rzut oka.
      • tryglawson ale brednie ja też biłem się podbnymi miejscowymi 24.05.08, 10:59
        jak byłem nastolatkiem na wakacjach u babci
        i dopuki paru takim mordki nie obiłem to mnie wtedy zakceptowali, a tak byłem
        dla nich Niemcem
        bo pochodzę z Dolnego Ślaska...
        Oczywiście jestem czystym Polakiem;)
    • Gość: pietrek Pamiątkowe zdjęcie z pięścią przed nosem Żyda IP: *.master.pl 24.05.08, 10:55
      nie bij Żyda
      -Żyd się przyda 1
    • Gość: ali Re: dziadek adi wiedzial jak sie z polactwem obch IP: *.tpgi.com.au 24.05.08, 10:55
      a ja bylem w Izraelu i wiem jak tam sie traktuje nie zydow,
      maloletni zolnierze na kontrolach przy drogach, w wojskowych
      mundurach, z karabinami, wielkie chamstwo i czepianie sie byle
      czego, upal, i stoj sobie w sloncu az ktos raczy przejrzec paszport,
      nawet bagaz, tylko za sam fakt polskiego paszportu, to sie nazywa
      antypolonizm, za polskimi pielgrzymkami w Ziemi Swietej to pejsate
      zydki pluc potrafia, taka tam jest tolerancja wobec tego co
      niezydowskie, kolega sfotografowal jak zolnirze bija Palestynke w
      ciazy, wyrwali mu klisze z aparatu, kazali sie wynoscic bo moze byc
      deportowany, czy ktos reaguje na takei cos? nikt, ale jak sie Zyda
      naruszy to zaraz aj waj na caly swiat o antysemityzm;
      • mlotek_na_kaczki po tym zajsciu jeszcze mocniej beda cie tam kochac 24.05.08, 11:01
        teraz to pewno cie tam przyjma z otwartymi ramionami.
        ale co sie dziwic, jesli podrozuje sie z paszpoertem kraju antysemickiego...
      • zigzaur Re: dziadek adi wiedzial jak sie z polactwem obch 24.05.08, 13:03
        Prawdopodobnie ci młodzi żołnierze rozbebeszyli aparat z kliszą z czystej
        ciekawości, bo obecnie używa się wyłącznie cyfrówek. Widocznie widzieli kliszowy
        aparat po raz pierwszy i być może ostatni w życiu.
        • Gość: Darek z Gdańska Żydzie Zigzaur zawsze pojawiasz się tam gdzie IP: *.sm-rozstaje.pl 24.05.08, 21:51
          trzeba bronić interesu żydowskiego - np tam gdzie trzeba judzić przeciw
          Islamowi, judzić za wojną wymierzoną w Iran, Syrię, Irak, Palestynę, tam gdzie
          trzeba dokopać Rosji, Wenezueli i wszystkim tym krajom, które nie chcą być tak
          jak Polska w tej chwili pod okupacją usraela, tam gdzie trzeba bronić USA, które
          są narzędziem w rękach żydowskich - twój filosemityzm jest momentami tak mocny,
          że chyba przewyższa patriotyzm Żydów izraelskich - mam pytanie, kiedy wy wszyscy
          ukrywający się pod polskimi nazwiskami Żydzi znad Wisły w końcu opuścicie Europę
          ? Przecież tu tylko macie do czynienia z permanentnym antysemityzmem; w Polsce,
          Francji, na Węgrzech itp - dla własnego dobra wyjedzcie z Europy, ok ?
    • Gość: marianna Pamiątkowe zdjęcie z pięścią przed nosem Żyda IP: *.chello.pl 24.05.08, 10:56
      wsydzę się za te dzieci, i ciesze się, że nie ja je urodziłam,
      • Gość: as Re: Pamiątkowe zdjęcie z pięścią przed nosem Żyda IP: *.chello.pl 24.05.08, 11:03
        w USA nikt nikogo nie bije a młodzież bawi się w savuar-vivre
    • anuszka_ha3.agh.edu.pl Za to odpowiadają rodzice. 24.05.08, 10:56
      > ..prymitywny, bezmyślny, cwaniacki antysemityzm.

      Przede wszystkim, dzieci to wyniosły z domu. Za to odpowiadają ich rodzice. Mnie
      jako dziecku nie przyszłoby do głowy tak się zachowywać, bo nigdy nie słyszałam,
      żeby Żyd to było coś specjalnego, jakieś widowisko. Te dzieci miały różne rzeczy
      nawkładane do głów przez rodziców. Na miejcu rabina zrobiłabym w tym mieście
      warsztaty dla dorosłych, nie dla dzieci.
      • zigzaur Re: Za to odpowiadają rodzice. 24.05.08, 12:02
        Także księża i nauczyciele.
        • Gość: hrb Uszaszowski A kto odpowiada za rodzicow ? IP: *.VIC.netspace.net.au 24.05.08, 13:29
          Naczelny kaczor czy Donald?
          • Gość: onika wczoraj pedał w szpilkach, dziś żyd w pejsach IP: *.autocom.pl 24.05.08, 13:40
            świat się kończy, wyborcza oci.piała.
          • misiogoqo Przestali się czepiac Nasze-klasy zaczęli Polskich 24.05.08, 14:16
            dzieci.
            Zaczyna się powoli powrót ...
            A tak mogło być dobrze...
            • cerambyx Re: Przestali się czepiac Nasze-klasy zaczęli Pol 24.05.08, 15:55
              misiogoqo napisał:

              > polskich dzieci.

              a czego sie spodziewales po koszernej gazecie?
          • Gość: skrzypce1 Polska rzeczywistosc... IP: *.hsd1.fl.comcast.net 24.05.08, 19:28
            ... o ktorej nie lubi sie glosno mowic. Szukacie winnych? Spojrzecie
            w lustro. Tak! To my, Polacy!
    • Gość: r0b0l to prowokacja dzieci też żydowskie były IP: *.e-wro.net.pl 24.05.08, 11:01
      a poszło o solonego śledzia
    • Gość: as Skoro GW od lat pisze że Polacy to antysemici IP: *.chello.pl 24.05.08, 11:01
      to trzeba sie jakoś dopasować do wizji guru-Michnika
    • Gość: LinnVv Rzeczpospolita Antysemicka IP: *.it-net.pl 24.05.08, 11:05
      Po opublikowaniu książki Grossa oczywiście wszyscy krytykowali że Polacy wcale nie są antysemitami a tu proszę dzieciaki napadają na Żyda - tego ich uczą rodzice antysemityzmu i nietolerancji już od najmłodszych lat! A opinia publiczna nie lubi zwracać uwagi na rasizm w kraju przecież walka z tym zjawiskiem może skompromitować Polskę!
      Po studiach wyjeżdżam z tej katolickiej dziury razem z jej mesjaszem Rydzykiem.
      • Gość: haha skoro Gross-Żyd leje na nich pomyje IP: *.chello.pl 24.05.08, 11:06
        nie może się spodziewać włążenia im w tyłek
      • Gość: as Re: Rzeczpospolita Antysemicka IP: *.chello.pl 24.05.08, 11:08
        jedz do Izraela zasmakować prawdziwej nietolerancji idiotko
      • reakcjonista1 No i widzisz?!?! Niewiele tobie potrzeba 24.05.08, 11:48
        by wzbudzić pożądane przez gazetkowych manipulatorów reakcje :-)
        • Gość: Janusz UPioRy przestają myśleć samodzielnie ;-))))) IP: *.ipartners.pl 24.05.08, 12:02
          Wzorowych idiotów wyszkolił JKM :-))))))))))))

          --
          Nicolas Gomez Davila - lewackie, czerwone łajno, kretyn
          • reakcjonista1 Re: UPioRy przestają myśleć samodzielnie ;-))))) 24.05.08, 13:15
            Papa Michnik jeszcze ci nie wyjaśnił jak posługiwać się mózgiem?
      • baba60 Studiach? Haaaa! Milego wyjazdu z Rydzykiem! 24.05.08, 11:50
        I o to wlasnie chodzilo!
        Dokad jedziecie? Wrocicie?

        Bulbaaaaaababa!
    • Gość: xxx Pamiątkowe zdjęcie z pięścią przed nosem Żyda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.08, 11:08
      Powitanie tubylców...
    • Gość: vdf katolickie dzieci? pokolenie JP2... IP: 194.126.165.* 24.05.08, 11:08
      katolickich rodziców...
      • chojowaty Re: katolickie dzieci? pokolenie JP2... 24.05.08, 11:49
        tak to jest pokolenie JPII.-codziennie to widać, słychać i czuć.-badziewie
        zawsze będzie badziewiem.
    • Gość: Adam Pamiątkowe zdjęcie z pięścią przed nosem Żyda IP: *.chello.pl 24.05.08, 11:09
      Gdzie wpojono im taka nietolerancję! Czy te dzieci chodzą na religie???
    • xabc123 Katecheza Radia Maryja przynosi obfity plon 24.05.08, 11:12
      przy błogosławieństwie episkopatu. Antysemityzm w Polsce ma się dobrze i dzięki
      Rydzykowi jeszcze bardziej się wzmacnia. Pamiętam jak byłem dzieckiem. Rozmowy
      dorosłych niosły nam jednoznaczny przekaz - Żyd to ktoś gorszy, kogo można
      traktować jak zwierzę. W miejscu zlikwidowanego cmentarza stanęły budynki urzędu
      gminy, a gdy znaleźliśmy tam kawałek kości, nikt nie traktował go jak szczątków
      ludzkich. Wstydzę się tamtych czasów. Za takie zachowanie należy winić przede
      wszystkim dorosłych, którzy kształtują świadomość dzieci, podatnych na negatywne
      przekazy. Dlatego teraz należy szczególnie napiętnować dorosłą społeczność
      Warki. Dzieci potrafią być okrutne, ale gdzie są ich rodzice? Zapewne będą
      zaprzeczać zajściom i wybielać swoje dzieci. Jestem pewien, że relacje
      napadniętego chłopaka są prawdziwe. Teraz wstydzę się, że w Polsce żyje taki
      bezmyślny katolicki motłoch.
      • Gość: as Re: Katecheza Radia Maryja przynosi obfity plon IP: *.chello.pl 24.05.08, 11:14
        Kazdy Żyd ci powie że Żydzi to naród wybrany.
      • 12345on Re: Niektórzy Żydzi się nawracają? Być może. 24.05.08, 11:18
        Słuchają, monitorują Radia Maryja napewno.
        Co poniektóry Żyd się przewróci, ale mogą też być tacy
        co się nawrócą.
      • Gość: michu Re: Katecheza Radia Maryja przynosi obfity plon IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.08, 12:07
        Szczerze, żal mi Ciebie, nie wiem w jakim środowisku Ty dorastales
        i jaki wartości w nim obowiązywały, ale Ja ze swojego domu ktory
        byl na wskroś katolicki nie wynioslem takich dziwnych nauk ze ktoś
        jest gorszy a ktoś lepszy.
        • xabc123 Re: Katecheza Radia Maryja przynosi obfity plon 24.05.08, 12:57
          Dziwi mnie Twój żal, skoro nie dałem się ogłupić wpływowi rówieśników (także
          tych z tzw. dobrych, katolickich domów), to może mój własny dom nie był taki
          zły, mimo, że nie ultrakatolicki. Lepiej szczere żałuj tych ogłupionych ludzi z
          Warki.
      • a_weasley Nie był Radyja, był antysemityzm, nie będzie... 24.05.08, 12:29
        ...Radyja, też będzie antysemityzm.
        • xabc123 Nieodłaczne siostry dwie - antysemityzm i RM 24.05.08, 12:52
          obie będą istnieć zawsze. Antysemityzm umacnia Radio Maryja. To zdanie ma dwa
          znaczenia.
    • Gość: Fabian Re: dzieci Rydzyka i Kaczorów święcą Boskie ciało IP: 77.46.50.* 24.05.08, 11:16
      Oczywiście, że byli. A Polacy to nie byli w UB i SB. Ciągle szukanie
      winy u innych i usprawiedliwianie. Żałosne....
    • Gość: Joo Pamiątkowe zdjęcie z pięścią przed nosem Żyda IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.05.08, 11:19
      Polacy to taki dobry religijny naród żydówkę zrobili swoją królową i jeszcze do
      niej się modlą w każdym kościele wisi półnagi żyd(z pokolenia Judy) na krzyżu
      przed którym miliony pobożnych polaków klęka.św Piotr(którego następca rezyduje
      w Rzymie)to też żyd a tzw.święta rodzina Maria(jw) i Józef to też żydzi pierwsi
      chrześcijanie to nie byli Polacy tylko żydzi.Ale wielu polaków to analfabeci bo
      niby tacy religijni a kompletnie nie znają Biblii która jest przecież podstawą
      chrześcijaństwa i w niej jest napisane jaki powinien być nasz stosunek do ludzi
      bez względu na religię i narodowość.KOCHANI POLACY ZACZNIJCIE CZYTAć NOWY
      TESTAMENT I WIERZYć W TO CO TAM PISZE TO ZMIENI SIę WASZE NASTAWIENIE DO LUDZI.
    • simpson0107 A w gazetach pisza o atakach na Polakow... 24.05.08, 11:19
      Zamiast piac o atakach na Polakow w Anglii, lepiej zastanowic sie co sie dzieje u nas. Mimo, ze nie ma w Polsce praktycznie zadnych liczacych sie (licznych) mniejszosci narodowych, rasizm obecny jest na kazdym kroku. Mieszkam w Anglii od trzech lat i traktuje mnie sie tutaj LEPIEJ niz w Polsce, mimo ze jestem obcokrajowcem i to z kraju, ktorego wcale az tak bardzo sie tu nie kocha. A z rozmow z rodzina i znajomymi z Polski wylania sie przerazajacy obraz. Ludzie przy kielbasce i piwku glosza poglady, ktorych w Anglii glosno nie wypowiedzialby najwiekszy rasista. I to nie 'byle kto', tylko tak zwani 'ludzie na poziomie'. To jest straszne i powinno sie z tym cos zrobic, jesli chcemy sobie zaoszczedzic wstydu, jakiego na 100% najemy sie kiedy takze do Polski zaczna przyjezdzac masowo ludzie z zagranicy w poszukiwaniu pracy. Wstyd bedzie tym wiekszy, ze Polacy maja wielkie pretensje do innych krajow, gdzie sie nas rzekomo zle traktuje.
    • Gość: awer wieloletnie wmawianie Michnika i Grossa IP: *.chello.pl 24.05.08, 11:20
      nie poszło w las
    • Gość: qwerty rydzykowa edukacja IP: *.chello.pl 24.05.08, 11:21
      oto skutki kilkunastu lat rydzykowej edukacji i kilku lat edukacji PiS
      • Gość: as Raczej poniżania Polaków przez Michnika i jego IP: *.chello.pl 24.05.08, 11:23
        faworyta Grossa
        • Gość: q Re: Raczej poniżania Polaków przez Michnika i jeg IP: *.chello.pl 24.05.08, 11:37
          bo wskazali morderców? Mnie nikt nie poniża, może ciebie i twoja rodzinę - dziadka szmalcownika, szabrownika i kolaboranta.
          • cerambyx Re: Raczej poniżania Polaków przez Michnika i jeg 24.05.08, 16:21
            pluje na wszystkich polakow, przede wszystkim na tych co byli uczciwi, ale nie
            mieli odwagi, bo sie bali o swoje zycie, albo swoich najblizszych, pluje na
            wspolczesnych polakow i wszystkich pakuje do jednego wora z napisem antysemici -
            wiec niech nie dziwi sie, ze pozniej polacy nie lubia zydow.
    • Gość: teo Chuchro IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.08, 11:22
      No sorry, ale koleś sprawia wrażenie wyjątkowego chuchraka, a tacy często stają
      się ofiarami różnych zakompleksionych dresów. Wystarczy, że był obcy, a czy Żyd,
      czy Ruski, Niemiec lub Portorykańczyk, nie ma znaczenia.
    • niedo-wiarek Pamiątkowe zdjęcie z pięścią przed nosem Żyda 24.05.08, 11:22
      Smutne, Warka do tej pory kojarzyła mi się jako bardzo miłe miasteczko. Muzeum, zabytki itd. Poza tym mam prywatne, przyjemne wspomnienia. Szkoda.
