14.08.04, 19:33
Zgodnie z obietnicą są "pomyjki": podszywający się pod "plebsa" - Kot, Ćwok,
gfg, Mieszkaniec,Podziwiak a z innej grupy: Kirke, Ciekawski, Neo, Znajomy,
Esik bardzo rzadko ujawniają się w weekendy. Czyżby pracowali wyłącznie na
sprzęcie służbowym...?!
Obserwuj wątek
    • Gość: Podziwiak Pomyjki po Plebsie IP: *.aster.pl / *.aster.pl 17.09.04, 22:43
      podziwoj tego jenteligenta
      • krzysztofplebs Re: Pomyjki po Plebsie 18.09.04, 15:04
        Znów kretynie zmieniłeś pseudonim?!
        • nikita121 Re: Pomyjki po Plebsie 24.10.04, 02:09
          krzysztofplebs napisał:

> Znów kretynie zmieniłeś pseudonim?!
          ALE STYLU NIE POTRAFI ZMIENIĆ. SŁABY AKTOR...
          • krzysztofplebs Re: Pomyjki po xyz 24.10.04, 02:14
            nikita121 napisała:
            Znów kretynie zmieniłeś pseudonim?!
            ALE STYLU NIE POTRAFI ZMIENIĆ. SŁABY AKTOR...
            Nikita, puchu marny nie obrażaj aktorów i nie obciążaj ich środowiska takim
            balastem, jak te podziwiaki, stare miłośniaki i fafiki...
          • nikita121 Re: Pomyjki po Plebsie 25.10.04, 19:01
            nikita121 napisała:

> krzysztofplebs napisał:
            >
            > > Znów kretynie zmieniłeś pseudonim?!
            > ALE STYLU NIE POTRAFI ZMIENIĆ. SŁABY AKTOR...
            I lubi czytac POMYJKI o sobie. Chyba dostarczymy mu lektury, prawda?
      • Gość: Podziwiak2 Re: Pomyjki po Plebsie IP: *.aster.pl / *.aster.pl 18.09.04, 21:50
        Gość portalu: Podziwiak napisał(a):

> podziwoj tego jenteligenta

Podziwoj, podziwoj.
        • krzysztofplebs Re: Pomyjki po Plebsie 20.09.04, 02:54
          mniej niż ćwierć inteligencie...
        • krzysztofplebs Re: Pomyjki po Plebsie 24.10.04, 01:44
          Gość portalu: Podziwiak2 napisał(a):

> Gość portalu: Podziwiak napisał(a):
          >
          > > podziwoj tego jenteligenta
          >
          > Podziwoj, podziwoj.
          Ostatnio pomyjki wychłeptał niejaki "borys 10" i go trafiło na dobre...
          • nikita121 Re: Pomyjki po Plebsie 25.10.04, 19:03
            krzysztofplebs napisał:

> Gość portalu: Podziwiak2 napisał(a):
            >
            > > Gość portalu: Podziwiak napisał(a):
            > >
            > > > podziwoj tego jenteligenta
            > >Jego też trafi, ale celny strzał OBSERWATORA!
            > > Podziwoj, podziwoj.
            > Ostatnio pomyjki wychłeptał niejaki "borys 10" i go trafiło na dobre...
      • nikita121 Re: Pomyjki po Plebsie 24.10.04, 02:08

CZY MNIE WZROK NIE MYLI? TY TUTAJ ŁACHUDRO?!
        • krzysztofplebs Re: Pomyjki po Podziwiakul 24.10.04, 02:12
          nikita121 napisała:
          CZY MNIE WZROK NIE MYLI? TY TUTAJ ŁACHUDRO?!
          Nie myli nie myli. "podziwiak" to przecież kolejne wcielenie tych wieloimiennych
        • nikita121 Re: Pomyjki po Plebsie 25.10.04, 19:04
          nikita121 napisała:

> Gość portalu: Podziwiak napisał(a):
          >
          > > podziwoj tego jenteligenta
          > CZY MNIE WZROK NIE MYLI? TY TUTAJ ŁACHUDRO?!
          Ta świnia wszędzie się wepcha. Czyżby czuła koryto? Ale nie tutaj...!
          • krzysztofplebs Re: Pomyjki po Plebsie 31.10.04, 14:17
            Nikita ile razy mam Ci powtarzać: nie obrażaj świni, to łajno nie dorasta świni
            nawet do połowy raciczek...
      • nikita121 Re: Pomyjki po Plebsie 25.10.04, 18:59

Będziemy i to jak!Nie wierzysz?
    • nikita121 Re: Pomyjki 25.10.04, 18:58
      krzysztofplebs napisał:

> Zgodnie z obietnicą są "pomyjki": podszywający się pod "plebsa" - Kot, Ćwok,
      > gfg, Mieszkaniec,Podziwiak a z innej grupy: Kirke, Ciekawski, Neo, Znajomy,
      > Esik bardzo rzadko ujawniają się w weekendy. Czyżby pracowali wyłącznie na
      > sprzęcie służbowym...?!
      Ależ PLEBS, masz jeszcze wątpliwości?
      • krzysztofplebs Re: Pomyjki 25.10.04, 22:43
        nikita121 napisała:
        Czyżby pracowali wyłącznie na sprzęcie służbowym...?!
        Ależ PLEBS, masz jeszcze wątpliwości?
        Może by ich tak obciążyć za to gadulstwo na koszt podatników...
        • nikita121 Re: Pomyjki 25.10.04, 22:48
          Super pomysł PLEBS. ie spodziewałam się tego po TObie!
          • eraser19 Re: Pomyjki 29.10.04, 00:45
            nikita121 napisała:
            > Super pomysł PLEBS. ie spodziewałam się tego po TObie!
            Nikita, gdybyś nie była kobitką musiałabyś uważać na zakrętach! Chcesz się
            kąpać razem z karpiem w gliniance?! Plebsowi już i tak ciężko od tych
            wszystkich jego "przyjaciół"!
            • krzysztofplebs Re: Adwokaci diabła 29.10.04, 00:51
              Adwokaci diabła - zejdźcie ze mnie bo mi duszno. Co tam w tym Sulejówku bo mi
              nie chcą przerzucać, ostatni był Alf, ale może go namierzyli jak wynosił
              tajemnice alkowy anonimów...
              • eraser19 Re: Adwokaci diabła 31.10.04, 14:32
                Oj wylałbym komuś z najwyższą przyjemnością kubełek pomyj na łeb, ale jakoś nie
                wyłążż z nor dżdżownice cholerne...
                • szepiet.07 Re: Adwokaci diabła 01.11.04, 13:19
                  wyjdą, wyjdą tylko trochę okrzepną, a i "dykty" w końcu zabraknie
                  • krzysztofplebs Re: Kierunek pomyj: wilczunio 06.11.04, 19:17
                    I tak trzymać, żeby juz jego ogólnowojskowe chamstwo i buta w Wesołej się nie
                    odrodziły...
                    • eraser19 Re: Kierunek pomyj: wilczunio 06.11.04, 20:24
                      z łbem w kuble!
                      • nikita121 Re: Kierunek pomyj: szpital 09.11.04, 23:55
                        A ten kubełek możecie podrzucić do Szpitala w Międzylesiu i wylać na gorącą
                        główkę pewnej radnej z Sulejówka...
                        • obserwator.2236 Re: Kierunek pomyj: szpital 10.11.04, 00:52
                          Och,jaka ty jesteś wspaniałomyślna! Ajuż myślałem, że odjęło Ci rozum słodka
                          idiotko...
                          • krzysztofplebs Re: Co z humorem?lhumorami?! 10.11.04, 00:56
                            Witam Cię OBSERWATORZE w nowym dniu, czy jesteś już w lepszym humorze?!
                            • obserwator.2236 Re: NIE!!! 10.11.04, 13:54
                              Witam Cię Plebs. Czy jestem w lepszym humorze, trudno powiedzieć...Raczej nie
                              • krzysztofplebs Re: A teraz?! 10.11.04, 22:20
                                A teraz OBSERWATORZE?
                                • szepiet.07 Re: A teraz?! 10.11.04, 22:32
                                  Jeżeli Cię interesuje, to ja nie mam, bo zabaczyłem kilka glistek na pograniczu
                                  powiatu i Wesołej...
                                  • nikita121 Re: A teraz?! 10.11.04, 22:45
                                    Ale ja mam wspaniały. Widziałam jedno zdychające truchło, które zaśmiecało nie
                                    tylko to Forum...
                                    • obserwator.2236 Re: A teraz?! 10.11.04, 23:54
                                      nikita121 napisała:

> Ale ja mam wspaniały. Widziałam jedno zdychające truchło, które zaśmiecało
                                      nie
                                      > tylko to Forum...
                                      Tobie to zawsze będzie wesoło, bo tylko bawisz się tymi "zabawkami". "Jeszcze"
                                      Ci się nie znudziły? Ciekawe, kiedy to nastąpi...Chyba powiadomisz mnie o tym?
                                      • eraser19 Re: A teraz?! 10.11.04, 23:58
                                        obserwator.2236 napisała:

> nikita121 napisała:
                                        >
                                        > > Ale ja mam wspaniały. Widziałam jedno zdychające truchło, które zaśmiecał
                                        > o
                                        > nie
                                        > > tylko to Forum...
                                        > Tobie to zawsze będzie wesoło, bo tylko bawisz się
                                        tymi "zabawkami". "Jeszcze"
                                        > Ci się nie znudziły? Ciekawe, kiedy to nastąpi...Chyba powiadomisz mnie o
                                        tym?
                                        >
                                        Nikita to jest po prostu Nikita
                                • obserwator.2236 Re: TAK !!! 10.11.04, 23:49
                                  Bez cienia wątpliwości...Chociaż tych "cieni" jest "jeszcze" wiele...
                                  • krzysztofplebs Re: TAK !!! 11.11.04, 00:00
                                    obserwator.2236 napisała:

> Bez cienia wątpliwości...Chociaż tych "cieni" jest "jeszcze" wiele...
                                    To się cieszę, a "cienie" można zlikwidować, tak jak fafiko-znajdy wesołowskie
                                    • obserwator.2236 Re: To optymistyczne... 11.11.04, 00:15
                                      Też tak myślę, ale nie wiem czy reszta zgodzi się z tym stwierdzeniem? Czegoś,
                                      co jest "zakodowane" raczej trudno się pozbyć...Może jednak warto być
                                      optymistą? Jak myślisz? Przecież coś pozostaje, chociażby...ach, dopisz sobie
                                      sam...(bCk). Panimajesz, ili niet?
                                      • eraser19 Re: To b. optymistyczne... 11.11.04, 00:22
                                        Co Ty tak jakby do Nikity albo Szepieta...? bCK jest naszą siłą, jest naszą
                                        nową partią, a jest to organizacja optymistyczna. Zobacz OBSERWATORZE jak
                                        optymizmem "zabiliśmy" J.G. i inne gady. Do góry głowa bo ostatnio coś jesteś
                                        zdołowany zupełnie niepotrzebnie. I nie używaj słów bez sensu w rodzaju "na
                                        razie", "jeszcze"...
                                        • obserwator.2236 Re: A jak ożyją?. 11.11.04, 00:44
                                          Wiem Szepiet,że za wszelką cenę usiłujesz podtrzymywać mnie na duchu. Dzięki.
                                          Jeżeli Ci się uda,to będzie TWÓJ sukces, a wtedy podniosę głowę do góry.
                                          Zabiliśmy pewne gady, ale nie wszystkie. Jest jeszcze jeden, bardzo jadowity,
                                          który spędza mi sen z oczu. Wiem, że muszę uporać się z nim, że muszę sam go
                                          pokonać i nikt z Was, tym razem nie może mi pomóc. Walka będzie zacięta i
                                          obiecuję Wam, że zwyciężę. Chociżby kosztem rozstania sięz Wami...
                                          • szepiet.07 Re: A jak ożyją?. 11.11.04, 00:55
                                            O rozstaniu nie może byc mowy, a tego gada - chyba się domyślam o kogo chodzi -
                                            pokonasz OBSERWATORZE jedną reką. Uwierz mi, to śmierdzące łajno jest malutkim
                                            spoconym tchórzem!
                                            • obserwator.2236 Re: Wątpię... 11.11.04, 01:25
                                              Wierzę Ci Szepiet, ale najłatwiej jest kogoś wspierać duchowo. Nie wiem, czy
                                              będzie to takie proste jak przewidujesz. OBY TWOJE SŁOWA SPRAWDZIŁY SIĘ, co
                                              akurat wydaje mi się bardzo nierealne. Wcale nie łatwo pokonywać tchórzy, bo
                                              niestety potrafią nieźle wszystko zamotać. Co prawda, nie bardzo mam ochotę
                                              na "zadymy",ale robię to także dla WAS. Jeżeli dotknie mnie porażka, będę
                                              walczył ze zdwojoną siłą, aż do upadku gada. I na pewno nie opuszczę WAS, tylko
                                              tak mi się powiedziało...Nie ukrywam, że czasami zdarza mi
                                              się "przejęzyczenie"
                                              • krzysztofplebs Re: Wątpię... 11.11.04, 11:07
                                                Dobrze, że tylko "czasami"?
                                                • nikita121 Re: Wylać im na łeb pomyje 12.11.04, 09:11
                                                  Proponuję wylać kubeł pomyj na łeb wieloimiennego kundla fafika sklonowanego z
                                                  karpiem
                                                  • eraser19 Re: Wylać im na łeb pomyje 13.11.04, 01:31
                                                    nikita121 napisała:

> Proponuję wylać kubeł pomyj na łeb wieloimiennego kundla fafika sklonowanego
                                                    z
                                                    > karpiem
                                                    bardzo dobry pomysł!!!
                                                  • szepiet.07 Re: Wylać im na łeb pomyje 13.11.04, 21:54
                                                    ja też popieram, nic tak dobrze nie robi na samopoczucie 1/32 debilków jak
                                                    dobrej jakości pomyje...Wylane oczywiście w odpowiednim miejscu.
                                                  • krzysztofplebs Re: Wylać im na łeb pomyje 15.11.04, 10:34
                                                    ... i w odpowiednim czasie!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka