Dodaj do ulubionych

Pamiątkowe zdjęcie z pięścią przed nosem Żyda

    • piotrek410 Warka - polska rzeczywistosc 25.05.08, 15:48
      Porzucone na terenie cmentarza śmieci i liczne butelki po napojach
      alkoholowych świadczą, że szacunek dla zmarłych jest obcy niektórym
      mieszkańcom Warki. Red. Jerzy Stobiecki na łamach "Słowa Ludu" w
      1999 roku tak pisał o dewastacji wareckiego beit-kwarot: "Wybudowany
      kilka lat temu ohel stoi zniszczony. Wandale wyrwali kratę z furtki
      od kapliczki, na ścianach pojawiły się antysemickie napisy.
      Wieczorami schodzą się tam chuligani i urządzają libacje. W ubiegłym
      roku zdewastowane zostały także schody prowadzące do kapliczki. Ale
      to nie wszystko. Piaszczysta skarpa nad brzegiem Pilicy, na której
      położony jest cmentarz, stopniowo się obsuwa, odsłaniając szczątki
      pogrzebanych Żydów".

      www.kirkuty.xip.pl/warka.htm
    • Gość: doomssday Mlody zyd wszystko zmyslil IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 25.05.08, 15:55
      Nie wierze w ta cala historie . Policja powinna bardzo dokladnie
      przeprowadzic sledztwo i w razie stwierdzenia klamliwego donosu ze
      strony tego mlodego amerykanskiego zyda , nalezaloby za nim wydac
      nakaz aresztowania . Cala historia tu opowiedziana przez gazete
      wydaje sie zmyslona w oczywisty sposob . Mlody zyd bez znajomosci
      jezyka polskiego w Boze Cialo wybiera sie w skomplikowqana podroz do
      malego miasteczka i ni stad ni zowad podaje te histrie o pobiciu
      policji . W takiej miescinie wszyscy znaja sie jak lyse konie i
      policja po pieciu minutach wylapalaby sprawcow . Tymczasem
      poszkodowany nie moze rozpoznac nikogo .
      To jest historia , ktora przypomina setki takich wymyslonych przez
      zydow w ostatnich latach bajek . To Wyborcza nie tak dawno pisla o
      francuskiej zydowce , ktora miano napasc w pociagu . Potem sama sie
      przyznala , ze wszystko zmyslila .
      • tomekk361 Re: Mlody zyd wszystko zmyslil 25.05.08, 16:42
        ma fantazję chłopaczek...zaraz wyda książczynę, a Spilberg nakręci
        nowy oscarowy filmik....hehehehehehehehe.....;) chore....
    • Gość: Rhesus minus-ldz Pamiątkowe zdjęcie z pięścią przed nosem Żyda IP: *.forweb.pl 25.05.08, 17:29
      Kiedy czytam takie informacje ogarnia mnie wscieklosc, wstyd i smutek. Ten chlopak zostal pobity tylko dlatego, ze jest ortodoksyjnym Zydem. Z powodu swojej innosci, niezrozumialej dla miejscowych. I nazywa sie to jedynie "gowniarskim wybrykiem"?!
      Dla mnie jest to ewidentny dowod na to, ze polska ksenofobia i antysemityzm nie jest mitem. Tylko faktem.
      I wstyd mi ze stalo sie to w kraju w ktorym mieszkam od ponad 30 lat, ktory podobno slynie z polskiej goscinnosci.

      I od razu napisze, uprzedzajac ew. wsciekle ataki pod moim adresem jestem Polakiem, do tego co czytam i w jakiej prasie podchodze z dystansem i trudno mna manipulowac.
      Tyle ode mnie. Pozdrawiam z miasta czterech kultur - zydowskiej, niemieckiej, rosyjskiej i polskiej gdzie wlasnie Zydzi i Niemcy budujac pierwsze manufaktury stali sie ojcami przemyslu lekkiego.
      To sa historyczne fakty a jak wiadomo z faktami sie nie dyskutuje ;)
      A na koniec dwa komentarze do refleksji komentujacych odnosnie tego smutnego i godnego napietnowania wydarzenia z Warki znalezione na innym forum:

      1.
      "Znam parę osób z Warki i pobliskiego Wichradza. Często przy byle okazji psioczą na Żydów, twierdzą, że ich ksiądz często podczas kazań bardzo krytykuje 'żydków', że żydostwo ma plan - zniszczyć polskie rolnictwo, że Kaczyński, Kwaśniewski i Tusk to Żydzi itp
      Ci ludzie są pier...nięci! Całkiem na poważnie powtarzają te idiotyzmy i naprawdę w to wierzą. Nic dziwnego, że ich dzieci przesiąknięte tą antysemicką atmosferą tak zareagowały.
      Żyd kojarzy im się z wszami, czosnkiem i antypolskimi knowaniami.
      No i oczywiście oskarżenie o antysemityzm to kamień obrazy!"

      2.
      "Widziałem go jak wysiadał w Warce. Jechał tym samym pociągiem co ja. Rzucał sie w oczy. Wysoki, chudy, w czapce jak amish, twarz strasznie wystraszona - to byl peron. Podszedłem do okna sie mu przyjrzeć. Miałem wrażenie że będzie miał problemy na tym zadupiu - no i mial;/ Facet wyglądał jak chodząca latarnia emitująca dźwięk syreny okrętowej brzmiącej jak - "boje sie" ech...;/ To działało na tych wyrostków jak płachta na byka:( Powiem szczerze, że sam się zdziwiłem że wysiadł samotnie na peronie. Był to dla mnie widok cokolwiek osobliwy... a nie uwarzam się za kogoś, kto by dołączył do tych goowniarzy. No cóż, Polska znów zbierze cięgi w światowej prasie przez... hmm.. Wyborcza już mówi Antysemityzm i polskie wychowanie. Kurczę, nie lubię Wybiórczej:( Ale trochę racji mają. Pochodzę ze Skarżyska - tu nie ma Żydowskich cmentarzy, ale nawet jakby były, nikt chyba by go nie pobił? A może się mylę - prowincja żyje swoim życiem?:|"

      zrodlo:
      koment 1. www.pardon.pl/komentarz/0/5021/949505
      koment 2. www.pardon.pl/komentarz/0/5021/949656
      • Gość: jeewish Re: Pamiątkowe zdjęcie z pięścią przed nosem Żyda IP: *.pronet.lublin.pl 25.05.08, 17:45
        być może ludzie nie lubią żydów, szczegółnie tych ortodoksyjnych, dlatego, że
        uważają się za naród wybrany. Jako wybrańcy są "lepsi", są ponad innymi, nie-żyd
        jest gorszy i stąd nie-żyd odbijając piłeczkę tworzy antysemityzm i jest w nim
        wiele nienawiści... ale nie sądzę żeby Ci młodzi nastoletni cokolwiek wiedzieli
        o żydach ortodoksyjnych, pewnie też za wiele nie wiedzą o antysemityźmie, a
        nienawiść do judaizmu wyssali z mlekiem matki.
        Jak można walczyć z czymś o czym się nie ma pojęcia, tylko dlatego, że coś się
        słyszało? :/
        • Gość: goś Re: Pamiątkowe zdjęcie z nosem Żyda IP: *.magma-net.pl 25.05.08, 18:49
          Wytłumacz mi jak można wyssać cokolwiek z mlekiem
          matki?
          Jeśli chodzi o polskie matki, to z ich cycuszek maleństwo
          może wyssać tylko i wyłącznie matczyne mleko.
          Nie wiem jak to jest u Żydówek. Ty ssałeś więc wiesz.
          Objaśnij nam co tam można jeszcze wyssać?
        • Gość: Rh--ldz Re: Pamiątkowe zdjęcie z pięścią przed nosem Żyda IP: *.forweb.pl 25.05.08, 18:54
          Ok. Ale pomijajac kwestie narodu wybranego, Zydow, etc. Ja mam blade pojecie o chasydach, ich zwyczajach, ale to nie powod zeby spuszczac wp...ol i szczuc tylko dlatego, ze ktos zachowuje sie w sposob niezrozumialy i wyglada tak jakos dziwacznie.
          Chlopak zostal pobity bo jest Zydem i czul sie nieswojo i takie sygnaly wysylal. Ktos pewnie napisze "sam sie prosil."
          Ale taki sam wp...ol przypuszczam dostalby czarnoskory, Indianin z rezerwatu, muzulmanin, Sikh w turbanie, wyznawca Kriszny, buddyjski mnich, ktokolwiek, kto znalazlby sie po raz pierwszy, w obcym miescie, w obcym kraju i mialby prawo czuc sie nieswojo.
          Bo kulturowo jest inny. A to co inne, nieznane, odmienne na wszelki wypadek lepiej wysmiac, zaatakowac.
          Byc moze ta sytuacja zmusi kogos z rzadzacych do glebszej refleksji nad wprowadzeniem religioznastwa do szkol od 1 klasy SP. Bo podobno homo sapiens znaczy "czlowiek rozumny".

          OT. Po Twoim IP widze, ze piszesz chyba z Lublina ;) Kilka lat temu bylem tam po raz pierwszy i co jakis czas bede z przyjemnoscia wpadal bo to piekne miasto i ludzie sympatyczni i goscinni. No i kawal historii Rzeczpospolitej Obojga Narodow.
          I mimo, ze czulem sie nieswojo nikt mi geby nie obil. Ani w Lublinie ani w Kazimierzu, ani w Janowcu gdzie pytalem o droge do ruin zamku. A tez przeciez z punktu widzenia mieszkancow bylem "nietutejszy".
          • Gość: Gość: Re: Pamiątkowe zdjęcie z nosem Żyda IP: *.magma-net.pl 25.05.08, 21:00
            ...z nosem Żyda! Gdzie ty tutaj pięść widzisz?
    • Gość: MegaX Zyd w Polsce, czy Palestynczyk w Izraelu? IP: *.proxy.aol.com 25.05.08, 18:37
      Spojrzmy w szerszym kontekscie na to zajscie. Po pierwsze - jest to
      doskonaly przyklad na to, jak czuje sie mlody Palestynczyk na
      terytoriach izraelskich. Z ta roznica, ze po takim zajsciu izraelska
      policja, niczym straz przyboczna, nie wozilaby takiego Palestynczyka
      po zydowskim miasteczku i szukala zydowskich napastnikow. Po drugie -
      jezeli jest to jakis "budzik", to w takim razie w Izraelu od lat
      juz wyja syreny alarmowe i nikt nie robi z tego powodu zadnej hucpy
      propagandowej, chciaz tam ludzi (Palestynczykow) nie tylko sie
      zastrasza i bije, ale przede wszystkim ZABIJA. I to na masowa skale.
      Po trzecie - rabin Schudrich powinien raczej zorganizowac warsztaty
      dla swoich nastoletnich zydziatek, bo to oni przede wszystkim
      wymagaja naprawy warsztatowej w swietle chociazby tego, co
      wyprawiaja w czasie wizyt w Polsce (i nie mam tu wylacznie na mysli
      hotelowych demolek). A swoja droga, to trudno sobie wyobrazic, np.
      polskiego biskupa jadacego do Izraela w celu
      organizowania "warsztatow" propagandowych dla mlodziezy zydowskiej.
      Wniosek z tego, ze w zydowskich, rabinackich lbach cos sie
      kompletnie juz poprzestawialo. Po czwarte - ach, szkoda czasu...
    • Gość: Lubelski Jak Polaków zabijali w Enerde... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.08, 18:47
      To się cicho siedziało.
    • Gość: goś Re: Pamiątkowe zdjęcie z nosem Żyda IP: *.magma-net.pl 25.05.08, 18:50
      Nie widzę pięści, więc nie będę o niej pisał.
    • Gość: pol Re: Pamiątkowe zdjęcie z pięścią przed nosem Żyda IP: *.ib.tcz.pl 25.05.08, 19:47
      To samo zdarzylo mi sie w Paryzu... Krzyczeli na mnie Jude, Jude...
      I o czym to swiadczy? O ich antysemityzmie? Zydem nie jestem, tylko
      polskim katolikiem.
      • Gość: Gość: Re: Pamiątkowe zdjęcie z nosem Żyda IP: *.magma-net.pl 25.05.08, 20:52
        ...z nosem Żyda, pięści tam niema !!!
    • Gość: gosc Antysemityzm w Polsce IP: *.aster.pl 25.05.08, 19:55
      Wypowiedz policjanta swiadczy przynajmniej o tym ze postrzega antysemityzm jako
      cos zlego, niechlubnego.
      Niemniej jednak w Polsce panuje antysemityzm, historycznie zakorzeniony w
      mentalnosci chłopskiej i ugruntowany przez działalność kościoła katolickiego
      (np. ks. Kłopotowski). Świat dzieci niestety i przede wszystkim jest odbiciem
      swiata doroslych.
    • abrahadabra a to Polska właśnie... 25.05.08, 20:50
      w ten sposób Polacy walcza o tożsamość narodową?
      Gnojąc każdego innego?
      Dlaczego w tym kraju zaciera sie ślady historii?
      Niszcząc ślady kultury materialnej mieszkajacych tu wcześniej
      Niemców, Żydów i Rosjan, likwidując pożydowskie i poewangelickie
      cmentarze, i niewspominając o wielu wcześniejszych mieszkańcach tego
      kraju nad Wisłą...
      Przyklaskuje temu raz otwarcie a raz skrycie chwalebny kościół
      katolicki, no ale jak sie dostało za friko tyle nieruchomości m. in.
      na Ziemiach Zachodnich to trzeba być wdzięcznym...
      A tak swoją drogą to niezły deal musiał kler z komuną zrobić...
      Podsumowując nauki Belzebuba z Torunia i jego popleczników trafiają
      na bardzo podatny grunt, czego owoce mieliśmy w Warce.
      Wstyd.
      • Gość: Gość: Re: Żydku kochany, ty wierzysz w to co napisałeś? IP: *.magma-net.pl 25.05.08, 20:57
        Żydowskie cmentarze w Polsce są z przesadną pieczołowitością
        zachowane, kosztem Polaków i wysiłkiem Polaków.
        Podaj może przykład jakiegoś Żyda który za to zapłacił.
        Teraz, 300 milionów naszych pieniędzy zostanie zmarnowanych
        na budowę Muzeum Żydowskiego.
        Czegóż ty jeszcze chcesz Judajczyku?
        • Gość: sadbuttrue Re: Żydku kochany, ty wierzysz w to co napisałeś? IP: *.forweb.pl 25.05.08, 21:09
          Czy nazywasz drogi rodaku dbaniem z nalezyta pieczolowitoscia i troska o
          zydowskie cmentarze niedawny, tez "gowniarski wybryk", we Wroclawiu kiedy to
          dwoch maloletnich wandali w czasie Swiat Wielkanocnych z luboscia dewastowalo
          kilka zydowskich nagrobkow?

          Zapraszam rowniez do Lodzi na cmentarz zydowski w rejonie
          Brackiej/Smutnej/Strykowskiej - doprawdy jego stan w porownaniu do
          ewangelickiego czy rzymsko-katolickiego albo nawet komunalnego nie wymaga chyba
          komentarza. Poza smutna refleksja na temat braku kultury i szacunku dla
          zmarlych. JAKIEGOKOLWIEK WYZNANIA CZY NARODOWOSCI.
          • Gość: Go Re: Żydku kochany, ty wierzysz w to co napisałeś? IP: *.magma-net.pl 26.05.08, 09:15
            Nie czas żałować róż, kiedy płoną lasy.
            Nędza. W nędzy cmentarzów się nie oszczędza.
            :
            Biuletyn Urzędu Skarbowego podaje:
            95% dochodów poniżej pierwszego progu podatkowego.
            Średnia około 1000zł.
            1% przekracza najwyższy próg.
            :
            Rządy żydokomuny w Polsce, a później jej przetrwalników
            w postaci AWS i okrągłego stołu wspólnie z postkomuszą
            agenturą doprowadziło Polaków do niewyobrażalnej nędzy.
    • pnti Czytam ... i nie wierzę 25.05.08, 21:17
      Tak jak nigdy nie wierzyłem w żaden polski antysemityzm (ale już wierzę), tak też trudno mi teraz uwierzyć w opisane w artykule zdarzenie. Wydaje mi się wręcz absurdalne, idiotyczne, wręcz debilne. Trzeba być zupełnym kretynem, żeby tak postępować.

      Jednak tacy kretyni istnieją, a dokładnie ludzie którzy tak wychowują swoje dzieci. Ci rodzice mają trzydzieści parę - czterdzieści lat, więc z Żydach też nic nie mogą wiedzieć. Nie mogą wiedzieć, że kiedyś Warka była jednym z wielu żydowskich miasteczek na Mazowszu.

      Sądzę, że nie należy tych z ludzi z góry osądzać. Lata komunizmu zrobiły swoje, teraz dochodzi do tego bieda i beznadzieja. Z takimi ludźmi trzeba rozmawiać. Oni zwyczajnie boją się obcych.


      • Gość: sadbuttrue Re: Czytam ... i nie wierzę IP: *.forweb.pl 25.05.08, 21:26
        Popieram. Pytanie tylko dlaczego sie tego nie robi?
        Przydalaby sie porzadna praca u podstaw. Pozdrawiam.
        • Gość: Go Re: Czytam ...i nie wierzę - to tylko Gazeta Wybor IP: *.magma-net.pl 26.05.08, 09:22
          A kto by tam wierzył Gazecie Wyborczej.
          Tam wszystko jest inaczej, niż naprawdę.
    • Gość: Karl der Grosse QRVA mać! IP: *.unused.derbynet.waw.pl 26.05.08, 01:27
      Oczywiście Wybiórcza wiesza news, że jakiś przygłupi żydek został wyśmiany na
      jakiejś wiosce od 3 dni na pierwszej stronie internetowego wydania. Niechcący?
      Przypadek? Jaaaasne.
      I czy można jeszcze wątpić w motywy tej judzącej, podburzającej, prowokującej
      gazeciny?
      Mnie gó.wno obchodzi jakiś tępy żydek, mnie gó.. obchodziłby równie tępy polak,
      niemiec, włoch czy anglik. Qrwa mać! ŻYDZI to TEŻ ludzie. Traktowanie ich dalej
      jak wybrańców i nietykalnych nie zmniejszy dystansu do kogokolwiek!

      • doomsday Zobacz ile dzieci palesytynskich zamordowali zydzi 26.05.08, 03:18
        www.rememberthesechildren.org/remember2007.html
        Morduja te dzieci z amerykanskiej broni kupionej za pieniadze
        amerykanskich podatnikow , w tym za pieniadze amerykanskich zydow ,
        takich jak ten chlopak , ktory byl w Warce ...
        • kroliklesny Re: Zobacz ile dzieci palesytynskich zamordowali 26.05.08, 09:56
          No to odpowiedz, tylko szczerze: czy Izrael napadal na kraje
          arabskie, czy na odwrot? I to juz 5 razy. I kto komu obiecywal, ze
          go zepchnie do morza?
          I jak odpowiesz na to pytanie, to baw sie w demagogie.
          • doomsday Re: Zobacz ile dzieci palesytynskich zamordowali 26.05.08, 12:08
            To zydzi napadli na palestynczykow . W 1948 roku wymordowali cale
            wioski i wygonili z ziem zamieszkalych od tysiecy lat przez arabow
            poltora milionapalestynczykow .
            Stad do dzisiaj , juz kilkadziesiat lat slyszymy o palestynskich
            obozach uchodzcow . Zydom Swiat nierozwaznie przyzwolil zaraz po
            wojnie na ludobojstwo , ktore zydzi uprawiaja wobec palestynczykow
            do dzisiaj . Uwazaja ,ze skoro oni byli masowo mordowani w komorach
            gazowych w polskich obozach koncentracyjnych , to im tez wolno
            mordowac . Niemcy za jednego zabitego mordowali dziesieciu polakow i
            to doroslych . Zydzi nie przebieraja , morduje kobiety i dzieci
            razem z mezczyznami , za jednygo zyda zabijaja stu palestynczykow .
            Dzisiaj zaden powazny historyk w swiecie , nawet zyd nie wierzy juz
            w bajki o komorach gazowych , tym bardziej w bajki o polskich
            obozach koncentracyjnych . Wasz czas zydzi sie konczy i musicie
            uwazac , zebyscie sie nie obudzili z reka w nocniku .
            • Gość: Bosman Re: Zobacz ile dzieci palesytynskich zamordowali IP: 81.210.66.* 26.05.08, 16:18
              >>Dzisiaj zaden powazny historyk w swiecie , nawet zyd nie wierzy juz
              w bajki o komorach gazowych<<

              Ale tu to już p...sz bez sensu
            • kroliklesny "polskie" obozy ?!?! 26.05.08, 17:40
              doomsday napisał:

              "Uwazaja ,ze skoro oni byli masowo mordowani w komorach
              > gazowych w polskich obozach koncentracyjnych , to im tez wolno
              > mordowac . Niemcy za jednego zabitego mordowali dziesieciu polakow
              i to doroslych . Zydzi nie przebieraja , morduje kobiety i dzieci
              > razem z mezczyznami , za jednygo zyda zabijaja stu palestynczykow .
              > Dzisiaj zaden powazny historyk w swiecie , nawet zyd nie wierzy
              juz w bajki o komorach gazowych , tym bardziej w bajki o polskich
              > obozach koncentracyjnych . Wasz czas zydzi sie konczy i musicie
              > uwazac , zebyscie sie nie obudzili z reka w nocniku"

              Widzisz wlascicielu nocnika, zebys sie ograniczyl do faktow, to moze
              by warto z toba bylo podyskutowac. Ale wobec tworzenia nowej
              historii z takimi dowodami ewidentnej zlej woli, to mozna cie tylko
              olac falszywy obronco meczycieli owieczek. "Bajki o polskich obozach
              koncentracyjnych". CALY swiat wie, ze to byly obozy niemieckie,
              zalozone na okupowanych polskich terenach. Ty, zhertvo aborta chcesz
              to przedstwic inaczej. Zla przysluge oddajesz Palestynczykom,
              meczycielu mlodych wielbladzic!
    • bernard46 A to wlasnie Polska 26.05.08, 05:47
      • Gość: Go Re: A to wlasnie Gazeta Wyborcza ! IP: *.magma-net.pl 26.05.08, 09:19
        Z całym kłamliwym i manipulatorskim zapędem.
        Ludzie odróżniajcie rzeczywistość od "rzeczywistości
        inaczej" kreowanej w Gazecie Wyborczej.
        • Gość: mam rację Żydzi to bandycki naród IP: *.kolornet.pl 04.06.08, 04:22
          youtube.com/watch?v=yc_PLOWlb0c
    • Gość: nie widać nie sły gdzie ta pięść przed nosem Żyda? IP: *.aster.pl 26.05.08, 09:21
    • kroliklesny Pamiątkowe zdjęcie z pięścią przed nosem Żyda 26.05.08, 09:53
      Niestety, polskie paczesiowo tkwi w narodzie. Ten ortodoks i tak
      mial szczescie, ze nie byl czarny. Wtedy by go jeszcze bardziej
      natlukli polscy "europejczycy".
      Wstyd mi za Polske!
    • Gość: ee prowokacja IP: 195.14.4.* 26.05.08, 09:57
      MI SIĘ WYDAJE ŻE TEN ARTYKUŁ TO TYLKO PROWOKACJA
    • bocian4 Pozostaje żal i złosc na tych gó..arzy... 26.05.08, 11:27
      Bardzo mi przykro młody człowieku z powodu tego co CIe spotkało. Nie
      powiem "przepraszam" bo czuję zwiazek z wszystkimi ludźmi a nie
      bandą gó..arzy za których rodzice powinni odpowiadać karnie. Nie
      rozumieją ze to co wzbogaca ludzi, narody, społeczeństwo to
      różnorodnosć, poszanowanie odmienności, różnicy wyznać, rasy,
      zainteresowań. Nie umieli wychować to za napastowanie kogoś na ulicy
      kara zawiasów czy miesięcznego pudła. A pod względem rasowym
      zwłaszcza!
      Mam nadzieję że więcej Cie nic złego w Poslce nie spotka.

      Pozdrawiam,
      Bocian
      • Gość: Gość: Re: No prosze,nawet dzieci na Żyda powiedziały Żyd IP: *.magma-net.pl 26.05.08, 15:33
        A jak miały powiedzieć, ty knocie?
    • Gość: Kangur57 Pamiątkowe zdjęcie z pięścią przed nosem Żyda IP: 121.216.200.* 26.05.08, 12:06
      Kochani moze tak dla balansu napisac cos na temat zachowania
      inteligentnej izraelskiej mlodziezy na zorganizowanych wyjazdach do
      Polski.Pelna lista chamstwa,wandalizmu ,pogardy,ignorancji,arogancji
      i przemocy ze hotele juz odmawiaja rezerwazji.I to ma miejsce non
      stop. Moze ktos w Wyborczej by naswietlil dla balasu .Glowny chyba
      tego nie przepusci no chyba ze sie myle .
    • Gość: radomianin Pamiątkowe zdjęcie z pięścią przed nosem Żyda IP: *.cantonimotor.com.pl 26.05.08, 12:45
      0d 14 lat jeżdżę prawie co tydzień pociągiem przez Warkę. Na dworcu od kilku lat
      pojawiają się znaki nacjonalistycznych grup i różne skin-hasła. Nawet na głównej
      tablicy z napisem miejscowości na peronie przez kilka lat były różne mazaję do
      złudzenia przypominające swastyki.
      Jak ktoś twierdzi że tam nie ma problemu to chyba jest ślepy.
      • Gość: Gość: Re: Pamiątkowe zdjęcie z nosem Żyda IP: *.magma-net.pl 26.05.08, 15:35
        Nawet Marek Edelman wymalował gwiazdę Dawida
        na drzwiach swojego domku.
        Wynika z tego, że wszyscy malują, pejsatych nie
        wyłączając.
    • Gość: dika Pamiątkowe zdjęcie z pięścią przed nosem Żyda IP: *.biol.us.edu.pl 26.05.08, 13:16
      To nie chamstwo, czy głupi wybryk, tylko takie właśnie jest
      przekonanie w Polsce. Wychowywanie w duchu "Bij Żyda!" (geja,
      czarnoskórego itd). Nienawiść rasowa jest tak zakorzeniona, tak
      bardzo silna od dawna. Przechodzi z pokolenia na pokolenie. I
      pewnie jeszcze będzie trwać przez pokolenia. Bo tacy właśnie my
      Polacy jesteśmy: zarozumiali, ksenofobiczni, nienawidzący
      wszystkich, którzy są inni. I w dodatku w Imię boże! Bo przecie my
      to naród święty, pobożny, na procesje chadzający - ot, choćby w to
      ostatnie Boże Ciało, do kościołów co niedziela, a jakże! A co by to
      było, gdyby w jakimś kraju zaczęli za Polakiem rzucać kamieniami i
      wrzeszczeć "Bij Polaka!"? Pewnie byśmy byli strasznie oburzeni.
      Pewnie byśmy skargi słali do Strasburga, ONZ i czego bądź
      jeszcze...
      • ewa-102 Re: Pamiątkowe zdjęcie z pięścią przed nosem Żyda 26.05.08, 15:25
        Więcej miłości, mniej nienawiści "Chrześcijanie"
        • Gość: Gość: Re: Pamiątkowe zdjęcie z nosem Żyda IP: *.magma-net.pl 26.05.08, 15:31
          O tej rzekomej nienawiści to musiałaś wyczytać
          w Gazecie Wyborczej.
          Tam też możesz poczytać bzdety o nacjonalizmie,
          rasizmie, ksenofobii i homofobii.
          Gazeta jest pełna urojonych opisów.
          • ewa-102 Re: Pamiątkowe zdjęcie z nosem Żyda 26.05.08, 16:00
            Niestety, nienawiść i antysemityzm nie są przeze mnie urojone. Nie mam chorej
            wyobraźni. polecam książkę o Irenie Sendlerowej: "Matka dzieci Holocaustu". Ona
            była Polką. Jak przeczytasz, to porozmawiamy. O antysemityzmie wiedziałam, zanim
            powstała Gazeta Wyborcza (mam na myśli rok 1968). Domyślam się, że jesteś
            czytelnikiem Naszego Dziennika. Ale pamiętaj; tylko krowa nie zmienia poglądów.
    • Gość: ktos Pamiątkowe zdjęcie z pięścią przed nosem Żyda IP: *.elpos.net 26.05.08, 15:03
      aj aj aj jaki biedny, nastepna wielka zydowska ofiara naszego strasznego kraju.
      dobra komedia. szkoda chlopaka, ze dostal w ciery za bledy swojego narodu, ale
      pretensje to on powinien miec do tych ktorzy zapracowali i dalej pracuja na taki
      wizerunek zydow. zawsze tacy niewininni, biedni, poszkodowani...
      • Gość: Gość: Re: Straszne, dzieci na Żyda powiedziały Żyd !!! IP: *.magma-net.pl 26.05.08, 15:38
        Lament i ściana płaczu świętych krów, dotkniętych
        chorobą wściekłej krowy.
      • marekmarek44 Re: Pamiątkowe zdjęcie z pięścią przed nosem Żyda 26.05.08, 15:41
        Jak by nie liczyć większą szansę ma polski katolik dostać pięścią w nos
        gdzieś za granicą(nawet nie będąc obwieszony różańcami i krzyżami)za to tylko że
        mówi po polsku niż ortodoksyjny żyd,w tradycyjnym stroju.
        Pytanie,dlaczego w tym drugim przypadku tak wiele się mówi o rasiżmie
        i nietolerancji,a w tym pierwszym nie?
    • gajane4 Pamiątkowe zdjęcie z pięścią przed nosem Żyda 26.05.08, 15:35
      Bodaj znalezienie i przykładne ukaranie tych bydlaków i ich
      rodziców/wychowawców jest ważniejsze niż dochodzenie wszystkich
      komisji śledczych.
      • Gość: Gość: Re: Pamiątkowe zdjęcie z nosem Żyda IP: *.magma-net.pl 26.05.08, 15:42
        Gdzie ta pięść? Widzę tylko nos, a raczej nochal.
        • Gość: gosc Re: Pamiątkowe zdjęcie z nosem Żyda IP: *.forweb.pl 26.05.08, 16:48
          No to wklej swoja facjate. Tez sie posmiejemy.
    • Gość: KiT Pamiątkowe zdjęcie z pięścią przed nosem Żyda IP: *.chello.pl 26.05.08, 17:10
      :) tacy właśnie jesteśmy. Wszędzie jak Polska długa i szeroka.
      Jest pytanie czy to nie stałoby się afrykańczykowi w storju
      afrykańskim, Arabowi czy Hindusowi w Turbanie. Po prostu natknął
      się na żulię, w stanach tez jakby gdzieś polazł natknąłby się na
      żulię. Pytanie jest czy nie dostałby po łbie Niemieć, Francuz albo
      inne nacje. Tylko jakby tak się stało to by było cicho. A tu
      proszę - naród wybrany, stoi za nim 3 miliony ofiar holokaustu.
      Jeden parszywy pejsak zarobił w łeb od chuliganów i cały świat trąbi
      • Gość: Go Re: Pamiątkowe zdjęcie z nosem Żyda IP: *.magma-net.pl 26.05.08, 18:17
        Dałeś się ponieść fantazji dziennikarza Gazety Wyborczej.
        Tutaj nikt nie dostał po łbie. Nie ma nawet pięści.
        Szkoda gadać.
    • Gość: Pablo Pamiątkowe zdjęcie z pięścią przed nosem Żyda IP: *.adsl.inetia.pl 26.05.08, 19:05
      Hej! Chwileczkę! Proszę o nie nazywanie tych młodych chuliganów-antysemitów
      katolikami i nie łączenie tego zdarzenia z katolicyzmem!
      To tak jakby powiedzieć, że sport jest zły dlatego, że na stadionach są
      pseudokibice~!
      • Gość: Gość: Re: Pamiątkowe zdjęcie z nosem Żyda IP: *.magma-net.pl 26.05.08, 19:39
        Widzisz waść tutaj gdzieś pięść?
        Oj narodzie wybrany, kiedy czytam te wasze wybrane
        posty, to zdumiewa mnie poziom ich naiwności
        i głupoty. Zwłaszcza jak udają polskie głosy.
    • Gość: Paula Pamiątkowe zdjęcie z pięścią przed nosem Żyda IP: *.adsl.inetia.pl 26.05.08, 20:56
      No straszne...Wstyd mi za nich bo sama mieszkam w Warce...
    • Gość: no remorse Pamiątkowe zdjęcie z pięścią przed nosem Żyda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.05.08, 21:16
      od kiedy dzieciaki to"faszyści".polacy uwielbiają się tłuc i biją się między
      sobą a że Asa wygladał im nieco zabawnie no to "popiescili"go conieco.ale żeby
      zaraz zrobić z tego antysemicka aferę?raczej rodzice powinni spuścić manto swoim
      pociechom i nauczyć że nie zaczepia się ludzi na ulicy
      • Gość: Go Re: Dzieci Żyda nazwały Żydem, okropne IP: *.magma-net.pl 26.05.08, 22:39
        Straszny antysemityzm u tych dzieci. Pewnie wyssały
        to przez smoczek z mlekiem krowim otrzymanym od świętych
        krów.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka