Dodaj do ulubionych

Antyżydowski automat

11.08.09, 13:29
Jeżeli ktoś chce się dowiedzieć co Zydzi mają na sumieniu, to musi po prostu
założyć tu wątek o zbrodniach jakichkolwiek innych nacji.
Jest tutaj taka automatyczna szczekaczka, która zadba o odpowiedni przypływ
informacji.
Obserwuj wątek
    • thunder-mug Sprzeciw! Jogo lordowska Mość! 11.08.09, 13:37
      ja.nusz napisał:

CytatJeżeli ktoś chce się dowiedzieć co Zydzi mają na sumieniu, to musi po prostu
      informacji.

Sprzeciw! Jogo lordowska Mość!

Tutejsze forum jest wyłącznie dla niemiaszkowych faszystów zarezerwowane...
    • zbyfauch Re: Antyżydowski automat 11.08.09, 14:01
      Na szczęście podział na nacje, czy jak powiada przedmiot tego
      wątka - etnie, to zamierający anachronizm ustępujący podziałowi na
      jednostki, czyli (jakby powiedział przedmiot tego wątku) indywidua.
      • thunder-mug A tu dowód powyższej tezy... 11.08.09, 14:28
        zbyfauch napisał:

Cytat
        > Na szczęście podział na nacje, czy jak powiada przedmiot tego
        > wątka - etnie, to zamierający anachronizm ustępujący podziałowi na
        > jednostki, czyli (jakby powiedział przedmiot tego wątku) indywidua.

A tu dowód powyższej tezy...
          • lunatix Re: Alez prosze uprzejmie. 11.08.09, 23:44
            www.google.de/search?hl=de&client=firefox-a&rls=org.mozilla:de:official&hs=pXz&ei=FOaBSoyTHs6osgaiisHUCQ&sa=X&oi=spell&resnum=0&ct=result&cd=1&q=verbrechen+der+franz%C3%B6sischen+Soldaten&spell=1

Zadowolony?
            • lunatix Cos cie zatkalo moj chlopczyku. 12.08.09, 09:55
              Wiedzialem, ze jestes bardzo ograniczonym cymbalem.
              W sumie jestes bardzo nieszczesliwym czlowiekiem i wastkim swiatopogladzie.
              Mozliwe ze to mlody wiek lub uszkodzenie genetyczne.
              Najlepiej na ciebie nie zwracac uwagi bo krecisz sie w blednym kole.
                • ja.nusz Re: Cos cie zatkalo moj chlopczyku. 12.08.09, 10:46
                  lepian4 napisał:

> Pytanie: "Oprócz o niemiaszkowych, o jakich jeszcze pisałeś?"
                  > skierowane bylo bezposrednio do januszka, nie do sumienia calej
                  > ludzkosci.
                  > Mnie osobiscie bardzi intryguje odpowiedz januszka, zagorzalego
                  > antyfaszysty.

Mój antyfaszyzm na tle antysemistyzmu Asieka to mały pikuś.
                  Zdarzało mi się od czasu do czasu założyć wątek np. o nierozliczonych zbrodniach
                  hitlerowskich lub jak wczoraj o jednym rozliczonym. Tematyka jest dla mnie
                  interesująca z tego prozaicznego powodu, że żyję w tym a nie innym kraju.
                  Jedyną reakcją Asieka na tego typu wątki jest wywlekanie zbrodni Izreala, USA i
                  nnych bandyckich reżymów - jak już nie raz pisałem jednego gówna nie da się
                  wybielić przy pomocy innego łajna. Asiek jest już niestey za stary, żeby skumać
                  tak prostą rzecz.
                  • lunatix Beczka smiechu. 12.08.09, 10:53
                    Jaki on tam rozliczony!?
                    1. 90-ciolatkowi dano dozywocie. smilesmilesmilesmilesmile
                    2. Dlaczego cywilne sady w Niemczech sadza zbrodniarzy III Rzeszy? O ile sie nie
                    myle od tego sa inne, miedzynarodowe trybunaly.
                    Efekt:
                    Zamiast stryczka, dziadek dostal kostenloser Altenheim po przezyciu pieknego
                    zycia, mozliwe, ze za Zahngold z Oswiecimia.
                    I kto za to bedzie placic?
                  • lepian4 Re: Cos cie zatkalo moj chlopczyku. 12.08.09, 14:06
                    Ale dzis mamy 2009 rok i powinnismy zaczac myslec globalnie, tzn,
                    nie tylko ronic lzy, bo 80 lat temu niedoszly austriacki malarz
                    wzial sie za pisanie ksiazek, ktorych jego zwolennicy nie pojeli,
                    wiec poprosili go, by z mownicy wyjasnil im wszelke niuanse? Dzis
                    mamy anno Domino 2009!!! Zbrodnie Izraela sa dla losow swiata,
                    rowniez Niemiec, szalenie wazne, bo pozniejsze konsekwencje ponosimy
                    my, rzadko Izrael.

Antyfaszystowskim ideologom brauje odwagi, by wreszcie przejrzec na
                    oczy, czy jest to jedynie brak "honoru"? Dlaczego ci, ktorzy
                    oburzaja sie, ze wczesniejsze pokolenia nic nie chialy wiedziec o
                    eksterminacji Zydow, nie dostrzegaja dzisiejszej patologii? Czy
                    znowu musi minac 70 lat, by pojawili sie pierwsi obroncy praw
                    czlowieka, ktorzy nie owijajac w bawelne, odwaza sie powiedziec
                    prawde? I czy kazdy, ktory odwazy sie zadac te pytania musi byc
                    antysemita?

• ja.nusz Re: Cos cie zatkalo moj chlopczyku. 12.08.09, 14:50
                      Oczywistych zbrodni nikt tu nie neguje - obojętnie czy wydarzyły się 80 lat temu
                      czy wczoraj. Problem pozostaje ten sam - nie do przyjęcia są próby wybielania
                      starych zbrodni tymi nowszymi - Asiek stosuje tę taktykę permanetnie.
                        • ja.nusz Re: Cos cie zatkalo moj chlopczyku. 13.08.09, 11:24
                          lepian4 napisał:

> Janusz, mozesz nam skomentowac ponizszy tekst:
                          >
                          > Chodzi mi o kwestie
                          > wybielania zbrodni faszystowskich poprzez podawanie biezacych
                          > informacji z Palestyny

>
                          > Co w tym przyypadku nalezy poczac? Troche sie pogubilem

Stawianie takiego pytania uważam za udawanie głupka.
                          Jeżeli jednak rzeczywiście pogubiłeś się, to pomogę ci wrócić na właściwą drogę.
                          Strzelanie do poddającego się przeciwnika jest zbrodnią - to nie podlega żadnej
                          dyskusji.
                          Jeżeli ktoś wykorzystuje taki link jako jedyny komentarz w wątku o zbrodniach
                          hitlerowskich, to jest to (delikatnie mówiąc) próba odwrócenia uwagi od tematu.
                          Kto na tym forum ma skłonności do takiej argumentacji powinieneś sam wiedzieć
                          najlepiej.
                          • thunder-mug próba odwrócenia uwagi od tematu. 13.08.09, 11:31
                            ja.nusz napisał:

CytatJeżeli ktoś wykorzystuje taki link jako jedyny komentarz w wątku o zbrodniach
                            hitlerowskich, to jest to (delikatnie mówiąc) próba odwrócenia uwagi od tematu.
                            Kto na tym forum ma skłonności do takiej argumentacji powinieneś sam wiedzieć
                            najlepiej.

Bardzo słusznie

Na tym forum dyskutujemy tylko niemiaszkowe zbrodnie...

A wodzirejami są uciekinierzy z pod Gdańskiej Stoczni, którzy obecnie żyją u Niemiaszków z Ałszwyckiego Zahngoldu...
                          • lepian4 Re: Cos cie zatkalo moj chlopczyku. 13.08.09, 11:45
                            Ty skupiles cala uwage na to nasze forum. Mnie interesuje, dlaczego
                            o tych zbrodniarzach niekiedy sie pisze, a nikt nie postawi im
                            zarzutu popelnienia zbrodni? Dlaczego nie mozna udowodnic im winy?
                            Bo ich dziadkowie byli przez austriackich malarzy przesladowani?
                            Tak jest niestety, zwykle gdy Izrael przegina pale, wspomina sie
                            pospiesznie zbrodnie hitlerowskie. To juz jest patologine i powinno
                            byc karane.
                            W tym przypadku zamordowano kobiety, dzieci i dwoje staruszkow. Brak
                            mi slow!!!
                              • lepian4 Re: Cos cie zatkalo moj chlopczyku. 13.08.09, 12:05
                                Tak przeczytalem caly artykul. Wynika z niego, iz Izrael tworzy
                                raporty o tych zbrodniach. "Jeden z raportów, piąty w kolejności,
                                kwalifikował jako "zbrodnie wojenną" wystrzeliwanie przez
                                palestyński Hamas ze Strefy Gazy rakiet przeciwko cywilnej ludności
                                izraelskiej."

Ja jednak nie o tym mowie. Chce jedynie dowiedziec sie, dlaczego
                                izraelscy zolnierze nie ponosza odpowiedzialnosci za mordowanie i
                                gwalcenie dzieci i kobiet? Dlaczego wolno im bezkarnie uzywac zywych
                                Palestynczykow jako zywe tarcze? Pytan jest wiele, ale podam jeszcze
                                jedno: dlaczego nie wolno organizacjom humanitarnym dostarczyc do
                                Palestyny cementu? Ten raczej nie wybucha.
                                • ja.nusz Re: Cos cie zatkalo moj chlopczyku. 13.08.09, 12:16
                                  Nie bardzo rozumiem dlaczego przekręcasz fakty, skoro jak twierdzisz
                                  przeczytałeś cały artykuł.
                                  Izrael tworzy raporty? W artykule jest mowa o rapottach HRW - co ma ta
                                  organizacja wspólnego z państwem Izrael.
                                  tinyurl.com/nud4qt
                                  Sama armia izraelska wszczęła 14 dochodzeń w stosunku do własnych żołnierzy - to
                                  też raczyłeś przeoczyć.
                                  Czy dochodzenia doprowadzą do udowodnienia winy i skazania to już niestety inny
                                  problem.
                                        • ja.nusz Re: Cos cie zatkalo moj chlopczyku. 13.08.09, 13:29
                                          Na kolanach jeszcze nie byłem, ale nie wykluczam, że jeszcze mnie powali, jak
                                          będziesz tak dalej tworzył.
                                          Twoje wymijające odpowiedzi były bardziej przemilczeniami, pominięciami i
                                          przekręceniami - z raportów HRW zrobiłeś raporty Izraela a 14 dochodzeń armii
                                          Izraelskiej zanegowałeś.
                                          Abyś nie stracił wątku powiem ci raz jeszcze jakie jest moje zdanie: strzelanie
                                          do poddającego wroga jest zbrodnią i powinna ona być konsekwentnie ścigana.
                                          Jeżeli ktokolwiek próbuje zbrodnie Izraela usprawiedliwiać holocoustem, to jest
                                          to skandal. Na tym forum podejmowane są próby usprawiedliwiania zbrodni III
                                          Rzeszy zbrodniami np. Izraela czy USA - i dokładnie ten fakt mi nie leży - nie
                                          mniej i nie więcej.
                                          • lepian4 Re: Cos cie zatkalo moj chlopczyku. 13.08.09, 13:35
                                            Na tym forum podejmowane są próby usprawiedliwiania zbrodni III
                                            Rzeszy zbrodniami np. Izraela czy USA - i dokładnie ten fakt mi nie
                                            leży - nie mniej i nie więcej.

Mozesz podac szczegoly, czy sa to tylko subiektywne domysly?

Na tym forum sa raczej tylko okrzyki oburzenia i szkalowanie
                                            wszystkich, ktorzy krytycznie oceniaja "polityke zagraniczna"
                                            Izraela, Integrationsdingsda i nowe obyczaje na Weihnachtsmarkcie.
                                            Zreszta jest to zjawisko globalne, wiec nie zawezajmy go do tego
                                            forum
                                            • ja.nusz Re: Cos cie zatkalo moj chlopczyku. 13.08.09, 13:45
                                              lepian4 napisał:

> Mozesz podac szczegoly, czy sa to tylko subiektywne domysly?

> Na tym forum sa raczej tylko okrzyki oburzenia i szkalowanie
                                              > wszystkich, ktorzy krytycznie oceniaja "polityke zagraniczna"
                                              > Izraela, Integrationsdingsda i nowe obyczaje na Weihnachtsmarkcie.

Teraz kpisz sobie w żywe oczy - mam przytaczać przykłady poraz dziesiąty,
                                              dwudziesty czy setny? Kurza pamięć jest w takich przypadkach bardzo wygodna.
                                              Może spróbuj ty podać jakiś przykład, w którym ja bronię zbrodnie Izraela.

A o multikulti i tych innych z pewnoćcią jeszcze będzie nie jedna dyskusja -
                                              temat pokrewny ale jednak trochę inna działka.
                                              • lepian4 Re: Cos cie zatkalo moj chlopczyku. 13.08.09, 14:06
                                                Wiem, multikulti, to dzialka Jureeka.

Nigdy nie zarzucalem ci obrony zbrodnii Izraela. Wyzywanie od
                                                antysemitow (ostatnio mozna z toba normalnie pogadac, wiec nie
                                                przytocze innych przykladow) jest jednak twoja ulubiona dyscyplina.
                                                Janusz, te nasze forowe faktycznie przyjanie ewoluowaly do granic
                                                absurdu. Od dawna tutaj widac, ze kto mieczem wojuje, od miecza
                                                ginie. Po co dorabiac teraz do tego ideologie?

Jesli juz przynajmniej sto razy przytoczyles jakies przyklady na
                                                proby usprawiedliwienia zbrodnii III Rzeszy zbrodniami Izraela lub
                                                USA, to prosze cie, bys to uczynil jeszcze jeden raz. Jaka to
                                                roznica? Mi najwyrazniej umknelo to uwadze.
                                                • jureek Re: Cos cie zatkalo moj chlopczyku. 13.08.09, 14:33
                                                  lepian4 napisał:

> Jesli juz przynajmniej sto razy przytoczyles jakies przyklady na
                                                  > proby usprawiedliwienia zbrodnii III Rzeszy zbrodniami Izraela lub
                                                  > USA, to prosze cie, bys to uczynil jeszcze jeden raz. Jaka to
                                                  > roznica? Mi najwyrazniej umknelo to uwadze.

Wątek jest co prawda dość wysoko i nawet się w nim wypowiadałeś, ale jeśli
                                                  umknął Ci uwadze, to proszę bardzo:
                                                  forum.gazeta.pl/forum/w,51283,98866986,98866986,Lepiej_pozno_niz_pozniej.html
                                                  • ja.nusz Re: Cos cie zatkalo moj chlopczyku. 13.08.09, 14:57
                                                    lepian4 napisał:

> Przeczytalem do stwierdzenia: "istnieje subtelna różnica, której
                                                    > zwykły volksdojcz nie jest w stanie zauważyć" i sie wylaczylem.

Z całą pewnością nie wyłączyłeś się, ale asiekowe wpisy na tamtym wątku mogą
                                                    właśnie służyć jako przykład argumentaji wg motta " a w Ameryce to murzynów biją".
                                                    A poza tym Asiek nigdy nie zaprzeczył, że ma pochodzenie foksdojczowskie - wręcz
                                                    przeciwnie.
                                                  • lepian4 Re: Cos cie zatkalo moj chlopczyku. 13.08.09, 15:01
                                                    A wlasnie dzisiaj wkleilem link, o czarnym olimpijczyku, ktory dumny
                                                    byl ze wspolnego zdjecia z Hitlerem, choc caly swiat do dnia
                                                    dzisiejszego uwaza, ze faszystowski malarz tak sie wkurwil na
                                                    murzyna, ze pospiesznie opuscil stadion.
                                                    To niby kiedy zrobili to tajemnicze zdjecie?
                                                    Tez relatywizowalem zbrodnie III Rzeszy
                                                  • ja.nusz Re: Cos cie zatkalo moj chlopczyku. 13.08.09, 15:20
                                                    Nie widziałbym w tym nic dziwnego gdyby Adolf podał rękę Owensowi.
                                                    Podczas igrzysk Niemcy chcieli pokazać się z jaknajlepszej strony - dlatego w
                                                    Berlinie nie było w tym czsie śladu antyżydowskiej propagandy.
                                                    Teza istnienia takiej fotki musi jedna zostać udowodniona - chętnie bym sam
                                                    zobaczył minę wodza.
                                                  • lepian4 Re: Cos cie zatkalo moj chlopczyku. 13.08.09, 15:25
                                                    Bez znaczenia jest mina Adolfa. Istotne jest jednak to, ze jest to
                                                    sprzeczne z antyfaszystowska propaganda, ktora glosi, iz austriacki
                                                    malarz byl z natury zly, niesympatyczny i wiecznie na niearyjskie
                                                    ssaki wkurwiony. Gdy jeszcze wezmie sie pod uwage, ze amerykanski
                                                    prezydent w tamtych czasach nie pogratulowalby zwyciestwa swemu
                                                    czarnemu rodakowi, zaczynamy relatywizowac zbrodnie III Rzeszy, co
                                                    nie?

• ja.nusz Re: Cos cie zatkalo moj chlopczyku. 13.08.09, 15:45
                                                    lepian4 napisał:

> Bez znaczenia jest mina Adolfa. Istotne jest jednak to, ze jest to
                                                    > sprzeczne z antyfaszystowska propaganda, ktora glosi, iz austriacki
                                                    > malarz byl z natury zly, niesympatyczny i wiecznie na niearyjskie
                                                    > ssaki wkurwiony.

Wybacz, ale w tym czesie Adolf nie był już austriackim malarzem a niemieckim
                                                    kanclerzem austriackiego pochodzenia.
                                                    Antysemityzm i rasizm A.H. nie jest bynajmniej jak sugerujesz wymysłem
                                                    antyfaszystowskiej propagandy a niepodważalnym faktm, którego Fuhrer nie nawet
                                                    nie zamierzał ukrywać.
                                                    Poza tym był brzydki, niesmpatyczny i z ryja mu śmierdziało.
                                                    Już w "Mein Kapf" pisał co o tym wszystkim myśli - dla przypomnienia nadmienię,
                                                    że "dzieło" to Adolf pisał w pierdlu w 1924 roku.
                                                  • lepian4 Re: Cos cie zatkalo moj chlopczyku. 13.08.09, 17:16
                                                    Jasne, tylko Stalinowi wyretuszowali ochraniarzy. A o Adolfie nie
                                                    mowi sie dzis, ze murzyna usciskal, lecz ze zaliczyl amok na widok
                                                    jego zwyciestwa, wszak pokonal roslych, aryjskich blondynow.

Zreszta nie warto skupiac swej uwagi na dyktatorach. Faktem jest, ze
                                                    Amerykanin, o ciemnym zabarwieniu skory, poczul sie poraz pierwszy w
                                                    swym zyciu, normalnym czlowiekiem: Adolf mu pogratulowal!
                                                  • lepian4 Re: Cos cie zatkalo moj chlopczyku. 13.08.09, 17:40
                                                    Za tydzien wnuczka zwyciezcy, Marlene Dortch, z 1936 zawita na MS w
                                                    Berlinie. Jej dziadek Jesse Owens ließ sich zwischen zwei Sprüngen
                                                    von seinem deutschen Konkurrenten Luz Long den entscheidenden Rat
                                                    für den Sieg geben. W ten sposob zwyciezyl jako sportowiec, jako
                                                    czlowiek dowartosciowal sie: aryjski konkrent traktowal go z powaga,
                                                    Führer go usciskal... Cos, czego nigdy w Ameryce nie zazanal!
                                                    Pewnie z wdziecznosci jego wnuczka nosi tak faszystowskie imie a la
                                                    lata 30-te.
                                                    Zreszta podczas nadchodzacych zawodow 136 atletow amerykanskich
                                                    bedzie nosilo inicjaly Jesse Owens. W Belinie das steinerne Oval
                                                    stadionu przetrwal do dnia dzisiejszego, praktycznie w stanie
                                                    nienaruszonym. Moze by tak zatkac ten Schlitz im Flachdach, by nie
                                                    budzic dawnych symboli von Führer und Herrschaft?

Jureek, moze nasza Angela wybiegnie ze swym glebokim dekoltem i
                                                    przycmi echo dawnych czasow i nie bedzie potrzebne ci stare zdjecie
                                                    o ktorym jest mowa w kilkuset ksiazkach, najczesciej czarnych
                                                    amerykancow?
                                                  • jureek Re: Cos cie zatkalo moj chlopczyku. 13.08.09, 17:53
                                                    Lepian, zlituj się. Jak Ty potrafisz ciągnąć gadki o niczym. Ja tylko o zdjęcie
                                                    prosiłem, a Ty znowu elaboraty piszesz. Czy to taki wielki problem dla Ciebie
                                                    wkleić link do zdjęcia, skoro już go gdzieś wklejałeś, jak sam napisałeś? Być
                                                    może jest to zdjęcie w książkach, ale deszcz pada i nie chce mi się teraz do
                                                    biblioteki ganiać.
                                                    Jura
                                                  • lepian4 Re: Cos cie zatkalo moj chlopczyku. 13.08.09, 18:07
                                                    Wspominalem o linku, w ktorym jest mowa o osobistych gratulacjach
                                                    Führera, ty dopatrujesz sie juz zdjec. Sam nie wiem, kto powinien
                                                    sie zlitowac.

Ostatecznie nie umiem wklejac zdjec, tudziesz z roznych innych
                                                    powodow jest to niemozliwe.

Mysle, ze podczas nadchodzacych zawodow, temat ten wyplynie i
                                                    bedziesz mogl, nie wychodzac z domu, podziwiac pozolkle zdjecia
                                                  • jureek Re: Cos cie zatkalo moj chlopczyku. 13.08.09, 18:20
                                                    lepian4 napisał:

> Wspominalem o linku, w ktorym jest mowa o osobistych gratulacjach
                                                    > Führera, ty dopatrujesz sie juz zdjec.

Napisałeś tak: "A wlasnie dzisiaj wkleilem link, o czarnym olimpijczyku, ktory
                                                    dumny byl ze wspolnego zdjecia z Hitlerem"
                                                    Była wyraźnie mowa o zdjęciu, a nie o gratulacjach, bo Hitler w dniu zwycięstwa
                                                    Owena nikomu już osobiście nie gratulował. Na początku olimpiady Hitler
                                                    gratulował jeszcze niemieckim medalistom, ale gdy został za to skrytykowany
                                                    przez komitet olimpijski i upomniany, że albo bedzie gratulował wszystkim, albo
                                                    nikomu, to wybrał to drugie. Nie mógł więc oficjalnie gratulować Owenowi, bo nie
                                                    gratulował nikomu. No to jak? Masz to zdjęcie, czy nie?
                                                    Jura
                                                  • lepian4 Re: Cos cie zatkalo moj chlopczyku. 14.08.09, 03:55
                                                    Wspomnialem o czarnym olimpijczyku, ktory byl dumny
                                                    z... Reszty nie bede pisal, bo znowu wyciagniesz bledne wnioski.

Hilter zostal tez twoim zdaniem tez skrytykowany i pewnie strasznie sie
                                                    tym przejal. Tak sie strasznie tym przejal! Moj Boze, ale sie przejal!!
                                                  • jureek Re: Cos cie zatkalo moj chlopczyku. 14.08.09, 09:48
                                                    lepian4 napisał:

> Wspomnialem o czarnym olimpijczyku, ktory byl dumny
                                                    >
                                                    z...

No właśnie, z czego był dumny? Dlaczego nie dokończysz zdania? Poprzednio
                                                    pisałeś, że dumny był ze wspólnego zdjęcia z Hitlerem. Czy ta wersja już nie
                                                    obowiązuje?
                                                    Jura

P.S. W czasie przerwy obiadowej będę w pobliżu biblioteki. Pisałeś wyżej, że
                                                    zdjęcia Owena z Hitlerem można zobaczyć w wielu książkach. Mógłbyś podać tytuł
                                                    choć jednej z tych książek, żebym wiedział, o jaką pozycję pytać w bibliotece?
                                                  • lepian4 Re: Cos cie zatkalo moj chlopczyku. 14.08.09, 10:34
                                                    Jurek, znowu chcesz dyskutowac o pierdolach. Z moich wczesniejszych
                                                    wypowiedzi, oraz z linka, ktory dolaczylem, wynika, ze czarnoskory
                                                    byl szalenie dumny z banalnego faktu: Hitler mu pogratulowal
                                                    zwyciestwa ! Podal mu nawet reke! Tego zaszczytu nie doznal by w
                                                    swej ojczyznie, bo byl czlowiekiem gorszej rasy.

W bibliotece zwykle prosze bibliotekarki o pomoc. Temat juz znasz.
                                                    Masz tez google, po co sie znowu stawiasz okoniem?
                                                  • jureek Re: Cos cie zatkalo moj chlopczyku. 14.08.09, 10:51
                                                    lepian4 napisał:

> Jurek, znowu chcesz dyskutowac o pierdolach. Z moich wczesniejszych
                                                    > wypowiedzi, oraz z linka, ktory dolaczylem, wynika, ze czarnoskory
                                                    > byl szalenie dumny z banalnego faktu: Hitler mu pogratulowal
                                                    > zwyciestwa ! Podal mu nawet reke!

Napisałeś też, że był dumny ze wspólnego zdjęcia z Hitlerem. Teraz juz o zdjęciu
                                                    nic nie piszesz, dlatego pytam, czy ta wersja ze zdjęciem nadal jest
                                                    obowiązujaca, czy też już się z niej wycofałeś.

> W bibliotece zwykle prosze bibliotekarki o pomoc. Temat juz znasz.
                                                    > Masz tez google, po co sie znowu stawiasz okoniem?

Mówisz, że w googlach można znaleźć zdjęcie Hitlera gratulującego Owenowi?
                                                    Szukałem wczoraj, ale niczego takiego nie znalazłem, no ale jesli pisałeś, że w
                                                    wielu książkach to zdjęcie jest, to może w bibliotece mi się uda. Nara.
                                                    Jura
                                                  • lepian4 Re: Cos cie zatkalo moj chlopczyku. 14.08.09, 11:26
                                                    Tak, o tym zdjeciu przez cale zycie opowiadal. Byl czarnuchem, nikt
                                                    nie traktowal tego powaznie. Obecnie jest juz jego wnuczka w
                                                    Berlinie. Bardzo chetnie opowiada o swoim dziadku i jego
                                                    przezyciach. Jest malo prawdopodobne, ze pokaza ja w niemieckiej
                                                    telewizji, bo nie jest to do konca poprwnie politycuna historia.
                                                  • jureek Re: Cos cie zatkalo moj chlopczyku. 20.08.09, 11:52
                                                    lepian4 napisał:

> W bibliotece zwykle prosze bibliotekarki o pomoc.

Biblioterkaki starały się bardzo, ale nie mogły znaleźć żadnej książki ze
                                                    zdjęciem Owena z Hitlerem. Gdybym chociaż znał tytuł lub nazwisko autora. To
                                                    jak, podasz namiary do choć jednej takiej książki. Pisałes, że książek takich
                                                    jest wiele, więc spełnienie mojej prośby nie będzie chyba takie trudne.
                                                    Jura
                                                  • jureek Re: Cos cie zatkalo moj chlopczyku. 20.08.09, 13:08
                                                    lepian4 napisał:

> Jesli tak im tlumaczyles, jak zwykle to na tym forum czynisz, to
                                                    > czemu sie dziwisz?

Tłumaczyłem, że chciałbym zobaczyć książkę ze zdjęciem Owena z Hitlerem. Trudno
                                                    zrozumieć, o co mi chodziło?
                                                    No dobra, nie bądź taki, tylko dawaj jakiś tytuł, czy autora.
                                                    Jura
              • thunder-mug pięknie, literacką polszczyzną napisał: 12.08.09, 10:47
                lunatix pięknie, literacką polszczyzną napisał:
                (Jak na polskiego patriotę na wygnaniu za chlebem u Niemiaszków przystało...)

CytatWiedzialem, ze jestes bardzo ograniczonym cymbalem.
                W sumie jestes bardzo nieszczesliwym czlowiekiem i wastkim swiatopogladzie.
                Mozliwe ze to mlody wiek lub uszkodzenie genetyczne.
                Najlepiej na ciebie nie zwracac uwagi bo krecisz sie w blednym kole.

Kochany Lunatyxie!

Pięknie to z tym góglem zrobiłeś.

Bardzo dobra robota.

Cytat
                A.verbrechen der US Soldaten

B.verbrechen der US Soldaten

C.verbrechen der französischen Soldaten

A tu jest najnowsza, dla porównania, januszkowa teoria o walce przeciw niemiaszkowemu faszyzmowi:

Opublikowana dnia 11.08.09, o godzinie 13:29

CytatJeżeli ktoś chce się dowiedzieć co Zydzi mają na sumieniu, to musi po prostu
                informacji.

I zgodnie z tą januszkową antyfaszystowską teorią musiałbym teraz przedłożyć odpowiednią ilość trupów, które Izraelczycy przechowują w swoich szafach.

Ale mnie ta januszkowa teoria wisi i powiewa.

Mnie tylko cholernie wkurza fakt, że tu jakiś przybłęda z Kaszub wyłudził u Niemiaszków pozwolenie na stały pobyt.

I od 29 lat łazi teraz po Niemiaszkowych piwnicach, strychach, szafach i szuka ukryte trupy.

Q.M.!

Wyobraź sobie sytuację, że ja wyłudzam u rządu izraelskiego pozwolenie stałego pobytu w pięknej Jerozolimie.

I z głębokiej dźwięczności za ten wspaniałomyślny humanistyczny, humanitarny akt demokratycznego rządu izraelskiego zaczynam u Izraelczyków ukryte trupy po piwnicach szukać.

Izraelczycy, bardzo słusznie, daliby by mi wielkiego kopniaka w duuupę.

Ale u połamanych Niemiaszków każda przybłęda może tu kible gnoju na Niemiaszków wywalać!

Niemiaszki się w tym niezmiernie lubują.

Po każdym kiblu dostają orgazmu...

Tak trzymać!

Tak nam dopomóż Bóg! Tak nam dopomóż Bóg!

PS

Kochany Lunatyxie!

Starałem się bardzo, powyższy teks możliwie zrozumiale zredagować.

Gdybyś miał nadal jakieś trudności ze zrozumieniem, nie krępuj się mnie w tej sprawie kontaktować.

Stoję do usług.
      • thunder-mug Strategia! Mój kochany! Strategia! 15.08.09, 10:36
        jureek napisał:
        Cytat
        > Nie odpowiedziałeś jeszcze:
        > "A czemu Ty w swoim zaścianku nie siedziałeś, tylko
        > do Niemiec po emeryturę przyjechałeś?"
        > Jura

Nu!

Bardzo proste!

Bo tu mogę niemiaszkowemu urzędniczynie ciągle

Ałszwycką kojlą

przed nosem machać!

Strategia! Mój kochany! Strategia!
        • thunder-mug klej dla wypadających szczęk... 15.08.09, 11:55
          thunder-mug napisała:
          Cytat
          > jureek napisał:
          > Cytat
          > > Nie odpowiedziałeś jeszcze:
          > > "A czemu Ty w swoim zaścianku nie siedziałeś, tylko
          > > do Niemiec po emeryturę przyjechałeś?"
          > > Jura
          >

>
          > Nu!
          >
          > Bardzo proste!
          >
          > Bo tu mogę niemiaszkowemu urzędniczynie ciągle
          >
          > Ałszwycką kojlą
          >
          > przed nosem machać!
          >
          > Strategia! Mój kochany! Strategia!

Szczęka wypadła?

Poszukaj w Googlu!

Tam mają taki klej dla wypadających szczęk...
    • lepian4 Re: Antyżydowski automat 20.08.09, 09:50
      Nowy bajtrag do antyzydowskiego automatu

Pomijam fakt, ze cudni i kochajacy Zydzi zamieszani sa znowu w jakas
      palestynska afere. Mnie interesuje tylko jedno: Czy nerki i inne
      organy bezboznych Palestynczykow sa wystarczajaco koszerne dla
      wybranych ludzi.
      • ja.nusz Re: Antyżydowski automat 20.08.09, 10:21
        Zsastnawia mnie dlaczego dziennikarskie przypuszczenia prezentujesz tutaj jako fakt.
        Niestety jest to tak mało sprawdzalne, jak np. to, co robi twoja stara z
        bezrobotnym hydraulikiem z sąsiedztwa kiedy ty jesteś w robocie.
          • ja.nusz Re: Antyżydowski automat 20.08.09, 10:59
            W jednym punkcie muszę przyznać ci rację - zupełnie inna sprawa.
            Ten artykuł powinien cię właściwie zaboleć, bo podważa propagowany przez ciebie
            mit o nietykalności żydowskich przestępców.

PS.
            Wymiar sprawiedliwości USA traktuje zatrzymanych jako podejrzanych a lepian już
            ich skazał - Freisler się chowa.
            • lepian4 Re: Antyżydowski automat 20.08.09, 11:06
              Tego przestepstwa nie da sie juz wyretuszowac. Ot cala tajemnica.
              Szukali kogo innego- na biezaco opinie publiczna informowali-
              trafili na patologicznych rabinow. Zastanawiam sie, kiedy Obama
              przyzeknie, ze pozamyka wszystkie izraelskie wiezienia, gdzie
              niewinnym Palestynczykom wycina sie organy?

Januszku, gdybys byl madrzejszy, dostrzegl bys moje pytanie. Mnie
              interesuje jedynie, czy palestynskie nerki sa koszerne dla wybranych
              ludzi? Jesli nie rozumiesz, o co mi chodzi, nie dyskutuj ze mna.
              Pogadaj sobie lepiej z Jureekiem o moich szkoleniach propagandowych.
              Duzo wiecie juz na ten temat, dyskusja zawsze sie wam klei...
              Pa skarbenku!
    • lepian4 Re: Antyżydowski automat 20.08.09, 11:42
      A po co mam retuszowac twe brednie? Nie kazdego zony zdradzaja,
      tudziez porzucaja zaraz po slubie, podczas gdy oblubieniec z
      plecakiem pelnym wodki konstruowal szance ideologiczne na tylach
      wroga. Twa wiedza i twe doswiadczenie powoli przerasta twe
      mozliwosci intelektualne i zamiast obrazic rozmowce, wyrzucasz z
      siebie unterdrückte Gefühle. Mysle, ze znany ci juz psycholog w
      Caritasie wiecej ci pomoze, niz ja.
      Chce zebys wiedzial, szczerze zycze ci rychlego powrotu do zdrowia.
      • ja.nusz Re: Antyżydowski automat 20.08.09, 11:48
        Lepianie, nie podniecaj się - ja chciałem tylko udowodnić, że przyłapany (poraz
        kolejny) na pisaniu bredni i przekręcaniu faktów i uznawaniem za pewnik jakieś
        półprawdy - zmieniasz temat i rżniesz głupa aż w oczy szczypie.
          • lepian4 Re: Antyżydowski automat 20.08.09, 13:07
            Nadeszla ta pora, gdy nadwornym antyfaszystom, oredownikom
            multikulti propagandy zabraklo sensownych argumentow! By tradycji
            stalo sie zadosc pohulaja sobie po bliskich rozmowcy, choc im
            zupelnie nieznanym.
            Wyciagnijcie tylko nocniki.
            • ja.nusz Re: Antyżydowski automat 20.08.09, 13:18
              Widzisz lepianie, znów bredzisz. Jechanie po twoich bliskich było oczywistą
              bzdurą - nie gorszą i nie lepszą od tych, które ty wypisujesz. A kiedy już
              pisanie tych bzdur zostanie ci udowodnione, wkładasz łeb w piach lub zaczynasz
              bredzić na inne tematy.
              • lepian4 Re: Antyżydowski automat 20.08.09, 13:36
                Bzdury o wodzce i zaplakanej zonie sam wypisales. Do kogo masz
                pretensje?

Zwroce ci jednak uwage na banalny fakt: pytalem sie jedynie, czy
                palestynskie nerki sa koszerne? Nie odpowiedziales mi na to pytanie.
                Zamiast tego wymachujesz z Jureekiem antyfaszystowska maczuga.
                • ja.nusz Re: Antyżydowski automat 20.08.09, 13:54
                  Zadając pytanie o koszerne nerki, wydaje ci się najwyraźniej, że jesteś
                  wyjątkowo dowcipny - mylisz się niuniek - takim pytaniem pokazujesz tylko poraz
                  kolejny swój zakuty łeb.
                  A gdzie tu widziałeś jakąś antyfaszystowską maczugę, to pozostanie już twoją
                  słodką tajemnicą.
                  • lepian4 Re: Antyżydowski automat 20.08.09, 14:21
                    Nie ukrywam swej niewiedzy.
                    Doceniam nawet twe doswiadczenie, wklad i zaangazowanie w kragach
                    Fati. Jesli nie masz ochoty mi tego wytlumaczyc, nie obrazaj mych
                    bliskich. Nie sa tak spektakularni, jak ty i twoje zony.

Zupelnie nie rozmiem, dlaczego y na tym forum nie moge
                    uzywac "przenosni". To tez two przywilej?
                    • ja.nusz Re: Antyżydowski automat 20.08.09, 15:06
                      Co twoja przenośnia miała znaczyć, to chyba nawet asiek skumał. Ja pozwoliłem
                      sobie jedynie zauważyć, że ona mi delikatnie mówiąc, nie leży.
                      Używaj więc sobie przenośni do woli, a każdy już je sobie jakoś dopasuje - ja
                      nie mam z tym najmniejszego problemu, bo znam na wylot twoje poglądy.
                      • lepian4 Re: Antyżydowski automat 20.08.09, 15:56
                        Spytaj sie hydraulika, moze zrozumiesz przenosnie tak, ze ci
                        przypadnie do gustu.
                        Pewnie myslisz tez, ze kibel nam sie zapchal, gdy jestem w pracy?

Znajac moje poglady odpowiedz prosze na pytanie odnosnie koszernosci
                        nerek. A jesli tego nie potrafisz, przejdz sie na spacer. W taka
                        pogode wszystkie Neubürger przeciez wylaza, Tee i Pfeife trinken

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka