Dodaj do ulubionych

Prywatny żłobek Wawer i okolice

07.06.12, 19:24
Gdzie warto zapisac od wrzesnia okolo rocznego maluszka, bo o panstwowym zlobku moge zapomniec?
Interesuje mnie Wawer i okolice. Zatsanawiam sie tez nad prszedszkolem z grupa zlobkowa, mozecie cos poradzicc, bo jestem w Wawrze nowa.

blumniama
Obserwuj wątek
            • Gość: Cyth Re: Prywatny żłobek Wawer i okolice IP: *.emea.ibm.com 06.11.12, 13:22
              Moje dziecko chodziło do Piccolo przez 2 lata, od 7 miesiąca życia. Jakoś w tym czasie nie zauważyłem "zadufania" właścicielki ani orientacji na kasę. Wręcz przeciwnie zawsze na pierwszym miejscu w Piccolo są dzieciaki. Moje kolejne dziecko jak tylko podrośnie również pójdzie do Piccolo, bo wiem, że tam będzie miało dobrą opiekę i miło spędzało czas. Między innymi te szkoły, psychologia i pedagogika pozwalają nauczycielom tam pracującym zapewnić dzieciom kreatywną rozrywkę i rozwój. Ponadto opiekunki które tam pracują wkładają w to wiele serca. Kwestia co komu odpowiada. Zawsze można posłać dziecko do przechowalni za mniejszą kasę gdzie dziecko będzie siedziało i bawiło się samo jak w państwowym.
    • ceziu75 Re: Prywatny żłobek Wawer i okolice 02.11.12, 11:23
      Przed podobnym dylematem staliśmy w zeszłym roku i sugerując się róznymi opiniami znajomych dokonaliśmy wyboru. Posłaliśmy nasze dziecko do państwoego żłobka w Śródmieściu. Wspaniała opieka, dziecko robi sie z miesiąca na miesiąc coraz bardziej samodzielne i bardzo lubi chodzić ( początki były trudne). Pani Kierownik bardzo elastyczna, miła sympatyczna dba, żeby dzici miały tam super. Panie codziennie bardzo dużo ze szczegółami mówią rodzicom o dziecku..
    • komisarz_ryba Re: Prywatny żłobek Wawer i okolice 02.11.12, 13:08
      Na szczęście mam już dzieci w wieku szkolnym, ale po ostatnich aferach z prywatnymi placówkami żłobkowymi we Wrocławiu i w Starogardzie Gdańskim, na Państwa miejscu prześwietliłabym taką placówkę od A do Z łącznie z wizytą w Urzędzie Gminy i sprawdzeniem wszelkich możliwych dokumentów łącznie. Pod lupę należy wziąć tzw. kluby malucha czy ośrodki opieki dziennej - bo z tego co podają w mediach nie potrzeba tam żadnych zezwoleń - ponieważ jest to zwykła działalność gospodarcza. Może ewentualnie domagać się zainstalowania kamery internetowej, aby mieć możliwość kontroli nad tym, co tam się dzieje z dziećmi.
      Szczerze mówiąc, to co pokazywali w związku ze znęcaniem się nad dziećmi we Wrocławiu i w Starogardzie jest przerażające i szczerze mówiąc, świadczy o tym, ze nie ma nad tego typu działalnością żadnego nadzoru, a powinien być i to ścisły nadzór Sanepidu, urzędów Gminy i wielu jeszcze innych organów.
    • jola597 Re: Prywatny żłobek Wawer i okolice 13.07.15, 08:03
      W tej chwili szykowany jest żłobek w Wawrze na ul. Sezam. Znam właścicielkę, naprawdę super kobieta, podejście do dzieci ma świetne, nie miałam problemu z dogadaniem się odnośnie indywidualnego żywienia dziecka (alergik), bardzo otwarta osoba, zna się na tym co robi. Pamiętam jeszcze jak pracowała jako wychowawca, teraz otwiera swój żłobek.
      Może Was zainteresuje, to jest jej strona żłobek Sezamkowo Marysin Wawerski
      Pozdrawiam
        • paula.e Re: Prywatny żłobek Wawer i okolice 28.10.15, 09:23
          Witam,
          Szanowna Pani anna.m1979 oficjalnie zapraszam Panią na spotkanie, ponieważ chciałabym porozmawiać na temat Pani Agnieszki i jej rzekomych przekrętów. Jeżeli nie ma odwagi się spotkać to proszę to powiedzieć wprost (rozumiem, że niektórzy ludzie są tchórzami i potrafią tylko obmawiać kogoś za plecami). Jestem dyspozycyjna w każdym czasie. Czekam na Pani odpowiedź.
      • martha95 Re: Prywatny żłobek Wawer i okolice 01.10.15, 23:17
        Witam, z przykrością czytam Pani wypowiedź ponieważ doskonale znam Panią o której się Pani tak nie pochylnie a wręcz wrogo wypowiada nie mając żadnych podstaw. Osobiście znam tą osobę i przed każdym mogę ręczyć w swoim imieniu, że jest to osoba uczciwa, która z zaangażowaniem podchodzi do dzieci i swojej pracy. Z pewnościa nie pomyliła profesji a mam wręcz wrażenie, żę Pani opinia/OSKARŻENIA to nic innego jak słowa byłej pracodawczyni , której zależy by zniszczyć wizerunek doskonałego i doświadczonego pedagoga. Jestem w pełni świadoma i pewna swego zdania gdzyż nie jednokrotnie widziałam pracę i podejście do dzieci tej Pani i wiem, że do każdego dziecka podchodzi indiwidualnie i z miłością, a dzieci od pierwszej chwili ją akceptują ( widziałam zarówno pierwsze kontakty dziecka z tą nauczycielką oraz jak juz dziecko było na placówce, i z całą pewnościa widać było, że dzieci są nią zachwycone) Jeżli chodzi o kwestie finansową to radziłabym Pani się nie wypowiadać jak Pani nie ma dokładnych inormacji (chybaże Pani jest byłym pracodawcą ...), gdyż z tego co ja wiem to poprzednia pracodawczyni, którą Pani z resztą wychwala wykorzysywała swoich praconików w kwestfi właśnie finansowej(a właściwie podatkowej) Kto się godzi na okradanie? Może Pani? I jeżeli według Pani ta osoba była złym pracownikiem to dlaczego pracodawca sam jej nie zwolnił? Według mnie jest to bezsensowne oskarżenie(jeżeli ktoś źle pracuje zwalniem go -logiczne a nie czekam aż sam się zwolni. Prawda jest taka, że ta Pani zwolniła się gdyż nie zgadzała się na ciągłe wykorzystywanie ) Jestem osobą szczerą, która mówi prawdę i nie pozwala na obrzucanie kogoś błotem, dlatego odpowiadajcą na Pani propozycje - " I chętnie spotkam się z każdym, kto będzie pisał bzdury typu- super kobieta. " chętnie się z Panią spotkam, gdyż ja jestem pewna swoich słów i nie jestem jedynie anonimowa a swoją osobę mogę Pani przedstawić, a myślę że z tym nie będzie problemu gdyż ja jestem z Warszawy i z tego co się domyślam Pani również. Przykro mi, że komuś(...) bardzo zależy na tym by uczciwej osobie zniszczyć opnię mimo iż oskarzenia są bezpodstawne, tylko dlatego że żłobek powstał. Chciałbym tylko zaznaczyć, że nie prawdziwe i nieuzasadnione oskarżenia jakie Pani tu przedstawia są karalne, więc proszę o ich zaprzestanie chybaże ma pani dowody i chętnie się ze mną nimi podzieli jak sie spotkamy. Fantazję również i ja mam ale jestem osoba uczciwą i nie mam zamiaru wymyślać steku bzdur na daną osobę tylko dlatego by pozbyć sie konkurencji. Zastanawia mnie tylko jedna rzecz skąd Pani ma tak bardzo dokładne informacje - RZEKOMO prawdziwe dotyczące tej Pani? Może mi Pani wyjaśni to jak się spotkamy ?
        Ze swojej strony mogę z całą pewnością polecić ten żłobek, jak już wyżej
        się wypowiedziałam widziałam dokładnie( i nie chwilowo) pracę właścicielki, i ręcze że jest to osoba profesjonalna i dbająca o dobro dzieci, która jest na tyle kreatywna, że nie kradnie(kolejne Pani oskarżenie-bezpodstawne ), wraz z nią pracuję druga wychwaczyni, która jest również kompetentna i nawiązująca szybki kontakt z dziećmi.
    • ewaunia.biz Re: Prywatny żłobek Wawer i okolice 11.11.15, 15:02
      Polecam Żłobek Radosne Lata przy ul. Minerskiej 54. Otrzymali tytuł Super Żłobek 2015. Zasłużenie. Super kadra, świetne wnętrza i wyposażenie. Pomysły i zajęcia dla dzieci to przejaw klasy mistrzowskiej. Moje dziecko jest zakochane. Zresztą ja również. Specjalnie dla Radosnych Lat Akademia Juana Carlosa Ferrero uruchomiła zajęcia tenisowe. Przednia zabawa! Cudne miejsce. Polecam bo lepszego żłobka na Wawrze nie ma!
      • dudzik63 Re: Prywatny żłobek Wawer i okolice 12.11.15, 21:35
        Witam!
        To forum staje się jakąś beznadziejną farsą. Nic nie można się z niego dowiedzieć oprócz napastliwych uwag podszywających się pod rodziców dziwnych ludzi.
        Nagrody zdobywa się dziś bez żadnej weryfikacji-anonimowe głosowania-nie są więc wiele warte,a wręcz mogą być szkodliwe,bo nieprawdziwe.
        Forum to nie miejsce na prywatne wendety,więc apeluję do anna.1979 i ewaunia.biz o opamiętanie się.
        Nie pozdrawiam.
    • dudzik63 Re: Prywatny żłobek Wawer i okolice 13.11.15, 08:41
      Witam!
      To forum staje się jakąś beznadziejną farsą. Nic nie można się z niego dowiedzieć oprócz napastliwych uwag podszywających się pod rodziców dziwnych ludzi.
      Nagrody zdobywa się dziś bez żadnej weryfikacji-anonimowe głosowania-nie są więc wiele warte,a wręcz mogą być szkodliwe,bo nieprawdziwe.
      Forum to nie miejsce na prywatne wendety,więc apeluję do anna.1979 i ewaunia.biz o opamiętanie się.
      Nie pozdrawiam.
    • tome76 Re: Prywatny żłobek Wawer i okolice 13.11.15, 10:58
      Widocznie użytkowniczki anna.1979 i ewaunia.biz (a raczej użytkowniczka, bo to najprawdopodobniej jedna i ta sama osoba) postanowiła/y sobie urządzić tutaj prywatny folwark. Trollom mówimy stanowcze NIE ;)
      Wypisywanie pomówień, kłamstw i ataków na rodziny pracowników konkurencyjnych żłobków w Wawrze a na koniec bardzo 'subtelna' autopromocja jedynego słusznego żłobka... No proszę, a ja myślałem że są jakieś granice żenady... :D
      Państwu z Radosnych Lat sugeruję poświęcenie większej ilości czasu dzieciom i poprawieniu jakości swoich usług (bo słyszałem że z tą bywa różnie), a mniej przesiadywania na forach/portalach i wypisywania bzdur oraz "recenzji". Trolling jest już passe ;)
    • ciekawska86 Re: Prywatny żłobek Wawer i okolice 27.10.17, 22:43
      Byłam ostatnio w Bobaskowie na Zwoleńskiej.
      Bardzo pozytywne odczucia, Panie są bardzo miłe, fajne duże sale, dużo zabawek.
      Co prawda nie mają swojego ogródka, ale na wiosne coś mają stawiać obok żłobka :)
      My zaczynamy tam przygodę z córcią od stycznia
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka