jessi_a 10.07.09, 17:38 www.koelner-lichter.de/media/images/karten/Beste_Sicht_Text.jpg kto sie wybiera, a kogo prosza? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
lepian4 Re: kölner Lichter 10.07.09, 20:08 No to cie zapraszam. U Greka stoliki sa juz zajete... Odpowiedz Link
fan.club Najlepsze miejsce!!! 10.07.09, 19:49 Insider-wissen, freundliche Empfehlung!!! Odpowiedz Link
lepian4 Re: Najlepsze miejsce!!! 10.07.09, 20:07 Wygooglowane zdjecie wyglada jak amerykanska inwazja w 1945 roku w Kolonii. Odpowiedz Link
fan.club Jakie zdjęcie?! 10.07.09, 20:15 A widzisz tu jakiegoś Amerykańca albo innego znajomka? Odpowiedz Link
lepian4 Re: Jakie zdjęcie?! 11.07.09, 07:56 A masz moze to samo zdjecie z zabiej perpektywy? Amis zlecieli sie wtedy bombowcami... Odpowiedz Link
annajustyna Re: Jakie zdjęcie?! 11.07.09, 08:02 Wow, Jecki chodzi do restauracji w wielkiej plycie?! Odpowiedz Link
fan.club ale taras jest Verkehrsberuhigt. 11.07.09, 10:57 W głębi to nawet aut nie widać. Ani katedry. Odpowiedz Link
annajustyna Re: ale taras jest Verkehrsberuhigt. 11.07.09, 11:12 A ja ide dzis tu: www.lookall.tv/pictures/news/IMGP3307+50_+100__-100_-50.jpg Odpowiedz Link
ja.nusz Re: ale taras jest Verkehrsberuhigt. 11.07.09, 11:21 annajustyna napisała: > A ja ide dzis tu: > www.lookall.tv/pictures/news/IMGP3307+50_+100__-100_-50.jpg Wiagrą krochmalone serwetki stoją öadnie - a poza tym przypomina to Autobahnraststätte Linumer Bruch Ost... Odpowiedz Link
jessi_a Re: Glaube ich gern- 11.07.09, 12:42 a ja tesknie czasami za jakas spelunka typu "Cztery asy, czy "Pod dyszlem" w zapyzialym mazurskim miasteczku. Tam to byla atmosfera, stare dobre czasy. Nie ma juz takich spelunek. Obiad w jakies Nobel-restaracji nie rajcuje mnie tak Odpowiedz Link
koelscher Re: Glaube ich gern- 11.07.09, 12:44 Nie mowiac juz o "Trumnie", oczywiscie... k-r Odpowiedz Link
juzniewqrwionylektor atmosferę tworzą ludzie! 11.07.09, 14:39 Osobiście nie narzekam, czasami tylko brakuje mi w karcie "typowych" przekąsek, ale wódka i piwo i TOWARZYSTWO wszędzie jest. Odpowiedz Link
jessi_a Re: atmosferę tworzą ludzie! 11.07.09, 15:42 owszem sa, ale to taki obraz bez ram Odpowiedz Link
lepian4 Re: ale taras jest Verkehrsberuhigt. 11.07.09, 22:39 Fuj, zdechle chimskie psy!!! Odpowiedz Link
koelscher i to jest problem: 11.07.09, 14:59 "coraz wiecej wokol ludzi o Czlowieka coraz trudniej..." k-r Odpowiedz Link