Dodaj do ulubionych

Historia in statu nescendi...

24.01.14, 21:04
Usiedlismy niedawno opodal Hurivshchynki, dobilismy przed chwilka do Lisneho, mala kolacyjka, spanko - jutro pare kilomotrow, prosto, jak w morde strzeli - E 40 - na Majdan!
smile

gvg
Obserwuj wątek
    • zawszekacperek Re: Historia in statu nescendi... 24.01.14, 21:31
      nascendi - Herr Baron.smile

      Kacperek
    • chief-denunciator Re: Historia in statu nescendi... 24.01.14, 21:35

      https://w3.newsmax.com/blaylock/images/video_brain-btn.gif

      Ot, co...
      • gregvong Re: Historia in statu nescendi... 24.01.14, 21:47
        Zdaje sie, ze przyczepily sie tu znowu jakies sliskie glistki i pewno wydzielaja duzo smierdzacego sluziku...
        smile
        gvg
        • chief-denunciator Re: Historia in statu nescendi... 24.01.14, 21:56
          gregvong napisał:

          > Zdaje sie, ze przyczepily sie tu znowu jakies sliskie glistki i pewno wy
          > dzielaja duzo smierdzacego sluziku...
          > smile
          > gvg
          ============================

          Są ciekawsze foronka...

          Ot, co...
    • ja.nusz Re: Historia in statu nescendi... 25.01.14, 01:14
      gregvong napisał:

      > Usiedlismy niedawno opodal Hurivshchynki, dobilismy przed chwilka do Lisneho, m
      > ala kolacyjka, spanko - jutro pare kilomotrow, prosto, jak w morde strzeli - E
      > 40 - na Majdan!
      > smile
      >
      > gvg

      A reziny jakieś masz, żeby je tam podpalić?
      Na Majdanie gromadzi się tylko ukraiński, bezrobotny motłoch (kto inny ma czas na takie debilne akcje?) - wesprzyj ich tam, bo oni tam marzną na dwudziestostopniowym mrozie - nic innego nie potrafią.
      Wypij z Vitalim herbatkę z rumem i pamiętaj, że on i tak spierdoli do Hameryki lub Hamburga, jak zacznie się robić na prawdę gorąco.
      • gregvong Re: Historia in statu nescendi... 25.01.14, 01:43
        Jasne, ja.nusz - warcholy snadz same i antysocjalistyczne elementy. Prawdziwy jasno - i dalekowidz z Ciebie. Ja zas, widzisz, wole tak z bliska... Co jeszcze? Witali nie pije. NICZEGO (procentowego) i NIGDY. Tak juz ma. Ale, ale - zeby Cie uspokoic: W poniedzialek mam jeszcze "zwiedzanie" tego tu:

        www.aircraft24.de/search/search-turboprop.htm?SHOW_AD_ID=107801&dosearch=1&SEARCH_ADTYPE_ID=T&SEARCH_ORDERBY=AD_PRICEEUR&numresults=203
        Jest, jak widzisz, ladnie wypatroszony i mozna go od poczatku zgodnie z wlasnym gusto...
        Ale nie wiem jeszcze, zobaczymy.

        gvg

        ja.nusz napisał:

        > A reziny jakieś masz, żeby je tam podpalić?
        > Na Majdanie gromadzi się tylko ukraiński, bezrobotny motłoch (kto inny ma czas
        > na takie debilne akcje?) - wesprzyj ich tam, bo oni tam marzną na dwudziestosto
        > pniowym mrozie - nic innego nie potrafią.
        > Wypij z Vitalim herbatkę z rumem i pamiętaj, że on i tak spierdoli do Hameryki
        > lub Hamburga, jak zacznie się robić na prawdę gorąco.
        • lepian4 Re: Historia in statu nescendi... 25.01.14, 05:10

          Wac Pan tak pieknie tlumaczy zawile sprawy. Zawsze przypuszczalem, ze bracia Kliczko, to tylko nieroby z zasilkowni.

          Milo to widziec, ze obcowanie z Wielkim Kaprologiem przysparza ci mniej cierpien egsystencajlnych posrod gliz, owsikow i gowna.
      • chief-denunciator Re: Historia in statu nescendi... 25.01.14, 09:31
        Christian z Hamburga (dawniej w Gdyni, Krzysztof) pisze:

        Wypij z Vitalim herbatkę z rumem i pamiętaj, że on i tak spierdoli do Hameryki lub Hamburga, jak zacznie się robić na prawdę gorąco.
        ===============

        Jaka zadziwiająca zbieżność biograficzna...

        Ot, co...
        • lepian4 Re: Historia in statu nescendi... 25.01.14, 10:18
          Szczescie mu jednak z prorosyjska tesciowa z Ukrainy dopisalo.
    • chief-denunciator Wiosna Ludów 25.01.14, 10:04
      Wiosna Ludów przenosi się z krajów arabskich do Europy Wschodnio-Środkowej...

      Nie za długo obejmie pałacie między Bugiem i Odrą...

      Ludzie chcą Prawdziwego Katolickiego Wodza...

      "Za Twoim przewodem... " Będzie lud śpiewał...

      Bohaterowie i Patrioci pójdą na barykady...

      Tchórze spierdolą do Hamburga...

      Ot, co...

      Postscriptum

      Nihil novi, dla łacinników między nami...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka