Gość: Polak w Anglii [...] IP: *.range86-133.btcentralplus.com 24.05.08, 10:53 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zenek Pamiątkowe zdjęcie z pięścią przed nosem Żyda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.08, 10:54 Zobaczcie czym kończy się GW. Odpowiedz Link Zgłoś
12345on Re: Nos Żyda i pięść żydowska 24.05.08, 10:59 Przecież to widać na pierwszy rzut oka. Odpowiedz Link Zgłoś
tryglawson ale brednie ja też biłem się podbnymi miejscowymi 24.05.08, 10:59 jak byłem nastolatkiem na wakacjach u babci i dopuki paru takim mordki nie obiłem to mnie wtedy zakceptowali, a tak byłem dla nich Niemcem bo pochodzę z Dolnego Ślaska... Oczywiście jestem czystym Polakiem;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pietrek Pamiątkowe zdjęcie z pięścią przed nosem Żyda IP: *.master.pl 24.05.08, 10:55 nie bij Żyda -Żyd się przyda 1 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ali Re: dziadek adi wiedzial jak sie z polactwem obch IP: *.tpgi.com.au 24.05.08, 10:55 a ja bylem w Izraelu i wiem jak tam sie traktuje nie zydow, maloletni zolnierze na kontrolach przy drogach, w wojskowych mundurach, z karabinami, wielkie chamstwo i czepianie sie byle czego, upal, i stoj sobie w sloncu az ktos raczy przejrzec paszport, nawet bagaz, tylko za sam fakt polskiego paszportu, to sie nazywa antypolonizm, za polskimi pielgrzymkami w Ziemi Swietej to pejsate zydki pluc potrafia, taka tam jest tolerancja wobec tego co niezydowskie, kolega sfotografowal jak zolnirze bija Palestynke w ciazy, wyrwali mu klisze z aparatu, kazali sie wynoscic bo moze byc deportowany, czy ktos reaguje na takei cos? nikt, ale jak sie Zyda naruszy to zaraz aj waj na caly swiat o antysemityzm; Odpowiedz Link Zgłoś
mlotek_na_kaczki po tym zajsciu jeszcze mocniej beda cie tam kochac 24.05.08, 11:01 teraz to pewno cie tam przyjma z otwartymi ramionami. ale co sie dziwic, jesli podrozuje sie z paszpoertem kraju antysemickiego... Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Re: dziadek adi wiedzial jak sie z polactwem obch 24.05.08, 13:03 Prawdopodobnie ci młodzi żołnierze rozbebeszyli aparat z kliszą z czystej ciekawości, bo obecnie używa się wyłącznie cyfrówek. Widocznie widzieli kliszowy aparat po raz pierwszy i być może ostatni w życiu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Darek z Gdańska Żydzie Zigzaur zawsze pojawiasz się tam gdzie IP: *.sm-rozstaje.pl 24.05.08, 21:51 trzeba bronić interesu żydowskiego - np tam gdzie trzeba judzić przeciw Islamowi, judzić za wojną wymierzoną w Iran, Syrię, Irak, Palestynę, tam gdzie trzeba dokopać Rosji, Wenezueli i wszystkim tym krajom, które nie chcą być tak jak Polska w tej chwili pod okupacją usraela, tam gdzie trzeba bronić USA, które są narzędziem w rękach żydowskich - twój filosemityzm jest momentami tak mocny, że chyba przewyższa patriotyzm Żydów izraelskich - mam pytanie, kiedy wy wszyscy ukrywający się pod polskimi nazwiskami Żydzi znad Wisły w końcu opuścicie Europę ? Przecież tu tylko macie do czynienia z permanentnym antysemityzmem; w Polsce, Francji, na Węgrzech itp - dla własnego dobra wyjedzcie z Europy, ok ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marianna Pamiątkowe zdjęcie z pięścią przed nosem Żyda IP: *.chello.pl 24.05.08, 10:56 wsydzę się za te dzieci, i ciesze się, że nie ja je urodziłam, Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: as Re: Pamiątkowe zdjęcie z pięścią przed nosem Żyda IP: *.chello.pl 24.05.08, 11:03 w USA nikt nikogo nie bije a młodzież bawi się w savuar-vivre Odpowiedz Link Zgłoś
anuszka_ha3.agh.edu.pl Za to odpowiadają rodzice. 24.05.08, 10:56 > ..prymitywny, bezmyślny, cwaniacki antysemityzm. Przede wszystkim, dzieci to wyniosły z domu. Za to odpowiadają ich rodzice. Mnie jako dziecku nie przyszłoby do głowy tak się zachowywać, bo nigdy nie słyszałam, żeby Żyd to było coś specjalnego, jakieś widowisko. Te dzieci miały różne rzeczy nawkładane do głów przez rodziców. Na miejcu rabina zrobiłabym w tym mieście warsztaty dla dorosłych, nie dla dzieci. Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Re: Za to odpowiadają rodzice. 24.05.08, 12:02 Także księża i nauczyciele. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hrb Uszaszowski A kto odpowiada za rodzicow ? IP: *.VIC.netspace.net.au 24.05.08, 13:29 Naczelny kaczor czy Donald? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: onika wczoraj pedał w szpilkach, dziś żyd w pejsach IP: *.autocom.pl 24.05.08, 13:40 świat się kończy, wyborcza oci.piała. Odpowiedz Link Zgłoś
misiogoqo Przestali się czepiac Nasze-klasy zaczęli Polskich 24.05.08, 14:16 dzieci. Zaczyna się powoli powrót ... A tak mogło być dobrze... Odpowiedz Link Zgłoś
cerambyx Re: Przestali się czepiac Nasze-klasy zaczęli Pol 24.05.08, 15:55 misiogoqo napisał: > polskich dzieci. a czego sie spodziewales po koszernej gazecie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: skrzypce1 Polska rzeczywistosc... IP: *.hsd1.fl.comcast.net 24.05.08, 19:28 ... o ktorej nie lubi sie glosno mowic. Szukacie winnych? Spojrzecie w lustro. Tak! To my, Polacy! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: r0b0l to prowokacja dzieci też żydowskie były IP: *.e-wro.net.pl 24.05.08, 11:01 a poszło o solonego śledzia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: as Skoro GW od lat pisze że Polacy to antysemici IP: *.chello.pl 24.05.08, 11:01 to trzeba sie jakoś dopasować do wizji guru-Michnika Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LinnVv Rzeczpospolita Antysemicka IP: *.it-net.pl 24.05.08, 11:05 Po opublikowaniu książki Grossa oczywiście wszyscy krytykowali że Polacy wcale nie są antysemitami a tu proszę dzieciaki napadają na Żyda - tego ich uczą rodzice antysemityzmu i nietolerancji już od najmłodszych lat! A opinia publiczna nie lubi zwracać uwagi na rasizm w kraju przecież walka z tym zjawiskiem może skompromitować Polskę! Po studiach wyjeżdżam z tej katolickiej dziury razem z jej mesjaszem Rydzykiem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: haha skoro Gross-Żyd leje na nich pomyje IP: *.chello.pl 24.05.08, 11:06 nie może się spodziewać włążenia im w tyłek Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: as Re: Rzeczpospolita Antysemicka IP: *.chello.pl 24.05.08, 11:08 jedz do Izraela zasmakować prawdziwej nietolerancji idiotko Odpowiedz Link Zgłoś
reakcjonista1 No i widzisz?!?! Niewiele tobie potrzeba 24.05.08, 11:48 by wzbudzić pożądane przez gazetkowych manipulatorów reakcje :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Janusz UPioRy przestają myśleć samodzielnie ;-))))) IP: *.ipartners.pl 24.05.08, 12:02 Wzorowych idiotów wyszkolił JKM :-)))))))))))) -- Nicolas Gomez Davila - lewackie, czerwone łajno, kretyn Odpowiedz Link Zgłoś
reakcjonista1 Re: UPioRy przestają myśleć samodzielnie ;-))))) 24.05.08, 13:15 Papa Michnik jeszcze ci nie wyjaśnił jak posługiwać się mózgiem? Odpowiedz Link Zgłoś
baba60 Studiach? Haaaa! Milego wyjazdu z Rydzykiem! 24.05.08, 11:50 I o to wlasnie chodzilo! Dokad jedziecie? Wrocicie? Bulbaaaaaababa! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xxx Pamiątkowe zdjęcie z pięścią przed nosem Żyda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.08, 11:08 Powitanie tubylców... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: vdf katolickie dzieci? pokolenie JP2... IP: 194.126.165.* 24.05.08, 11:08 katolickich rodziców... Odpowiedz Link Zgłoś
chojowaty Re: katolickie dzieci? pokolenie JP2... 24.05.08, 11:49 tak to jest pokolenie JPII.-codziennie to widać, słychać i czuć.-badziewie zawsze będzie badziewiem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Adam Pamiątkowe zdjęcie z pięścią przed nosem Żyda IP: *.chello.pl 24.05.08, 11:09 Gdzie wpojono im taka nietolerancję! Czy te dzieci chodzą na religie??? Odpowiedz Link Zgłoś
xabc123 Katecheza Radia Maryja przynosi obfity plon 24.05.08, 11:12 przy błogosławieństwie episkopatu. Antysemityzm w Polsce ma się dobrze i dzięki Rydzykowi jeszcze bardziej się wzmacnia. Pamiętam jak byłem dzieckiem. Rozmowy dorosłych niosły nam jednoznaczny przekaz - Żyd to ktoś gorszy, kogo można traktować jak zwierzę. W miejscu zlikwidowanego cmentarza stanęły budynki urzędu gminy, a gdy znaleźliśmy tam kawałek kości, nikt nie traktował go jak szczątków ludzkich. Wstydzę się tamtych czasów. Za takie zachowanie należy winić przede wszystkim dorosłych, którzy kształtują świadomość dzieci, podatnych na negatywne przekazy. Dlatego teraz należy szczególnie napiętnować dorosłą społeczność Warki. Dzieci potrafią być okrutne, ale gdzie są ich rodzice? Zapewne będą zaprzeczać zajściom i wybielać swoje dzieci. Jestem pewien, że relacje napadniętego chłopaka są prawdziwe. Teraz wstydzę się, że w Polsce żyje taki bezmyślny katolicki motłoch. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: as Re: Katecheza Radia Maryja przynosi obfity plon IP: *.chello.pl 24.05.08, 11:14 Kazdy Żyd ci powie że Żydzi to naród wybrany. Odpowiedz Link Zgłoś
12345on Re: Niektórzy Żydzi się nawracają? Być może. 24.05.08, 11:18 Słuchają, monitorują Radia Maryja napewno. Co poniektóry Żyd się przewróci, ale mogą też być tacy co się nawrócą. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: michu Re: Katecheza Radia Maryja przynosi obfity plon IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.08, 12:07 Szczerze, żal mi Ciebie, nie wiem w jakim środowisku Ty dorastales i jaki wartości w nim obowiązywały, ale Ja ze swojego domu ktory byl na wskroś katolicki nie wynioslem takich dziwnych nauk ze ktoś jest gorszy a ktoś lepszy. Odpowiedz Link Zgłoś
xabc123 Re: Katecheza Radia Maryja przynosi obfity plon 24.05.08, 12:57 Dziwi mnie Twój żal, skoro nie dałem się ogłupić wpływowi rówieśników (także tych z tzw. dobrych, katolickich domów), to może mój własny dom nie był taki zły, mimo, że nie ultrakatolicki. Lepiej szczere żałuj tych ogłupionych ludzi z Warki. Odpowiedz Link Zgłoś
a_weasley Nie był Radyja, był antysemityzm, nie będzie... 24.05.08, 12:29 ...Radyja, też będzie antysemityzm. Odpowiedz Link Zgłoś
