Dodaj do ulubionych

A props organow:

26.09.11, 22:21
Asieku, hast du noch irgendwas, was du spenden könntest???
IRGENDETWAS???

k-r
Obserwuj wątek
    • zbyfauch Re: A props organow: 27.09.11, 07:25
      Prawdopodobnie jakiś "Volksstürmer" czy inny organ NSDAP.
      • pierwszy-donosiciel Re: A props organow: 27.09.11, 09:29
        zbyfauch napisał:

        > Prawdopodobnie jakiś "Volksstürmer" czy inny organ NSDAP.
        ------------------------------------------
      • pierwszy-donosiciel Re: A props organow: 27.09.11, 10:21
        zbyfauch napisał:

        > Prawdopodobnie jakiś "Volksstürmer" czy inny organ NSDAP.
        ------------------------------------------------------------------
      • pierwszy-donosiciel Re: A prooooppppsss organow: 27.09.11, 13:25
        zbyfauch napisał:

        > Prawdopodobnie jakiś "Volksstürmer" czy inny organ NSDAP.
        -------------------------------------------------------------------------------------
      • zbyfauch Re: A props organow: 28.09.11, 07:21
        zbyfauch napisał:
        > Prawdopodobnie jakiś "Volksstürmer" czy inny organ NSDAP.

        Zapomniałem o zębach.
        Złotych oczywiście.
        • pierwszy-donosiciel Re: A prooooooooops organow: 28.09.11, 07:30
          zbyfauch napisał:

          > zbyfauch napisał:
          > > Prawdopodobnie jakiś "Volksstürmer" czy inny organ NSDAP.
          >
          > Zapomniałem o zębach.
          > Złotych oczywiście.
          --------------------------------------------------->

          Typowe!

          Z ofiar H.(...) podśmiechujki sobie robić...

          Nic dodać, nic ująć...
          • lepian4 Re: A prooooooooops organow: 28.09.11, 07:52
            Ja tez stanowczo protestuje i dystansuje sie od tego rasistowskiego i antysemickiego wpisu!
    • lepian4 Re: A props organow: 27.09.11, 08:00
      Popieram to badanie kulturoznacze. Bez watpienia bedzie mogl januszek szukac w tym watku inspiracji podczas pisania swego eposu o osle
      • pierwszy-donosiciel Re: A props organow: 27.09.11, 08:43
        lepian4 napisał:

        > Popieram to badanie kulturoznacze. Bez watpienia bedzie mogl januszek szukac w
        > tym watku inspiracji podczas pisania swego eposu o osle
        ----------------------------------------------------
    • pierwszy-donosiciel wełniane podgrzewacze dla Twoich łokci ? 27.09.11, 08:19
      koelscher napisał:

      > Asieku, hast du noch irgendwas, was du spenden könntest???
      > IRGENDETWAS???
      ---------------------------------------------------------------->

      Kochany Jeckowiaku! (wielce)

      Ze wstydem (bardzo głębokim) przyznaję, że ja z Twoich uczonych wpisów 99,99% nie mogłem nigdy zrozumieć. (O zawartość merytoryczna się rozchodzi...Niezależnie jakim językiem pisane, także te łacińskie...).

      Chodzi Ci tym razem o taki sam prezent, jaki obiecałem Gadupie?

      Chciałbyś koniecznie także mieć wełniane podgrzewacze dla Twoich łokci ?

      Dobra, dostaniesz także, jeśli będziesz razem z Gadupskim podbijał regularnie moje wpisy...

      Ot co...
      • lepian4 Re: wełniane podgrzewacze dla Twoich łokci ? 27.09.11, 08:44
        No widzisz, ty wysmienicie rozumiecsz januszka, ja Jeckiego...
        Chodzi jedynie o to, ze serwer na teufelchen.de sie zawiesil, russen-schlampen.de jeszcze nie poznal.
        • pierwszy-donosiciel Re: wełniane podgrzewacze dla Twoich łokci ? 27.09.11, 08:52
          lepian4 napisał:

          > No widzisz, ty wysmienicie rozumiecsz januszka, ja Jeckiego...
          > Chodzi jedynie o to, ze serwer na teufelchen.de sie zawiesil, russen-schlampen.
          > de jeszcze nie poznal.
          -----------------------------------------------------------
        • koelscher Re: wełniane podgrzewacze dla Twoich łokci ? 27.09.11, 18:10
          Moj ty lepiacokasperkowaty,

          chodzilo tu o ORGANY, ale i tego nie zrozumiales. Zycze ci, abys dozyl czasow, kiedy mozna bedzie przeszczepiac mozg! Dozyl jako biorca - rozumie sie samo przez sie.

          k-r

          lepian4 napisał:

          > No widzisz, ty wysmienicie rozumiecsz januszka, ja Jeckiego...
          > Chodzi jedynie o to, ze serwer na teufelchen.de sie zawiesil, russen-schlampen.
          > de jeszcze nie poznal.
          • lepian4 Re: wełniane podgrzewacze dla Twoich łokci ? 27.09.11, 19:14
            Alez jecki, nie denerwuj sie. Wiem, co to sa organy. Najlepsze watrobki sprzedaja Starsi Bracia w Wierze. Ostatnio wyobraznia ci sie wyostrzyla, cycus?
          • pierwszy-donosiciel Re: wełniane podgrzewacze dla Twoich łokci ? 27.09.11, 20:27
            koelscher napisał:

            > Moj ty lepiacokasperkowaty,
            >
            > chodzilo tu o ORGANY, ale i tego nie zrozumiales. Zycze ci, abys dozyl czasow,
            > kiedy mozna bedzie przeszczepiac mozg! Dozyl jako biorca - rozumie sie samo prz
            > ez sie.
            ------------------------------------------
            • koelscher Re: wełniane podgrzewacze dla Twoich łokci ? 27.09.11, 22:53
              A tak w szczegole, to o czym ty tym razem pierdzielisz? Wiesz przynajmniej to?

              k-r


              pierwszy-donosiciel napisała:

              > koelscher napisał:
              >
              > > Moj ty lepiacokasperkowaty,
              > >
              > > chodzilo tu o ORGANY, ale i tego nie zrozumiales. Zycze ci, abys dozyl cz
              > asow,
              > > kiedy mozna bedzie przeszczepiac mozg! Dozyl jako biorca - rozumie sie sa
              > mo prz
              > > ez sie.
              > ------------------------------------------
              • pierwszy-donosiciel Re: wełniane podgrzewacze dla Twoich łokci ? 28.09.11, 05:33
                koelscher napisał:

                > A tak w szczegole, to o czym ty tym razem pierdzielisz? Wiesz przynajmniej to?
                ----------------------------------------------------
                • koelscher Re: wełniane podgrzewacze dla Twoich łokci ? 28.09.11, 17:54
                  Tja, war nicht anders zu erwarten...
                  k-r

                  pierwszy-donosiciel napisała:

                  > koelscher napisał:
                  >
                  > > A tak w szczegole, to o czym ty tym razem pierdzielisz? Wiesz przynajmnie
                  > j to?
                  > ----------------------------------------------------
                  • pierwszy-donosiciel Re: wełniane podgrzewacze dla Twoich łokci ? 28.09.11, 18:12
                    koelscher napisał:

                    > Tja, war nicht anders zu erwarten...

                    Fuck off!

                    Ot co...
                    • koelscher Re: wełniane podgrzewacze dla Twoich łokci ? 28.09.11, 22:07
                      Podetrzej sobie (ga)dupe.

                      k-r

                      pierwszy-donosiciel napisała:

                      > koelscher napisał:
                      >
                      > > Tja, war nicht anders zu erwarten...
                      >
                      > Fuck off!
                      >
                      > Ot co...
                      • pierwszy-donosiciel Re: wełniane podgrzewacze dla Twoich łokci ? 29.09.11, 07:13
                        koelscher napisał:

                        > Podetrzej sobie (ga)dupe.
                        ---------------------------------------------------------->

                        Son of a bitch

                        Ot co...
                        >
                        >
    • pierwszy-donosiciel Muzyka organowa... 27.09.11, 10:08
      O Jeckowiaku można myśleć, co się chce!

      Ale jego idea z muzyką organową była genialna.

      Ja także przepadam za muzyką organową w akordzie z młodą chińską skrzypaczką...


      Ot co...
    • pierwszy-donosiciel Re: A propos muzyki organowej... 27.09.11, 10:57
      Kręcą film o ojcu byłego burmistrza ze Stuttgartu.. (Jaka jest polska nazwa tego miasta?)

      Orientuje się może kto, dlaczego pozwolono synowi takiego faszysty zostać burmistrzem stolicy Szwabii?

      Nie było wtedy jeszcze wyszkolonych funkcjonariuszy antyfaszystowskich z Kaszub?

      A konkretnie to chodzi mi organy, będzie w tym filmie muzyka organowa?
    • pierwszy-donosiciel Życie trza brać energicznie za rogi! 29.09.11, 07:53
      Żyje w demokracji i Zjednoczonej Europie.

      Czego jeszcze chce?

      Szukam pracy od półtora roku i chyba przypłaciłam to depresją. Niechętnie wychodzę z domu, nie oddzwaniam do znajomych (coraz rzadziej się odzywają), potrafię przepłakać cały dzień.



      Heulsuse! Nic dziwnego, że takiej nikt nie chce!

      Niech se weźmie przykład z naszego Januszka, albo Zbysia chociażby i z rodziny Lunatyków, syna Gadupę i jego brata jednojajecznego.

      Wszyscy coś osiągnęli w życiu, jedni mniej, inni więcej!

      Życie trza brać energicznie za rogi!

      Ot co!
      • pierwszy-donosiciel Re: Życie trza brać energicznie za rogi! 29.09.11, 08:40
        pierwszy-donosiciel napisała:

        Życie trza brać energicznie za rogi!

        ======================================

        Aneks:
        Przy czytaniu moich wpisów jest wymagane doświadczenie

        Ot co...
        • pierwszy-donosiciel Szczegóły do negocjacji... 29.09.11, 08:55
          Każdemu, kto podbije mój wpis, sprezentuję parę wełnianych skarpetek. Oferta ma ważność ograniczony czas...

          Szczegóły do negocjacji...

          Ot co...


          PS

          Profituj teraz!
          • pierwszy-donosiciel Re: Szczegóły do negocjacji... 29.09.11, 09:15
            MOSSAD Poleca...

            Ot co...
            • pierwszy-donosiciel Shit, shit, shit... 29.09.11, 09:24
              Jeckowiak usiłuje wyrazić elokwentnie swój pogląd, ale tak Mu się tak paluchy częsom, że chyba dopiero późnym wieczorem przeczytamy Jego apodictic statement...

              Ot co...
              • pierwszy-donosiciel Re: Shit, shit, shit... 29.09.11, 09:37
                mutherfucker! Nawet Gadupa mnie olewa! Widocznie także MOSSAD musi oszczędzać...

                Ot co...
                • pierwszy-donosiciel Successful small business owner... 29.09.11, 10:22
                  Pasuje jak ulał do Diaspora Polska w Niemczech... (Successful small business owner...)

                  https://warsawchicago.com/images/images.jpg


                  We are also looking for the hottest girls, guys, cougars, MILFS, sugar daddies, socialites, business owners (nightclubs, bars, restaurant, banquet halls, sausage shops, delis), politicians, or something cultural (musicians, actors, models, DJ's, wannabe Playboy models).
      • jureek Re: Życie trza brać energicznie za rogi! 29.09.11, 10:12
        pierwszy-donosiciel napisała:

        > Żyje w demokracji i Zjednoczonej Europie.
        >
        > Czego jeszcze chce? [color=magenta]

        Przeczytałem tylko pierwsze zdanie i mniej więcej wiem, czego się spodziewać:
        "- Jestem megawkurwiony, choć sam do końca nie wiem, na kogo. Czuję się, jakbym zmarnował czas na studiach - mówi Robert z Opola, absolwent zarządzania i ekonomii."
        Bardzo słusznie Robert uważa, że czas zmarnował. Teraz wszyscy chcieliby tylko marketingować i zarządzać, a robić nie ma komu. Namnożyło się się tych prywatnych uczelni i kierunków "marketing i zarządzanie", rynek jest zalany absolwentami, tymczasem dobry spawacz, ślusarz, dekarz, murarz czy mechatronik nie ma problemu ze znalezieniem pracy.
        Jura
        • pierwszy-donosiciel Re: Życie trza brać energicznie za rogi! 29.09.11, 10:27
          jureek napisał:
          Teraz wszyscy chcieliby tylko marketingować i zarządzać, a robić nie ma komu.

          Zu viele Häuptlinge, zu wenig Indianer!

          Moja gatka od lat.

          Ot co...
      • pierwszy-donosiciel Re: Życie trza brać energicznie za rogi! 29.09.11, 10:50
        pierwszy-donosiciel napisała:

        Życie trza brać energicznie za rogi!

        https://p4.focus.de/img/gen/d/2/HBd2RKBB_Pxgen_r_1100xA.jpg


        Oto prawdziwe życie!

        Albo on, albo ja...
    • gadupa Malo uzywany mozg dla lepianki. buahaha 29.09.11, 10:55
      buahahaha
    • pierwszy-donosiciel Ulubionymi wyrazami są: s(...), a(...)... 30.09.11, 09:15
      jecki.p napisał:

      > Raczej utoneli w twojej sraczce; brakowalo im antysraczkowego Ausrüstung
      ----------------------------------------------------------------------------
      • koelscher Re: Ulubionymi wyrazami są: s(...), a(...)... 30.09.11, 22:28
        Mach dir lieber Gedanken über die Kongruenz deiner Inkontinenz, zalosny zasrany kacapie

        k-r
        • pierwszy-donosiciel Re: Ulubionymi wyrazami są: s(...), a(...)... 01.10.11, 08:30
          koelscher napisał:

          > Mach dir lieber Gedanken über die Kongruenz deiner Inkontinenz, zalosny zasrany
          > kacapie
          ----------------------------------------------------------
          • ja.nusz Re: Ulubionymi wyrazami są: s(...), a(...)... 01.10.11, 09:30
            pierwszy-donosiciel napisała:

            > Dick in your ass!
            >
            > Ot co...

            Chamiejesz na starość ziutek.
            • pierwszy-donosiciel Re: Ulubionymi wyrazami są: s(...), a(...)... 01.10.11, 09:38
              ja.nusz napisał:

              > pierwszy-donosiciel napisała:
              >
              > > Dick in your ass!
              > >
              > > Ot co...
              >
              > Chamiejesz na starość ziutek.
              -----------------------------------------------
            • pierwszy-donosiciel Re: Ulubionymi wyrazami są: s(...), a(...)... 01.10.11, 09:51
              ja.nusz napisał:

              > pierwszy-donosiciel napisała:
              >
              > > Dick in your ass!
              > >
              > > Ot co...
              >
              > Chamiejesz na starość ziutek.
              ========================================

              Ciekawe dane statystyczne...

              Patrz zestawienie po lewek stronie:

              Diaspora Polska w Niemczech (~4454)

              Język niemiecki (~2129)

              Gdańsk-Sopot-Gdynia (~485)

              C@fe Trójmiasto (~296)

              Polonia w Niemczech (~275)

              Strawberry Fields (~96)

              Warszawa (~26)

              Gdańsk-Sopot-Gdynia - Zdjęcia (~13)

              Podróże (~11)

              Piłka nożna (~9)

              44 więcej


              Forum z Brunatnymi Gnidami Januszek odwiedzał 4454 razy.

              Bez faszystów Januszek nie może żyć...

              Ot co...
              • ja.nusz Re: Ulubionymi wyrazami są: s(...), a(...)... 01.10.11, 10:19
                Mógłbyś wyjaśnić bliźnim, dalczego piszesz "brunatne gnidy" z dużej litery, brunatna kurwo?
                • pierwszy-donosiciel Re: Ulubionymi wyrazami są: s(...), a(...)... 01.10.11, 10:26
                  ja.nusz napisał:

                  > Mógłbyś wyjaśnić bliźnim, dalczego piszesz "brunatne gnidy" z dużej litery, bru
                  > natna kurwo?
                  ----------------------------------------------------------
                  • ja.nusz Re: Ulubionymi wyrazami są: s(...), a(...)... 01.10.11, 10:41
                    To forum nie jest wasze, brunatna łajzo.
                    • pierwszy-donosiciel Re: Ulubionymi wyrazami są: s(...), a(...)... 01.10.11, 10:53
                      ja.nusz napisał:

                      > To forum nie jest wasze, brunatna łajzo.
                      --------------------------------------
    • pierwszy-donosiciel Mam także coś fajnego dla Jureczka... 01.10.11, 11:29
      Das Lied von der Moldau - Bertholt Brecht...

      Ot co...
      • gadupa Re: Mam także coś fajnego dla Jureczka... 01.10.11, 12:13
        Kiedys komuchow poprostu zamykano w pierdlu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka