jane14
22.02.08, 09:36
Wiele na tym forum napisano na temat bezkarnosci DEZ-organizatorów
ruchu. Wiec moze coś na pocieszenie.
miasta.gazeta.pl/krakow/1,35798,4949536.html
W tę "białą srodę" jechałem 2,5 godziny trasę 15km i choć sam
uniknołem dzwona to na tym odcinku naliczyłem ich kilknaście. Kara
niewysoka za taki wyczyn, ale miejmy nadzieje że to dobry początek.