xabc123 Nieodłaczne siostry dwie - antysemityzm i RM 24.05.08, 12:52 obie będą istnieć zawsze. Antysemityzm umacnia Radio Maryja. To zdanie ma dwa znaczenia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Fabian Re: dzieci Rydzyka i Kaczorów święcą Boskie ciało IP: 77.46.50.* 24.05.08, 11:16 Oczywiście, że byli. A Polacy to nie byli w UB i SB. Ciągle szukanie winy u innych i usprawiedliwianie. Żałosne.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Joo Pamiątkowe zdjęcie z pięścią przed nosem Żyda IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.05.08, 11:19 Polacy to taki dobry religijny naród żydówkę zrobili swoją królową i jeszcze do niej się modlą w każdym kościele wisi półnagi żyd(z pokolenia Judy) na krzyżu przed którym miliony pobożnych polaków klęka.św Piotr(którego następca rezyduje w Rzymie)to też żyd a tzw.święta rodzina Maria(jw) i Józef to też żydzi pierwsi chrześcijanie to nie byli Polacy tylko żydzi.Ale wielu polaków to analfabeci bo niby tacy religijni a kompletnie nie znają Biblii która jest przecież podstawą chrześcijaństwa i w niej jest napisane jaki powinien być nasz stosunek do ludzi bez względu na religię i narodowość.KOCHANI POLACY ZACZNIJCIE CZYTAć NOWY TESTAMENT I WIERZYć W TO CO TAM PISZE TO ZMIENI SIę WASZE NASTAWIENIE DO LUDZI. Odpowiedz Link Zgłoś
simpson0107 A w gazetach pisza o atakach na Polakow... 24.05.08, 11:19 Zamiast piac o atakach na Polakow w Anglii, lepiej zastanowic sie co sie dzieje u nas. Mimo, ze nie ma w Polsce praktycznie zadnych liczacych sie (licznych) mniejszosci narodowych, rasizm obecny jest na kazdym kroku. Mieszkam w Anglii od trzech lat i traktuje mnie sie tutaj LEPIEJ niz w Polsce, mimo ze jestem obcokrajowcem i to z kraju, ktorego wcale az tak bardzo sie tu nie kocha. A z rozmow z rodzina i znajomymi z Polski wylania sie przerazajacy obraz. Ludzie przy kielbasce i piwku glosza poglady, ktorych w Anglii glosno nie wypowiedzialby najwiekszy rasista. I to nie 'byle kto', tylko tak zwani 'ludzie na poziomie'. To jest straszne i powinno sie z tym cos zrobic, jesli chcemy sobie zaoszczedzic wstydu, jakiego na 100% najemy sie kiedy takze do Polski zaczna przyjezdzac masowo ludzie z zagranicy w poszukiwaniu pracy. Wstyd bedzie tym wiekszy, ze Polacy maja wielkie pretensje do innych krajow, gdzie sie nas rzekomo zle traktuje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: awer wieloletnie wmawianie Michnika i Grossa IP: *.chello.pl 24.05.08, 11:20 nie poszło w las Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: qwerty rydzykowa edukacja IP: *.chello.pl 24.05.08, 11:21 oto skutki kilkunastu lat rydzykowej edukacji i kilku lat edukacji PiS Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: as Raczej poniżania Polaków przez Michnika i jego IP: *.chello.pl 24.05.08, 11:23 faworyta Grossa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: q Re: Raczej poniżania Polaków przez Michnika i jeg IP: *.chello.pl 24.05.08, 11:37 bo wskazali morderców? Mnie nikt nie poniża, może ciebie i twoja rodzinę - dziadka szmalcownika, szabrownika i kolaboranta. Odpowiedz Link Zgłoś
cerambyx Re: Raczej poniżania Polaków przez Michnika i jeg 24.05.08, 16:21 pluje na wszystkich polakow, przede wszystkim na tych co byli uczciwi, ale nie mieli odwagi, bo sie bali o swoje zycie, albo swoich najblizszych, pluje na wspolczesnych polakow i wszystkich pakuje do jednego wora z napisem antysemici - wiec niech nie dziwi sie, ze pozniej polacy nie lubia zydow. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: teo Chuchro IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.08, 11:22 No sorry, ale koleś sprawia wrażenie wyjątkowego chuchraka, a tacy często stają się ofiarami różnych zakompleksionych dresów. Wystarczy, że był obcy, a czy Żyd, czy Ruski, Niemiec lub Portorykańczyk, nie ma znaczenia. Odpowiedz Link Zgłoś
niedo-wiarek Pamiątkowe zdjęcie z pięścią przed nosem Żyda 24.05.08, 11:22 Smutne, Warka do tej pory kojarzyła mi się jako bardzo miłe miasteczko. Muzeum, zabytki itd. Poza tym mam prywatne, przyjemne wspomnienia. Szkoda. Odpowiedz Link Zgłoś
12345on Re: Pamiątkowy fotomontaż Gazety Wyborczej 24.05.08, 11:28 Nie przejmuj się. To tylko artykuł Gazety Wyborczej. Gazeta specjalizuje się w manipulcji, kłamstwie i szkalowaniu Polaków. Ma własne antypolskie cele. > Nie czytaj Gazety Wyborczej, bo będziesz głupszy niż jesteś. Odpowiedz Link Zgłoś
niedo-wiarek Re: Pamiątkowy fotomontaż Gazety Wyborczej 24.05.08, 11:34 Czytam różne gazety. Ale zastanawiam się, co Ty tutaj robisz, skoro uważasz, że czytanie "Wyborczej" ogłupia. Taki genialny jesteś, że już nic Tobie nie zaszkodzi? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
cerambyx Re: Pamiątkowy fotomontaż Gazety Wyborczej 24.05.08, 16:22 niedo-wiarek napisał: > Czytam różne gazety. Ale zastanawiam się, co Ty tutaj robisz, skoro uważasz, że > czytanie "Wyborczej" ogłupia. trzeba poznac wroga i wiedziec jakie manipulacje planuje, zeby znowu upodlic i opluc polakow Odpowiedz Link Zgłoś
12345on Re: Nawet dzieci na Żyda mówią Żyd ! Zgroza ! 24.05.08, 11:23 Do czego to doszło! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pamiętam inną GW Pamiątkowe zdjęcie z pięścią przed nosem Żyda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.08, 11:25 Takie cuda to tylko w GW. Wzruszyłem się do łez czytając. Dynamiczna akcja, pełna zwrotów i jaka dramaturgia. A ile w tym prawdy ? Ideał sięgnął bruku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Franzz Pamiątkowe zdjęcie z pięścią przed nosem Żyda IP: 213.17.223.* 24.05.08, 11:26 ale z ta ambasada to juz naczelny przesadzil widocznie sam czuje sie u nas wyjatkowo bezpiecznie-Pozdro dla GW Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: totto Nie każcie mi być dumnym, że jestem Polakiem. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.08, 11:26 To nie był "gó..arski wybryk", Panie Policjancie. Wystarczy wyjechać poza większe miasta, a trafia się właśnie w taką antysemicką dzicz. Zresztą i w większych miastach nietrudno spotkać takich Prawdziwych Polaków. Nie każcie mi być dumnym z tego, że to moi "rodacy". Że taki jest mój kraj. Już dość razy było mi wstyd za ludzi, którzy urodzili się tu gdzie ja. Pozwólcie mi czasem zakląć pod nosem, kiedy myślę "Polska". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LinnVv Re: Nie każcie mi być dumnym, że jestem Polakiem. IP: *.it-net.pl 24.05.08, 13:02 Policja w tym kraju już dawno się z pałą na mózgi pozamieniała. :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic ŁKS-Zydzew Re: A kto ci każe? IP: *.magma-net.pl 24.05.08, 13:11 Policja przestała działać według wytycznych Michnika? To dobrze, to znaczy, że wyzwala się spod wpływów żydokomuny. Odpowiedz Link Zgłoś
cerambyx Re: Nie każcie mi być dumnym, że jestem Polakiem. 24.05.08, 16:24 gratulacje towarzyszu, tobie nadredaktor michnik juz pieknie mozg wypral! zero samodzielnego myslenia. Odpowiedz Link Zgłoś
reakcjonista1 kinder holocaust :-))))))))))) 24.05.08, 11:27 czego to gazetka bez napletka nie wymyśli... Odpowiedz Link Zgłoś
polski_katolik1 Re: kinder holocaust :-))))))))))) 24.05.08, 11:40 Te oto polskie i katolickie dzieci nie wyrosną na POlitPOprawnych POpaprańców. _____________ Bij pasozyda! Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Re: kinder holocaust :-))))))))))) 24.05.08, 12:43 Katoliku, idź zrób siku. Odpowiedz Link Zgłoś