koelscher 26.09.11, 22:21 Asieku, hast du noch irgendwas, was du spenden könntest??? IRGENDETWAS??? k-r Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
zbyfauch Re: A props organow: 27.09.11, 07:25 Prawdopodobnie jakiś "Volksstürmer" czy inny organ NSDAP. Odpowiedz Link
pierwszy-donosiciel Re: A props organow: 27.09.11, 09:29 zbyfauch napisał: > Prawdopodobnie jakiś "Volksstürmer" czy inny organ NSDAP. ------------------------------------------ Odpowiedz Link
pierwszy-donosiciel Re: A props organow: 27.09.11, 10:21 zbyfauch napisał: > Prawdopodobnie jakiś "Volksstürmer" czy inny organ NSDAP. ------------------------------------------------------------------ Odpowiedz Link
pierwszy-donosiciel Re: A prooooppppsss organow: 27.09.11, 13:25 zbyfauch napisał: > Prawdopodobnie jakiś "Volksstürmer" czy inny organ NSDAP. ------------------------------------------------------------------------------------- Odpowiedz Link
zbyfauch Re: A props organow: 28.09.11, 07:21 zbyfauch napisał: > Prawdopodobnie jakiś "Volksstürmer" czy inny organ NSDAP. Zapomniałem o zębach. Złotych oczywiście. Odpowiedz Link
pierwszy-donosiciel Re: A prooooooooops organow: 28.09.11, 07:30 zbyfauch napisał: > zbyfauch napisał: > > Prawdopodobnie jakiś "Volksstürmer" czy inny organ NSDAP. > > Zapomniałem o zębach. > Złotych oczywiście. ---------------------------------------------------> Typowe! Z ofiar H.(...) podśmiechujki sobie robić... Nic dodać, nic ująć... Odpowiedz Link
lepian4 Re: A prooooooooops organow: 28.09.11, 07:52 Ja tez stanowczo protestuje i dystansuje sie od tego rasistowskiego i antysemickiego wpisu! Odpowiedz Link
lepian4 Re: A props organow: 27.09.11, 08:00 Popieram to badanie kulturoznacze. Bez watpienia bedzie mogl januszek szukac w tym watku inspiracji podczas pisania swego eposu o osle Odpowiedz Link
pierwszy-donosiciel Re: A props organow: 27.09.11, 08:43 lepian4 napisał: > Popieram to badanie kulturoznacze. Bez watpienia bedzie mogl januszek szukac w > tym watku inspiracji podczas pisania swego eposu o osle ---------------------------------------------------- Odpowiedz Link
pierwszy-donosiciel wełniane podgrzewacze dla Twoich łokci ? 27.09.11, 08:19 koelscher napisał: > Asieku, hast du noch irgendwas, was du spenden könntest??? > IRGENDETWAS??? ----------------------------------------------------------------> Kochany Jeckowiaku! (wielce) Ze wstydem (bardzo głębokim) przyznaję, że ja z Twoich uczonych wpisów 99,99% nie mogłem nigdy zrozumieć. (O zawartość merytoryczna się rozchodzi...Niezależnie jakim językiem pisane, także te łacińskie...). Chodzi Ci tym razem o taki sam prezent, jaki obiecałem Gadupie? Chciałbyś koniecznie także mieć wełniane podgrzewacze dla Twoich łokci ? Dobra, dostaniesz także, jeśli będziesz razem z Gadupskim podbijał regularnie moje wpisy... Ot co... Odpowiedz Link
lepian4 Re: wełniane podgrzewacze dla Twoich łokci ? 27.09.11, 08:44 No widzisz, ty wysmienicie rozumiecsz januszka, ja Jeckiego... Chodzi jedynie o to, ze serwer na teufelchen.de sie zawiesil, russen-schlampen.de jeszcze nie poznal. Odpowiedz Link
pierwszy-donosiciel Re: wełniane podgrzewacze dla Twoich łokci ? 27.09.11, 08:52 lepian4 napisał: > No widzisz, ty wysmienicie rozumiecsz januszka, ja Jeckiego... > Chodzi jedynie o to, ze serwer na teufelchen.de sie zawiesil, russen-schlampen. > de jeszcze nie poznal. ----------------------------------------------------------- Odpowiedz Link
koelscher Re: wełniane podgrzewacze dla Twoich łokci ? 27.09.11, 18:10 Moj ty lepiacokasperkowaty, chodzilo tu o ORGANY, ale i tego nie zrozumiales. Zycze ci, abys dozyl czasow, kiedy mozna bedzie przeszczepiac mozg! Dozyl jako biorca - rozumie sie samo przez sie. k-r lepian4 napisał: > No widzisz, ty wysmienicie rozumiecsz januszka, ja Jeckiego... > Chodzi jedynie o to, ze serwer na teufelchen.de sie zawiesil, russen-schlampen. > de jeszcze nie poznal. Odpowiedz Link
lepian4 Re: wełniane podgrzewacze dla Twoich łokci ? 27.09.11, 19:14 Alez jecki, nie denerwuj sie. Wiem, co to sa organy. Najlepsze watrobki sprzedaja Starsi Bracia w Wierze. Ostatnio wyobraznia ci sie wyostrzyla, cycus? Odpowiedz Link
pierwszy-donosiciel Re: wełniane podgrzewacze dla Twoich łokci ? 27.09.11, 20:27 koelscher napisał: > Moj ty lepiacokasperkowaty, > > chodzilo tu o ORGANY, ale i tego nie zrozumiales. Zycze ci, abys dozyl czasow, > kiedy mozna bedzie przeszczepiac mozg! Dozyl jako biorca - rozumie sie samo prz > ez sie. ------------------------------------------ Odpowiedz Link
koelscher Re: wełniane podgrzewacze dla Twoich łokci ? 27.09.11, 22:53 A tak w szczegole, to o czym ty tym razem pierdzielisz? Wiesz przynajmniej to? k-r pierwszy-donosiciel napisała: > koelscher napisał: > > > Moj ty lepiacokasperkowaty, > > > > chodzilo tu o ORGANY, ale i tego nie zrozumiales. Zycze ci, abys dozyl cz > asow, > > kiedy mozna bedzie przeszczepiac mozg! Dozyl jako biorca - rozumie sie sa > mo prz > > ez sie. > ------------------------------------------ Odpowiedz Link
pierwszy-donosiciel Re: wełniane podgrzewacze dla Twoich łokci ? 28.09.11, 05:33 koelscher napisał: > A tak w szczegole, to o czym ty tym razem pierdzielisz? Wiesz przynajmniej to? ---------------------------------------------------- Odpowiedz Link
koelscher Re: wełniane podgrzewacze dla Twoich łokci ? 28.09.11, 17:54 Tja, war nicht anders zu erwarten... k-r pierwszy-donosiciel napisała: > koelscher napisał: > > > A tak w szczegole, to o czym ty tym razem pierdzielisz? Wiesz przynajmnie > j to? > ---------------------------------------------------- Odpowiedz Link
pierwszy-donosiciel Re: wełniane podgrzewacze dla Twoich łokci ? 28.09.11, 18:12 koelscher napisał: > Tja, war nicht anders zu erwarten... Fuck off! Ot co... Odpowiedz Link
koelscher Re: wełniane podgrzewacze dla Twoich łokci ? 28.09.11, 22:07 Podetrzej sobie (ga)dupe. k-r pierwszy-donosiciel napisała: > koelscher napisał: > > > Tja, war nicht anders zu erwarten... > > Fuck off! > > Ot co... Odpowiedz Link
pierwszy-donosiciel Re: wełniane podgrzewacze dla Twoich łokci ? 29.09.11, 07:13 koelscher napisał: > Podetrzej sobie (ga)dupe. ----------------------------------------------------------> Son of a bitch Ot co... > > Odpowiedz Link
pierwszy-donosiciel Muzyka organowa... 27.09.11, 10:08 O Jeckowiaku można myśleć, co się chce! Ale jego idea z muzyką organową była genialna. Ja także przepadam za muzyką organową w akordzie z młodą chińską skrzypaczką... Ot co... Odpowiedz Link
pierwszy-donosiciel Re: A propos muzyki organowej... 27.09.11, 10:57 Kręcą film o ojcu byłego burmistrza ze Stuttgartu.. (Jaka jest polska nazwa tego miasta?) Orientuje się może kto, dlaczego pozwolono synowi takiego faszysty zostać burmistrzem stolicy Szwabii? Nie było wtedy jeszcze wyszkolonych funkcjonariuszy antyfaszystowskich z Kaszub? A konkretnie to chodzi mi organy, będzie w tym filmie muzyka organowa? Odpowiedz Link
pierwszy-donosiciel Życie trza brać energicznie za rogi! 29.09.11, 07:53 Żyje w demokracji i Zjednoczonej Europie. Czego jeszcze chce? Szukam pracy od półtora roku i chyba przypłaciłam to depresją. Niechętnie wychodzę z domu, nie oddzwaniam do znajomych (coraz rzadziej się odzywają), potrafię przepłakać cały dzień. Heulsuse! Nic dziwnego, że takiej nikt nie chce! Niech se weźmie przykład z naszego Januszka, albo Zbysia chociażby i z rodziny Lunatyków, syna Gadupę i jego brata jednojajecznego. Wszyscy coś osiągnęli w życiu, jedni mniej, inni więcej! Życie trza brać energicznie za rogi! Ot co! Odpowiedz Link
pierwszy-donosiciel Re: Życie trza brać energicznie za rogi! 29.09.11, 08:40 pierwszy-donosiciel napisała: Życie trza brać energicznie za rogi! ====================================== Aneks: Przy czytaniu moich wpisów jest wymagane doświadczenie Ot co... Odpowiedz Link
pierwszy-donosiciel Szczegóły do negocjacji... 29.09.11, 08:55 Każdemu, kto podbije mój wpis, sprezentuję parę wełnianych skarpetek. Oferta ma ważność ograniczony czas... Szczegóły do negocjacji... Ot co... PS Profituj teraz! Odpowiedz Link
pierwszy-donosiciel Re: Szczegóły do negocjacji... 29.09.11, 09:15 MOSSAD Poleca... Ot co... Odpowiedz Link
pierwszy-donosiciel Shit, shit, shit... 29.09.11, 09:24 Jeckowiak usiłuje wyrazić elokwentnie swój pogląd, ale tak Mu się tak paluchy częsom, że chyba dopiero późnym wieczorem przeczytamy Jego apodictic statement... Ot co... Odpowiedz Link
pierwszy-donosiciel Re: Shit, shit, shit... 29.09.11, 09:37 mutherfucker! Nawet Gadupa mnie olewa! Widocznie także MOSSAD musi oszczędzać... Ot co... Odpowiedz Link
pierwszy-donosiciel Successful small business owner... 29.09.11, 10:22 Pasuje jak ulał do Diaspora Polska w Niemczech... (Successful small business owner...) We are also looking for the hottest girls, guys, cougars, MILFS, sugar daddies, socialites, business owners (nightclubs, bars, restaurant, banquet halls, sausage shops, delis), politicians, or something cultural (musicians, actors, models, DJ's, wannabe Playboy models). Odpowiedz Link
jureek Re: Życie trza brać energicznie za rogi! 29.09.11, 10:12 pierwszy-donosiciel napisała: > Żyje w demokracji i Zjednoczonej Europie. > > Czego jeszcze chce? [color=magenta] Przeczytałem tylko pierwsze zdanie i mniej więcej wiem, czego się spodziewać: "- Jestem megawkurwiony, choć sam do końca nie wiem, na kogo. Czuję się, jakbym zmarnował czas na studiach - mówi Robert z Opola, absolwent zarządzania i ekonomii." Bardzo słusznie Robert uważa, że czas zmarnował. Teraz wszyscy chcieliby tylko marketingować i zarządzać, a robić nie ma komu. Namnożyło się się tych prywatnych uczelni i kierunków "marketing i zarządzanie", rynek jest zalany absolwentami, tymczasem dobry spawacz, ślusarz, dekarz, murarz czy mechatronik nie ma problemu ze znalezieniem pracy. Jura Odpowiedz Link
pierwszy-donosiciel Re: Życie trza brać energicznie za rogi! 29.09.11, 10:27 jureek napisał: Teraz wszyscy chcieliby tylko marketingować i zarządzać, a robić nie ma komu. Zu viele Häuptlinge, zu wenig Indianer! Moja gatka od lat. Ot co... Odpowiedz Link
pierwszy-donosiciel Re: Życie trza brać energicznie za rogi! 29.09.11, 10:50 pierwszy-donosiciel napisała: Życie trza brać energicznie za rogi! Oto prawdziwe życie! Albo on, albo ja... Odpowiedz Link
pierwszy-donosiciel Ulubionymi wyrazami są: s(...), a(...)... 30.09.11, 09:15 jecki.p napisał: > Raczej utoneli w twojej sraczce; brakowalo im antysraczkowego Ausrüstung ---------------------------------------------------------------------------- Odpowiedz Link
koelscher Re: Ulubionymi wyrazami są: s(...), a(...)... 30.09.11, 22:28 Mach dir lieber Gedanken über die Kongruenz deiner Inkontinenz, zalosny zasrany kacapie k-r Odpowiedz Link
pierwszy-donosiciel Re: Ulubionymi wyrazami są: s(...), a(...)... 01.10.11, 08:30 koelscher napisał: > Mach dir lieber Gedanken über die Kongruenz deiner Inkontinenz, zalosny zasrany > kacapie ---------------------------------------------------------- Odpowiedz Link
ja.nusz Re: Ulubionymi wyrazami są: s(...), a(...)... 01.10.11, 09:30 pierwszy-donosiciel napisała: > Dick in your ass! > > Ot co... Chamiejesz na starość ziutek. Odpowiedz Link
pierwszy-donosiciel Re: Ulubionymi wyrazami są: s(...), a(...)... 01.10.11, 09:38 ja.nusz napisał: > pierwszy-donosiciel napisała: > > > Dick in your ass! > > > > Ot co... > > Chamiejesz na starość ziutek. ----------------------------------------------- Odpowiedz Link
pierwszy-donosiciel Re: Ulubionymi wyrazami są: s(...), a(...)... 01.10.11, 09:51 ja.nusz napisał: > pierwszy-donosiciel napisała: > > > Dick in your ass! > > > > Ot co... > > Chamiejesz na starość ziutek. ======================================== Ciekawe dane statystyczne... Patrz zestawienie po lewek stronie: Diaspora Polska w Niemczech (~4454) Język niemiecki (~2129) Gdańsk-Sopot-Gdynia (~485) C@fe Trójmiasto (~296) Polonia w Niemczech (~275) Strawberry Fields (~96) Warszawa (~26) Gdańsk-Sopot-Gdynia - Zdjęcia (~13) Podróże (~11) Piłka nożna (~9) 44 więcej Forum z Brunatnymi Gnidami Januszek odwiedzał 4454 razy. Bez faszystów Januszek nie może żyć... Ot co... Odpowiedz Link
ja.nusz Re: Ulubionymi wyrazami są: s(...), a(...)... 01.10.11, 10:19 Mógłbyś wyjaśnić bliźnim, dalczego piszesz "brunatne gnidy" z dużej litery, brunatna kurwo? Odpowiedz Link
pierwszy-donosiciel Re: Ulubionymi wyrazami są: s(...), a(...)... 01.10.11, 10:26 ja.nusz napisał: > Mógłbyś wyjaśnić bliźnim, dalczego piszesz "brunatne gnidy" z dużej litery, bru > natna kurwo? ---------------------------------------------------------- Odpowiedz Link
ja.nusz Re: Ulubionymi wyrazami są: s(...), a(...)... 01.10.11, 10:41 To forum nie jest wasze, brunatna łajzo. Odpowiedz Link
pierwszy-donosiciel Re: Ulubionymi wyrazami są: s(...), a(...)... 01.10.11, 10:53 ja.nusz napisał: > To forum nie jest wasze, brunatna łajzo. -------------------------------------- Odpowiedz Link
pierwszy-donosiciel Mam także coś fajnego dla Jureczka... 01.10.11, 11:29 Das Lied von der Moldau - Bertholt Brecht... Ot co... Odpowiedz Link
gadupa Re: Mam także coś fajnego dla Jureczka... 01.10.11, 12:13 Kiedys komuchow poprostu zamykano w pierdlu. Odpowiedz Link