      • 12345on Re: Pamiątkowy fotomontaż Gazety Wyborczej 24.05.08, 11:28
        Nie przejmuj się. To tylko artykuł Gazety Wyborczej.
        Gazeta specjalizuje się w manipulcji, kłamstwie
        i szkalowaniu Polaków. Ma własne antypolskie cele.
        >
        Nie czytaj Gazety Wyborczej, bo będziesz głupszy
        niż jesteś.
        • niedo-wiarek Re: Pamiątkowy fotomontaż Gazety Wyborczej 24.05.08, 11:34
          Czytam różne gazety. Ale zastanawiam się, co Ty tutaj robisz, skoro uważasz, że czytanie "Wyborczej" ogłupia. Taki genialny jesteś, że już nic Tobie nie zaszkodzi? ;)
          • cerambyx Re: Pamiątkowy fotomontaż Gazety Wyborczej 24.05.08, 16:22
            niedo-wiarek napisał:

            > Czytam różne gazety. Ale zastanawiam się, co Ty tutaj robisz, skoro uważasz, że
            > czytanie "Wyborczej" ogłupia.

            trzeba poznac wroga i wiedziec jakie manipulacje planuje, zeby znowu upodlic i
            opluc polakow
    • 12345on Re: Nawet dzieci na Żyda mówią Żyd ! Zgroza ! 24.05.08, 11:23
      Do czego to doszło!
    • Gość: pamiętam inną GW Pamiątkowe zdjęcie z pięścią przed nosem Żyda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.08, 11:25
      Takie cuda to tylko w GW. Wzruszyłem się do łez czytając. Dynamiczna
      akcja, pełna zwrotów i jaka dramaturgia. A ile w tym prawdy ? Ideał
      sięgnął bruku.
    • Gość: Franzz Pamiątkowe zdjęcie z pięścią przed nosem Żyda IP: 213.17.223.* 24.05.08, 11:26
      ale z ta ambasada to juz naczelny przesadzil widocznie sam czuje sie
      u nas wyjatkowo bezpiecznie-Pozdro dla GW
    • Gość: totto Nie każcie mi być dumnym, że jestem Polakiem. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.08, 11:26
      To nie był "gó..arski wybryk", Panie Policjancie. Wystarczy wyjechać
      poza większe miasta, a trafia się właśnie w taką antysemicką dzicz.
      Zresztą i w większych miastach nietrudno spotkać takich Prawdziwych
      Polaków. Nie każcie mi być dumnym z tego, że to moi "rodacy". Że taki
      jest mój kraj. Już dość razy było mi wstyd za ludzi, którzy urodzili
      się tu gdzie ja. Pozwólcie mi czasem zakląć pod nosem, kiedy myślę
      "Polska".
      • 12345on Re: A kto ci każe? 24.05.08, 11:29
      • Gość: LinnVv Re: Nie każcie mi być dumnym, że jestem Polakiem. IP: *.it-net.pl 24.05.08, 13:02
        Policja w tym kraju już dawno się z pałą na mózgi pozamieniała. :D
        • Gość: kibic ŁKS-Zydzew Re: A kto ci każe? IP: *.magma-net.pl 24.05.08, 13:11
          Policja przestała działać według wytycznych Michnika?
          To dobrze, to znaczy, że wyzwala się spod wpływów
          żydokomuny.
      • cerambyx Re: Nie każcie mi być dumnym, że jestem Polakiem. 24.05.08, 16:24
        gratulacje towarzyszu, tobie nadredaktor michnik juz pieknie mozg wypral! zero
        samodzielnego myslenia.
    • reakcjonista1 kinder holocaust :-))))))))))) 24.05.08, 11:27
      czego to gazetka bez napletka nie wymyśli...
      • polski_katolik1 Re: kinder holocaust :-))))))))))) 24.05.08, 11:40
        Te oto polskie i katolickie dzieci nie wyrosną na POlitPOprawnych POpaprańców.

        _____________
        Bij pasozyda!
        • zigzaur Re: kinder holocaust :-))))))))))) 24.05.08, 12:43
          Katoliku,
          idź zrób siku.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka