lepian4 Re: Szlaban, bojkot, może epidemia? 24.09.09, 10:57 Ja swietuje Pokalsieg. Uprzedze Jureeka, Sieg bleibt Sieg. Nasza Wunderwaffe byla na wskros czarna, a trener ma silny akcent. Odpowiedz Link
jureek Re: Szlaban, bojkot, może epidemia? 24.09.09, 11:04 Też się cieszę, że wygrali z Wolfsburgiem. Jura P.S. Wiesz jakie jest typowe tłumaczenie antysemity? Że on przecież nie może być antysemitą, bo zna i lubi jednego Zyda. Odpowiedz Link
zbyfauch Re: Szlaban, bojkot, może epidemia? 24.09.09, 11:14 Wszędzie ta rywalizacja. Jakby nie można było się spotkać, wypić, pogadać (a jak w coś pograć to nie dla wygranej) i z tego się cieszyć. Odpowiedz Link
jureek Re: Szlaban, bojkot, może epidemia? 24.09.09, 11:24 zbyfauch napisał: > Wszędzie ta rywalizacja. > Jakby nie można było się spotkać, wypić, pogadać (a jak w coś > pograć to nie dla wygranej) i z tego się cieszyć. Człowiek już taki jest, że potrzebuje rywalizacji. Dobrze, że ta rywalizacja kanalizuje się w sporcie i w zabawie, a nie w wyrzynaniu się na wojnach. Jura Odpowiedz Link
zbyfauch Re: Szlaban, bojkot, może epidemia? 24.09.09, 11:35 jureek napisał: > kanalizuje się w sporcie i w zabawie (...) Jestem w tej dziedzinie upośledzony. Prawie pozbawiony agresji. Może z powodu jedynactwa. Nie musiałem konkurować z rodzeństwem. Odpowiedz Link
lepian4 Re: Szlaban, bojkot, może epidemia? 24.09.09, 11:54 Druzyna z Hamburga, z brunatnymi Vereinsfarben tez przegrala Odpowiedz Link
ja.nusz Re: Szlaban, bojkot, może epidemia? 24.09.09, 12:13 lepian4 napisał: > Druzyna z Hamburga, z brunatnymi Vereinsfarben tez przegrala Kolory klubowe FC St.Pauli są brązowo-białe - brunatny jesteś ty wypierdku mamuta. Odpowiedz Link
lepian4 Re: Szlaban, bojkot, może epidemia? 24.09.09, 12:15 Towarzyszu, HJ tez miala snieznobiale gacie. Odpowiedz Link
ja.nusz Re: Szlaban, bojkot, może epidemia? 24.09.09, 12:33 lepian4 napisał: > Towarzyszu, HJ tez miala snieznobiale gacie. Dziadek ci opowiadał? Odpowiedz Link
lepian4 Re: Szlaban, bojkot, może epidemia? 24.09.09, 12:36 Nie, byl za stary na taka dziecinade. W ogolnodostepnych podrecznikach mozesz sie o tym dowiedziec. W kazdej szkolce byl pan kaprolog- to ktos taki, jak ty na tym forum, ktorego tylko gowno obchodzilo. Niekiedy do dupy zagladal. Stad szczegolna dbalosc o biale gacie. Powinienes o tym wiedziec, kaprologu. Odpowiedz Link
lepian4 Re: Szlaban, bojkot, może epidemia? 24.09.09, 12:39 Ci niebiescy Rechtsradikale tez przechlapali. Cala nadzieja w Antifie. Kiedy macie kolejna kamienna proklamacje wolnosci slowa? Odpowiedz Link
koelscher Re: Szlaban, bojkot, może epidemia? 24.09.09, 18:21 jureek napisał: > P.S. Wiesz jakie jest typowe tłumaczenie antysemity? Że on przecież nie może być antysemitą, bo zna i lubi jednego Zyda. To nie "tlumaczenie", tylko logika. Kto zna i lubi jednego Zyda, nie moze byc antysemita. k-r Odpowiedz Link
zbyfauch Re: Szlaban, bojkot, może epidemia? 24.09.09, 18:46 koelscher napisał: > (...) Kto zna i lubi jednego Zyda, nie moze byc > antysemita. Jeśli rzeczywiście lubi, jak równowartościowego człowieka, nie jak słodziutkiego murzynka, którego tak fajnie się głaszcze po czarnych kudełkach. Nie w układzie Staś-Kali. Odpowiedz Link
koelscher Zaluje, 24.09.09, 19:06 ale Zydzi, ktorych znam i lubie, nie maja - juz - czarnych kudelkow... Ba, kilku z nich jest nawet uwazanych za antysemitow... k-r zbyfauch napisał: > koelscher napisał: > > (...) Kto zna i lubi jednego Zyda, nie moze byc > > antysemita. > > Jeśli rzeczywiście lubi, jak równowartościowego człowieka, nie jak słodziutkieg > o > murzynka, którego tak fajnie się głaszcze po czarnych kudełkach. Nie w układzie > Staś-Kali. Odpowiedz Link
jureek Re: Szlaban, bojkot, może epidemia? 24.09.09, 19:23 zbyfauch napisał: > Jeśli rzeczywiście lubi, jak równowartościowego człowieka, nie jak słodziutkieg > o > murzynka, którego tak fajnie się głaszcze po czarnych kudełkach. Nie w układzie > Staś-Kali. Bardzo trafnie to ująłeś. Dzięki, nie muszę się już męczyć ze sformułowaniem tej mysli, bo tak właśnie myslałem. Jura Odpowiedz Link
lepian4 Re: Szlaban, bojkot, może epidemia? 25.09.09, 09:04 Uklad Robinson Crusoe- Freitag jest znacznie gorszy. Pozostawcie te niewinna szczenieca zabawe na pustyni, skupcie sie na istotnych sprawach. Odpowiedz Link
zbyfauch Re: Szlaban, bojkot, może epidemia? 25.09.09, 09:15 lepian4 napisał: > Uklad Robinson Crusoe- Freitag (...) Po polsku Piętaszek. Odpowiedz Link
ja.nusz Re: Szlaban, bojkot, może epidemia? 25.09.09, 09:21 zbyfauch napisał: > lepian4 napisał: > > Uklad Robinson Crusoe- Freitag (...) > > Po polsku Piętaszek. Dopuszczalne jest nawet Robinson Kruzoe. Odpowiedz Link
zbyfauch Re: Szlaban, bojkot, może epidemia? 25.09.09, 09:33 A na Ukochanej Wsi Polskiej to Robinson KRUS. Odpowiedz Link
lepian4 Re: Szlaban, bojkot, może epidemia? 25.09.09, 10:07 Chodzi o uklad, nie o pisownie. Mowa jest o ukladzie z 1719 roku pt: "The Life and Strange Surprising Adventures of Robinson Crusoe of York, Mariner: who lived Eight and Twenty Years, all alone in an uninhabited Island on the coast of America, near the Mouth of the Great River of Oroonoque; Having been cast on Shore by Shipwreck, wherein all the Men perished but himself. With An Account how he was at last as strangely deliver'd by Pirates. Written by Himself." W zasadzie Robinson nazywal sie Kreutznaer i pochodzil z Bremen- Taki Vorläufer faszyzmu i niemiaszkowskiej Rassenkunde. Az dziw, ze Januschek i pan mecenas jeszcze nie grzmia. Odpowiedz Link
zbyfauch Re: Szlaban, bojkot, może epidemia? 25.09.09, 10:18 lepian4 napisał: > Chodzi o uklad, nie o pisownie. (...) Wszystkim chodzi ostatnio o układ. Epidemia jakaś? Odpowiedz Link
ja.nusz Re: Szlaban, bojkot, może epidemia? 25.09.09, 12:09 lepian4 napisał: > W zasadzie Robinson nazywal sie Kreutznaer i pochodzil z Bremen- Taki > Vorläufer faszyzmu i niemiaszkowskiej Rassenkunde. Az dziw, ze > Januschek i pan mecenas jeszcze nie grzmia. I znów powierzchowna wiedza i stek bzdur. Robinson C. nie pochodził z Bremy. Nawet gdyby R.C. był pionierem faszyzmu, to w obliczu realnego brunatnego bydlaka w osobie lepiana, byłoby bez sensu ścigać fikcyjną postać. Odpowiedz Link
lepian4 Re: Szlaban, bojkot, może epidemia? 25.09.09, 15:22 Po pierwsze: powierzchownie oleje twa niewiedze i arogancje Po drugie nie zagladasz juz do wiki. Braki w wiedzy powszechnej zawsze mogles wypchac ta taniocha. Dzis nawet juz z tego zrezygnowales. A szkoda, bo jesli ksiazek sie nie czyta, to powinno sie przejrzec gruntownie opracowania innych: Choc faktycznie masz racje, Alexander Selkirk, jest ta autentyczna postacia, wokol ktorej wyrosly takie legendy jak Daniel Defoes, Robinson Crusoe... Polecam ci go serdecznie. Duzo pil, wiec szybko go polubisz Odpowiedz Link
lepian4 Re: Szlaban, bojkot, może epidemia? 25.09.09, 15:37 Auszug aus Robinson Crusoe von Daniel Defoe, Sybil Gräfin Schönfeldt. Copyright © 2005. Abdruck erfolgt mit freundlicher Genehmigung der Rechteinhaber. Alle Rechte vorbehalten. 1. Kapitel Robinsons Abstammung und erste Ausfahrt "Meine Familie stammt aus der Stadt York. Dort wurde ich 1632 geboren. Das war in der Zeit, als in Deutschland der dreißigjährige Bürgerkrieg zwischen den evangelischen und katholischen Fürsten schon 14 Jahre lang wütete. Eben war König Gustav Adolf von Schweden nach Deutschland gekommen, um von dem unter sich uneinigen Reich einen Fetzen für sich abzureißen. Ich erinnere mich, wie der Vater häufig von seinem unglücklichen Heimatlande erzählte; denn er war ein Deutscher und hieß Kreutzner. Er stammte aus Bremen, hatte sich in Hull als Kaufmann niedergelassen und war wohlhabend geworden. Im Alter gab er seinen Beruf auf und zog sich in die Heimatstadt meiner Mutter, nach York, zurück. Hier lebte die Verwandtschaft der Mutter, lauter ehrenwerte und vornehme Leute, die den Namen Robinson führten, und ich wurde Robinson Kreutzner genannt. Die Engländer aber sprechen Kreutzner wie »Crusoe« aus. So bin ich zu dem Namen Robinson Crusoe gekommen. Von meinen zwei älteren Brüdern war der eine Oberstleutnant im Infanterieregiment des berühmten Oberst Lockhardt in Flandern. Er fiel in der Schlacht gegen die Spanier bei Dünkirchen. Der zweite Bruder ist in die Welt hinausgezogen. Ich habe ebenso wenig erfahren, wo er geblieben ist, als meine Eltern gewusst haben, wohin ich geraten war. Mein Vater befand sich schon in hohem Alter. Mich, als den dritten und jüngsten Sohn, hatte er gute Schulen besuchen lassen und sehr sorgfältig erzogen. Er wollte durchaus einen Rechtsgelehrten aus mir machen. Aber mir gefiel nichts in der ganzen Welt mehr als das Leben auf See. Mein Kopf war allezeit von allerhand in die Ferne schweifenden Gedanken angefüllt und alle Befehle meines Vaters und alle besorgten Reden meiner Mutter vermochten nicht, meine Neigungen zu ändern. Mein Vater war ein ernster und kluger Mann. Er gab mir manchen überlegten und weisen Rat, um mich von meiner Abenteuerlust zu heilen. Als er einmal krank zu Bett lag – im Alter plagte ihn häufig die Gicht – , ließ er mich zu sich rufen und erteilte mir einen heftigen Verweis. Er wollte von mir wissen, welchen Sinn meine Wanderlust habe, warum ich mein Vaterhaus und das Land meiner Geburt verlassen wolle. Hier könne ich doch mein Auskommen finden und durch Arbeit und Fleiß mein Glück machen. Nur Leute in verzweifelten Umständen, so hielt er mir vor, wagten sich in die weite Welt hinaus. Er werde für mich sorgen und mir zu meinem Lebensberuf alle Wege ebnen. Wenn es mir nicht gut gehe in der Welt, so sei das nur mein eigener Fehler oder mein Schicksal; er habe keine Verantwortung dafür, nachdem er mich so nachdrücklich vor Unternehmungen gewarnt habe, die, wie er bestimmt wisse, mir zum Verderben gereichen müssten. Mit einem Wort, er wolle alles Mögliche für mich tun, wenn ich zu Hause bleiben und seiner Anweisung gemäß meine Existenz begründen wolle, aber er werde sich nicht dadurch zum Mitschuldigen an meinem Missgeschick machen, dass er mein Vorhaben, in die Fremde zu gehen, irgendwie unterstützen werde..." Och januszku! W sowieckiej wersji pewnie Robinson to Wania, syn Josefa S. i pochodzi z St. Petersburga. Odpowiedz Link
ja.nusz Re: Szlaban, bojkot, może epidemia? 25.09.09, 15:55 lepian4 napisał: > Robinsons Abstammung und erste Ausfahrt > > "Meine Familie stammt aus der Stadt York. Dort wurde ich 1632 geboren. Czy ta brunatna sraczka już ci resztę wzroku zalała? Sam już nie wiesz co piszesz. York = Brema - daj się wypchać brunatny ćmoku. Odpowiedz Link
lepian4 Re: Szlaban, bojkot, może epidemia? 25.09.09, 16:25 Poczytaj sobie teraz Karola Maya, zrozumiesz powage znaczenia pochodzenia po mieczu. Odpowiedz Link
koelscher Re: Szlaban, bojkot, może epidemia? 25.09.09, 16:40 > York = Brema - daj się wypchać brunatny ćmoku. Der Papa stammte aus Bremen - wo ist das Problem ? k-r Odpowiedz Link
lepian4 Re: Szlaban, bojkot, może epidemia? 25.09.09, 16:58 Mial tez trzech synow, ktorzy mieli durch Arbeit und Fleiß zur Vernunft kommen. Ach, klasyka niemiaszkowskiej literatury. Okazuje sie, ze nasz guru zwalcza cos, czego kompletnie nie zna. Dla mnie jest to cios ponizej pasa! Jestem zdruzgotany! Kölscher, wytlumacz prosze Januszkowi, po co w niemiaszkowej rodzinie potzreba bylo trzech synow? Zza Bugiem o tym nie mieli pojecia, mi nie uwierzy... Odpowiedz Link
ja.nusz Re: Szlaban, bojkot, może epidemia? 25.09.09, 18:37 Lepianowa tępota zaczyna nabierać rozmiarów asiekowych. Ten fikcyjny kazik urodził się w Yorku, przeżył 28 lat swojego żywota na jakiejś wyimaginowanej wyspie, później wrócił do Yorku, ale pochodził z Bremy - ten trik może wam tylko lepian zdradzić. Nie pierdol mi tu piotruś o pochodzeniu po mieczu, bo akurat o tym masz najmniej pojęcia. Po co trzech synów trzeba spłodzić? Jeżeli chcesz zaliczać się do niemiaszkowej plemiona, to do roboty - z tego co tu do tej pory wyabsorbowałeś jest wiadomo, że spłodziłeś dopiero dwie hitlercyny. Odpowiedz Link
lepian4 Re: Szlaban, bojkot, może epidemia? 25.09.09, 21:12 Z Piotrusiem to ty piles w Berlinie. Badz lakaw i rozwin temat hitlercyn. Odpowiedz Link
ja.nusz Re: Szlaban, bojkot, może epidemia? 25.09.09, 21:36 Chcesz wiedzieć co mam na myśli pisząc "hitlercyny" ? Toć to proste - chodzi o twoje brunatne bękarty. Odpowiedz Link
lepian4 Re: Szlaban, bojkot, może epidemia? 25.09.09, 21:39 Mozesz podac inteleligencie plec hitlercyny? Przy okazji pochwal sie, co robi twoja 20-letnia narols? Chodzicie razem na faszystowskie kursy? A moze abwechselnd? Odpowiedz Link
koelscher Bei aller Liebe, 25.09.09, 19:50 es wäre etwas schwierig, den Geburtsort des Vaters auf den Sohn zu "übertragen"... Allein: Was spielt das, qrwa, für eine Rolle ?! k-r Odpowiedz Link
zbyfauch Re: Szlaban, bojkot, może epidemia? 24.09.09, 12:39 No, "dzień uratowany", że sobie spolszczę tutaj niemieckie powiedzonko. Wszystko po staremu. Jesteście niezmienni jak Kościół Święty i można na Was zawsze polegać. Odpowiedz Link
zbyfauch Re: Szlaban, bojkot, może epidemia? 24.09.09, 12:40 Brakuje jeszcze forumowego piktografa. Odpowiedz Link
ja.nusz Re: Szlaban, bojkot, może epidemia? 24.09.09, 12:49 zbyfauch napisał: > Brakuje jeszcze forumowego piktografa. On walczy z elektroluksem. Odpowiedz Link
thunder-mug Re: Szlaban, bojkot, może epidemia? 24.09.09, 13:54 ja.nusz napisał: Cytat > zbyfauch napisał: > Cytat > > Brakuje jeszcze forumowego piktografa. > > On walczy z elektroluksem. > I wątpi jeszcze ktoś z wielce szanownego państwa w wszechobecność MOSSAD-u? Odpowiedz Link
lepian4 Re: Szlaban, bojkot, może epidemia? 24.09.09, 14:03 Drobna poprawka: on pracuje na tych, co walcza Odpowiedz Link
thunder-mug pejoratywnie albo nie pejoratywnie? 24.09.09, 14:16 A więc jak? pejoratywnie albo nie pejoratywnie? Nie chciał bym złamać prawa ani etykiety ani Savoir-vivre czyli ogłady, dobrych manier, bon-ton, konwenansu towarzyskiego, kindersztuby et ce tera.... Ja miałem bardzo dobrą KINDERSTUBE i chciałbym się dalej rozwijać. (Mimo tutejszego towarzystwa) Odpowiedz Link
ja.nusz Re: pejoratywnie albo nie pejoratywnie? 24.09.09, 14:25 Asiek, swoim istnieniem łamiesz wszelkie prawa i reguły. PS. Dziękujemy, że zamieściłeś fotkę swojej starej - ma profesjonalnie wygolony wlot. Asiek jedzie wg zasady potwór nie potwór, byle miał otwór. Odpowiedz Link
thunder-mug Re: pejoratywnie albo nie pejoratywnie? 24.09.09, 14:41 ja.nusz napisał: Cytat Asiek, swoim istnieniem łamiesz wszelkie prawa i reguły. Der Endlösung zuführen! Odpowiedz Link
thunder-mug (crash course) 24.09.09, 16:59 Króciutki kurs dywersji ideologicznej...(crash course) (Może się komuś przyda...) Cytat(...) Oficer SB jest podejrzany przez pion śledczy IPN o "działania dezintegracyjne" wobec uczestników pielgrzymki do Częstochowy w 1978 r. Według IPN Jerzy D. rozrzucał na trasie przemarszu pielgrzymki m.in. butelki po alkoholu, prezerwatywy, niedopałki papierosów. Grozi mu do pięciu lat więzienia. (...) http://tiny.pl/hqck1 Odpowiedz Link
thunder-mug Re: (crash course) 24.09.09, 17:27 lepian4 napisał: Cytat > A tu znajdziesz owoce takowych kursow Nur ein toter Niemiaszek ist ein guter Niemiaszek! Ot co! Odpowiedz Link
ja.nusz Re: (crash course) 24.09.09, 17:57 Tak nieśmiało zapytam lepiana: ile lat ma twoja latorośl? Jest już po pierwszych kursach? Odpowiedz Link
lepian4 Re: (crash course) 24.09.09, 18:13 Für dein Pimmelgewimmel nach dem BAMM viel zu jung, beschissener alter Pubertant Odpowiedz Link
ja.nusz Re: (crash course) 24.09.09, 18:20 Nie zaniedbaj tradycji rodzinnej i kup juniorowi białe gacie - a przed kadym wyjściem z domu po ryju takiemu - niech twardnieje jak Kruppstahl. Odpowiedz Link
lepian4 Re: (crash course) 25.09.09, 09:06 Tak, nasza tradycja jest, by biale gacie byly bialymi gaciami. Nic dodac, nic ujac. Dla obsrancow nie ma zrozumienia. Odpowiedz Link
ja.nusz Re: (crash course) 25.09.09, 09:12 lepian4 napisał: > Tak, nasza tradycja jest, by biale gacie byly bialymi gaciami. Nic > dodac, nic ujac. Dla obsrancow nie ma zrozumienia. I znów próbujesz w nieudolny sposób odwrócić uwagę od swojej brunatności - uważaj lepiej, żeby teściowa wywiesiła w niedzielę odpowiednią flagę. Odpowiedz Link
lepian4 Re: (crash course) 25.09.09, 10:03 Sam to potrafie zrobic, ale twoj pomysl jest nie jednak taki zly. Jest nawet duzo lepszy od twej Fahny, ktora sie za toba i twoim plecakiem ciagnie Odpowiedz Link
ja.nusz Re: Uważajcie gdzie sracie. 25.09.09, 18:54 Nasza szefowa jest niewinna, więc sędziowie z Erfurtu mogą jej skoczyć. Ale ponieważ wiadomo, że faszystowskie hasła na ścianie tego klozetu wypisują asiek i lepian, to ich a nie innych zamkną. Ja z przyjemnością usiądę w sali obok na ławie oskarżonych za rzucanie kurwami i innym mięsem - przynajmniej w odpowiednim kierunku - i dlatego zostanęuniewinniony. Asiek i lepian i tak dobrze na tym wyjdą - dostaną status więźniów politycznych - jako zawartość latryny. Odpowiedz Link
lepian4 Re: Uważajcie gdzie sracie. 25.09.09, 21:15 Erfurt jest gdzies na A4. Wiecej na ten temat nie wiem i z tego powodu, musze cie rozczarowc, nie bedzie zadnej rozprawy. Odpowiedz Link
ja.nusz Re: Uważajcie gdzie sracie. 25.09.09, 21:33 lepian4 napisał: > Erfurt jest gdzies na A4. Wiecej na ten temat nie wiem i z tego powodu, > musze cie rozczarowc, nie bedzie zadnej rozprawy. Tym debilnym wpisem dowodzisz poraz kolejny, że nie czytasz co tu inni piszą i stąd wynika twoja brunatna ułomność umysłowa. Odpowiedz Link
lepian4 Re: Uważajcie gdzie sracie. 25.09.09, 21:41 Ja czytam tylko twe objawienia. Wiecej mnie nie interesuje. Odpowiedz Link
thunder-mug I bardzo, bardzo dobrze! 26.09.09, 05:43 fan.club: Cytuje z Cytat (...) Dennoch witterten die türkischen Mitarbeiter hinter dem Verhalten ihres Chefs eine Diskriminierung im Sinne des allgemeinen Gleichbehandlungsgesetzes und verklagten das Unternehmen auf Zahlung von jeweils 10 000 Euro Schadenersatz. (...) I bardzo, bardzo dobrze! A kto mu kazał tureckich bliźnich zatrudniać? Wesoło będzie, gdy Turcja zostanie pełnosprawnym członkiem wielkiej europejskiej rodziny... Odpowiedz Link
fan.club No nie wiem, czy aż tak dobrze.... 26.09.09, 09:54 Czy ktos może wie, dlaczego Turcy srają w niemieckim sraczu? Przecież mają swój turecki wynalazek. Gdyby pracodawca zapewnił tureckim pracownikom tureckie sranie, to każda nacja miała by własny sracz do wypisywania bzdur. I po problemie - ale tylko pod warunkiem, że rasisci nie ędą srali w cudzym sraczu... Odpowiedz Link
lepian4 Re: No nie wiem, czy aż tak dobrze.... 26.09.09, 13:04 Proponuje ci jak najszybciej zapoznac sie z naukami naszych lokalnych uczonych w Koranie. W meczetach "integracyjnych" glosi sie, ze nim Turcy do Niemiec zajechali, nie bylo tu sroczy. Niemcy srali do wiaderek- gdy mieli szczesci i mieli okna przy rynnie, to sikali przez okna. Wlasne odchody wynosili do punktow zbiorczych oznakowanych duzym H (jak haram. Dopiero z kultura osmanska przybyla swiadomosc kultury osobistej. Zaczelismy sie nawet myc. Wczesniej wynalezlismy perfumy, by zabic swoj wlasny smrod. JAk widzisz, to Niemcy sraja w tureckich sroczach. Troche wdziecznosci z twej strony by nie zaszkodzilo nikomu! Odpowiedz Link
fan.club Chcesz mi powiedzieć, że... 26.09.09, 14:31 to na czym dziennie jakiś czas przesiaduję, jest tureckim sraczem? Takim jak na obrazku? tinyurl.com/yd9lbpg Odpowiedz Link
19alien63 Re: User ja.nusz gnießt in vollen Zügen ... 25.09.09, 21:58 "Jak widzisz jesteś osamotniony a administracja forum też może mi skoczyć." No pewnie ze moze. Natomiast ty mozesz pisac co chcesz a i tak wszyscy wiedza, ze jestes "PP" "Pierwszym Prymitywem" tego forum. Odpowiedz Link
jureek Re: User ja.nusz gnießt in vollen Zügen ... 25.09.09, 23:38 19alien63 napisał: > Natomiast ty mozesz pisac co chcesz a i tak wszyscy wiedza, ze > jestes "PP" > "Pierwszym Prymitywem" tego forum. Mógłbyś łaskawie wypowiadać się we własnym imieniu, a nie w imieniu wszystkich? Jura Odpowiedz Link
thunder-mug Re: User ja.nusz gnießt in vollen Zügen ... 26.09.09, 05:26 jureek napisał: Cytat > 19alien63 napisał: > > > Natomiast ty mozesz pisac co chcesz a i tak wszyscy wiedza, ze > > jestes "PP" > > "Pierwszym Prymitywem" tego forum. > > Mógłbyś łaskawie wypowiadać się we własnym imieniu, a nie w imieniu wszystkich? > > Jura > Poglądy poglądami, ale pobratymca trza bronić! I tak żeście 2000 lat bez własnej państwowości przeżyli... Jak widać skuteczna strategia... Odpowiedz Link
lepian4 Re: User ja.nusz gnießt in vollen Zügen ... 26.09.09, 12:58 Ty tez twierdzisz, ze wszyscy wiedza, iz chodze na zebrania. Najwidoczniej ten srodek retoryczny jest zarazliwy, Odpowiedz Link
thunder-mug Komunikat forum 26.09.09, 10:03 Komunikat forum Cytat Wiadomość o podanym numerze nie istnieje lub została skasowana. A wielka szkoda! User ja.nusz w pestkę zalany, wreszcie się tu wczoraj całkowicie zoutował... Odpowiedz Link