Dodaj do ulubionych

A ja już wiem, w siłowni zginął j_karolak

IP: *.aster.pl / *.acn.pl 17.10.03, 14:15
Onet podał, że w siłowni na Gocławiu wykonano wyrok na dwóch
niezidentyfikowanych mężczyznach. Według opinii dziennikarza związani byli
z "Wołominem". Policja ustala personalia. A ja już wiem, że to były
porachunki forumowe i jednym z zabitych był z pewnością j_karolak. Siłownia
dla killerów też nie była "terra incognita".
A.J.
Obserwuj wątek
    • j_karolak Re: A ja już wiem, w siłowni zginął j_karolak 17.10.03, 14:18
      Spróbuj kiedykolwiek szydzić z "karolaka" przy kims kto ma związek z
      jakąkolwiek działalnością przestępczą. To zobaczysz!

      Karolak jest ojcem chrzestnym ojców chrzestnych.

      Mnie się boją wszyscy!!!

      Mnie nikt nie zabije. To ja zabijam! (a dokładnie mój czlowiek -
      ps "Licencjatka")
      • Gość: jms Re: A ja już wiem, w siłowni zginął j_karolak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.10.03, 14:23
        i ksiegowa.
      • Gość: Axer sorry j_karolak IP: *.aster.pl / *.acn.pl 17.10.03, 21:38
        Przepraszam za błąd. Wiadomości o Twojej śmierci okazały się mocno
        przesadzone. Teraz jestem skłonny wierzyć plotce, że to Ty prułeś z kałacha w
        tej siłowni, która chyba jest dla Ciebie środowiskiem naturalnym.
        A.J
        • Gość: ludzik Re: sorry j_karolak IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 18.10.03, 10:05
          przepraszam ale wydaje mi się ze komus się popierdoliło i to zbyt mocno pod
          deklem. pozdrawiam
          • Gość: cza_ha Re: sorry j_karolak IP: *.vnet.pl / *.crowley.pl 19.10.03, 01:48

            do: j_karolak
            nie daj się miętkim panienkom!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka