Dodaj do ulubionych

kölner Lichter

10.07.09, 17:38
www.koelner-lichter.de/media/images/karten/Beste_Sicht_Text.jpg


kto sie wybiera, a kogo prosza? wink
Obserwuj wątek
    • zielona_mina Re: kölner Lichter 10.07.09, 19:00
      mnie nikt nie zaprosil sad
      • lepian4 Re: kölner Lichter 10.07.09, 20:08
        No to cie zapraszam. U Greka stoliki sa juz zajete...
    • fan.club Najlepsze miejsce!!! 10.07.09, 19:49
      Insider-wissen, freundliche Empfehlung!!!

      http://i27.tinypic.com/2w58w3p.jpg
      • lepian4 Re: Najlepsze miejsce!!! 10.07.09, 20:07
        Wygooglowane zdjecie wyglada jak amerykanska inwazja w 1945 roku w
        Kolonii.
        • fan.club Jakie zdjęcie?! 10.07.09, 20:15
          A widzisz tu jakiegoś Amerykańca albo innego znajomka?

          http://i27.tinypic.com/jb4n0z.jpg
          • lepian4 Re: Jakie zdjęcie?! 11.07.09, 07:56
            A masz moze to samo zdjecie z zabiej perpektywy? Amis zlecieli sie
            wtedy bombowcami...
          • annajustyna Re: Jakie zdjęcie?! 11.07.09, 08:02
            Wow, Jecki chodzi do restauracji w wielkiej plycie?!
            • fan.club ale taras jest Verkehrsberuhigt. 11.07.09, 10:57
              W głębi to nawet aut nie widać. Ani katedry.
              • annajustyna Re: ale taras jest Verkehrsberuhigt. 11.07.09, 11:12
                A ja ide dzis tu:
                www.lookall.tv/pictures/news/IMGP3307+50_+100__-100_-50.jpg
                • ja.nusz Re: ale taras jest Verkehrsberuhigt. 11.07.09, 11:21
                  annajustyna napisała:

                  > A ja ide dzis tu:
                  > www.lookall.tv/pictures/news/IMGP3307+50_+100__-100_-50.jpg

                  Wiagrą krochmalone serwetki stoją öadnie - a poza tym przypomina to
                  Autobahnraststätte Linumer Bruch Ost...
                • koelscher Glaube ich gern- 11.07.09, 12:31
                  - das wäre genau dein Preisniveau...
                  smile
                  k-r
                  • jessi_a Re: Glaube ich gern- 11.07.09, 12:42
                    a ja tesknie czasami za jakas spelunka typu "Cztery asy, czy "Pod
                    dyszlem" w zapyzialym mazurskim miasteczku. Tam to byla atmosfera,
                    stare dobre czasy. Nie ma juz takich spelunek. wink

                    Obiad w jakies Nobel-restaracji nie rajcuje mnie tak smile
                    • koelscher Re: Glaube ich gern- 11.07.09, 12:44
                      Nie mowiac juz o "Trumnie", oczywiscie...
                      smile
                      k-r
                    • juzniewqrwionylektor atmosferę tworzą ludzie! 11.07.09, 14:39
                      Osobiście nie narzekam, czasami tylko brakuje mi w karcie "typowych" przekąsek,
                      ale wódka i piwo i TOWARZYSTWO wszędzie jest.
                      • jessi_a Re: atmosferę tworzą ludzie! 11.07.09, 15:42
                        owszem sa, ale to taki obraz bez ram smile
                • lepian4 Re: ale taras jest Verkehrsberuhigt. 11.07.09, 22:39
                  Fuj, zdechle chimskie psy!!!
    • koelscher i to jest problem: 11.07.09, 14:59
      "coraz wiecej wokol ludzi
      o Czlowieka coraz trudniej..."

      k-r

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka