gregvong 24.01.14, 21:04 Usiedlismy niedawno opodal Hurivshchynki, dobilismy przed chwilka do Lisneho, mala kolacyjka, spanko - jutro pare kilomotrow, prosto, jak w morde strzeli - E 40 - na Majdan! gvg Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
zawszekacperek Re: Historia in statu nescendi... 24.01.14, 21:31 nascendi - Herr Baron. Kacperek Odpowiedz Link
gregvong Re: Historia in statu nescendi... 24.01.14, 21:47 Zdaje sie, ze przyczepily sie tu znowu jakies sliskie glistki i pewno wydzielaja duzo smierdzacego sluziku... gvg Odpowiedz Link
chief-denunciator Re: Historia in statu nescendi... 24.01.14, 21:56 gregvong napisał: > Zdaje sie, ze przyczepily sie tu znowu jakies sliskie glistki i pewno wy > dzielaja duzo smierdzacego sluziku... > > gvg ============================ Są ciekawsze foronka... Ot, co... Odpowiedz Link
ja.nusz Re: Historia in statu nescendi... 25.01.14, 01:14 gregvong napisał: > Usiedlismy niedawno opodal Hurivshchynki, dobilismy przed chwilka do Lisneho, m > ala kolacyjka, spanko - jutro pare kilomotrow, prosto, jak w morde strzeli - E > 40 - na Majdan! > > > gvg A reziny jakieś masz, żeby je tam podpalić? Na Majdanie gromadzi się tylko ukraiński, bezrobotny motłoch (kto inny ma czas na takie debilne akcje?) - wesprzyj ich tam, bo oni tam marzną na dwudziestostopniowym mrozie - nic innego nie potrafią. Wypij z Vitalim herbatkę z rumem i pamiętaj, że on i tak spierdoli do Hameryki lub Hamburga, jak zacznie się robić na prawdę gorąco. Odpowiedz Link
gregvong Re: Historia in statu nescendi... 25.01.14, 01:43 Jasne, ja.nusz - warcholy snadz same i antysocjalistyczne elementy. Prawdziwy jasno - i dalekowidz z Ciebie. Ja zas, widzisz, wole tak z bliska... Co jeszcze? Witali nie pije. NICZEGO (procentowego) i NIGDY. Tak juz ma. Ale, ale - zeby Cie uspokoic: W poniedzialek mam jeszcze "zwiedzanie" tego tu: www.aircraft24.de/search/search-turboprop.htm?SHOW_AD_ID=107801&dosearch=1&SEARCH_ADTYPE_ID=T&SEARCH_ORDERBY=AD_PRICEEUR&numresults=203 Jest, jak widzisz, ladnie wypatroszony i mozna go od poczatku zgodnie z wlasnym gusto... Ale nie wiem jeszcze, zobaczymy. gvg ja.nusz napisał: > A reziny jakieś masz, żeby je tam podpalić? > Na Majdanie gromadzi się tylko ukraiński, bezrobotny motłoch (kto inny ma czas > na takie debilne akcje?) - wesprzyj ich tam, bo oni tam marzną na dwudziestosto > pniowym mrozie - nic innego nie potrafią. > Wypij z Vitalim herbatkę z rumem i pamiętaj, że on i tak spierdoli do Hameryki > lub Hamburga, jak zacznie się robić na prawdę gorąco. Odpowiedz Link
lepian4 Re: Historia in statu nescendi... 25.01.14, 05:10 Wac Pan tak pieknie tlumaczy zawile sprawy. Zawsze przypuszczalem, ze bracia Kliczko, to tylko nieroby z zasilkowni. Milo to widziec, ze obcowanie z Wielkim Kaprologiem przysparza ci mniej cierpien egsystencajlnych posrod gliz, owsikow i gowna. Odpowiedz Link
chief-denunciator Re: Historia in statu nescendi... 25.01.14, 09:31 Christian z Hamburga (dawniej w Gdyni, Krzysztof) pisze: Wypij z Vitalim herbatkę z rumem i pamiętaj, że on i tak spierdoli do Hameryki lub Hamburga, jak zacznie się robić na prawdę gorąco. =============== Jaka zadziwiająca zbieżność biograficzna... Ot, co... Odpowiedz Link
lepian4 Re: Historia in statu nescendi... 25.01.14, 10:18 Szczescie mu jednak z prorosyjska tesciowa z Ukrainy dopisalo. Odpowiedz Link
chief-denunciator Wiosna Ludów 25.01.14, 10:04 Wiosna Ludów przenosi się z krajów arabskich do Europy Wschodnio-Środkowej... Nie za długo obejmie pałacie między Bugiem i Odrą... Ludzie chcą Prawdziwego Katolickiego Wodza... "Za Twoim przewodem... " Będzie lud śpiewał... Bohaterowie i Patrioci pójdą na barykady... Tchórze spierdolą do Hamburga... Ot, co... Postscriptum Nihil novi, dla łacinników między nami... Odpowiedz Link